Forum > Национална Съпротива

Свобода за момчетата от Национална Съпротива!

<< < (2/24) > >>

Absinthia:
Аз ги подкрепям, но...
Ще пребият двама, трима, а може и повече. Може да убият някой и друг циганин, но докога? Все някога все някой ще кресне и горките момчета ще ги опандизят! А за какво, още на другия ден ще са родени 5 нови циганета на мястото на убития..........

Аз лично не смятам, че това е решение...Протестни шествия, драскане на графити и друг подобен вид вандализъм - ок, но побоищата не водят до нищо хубаво.........

Петкан:
Лумпените никога не знаят към кого да насочат гнева си,а действат първосигнално и не могат да постигнат нищо съществено.
Какъв е резултатът от "смелата" им акция..?
Никакъв,освен присъди за хулиганство и нарушение на обществения ред.
За разлика от Волен Сидеров,тези нещастници нямат имунитет...

Генерал Колев:
Ми атакаджиите като подкрепят момчетата, които дръпнаха един бой на палестинците и симпатизантите им, какво направиха, за да ги защитят и да осъдят този антинационален протест?

snayperi:

--- Цитат на: Absinthia в Юни 07, 2010, 21:04:36 ---Аз ги подкрепям, но...
Ще пребият двама, трима, а може и повече. Може да убият някой и друг циганин, но докога? Все някога все някой ще кресне и горките момчета ще ги опандизят! А за какво, още на другия ден ще са родени 5 нови циганета на мястото на убития..........

Аз лично не смятам, че това е решение...Протестни шествия, драскане на графити и друг подобен вид вандализъм - ок, но побоищата не водят до нищо хубаво.........

--- Край на цитат ---

Хубаво я държиш тая пушка в ръцете си на снимката,обаче не знам защо си я хванала?Мирни протести и драскане по стените тряба да има и за това съм напълно съгласен с тебе.Но не мисля чее достатъчно.Комунистът и циганинът между които няма никаква разлика не ги спира нищо друго освен куршума.И комуниста и циганина може да ги спре само страхът от смърта и нищо друго не е в състояние да им попречи да вършат престъпления.Казвам ти го от опит.Колкото повече бой ядът толкова са по-кротки и смирени.Олабиш ли им юздите смятай че са те изяли с парцалите.Затова никаква милост към тях защото и те не знаят милост към нас.Затова комунистите си служат с насилие защото за тях няма нищо по-страшно от насилието и затова го използат за да си наложат диктатурата.Няма как да се разберш с такива гадини освен с техните средства срещу тях самите.

snayperi:

--- Цитат на: Петкан в Юни 07, 2010, 21:18:30 ---Лумпените никога не знаят към кого да насочат гнева си,а действат първосигнално и не могат да постигнат нищо съществено.
Какъв е резултатът от "смелата" им акция..?
Никакъв,освен присъди за хулиганство и нарушение на обществения ред.
За разлика от Волен Сидеров,тези нещастници нямат имунитет...

--- Край на цитат ---

Резултатът е че вече доста ще се замислят други млади комунисти преди да тръгнат на антибългарски протести.Не мисля че тези момчета са лумпени вярвам че те не са същите които правят безмислени боища по стадионите дето не се знае за кво се бият там.Убеден съм че тези момчета са националисти и никой няма право да ги нарича лумпени щом защитават българската кауза.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница