Author Topic: Съвети към новото БНС  (Read 5427 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
  • Politics: Traditionalist Traditionalist
Съвети към новото БНС
« on: 28 Feb 2010, 17:17:55 »
Понеже без Расате БНС вече почти като ново искам да дам някои фундаментални съвети.
Rасате създаде тази организация и тя е пропита почти изцяло от неговата : селяния, простотия и ненормалност. за това си мисля че новото ръководство ще трябва да се отърве от това бреме с името расатизъм.
Ето и съветите ми:
1. БНС да се очисти от простащината тип Расате и ненормалните му творения в областа на идеологията и въобще навсякъде.
2. името БНсъюз не е подходящо навява спомен за съветски съюз или европейски такъв. Нека бъде БН събрание, събор, съпротива или нещо подобно.
3.знамето на организацията е направо смешно. Знака хуи-юи на фона на българското знаме, но по подобие на някакъв нацистки шаблон. Нека БНС си направи истинско и нормално организационно знаме. Може да вземе за образец някое от знамената от въстанията или самарското или от непобедимите ни бойни знамена и в единия ъгъл скромно да се напише БНС.
3. знака юи-хуи е смешен и това че носел : късмет, здраве и щастие е направо шантаво. На негово место сложете типичния за българите лъв. А юи-хуито оставете за униформите и го ползвайте, но като второстепенен знак.
4. отношението към православната вяра на народа е направо ненормално, верно БНС е светска организация, а не верова,но към православието трябва да се има респект и уважение. Не може да сте про-ислямски натроени. Не е сериозно, а и българите са зле настроени към исляма по начало.
5. направете си свестна идеология базирана на основите на нашата история и съобразено с нея.
6. почитайте Луков - той е голям и велик, но не измествайте така Левски и останалите герои.
7. униформите  на БНС са достатъчно добри, но червената барета е малко гадна, ползвайте черна такава. Ако имате средства направете си и униформи на четници или въстанници от априлското въстание. Ще е много добре при едно шествие да има 20 души с такива униформи.
8. моментално се откажте от пряко участие в политиката с избори и гласуване. Това го измисли лудия Расате, та да стане, като Волен милионер. Върнете се на първата си позиция - не гласувам.
« Last Edit: 07 Aug 2017, 14:03:28 by Hatshepsut »

Offline Генерал Колев

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • България над всичко!
Re:Съвети към новото БНС
« Reply #1 on: 28 Feb 2010, 17:20:53 »
Непременно членовете и новото ръководство на БНС да си запишат тезисите на другаря Мишка и да се постараят по- бързо да ги претворят в дела. :-D
България над всичко!

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #2 on: 28 Feb 2010, 17:24:15 »
Непременно членовете и новото ръководство на БНС да си запишат тезисите на другаря Мишка и да се постараят по- бързо да ги претворят в дела. :-D
Ами да непременно да си запишат съветите ми, ако искат организацията им да върви.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #3 on: 28 Feb 2010, 20:13:39 »
и още един 9-ти съвет
спортната организация да си оправи званията от някакви измислени от незнам си кой уж пра-български на български . Отделенията да се наричат : чети и дружини, както е от векове, а членовете им четници, както му е реда. Стига са се правели на модерни по проповядваната от Холивуд и еврейщината нео-езическа мода. Нали са бг-националисти, а не еврейско-масонски слуги, защото с тези откачени звания сега са точно такива.

Offline Генерал Колев

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • България над всичко!
« Reply #4 on: 28 Feb 2010, 20:25:19 »
Е, не е честно така! Направи ги поне 10 съветите, като 10- те Божи заповеди!
 :-D :-D :-D
България над всичко!

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #5 on: 28 Feb 2010, 20:39:40 »
Е, не е честно така! Направи ги поне 10 съветите, като 10- те Божи заповеди!
 :-D :-D :-D
Добре ще гледам да ги направя, ама къде е Бог, па къде е една светска организация - не знам дали правиш разликите :-D :-D :-D

Offline Генерал Колев

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • България над всичко!
« Reply #6 on: 28 Feb 2010, 20:43:05 »
Ами Бог е там, където си ти- защо правиш разлика?
 :-P :-P :-P :-P :-P
България над всичко!

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #7 on: 28 Feb 2010, 21:09:40 »
Щ е помоля да се пише по темата

Offline omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2015
« Reply #8 on: 28 Feb 2010, 21:19:08 »
Съветите на колегата Мишок съвсем не са лоши . В края на краищата БНС могат да правят с организацията си каквото си щат . Можем само да им пожелаем успех за "Полза роду".
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Offline Мишок

• Banned
  • Hero Member
  • *
« Reply #9 on: 28 Feb 2010, 21:23:54 »
Съветите на колегата Мишок съвсем не са лоши . В края на краищата БНС могат да правят с организацията си каквото си щат . Можем само да им пожелаем успех за "Полза роду".
Съветите им ги давам безплатно за ползу роду, а те ако искат да ги вземат на пред вид. И без това нещата са зле.

Offline Sturmmann

• Senior Member
« Reply #10 on: 01 Mar 2010, 03:19:45 »
Мишката - смешник. :-D
Боян Расате:
Ние сме национални социалисти и се борим за силна и етнически чиста България.

Offline Absinthia

• Forum Member
  • **
  • Зодия: Cancer Cancer
« Reply #11 on: 01 Mar 2010, 09:53:57 »
8. моментално се откажте от пряко участие в политиката с избори и гласуване.
Това е доста добър съвет. Крайно десните убеждения не са придобили още нужната масовост в обещството ии няма бъдеще за подобни партии... И аз съм на мнение, че БНС биха имали по голям успех като организация.

Offline Wulko88

• Forum Member
  • **
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Reply #12 on: 01 Mar 2010, 11:23:57 »
и от мене неколко съвета - недейте да приемате момичета, в организацията, това е мъжка работа, жените в такива организации зъсдават само интриги
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Offline omerzen

• Premium user
  • Hero Member
  • *
  • R.I.P. 2015
« Reply #13 on: 01 Mar 2010, 13:06:45 »
Зависи от момичетата ( жените ) . Така е и в професията . Трябва да ги "подхванеш" кавалерски . За да не правят глупости . Ако са умни , тогава няма проблем . Обикновено срещам разбиране от колежките и нямам проблем .
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Offline nacionalista15

• Forum Member
  • **
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Reply #14 on: 01 Mar 2010, 17:45:51 »
8. моментално се откажте от пряко участие в политиката с избори и гласуване.
Това е доста добър съвет. Крайно десните убеждения не са придобили още нужната масовост в обещството ии няма бъдеще за подобни партии... И аз съм на мнение, че БНС биха имали по голям успех като организация.
В деня,в който италиански мияч на кенефи-религиозен фанатик стане по-умен от нас,че да каже нещо полезно нам,аз също ще напусна страната...Този,както и другите "съвети" ,са напълно непотребни,дори абсурдни.Можеш ли да ми кажеш как ще отчетем реално как стоим в градовете ако не участваме на избори?Аз примерно знам един тип,който никога не се е виждал с който и да било от БНС организацията,но на едни избори ще гласува за нас.Е как да хванем,че съществува подобен човек?Важно е да имаме реална представа как се движим-днес 5000 утре 7000 и така.Трябва да се види кои структури са привлекли хора към каузата и кои не са направили нищо.Другите му простотии нямам време и желание да ги коментирам.

Материал за БНС в шведската преса

Started by Hatshepsut

Replies: 3
Views: 4248
Last post 02 Apr 2016, 19:11:51
by Hatshepsut
Активисти на БНС представиха България в Алтенбург

Started by skadansk

Replies: 2
Views: 1894
Last post 22 Sep 2008, 17:50:29
by Nordwave