Автор Тема: Правителствено-мутренска фашизоидна цензура срещу ТВ.СКАТ  (Прочетена 6045 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен penko

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 702
  • Country: bg
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64
Една  от  най  пуполярнaтa група ( групата на СКАТ )  във [ vbox7 ]  която   в  последно време  набираше  скорост   сред  националистите   потребители  на  интернет   беше  закрита  от  администраторите  на  сайта  дали  Борисов  и  Сидеров  имат  пръст  във  тази  работа  случайни  неща  няма  държавата  върви  към  мафиотскомутренска  диктатура  - диктатура  на  мафията  в България . Тези изблици  на  фашизоидно  мутренски  методи  няма  да  спрат  похода  на  националистите  за  смяна  на  политическото  статукво  в  България  и  ревизия  на  20 годишното  крадене  на  комунистите . 

« Последна редакция: Август 11, 2012, 11:47:59 от Hatshepsut »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4329
  • България на българите
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Да, и аз разбрах че групата на телевизия СКАТ е закрита във Vbox7.
Отправих питане към тамошната администрация защо, но отговор още нямам.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 798
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
  • Зодия: Aquarius Aquarius
Аз бях администраторът на групата "Телевизия СКАТ" във Vbox7. Целият ми профил, заедно с всички над 400 клипа бяха изтрити под предлог, че съм и администратор на групата "Български симпатизанти на ИРА". НО! В описанието на групата ясно и точно бе обяснено, че групата е с ДОКУМЕНТАЛНА насоченост, а не политическа или военна - не случайно в името на групата присъства думата "СИМПАТИЗАНТИ"! Също така групата съществува от близо 2 години и многократно профилът ми и групите в, които членувам и които съм създавал са били проверявани. Истината е, че профилът ми бе изтрит заради скандалния репортаж на СКАТ с 16-годишното момче, което бе изнасилено от 8 цигани. Клипът надигаше омраза у българите и желание за саморазправа с мургавите, набираше невероятно бързо популярност в онлайн пространството и за това целият ми профил бе изтрит. Просто администрацията на Vbox7 имаше оправдание да изтрие профилът. Или пък дали не е просто съвпадение, че точно когато качих репортажа, са видяли групата "БГ Симпатизанти на ИРА" (и преди са виждали групата...)?! Не ми се вярва...

И все пак групата ще бъде възстановена в най-скоро време! :)
« Последна редакция: Октомври 03, 2010, 14:02:02 от Veskou »
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
РЕПОРТАЖЪТ Е ЗАБРАНЕН ЗА КАЧВАНЕ В САЙТА!

Направих си нов профил, но явно някой има интерес да не се шуми много-много около случая с изнасиленото момче...

Ето целият screenshot, да не каже някой, че е фалшив: http://store.picbg.net/pubpic/DB/84/e3dca2eafa69db84.JPG
« Последна редакция: Октомври 03, 2010, 19:37:17 от Veskou »
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен penko

• Registered user
  • Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64
 :bgflag: На  вниманието  на  всички .......

Днеска  като  преглеждах  случайно  първата  страница  на  [ vbox7 ]  долу  в  редицата  на  клиповете   най  вече във  средния  ред  докато  разглеждах първата  страница  на  сайта  изведнъж ми  направи  впечатление  че  във  една  редица  цялата  бяха  цъфнали  клиповете  със  Волен Сидеров  направени  преди  да  лапне  кокала  със  логото  на  ТВ.СКАТ  как  ще  размаже  врага  като  влезе  във  новия  парламент  ,  ужас  ама  че смешна  ситуация .  :-D

Как няма  да  е  замесен Сидеров  във  изтриването  на  групата  на  ТВ.СКАТ че то Борисов не показват  толкова  колкото  него . Прецъках  със  мишката  отново на  същата  страница  и  отново  по 2 - 3 клипа  със  различно  съдържание  излизаха  отново  клиповете  на Волен  Сидеров  . А  преди  изборите  изобщо  не  можеше  човек  да  му  намери  клиповете  винаги  се  намираха  трудно  и  винаги  излизаха  отпред   подигравателните  клипове  със  него  ,  какво  нещо  е  да  си  част  от  управляващите  и  да  плащаш   на  ляво  и  надясно  за  да  ти  чистят  името  , пробвайте  и  вие  и  ще  забележите  че  неговите  клипове  винаги  излизат  във  първата  страница  на  [ vbox7 ] .

Малките дребни  битки  на  дребните  малки  човечета  със  малките  хоризонти  пред  се беси  ,  8-)  последни  дребни  битки  на  плъховете  във  бункерите  преди  да  падне  '' Райхстага  ''  ( казано  метафорично ) .
Няма ги вече лозунгите , знамената  и  го-рублите  , няма ги  талпите  със  балъците  които  да  викат  волен  е  велик , волен  е  Левски  вече битката  е  във  интернет  , малките  дребни  победи  по 14 човека  , по 8 човека  тежки  са  сраженията  в  интернет  но  когато  дойдат  изборите  кой  ли  ще  поведе  400 000 хилядното  множество  към  урните  това  е  по  важната  битка   която  ме  интересува .  |-)

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
ВЕЧЕ Е ОФИЦИАЛНО! Регистрирах се наново във VBOX7 и без да качвам нито един клип, или да създавам нито една група, получих ЗАБРАНА ЗА ДОСТЪП ДО САЙТА!

Това само затвърждава факта, че държавната сянка над мургавите е ОГРОМНА!
« Последна редакция: Октомври 04, 2010, 01:59:06 от Veskou »
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3598
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
дали  Борисов  и  Сидеров  имат  пръст  във  тази  работа  

Точно тия двамата си нямат и хал-хабер какво е това ВБОКС ...

Виновни в случая са администраторите-потурнаци на ВБОКС.
Те правят антибългарски свинщини в този сайт от години. Навремето имаше една група "Bozkurtlar" (Сиви вълци), за която лично аз оревах орталъка ... ами тази група я изтриха 3-4 месеца, след като бях писал писма до кого ли не и писахме до тия модератори с още поне 20 човека от националистите, които влизат във ВБОКС ...

Подробност е, че въпреки че изтриха групата, антибългарското поганче, което я беше направило не го баннаха.

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
дали  Борисов  и  Сидеров  имат  пръст  във  тази  работа  

Точно тия двамата си нямат и хал-хабер какво е това ВБОКС ...

Виновни в случая са администраторите-потурнаци на ВБОКС.
Те правят антибългарски свинщини в този сайт от години. Навремето имаше една група "Bozkurtlar" (Сиви вълци), за която лично аз оревах орталъка ... ами тази група я изтриха 3-4 месеца, след като бях писал писма до кого ли не и писахме до тия модератори с още поне 20 човека от националистите, които влизат във ВБОКС ...

Подробност е, че въпреки че изтриха групата, антибългарското поганче, което я беше направило не го баннаха.

Ама тва дето ме баннаха от САЙТА беше върха на простотията! Та аз вече дори не мога да гледам клипове за лично удоволствие! Нямам никакъв достъп до сайта! И ще ми кипне още малко и ще взема да заведа едно дело срещу собствениците на VBOX7! Съвсем сериозен съм! Хващам едни държавни адвокати, за които една стотинка няма да дам и ги оставям да водят делото, и не ми пука колко време ще се проточи.
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
Няма ли някой по свестен български видео сайт където няма да ни закачат нас националистите и където да си направим нова група за телевизия СКАТ? И по принцип да си качваме каквото си поискаме.
Жалко че форума на телевизия СКАТ го затвориха. Когато още го имаше даже се бях регистрирал там. Администраторката Райна Манджукова тогава ми изтри снимка-плакат на Калина Крумова от Атака която копирал от форума на Атака. Волен Сидеров и Валери Симеонов току-що се бяха скарали. Не очаквах толкова омраза от Райна Манджукова към колежката и (макар и вече бивша) Калина Крумова. Тая жена Райна Манджукова може и да е била полезна за много работи, но като администратор на форум я няма хич.
« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 06:57:10 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен penko

• Registered user
  • Senior Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64

Няма ли някой по свестен български видео сайт където няма да ни закачат нас националистите и където да си направим нова група за телевизия СКАТ? И по принцип да си качваме каквото си поискаме.

Не няма  забрави  българските  сайтове  администраторите  са  долни  продажници . България  е  тоталитарна  държава  ползвай  този  сайт   [ Yol-Tube ] . Забрави  за  България  ,  спомни  си  за  българската  легия  във  Румъния  която  се  е  борила  за  освобождението  на  България  от  турско  робство  не ма  Ботев и Левски  когато  са  били  извън  България  са  спрели  да  работят  за  нейното  освобождение  , там  в  Румъния  са  се  печатели  българските  вестници  преди  освобождението .

Жалко че форума на телевизия СКАТ го затвориха. Когато още го имаше даже се бях регистрирал там. Администраторката Райна Манджукова тогава ми изтри снимка-плакат на Калина Крумова от Атака която копирал от форума на Атака. Волен Сидеров и Валери Симеонов току-що се бяха скарали. Не очаквах толкова омраза от Райна Манджукова към колежката и (макар и вече бивша) Калина Крумова. Тая жена Райна Манджукова може и да е била полезна за много работи, но като администратор на форум я няма хич.

Много  съжалявам  за  жестоките  оценки  но  щом  някой  хора  вдигнат  кръвно  от  моите  коментари  значи  казвам  истината  .  :-D  

Какво  си  заревал  за  Калина ,  Валери  Симеонов  да  не  я  изпратил  във  парламента  да  се  занима  със  проблемите  на  женските  гениталйи  а  да  води  голямата  битка  за  спасение  на  България .  :^)

.Стига  си  плюл  срещу  Райна Манджукова   - тя  е  изпълнила  заповедта  на  своя  шеф  и  за  да  се  докаже  пред  своя  шеф  вместо  да  го  изтрие  след  няколко  дена  тя  веднага  ти  го  е  изтрила  , все  още  не  беше  ясно  на  много  хора  за  размера  и  мащаба  на  голямото  предателство  на  Волен  Сидеров  , във  СКАТ  в  началото  Симеонов  е  забранил  името  Атака  да  се  споменава  но  след  3  месеца  вече  всички  научиха  за  големия  мащаб  на  предателството  разкри  се  и  истината  за  гаранциите  от  150 000 евро . Със  сигурност  вече  след  3 месеца  служителите  на  СКАТ  са  разбрали  истинския  размер  на  предателството .  Радвай  са  че  Манжукова  не  те  е  баннала  от  сайта  , кaкво  си  заревал  ;( -  я  са  стегни ,  ревльо  .   ;-)

Аз  влизах  да  чета  във  форума  на  СКАТ  докато  съществуваше  но  беше  свърталище  на  психопати  и  лунатици  . :^)

Сигурно  за  това  форума  на СКАТ беше  закрит  защото  само  дървени  философи  пишеха  вътре  само  глупости  и  когато    отвориш  форума  се ,  шашкам  от  тъпотии  и  нелепиците  които  се  пишеха  вътре  нямащи   нищо  общо  със  реалния  живот  и  човек  ще  си  помисли  че  такива  тъпаци  гледат  ТВ.СКАТ  които  нямат  връзка  със  главния  мозък , за  това Симеонов  е  ударил  балтията  на  форума  да  не  го  свързват  със  СКАТ инак  журналистите  на  СКАТ  са  умни  и  готини  пример  за  истинска  журналистика .

« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 08:08:18 от penko »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • България на българите
  • Browser:
Съжалявам Пенко но се опасявам че си ме разбрал погрешно.
Виж сега, говоря по принцип. Не одобрявам триенето ей тъй с лека ръка постовете на колегите, още повече на българските националисти. Безогледните изтривания превръщат един форум в гробница. Когато един форум го напуснат неговите форумци, той наистина се превръща в такъв. В него няма никой. Неговото съществуване е безсмислено. Един форум се напълва с живот когато неговите членове публикуват активно там. Наистина когато съм посещавал форума на СКАТ, там нямаше никой и бях абсолютно сам. Аз в този случай какво да правя там. Ами обирам си крушите и си отивам. Предполагам че и форума на СКАТ е бил закрит по тези причини. Просто е бил празен и я имаше 1-2 публикации на ден я нямаше. И какво лошо съм направил дето съм постнал снимка на Калина Крумова? Та ми беше изтрита? Ами аз тук съм публикувал десетки снимки на кого ли не, в това число и на Калина Крумова но нямам изтрита нито една.
Второ: - Не съм плюл по Райна Манджукова. Казах че има полза от нея но за форумен администратор не става. Разбери че не безогледното триене е полезно, а аргументите. Останалото е партийна цензура която ненавиждам.
Впрочем ей това е снимката която ми изтриха във вече несъществуващия форум на СКАТ. Иначе телевизия която дълбоко уважавам.

http://picbg.net/img.php?file=9d24dd4f1ed4f06f.jpg
Правителствено-мутренска фашизоидна цензура срещу ТВ.СКАТ
 Като махнем партийното съдържание, снимката наистина е хубава. Както и Калина.
« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 13:08:37 от omerzen »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2851
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Зодия: Virgo Virgo
То пък големия сайт вибокс ти таковам сайта.
Сега ако Волен спре да подкрепя ГЕРБ Скат пак няма да млъкнат и да го плюят наобратно.Няма угодия.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
То пък големия сайт вибокс ти таковам сайта.
Сега ако Волен спре да подкрепя ГЕРБ Скат пак няма да млъкнат и да го плюят наобратно.Няма угодия.

Ти к'во искаш? Да забравят всичко и пак да почнат атакистката пропаганда?!
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Айде, някой да вземе и да направи групата "Телевизия СКАТ" на ново. Какво чакате? И администратора да тегли редовно репортажите и да ги качва във VBOX7. Ако искате някакви съвети за групата, пишете.

Я вижте какви интересни нови статии - НЯКОЙ трябва да ги разпространява! Всички ли ви мързи толкова много?!

http://www.skat.bg/news.php?action=0&newsID=10509
http://www.skat.bg/news.php?action=0&newsID=10489
http://www.skat.bg/news.php?action=0&newsID=10491
http://www.skat.bg/news.php?action=0&newsID=10490
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 00:00:45 от Veskou »
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3598
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Новината за утрепаните погански муджахидини в Пакистан ще я кача.
« Последна редакция: Октомври 07, 2010, 00:18:10 от Amenhotep »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf