Автор Тема: Гнидата Лозанов пак председател на СЕМ!  (Прочетена 1442 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3537
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
Георги Лозанов е новият председател на СЕМ

Браво на соц-ком потурнаците от ГЕРБ, пак сложиха един стар, комундарски, българофобски, хомосексуалин, туркофилски, скверен и долен грозник на длъжност, каквато подобни на тоя боклуци, дори и не трябва да помирисват!

С тая гнида, не че няма да махнат поганските новини, а ще сменят централните новини на български с хаберлар на погански, даже може и новини на джагалски по БНТ да пуснат! Не само, че няма да се спрат сюргюн-сериалите и биг брадър извратениите, а ще станат още-повече, не само че няма да се спрат "филми" от рода на извращението "Откраднати очи", а ще се произвеждат още подобни, не само че няма се спрат мракобесията и хомосексуалщините от телевизиите, а ще вземат да сложат вместо "Лека нощ деца" предаване с Азис и Владо Кузов!

ТИЯ ГАДОВЕ ПОГРЕБВАТ БЪЛГАРИЯ!

Редактирано от модератор: Подмяна на невалиден линк с валиден.
« Последна редакция: Август 14, 2012, 16:28:04 от Hatshepsut »

Неактивен killed_by_death

• Senior Member
  • Публикации: 727
  • Дълг и Чест
Re:Гнидата Лозанов пак председател на СЕМ !
« Отговор #1 -: Април 07, 2010, 18:39:35 »
От тоя нещастник няма отърване, че пак там. Добре, че на времето не ми се падна изпитващ в СУ този клоун, без да обиждам професията клоун, щото нямаше да се стърпя и да не си изпусна нервите, въпреки че като се замисля щеше да ми стане драго да го нахраня едно хубаво.

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Premium user
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2412
« Отговор #2 -: Април 22, 2010, 12:26:36 »
от него няма отърване,но и от сестра му Олга - също - аман от соц боклуци,а баща им е такъв свестен човек - тия двамата не знам на кой са се метнали.

СЕМ трябва да бъде закрита - това не е регулаторен орган,това е орган на връзкари и соц-кадри ,които доизживяват там за сметка на българския народ.Тази организация не е предприела нито един път някакво действие осъждащо дори по-елементарен начин цялата помия която се излива нон-стоп от екрана и промива мозъци.Със своето бездействие тези хора само за пореден път показват че са излишни,а парите които ще се спестят от присъствието им могат да се дадат за нещо по-стойностно.

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4241
  • R.I.P. 2015
  • Religion: Christianity-Orthodox Christianity-Orthodox
« Отговор #3 -: Април 23, 2010, 03:38:59 »

Такива хора са като тухла четворка. Сиреч за всяка власт стават.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Website

Към сайта

Facebook

FB Page FB Group