Автор Тема: Вашето мнение за телевизия СКАТ  (Прочетена 52169 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен StefanPan

• Newbie
  • Публикации: 4
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.8 Firefox 3.5.8
Re: Вашето мнение за телевизия СКАТ
« Отговор #30 -: Март 04, 2010, 21:27:47 »
Много благодаря на Sturmmаnn за адреса

http://www.bg-tv.free.bg/skat_live.html

на който се вижда СКАТ онлайн.

Чудно ми е защо го няма в сайта  http://www.skat.bg/  А и форумът им не работи!
--------------------------------
А сега едно запитване:
Г-н Велизар Енчев!
 Аз Ви уважавам. Защо не ме уважавате и Вие? Каква е тази ваша фраза:
 "При една значителна активност 90% от нашите зрители отговарят с "Да" (или "Не") на зададения въпрос."
 Изобщо няма да спадне авторитетът не предаването (а и вашият) ако кажете: "от 10 обадили се по телефона 9 са отговорили с <Да>" - или - "От 15 обадили се 80% са отговорили с <Не>".
 Крайно време е да се убедите, че хората, които ви гледат и слушат, не са тълпа на митинг и искат абсолютна искреност.
 И последно - до обявените телефонни номера трябва да са написани цените на разговорите! Бъдете в крак с времето и отворете СКАЙП по време на предаването. Това ще допринесе много за активността (и то на младото поколение)!

Желая Ви здраве и издръжливост!

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2843
  • Country: bg
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #31 -: Март 05, 2010, 17:58:34 »
Много благодаря на Sturmmаnn за адреса

на който се вижда СКАТ онлайн.

Чудно ми е защо го няма в сайта  http://www.skat.bg/  А и форумът им не работи!
--------------------------------
А сега едно запитване:
Г-н Велизар Енчев!
 Аз Ви уважавам. Защо не ме уважавате и Вие? Каква е тази ваша фраза:
 "При една значителна активност 90% от нашите зрители отговарят с "Да" (или "Не") на зададения въпрос."
 Изобщо няма да спадне авторитетът не предаването (а и вашият) ако кажете: "от 10 обадили се по телефона 9 са отговорили с <Да>" - или - "От 15 обадили се 80% са отговорили с <Не>".
 Крайно време е да се убедите, че хората, които ви гледат и слушат, не са тълпа на митинг и искат абсолютна искреност.
 И последно - до обявените телефонни номера трябва да са написани цените на разговорите! Бъдете в крак с времето и отворете СКАЙП по време на предаването. Това ще допринесе много за активността (и то на младото поколение)!

Желая Ви здраве и издръжливост!

Няма полза,не им пука за хората.Това е болест,почти всеки водещ зяпнал камерата и се мисли за велик.Не чакайте нищо от Енчев.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4339
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
« Отговор #32 -: Март 13, 2010, 22:02:29 »
Преди малко посетих форума на АТАКА. Някойси Едуард Кръстев каза че СКАТ била станала "свиркаджийска телевизия". Явно въпросния "Едуард" е някой от намазаните лизачи.
Скъпи Едуард , най много да изсвириш някой друга свирня на инструмента на Валери Симеонов!
Апропо : Един от историческите Британски гейове също се е казвал Едуард. Даже по едно време е бил английски крал. Повечето на компания от гейове.   http://www.picbg.net/img.php?file=affcb43dc3303e6f.gif
Вашето мнение за телевизия СКАТ
 За туй че по едно време англичаните са му и спретнали прилично превратче.
« Последна редакция: Март 13, 2010, 22:07:31 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #33 -: Март 15, 2010, 13:18:48 »
Хайде сега. Недей тъй. Не съм казал че всички журналисти от СКАТ са на високо ниво. Но чак пък до такава степен да принизяваш господата Енчев и Касабов ... Не е хубаво тъй. Най меко казано.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен StefanPan

• Newbie
  • Публикации: 4
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.8 Firefox 3.5.8
« Отговор #34 -: Март 15, 2010, 20:18:50 »
Затвориха сайта

Тази вечер гледам СКАТ на

http://bg-tv.net/viewpage.php?page_id=112

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2807
  • АРИЕЦ
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #35 -: Март 15, 2010, 20:32:11 »
Хммм...СКАТ трябва да направи нещо по въпроса да излъчва легално онлайн. :-k

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #36 -: Март 15, 2010, 23:55:27 »
Сигурно причините са финансови , а от финанси не разбирам и не мога да си обясня нищо. Гледам СКАТ абсолютно безплатно чрез сателитна антена и приемник които са моя собственост. Които не са скъпи и за които платих еднократно. Цялата работа заедно с монтажа струва не повече от 200 лева , колкото един евтин телевизор.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #37 -: Март 16, 2010, 17:19:05 »
Току що по СКАТ излъчиха репортаж за откриването на някъкъв "МОЛ" в София. Предполагам че по този случай далавераджиите ( бизнесмените ) са "пуснали" промоционни стоки , сиреч по евтино. Това се прави в цяла България с цел "зарибяване" на клиентите. Тълпата от бедни хора е премазала няколко човека.
Оскотяването на българите продължава. Честито господа!
Репортажа сигурно ще го повторят в 19 ч. в централната новинарска емисия на СКАТ.
А пък ако някой от колегите софиянци е присъствал на събитието , може да коментира.

Неактивен eдин Бългaрин

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 141
  • Копам османската сгур
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
« Отговор #38 -: Март 16, 2010, 22:45:24 »
Нещо цензурата май играе здраво тук.
Уж темата е "Вашето мнение за телевизия СКАТ", пък забелязвам, че мненията, в които се изразява неодобрение към тази смешна кабеларка, се трият..
Питам се само дали има връзка между четирите изтривания на моя тема, засягаща Георги Първанов и изтриванията на мненията ми в тази тема, в които се изказах неласкаво за телевизията..
« Последна редакция: Март 18, 2010, 18:03:04 от Генерал Колев »
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.
------------------------------
комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4781
  • Web Master Site
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #39 -: Март 16, 2010, 22:57:58 »
Уж темата е "Вашето мнение за телевизия СКАТ", пък забелязвам, че мненията, в които се изразява неодобрение към тази смешна кабеларка, се трият..
Питам се само дали има връзка между четирите изтривания на моя тема, засягаща турския цървул Георги Първанов и изтриванията на мненията ми в тази тема, в които се изказах неласкаво за смотаната телевизийка..

Въстанових ти тази тема http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=13294.msg131207#new Друга твоя публикация невиждам? Всеки които чуства че му е изтрито нещо неоснователно от модератор винаги може да подаде сигнал до мен. Ще помоля всеки един колега - модератор, да спазва задълженията си според правилата на Българският националистически форум.
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен eдин Бългaрин

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 141
  • Копам османската сгур
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.10 Firefox 3.0.10
« Отговор #40 -: Март 16, 2010, 23:11:46 »
Питам се само дали има връзка между четирите изтривания на моя тема, засягаща турския цървул Георги Първанов и изтриванията на мненията ми в тази тема, в които се изказах неласкаво за смотаната телевизийка..

Въстанових ти тази тема http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=13294.msg131207#new Друга твоя публикация невиждам? Всеки които чуства че му е изтрито нещо неоснователно от модератор винаги може да подаде сигнал до мен. Ще помоля всеки един колега - модератор, да спазва задълженията си според правилата на Българският националистически форум.

Сега сигурно трябва да ти благодаря, донасяйки ти половин теле и дамаджана с ракия, а?
То че си възстановил темата за Гоце, го видях Както и да е. Друг в въпросът, че онази тема бе трита 4(четири) пъти, без обяснение от страна на модерацията. Може би е такава практиката в този форум, признавам, че съм нов тук.
А в тази тема бях изразил мнение за телевизия сКАТ, което е изтрито. Има даже отговор на omerzen към мен. Не че бях казал нещо ултраважно, ама си беше моето мнение.
Карай да е весело, явно тук има теми-табу. Вече съм наясно, че това са критика към сКАТ и "политически некоректни" статии за Гоце Първаноглу  (:|
« Последна редакция: Март 17, 2010, 18:33:52 от Генерал Колев »
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.
------------------------------
комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4781
  • Web Master Site
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #41 -: Март 16, 2010, 23:26:27 »
Значи всеки които забележи че му липства тема или публикация може да се свърже със мен чрез ЛС. Само аз мога да виждам какво е изтрито и да го възстановя. Нещо което е възможно само в този форум. В други форуми като на АТАКА,ВМРО и т.н.т това е невъзможно. Моля , придържайте се към темата!
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #42 -: Март 17, 2010, 03:37:09 »
Колега "един Българин". Радвам се че публикуваш в моята тема макар че мнението ти за телевизия СКАТ е противоположно на моето. Приемам го защото си е твое. Макар че лесно мога да докажа (и то аргументирано) че моето мнение е правдиво. Което разбира се ти запазва правото да имаш собствено мнение. А за партийната цензура-тук такава няма. Казва ти го човек който най много си е патил от нея. Знаеш го много добре. Знам по собствен горчив опит че на никой не му е приятно да му трият публикациите. Онова момченце Владко от стария форум (тук "Генерал Вазов") направо се престараваше в това отношение. Бих казал направо се оливаше. Да не кажа осираше. Ядосваше ме когато ме триеше мен и колегите ми. Размахваше бърсалката или изтривалката наляво и на дясно. Явно му правеше кеф да поизбърсва някои части на тялото ми.   :-) И на колегите също. Тук мисля че никой модератор или администратор по ЛС няма да ти откаже коментар , мнение или обяснение за някоя коригирана или изтрита публикация. На мен поне никога до сега не ми се е налагало да ги питам в това отношение. Макар че имам с тях няколко разменени ЛС-та по други въпроси по които съм искал помощ или съвет.

Сега сигурно трябва да ти благодаря, донасяйки ти половин теле и дамаджана с ракия, а?  ----> цитат

Ако предложението е отправено към мен , веднага го приемам! И аз ще донеса 1 дамаджана с вино и нещо там за мезе от родния край. Ще поканим и двата форума. Хем да се видим и опознаем. Ще седнем , ще хапнем , ще пийнем , ще пеем възрожденски песни и ще си разказваме вицове.  :boogie: :-D Ама няма да се караме и да се бием!  :eusa_naughty:  В никакъв случай! Таман ще се видя и с онзи екземпляр Владко и лице в лице да го питам : Що тъй бе младеж?
И най после да се видя с малката Пепи-моята форумна слабост.  ;-)  Която толкоз много ми е помагала и я уважавам истински.  :frd: (hi)

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 720
  • Windows Server 2003 Windows Server 2003
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
« Отговор #43 -: Март 17, 2010, 05:23:52 »
Мани, че ше се изтепаме... :-D
Капитализъм = диктатура на капитала

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
« Отговор #44 -: Март 17, 2010, 05:59:33 »
Няма бе Щурмане! Аз ще ги напляскам непослушните момченца. Надявам се и другите да ми помагат във вразумяването. Няма сега да седнем и да се "тепаме" както викат братята македонци я!
Няма що да правим кефа на цигани и турци де! И на космополитите , щях да забравя.
Абе лесна работа. Ще се оправим някък. И ще се разберем.
А , и ще поканим и телевизия СКАТ да документира сдобряването. Щях да ги забравя че много се отклонихме от темата.

http://www.picbg.net/img.php?file=ccc19e1c70b697e0.jpg
      http://www.picbg.net/img.php?file=a924bf4d451323e6.gif
     http://www.picbg.net/img.php?file=9b761eb3ff30c26c.gif
« Последна редакция: Март 17, 2010, 06:16:22 от omerzen »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf