Защо българите не осиновяват цигански деца

• 13 Отговора
  • 1991 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Иван Д.

• **
  • 182
  • +50/-14
Според най-"българската" телевизия - бТВ - българите не осиновяваме ромски деца, защото сме:
*диви;
*некултурни;
*необразовани;
*и най-култовата причина - защото не живеем в демокрацията, а някъде назад в комунизма!

Който не вярва - справка предаването на бТВ "Тази сутрин", 4 януари 2011, 08.30-09.00 ч.

Редактирано от модератор: Смених думата "ромски" с "цигански" в заглавието на темата.
« Последна редакция: Декември 12, 2011, 16:54:05 от Hatshepsut »
Чуйте вие, журналисти!
Чуйте вие, западни търгаши!
Чуйте вие, жалки педер@сти!
България не се предава!!!
България не се продава!!!
БЪЛГАРИЯ - ТОВА Е СЛАВА !!!

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2414
  • +383/-52
Re:Защо българите не осиновяват ромски деца
« Отговор #1 -: Януари 04, 2011, 16:23:26 »
ей сега ще ида да си осиновя 5 мангала да се дигна в очите на пумярите от бтв.

Апропо преди малко чух че за миналата 2010 година са се родили с 3100 по-малко бебета от 2009.

Тук е редно да се зададе въпроса на малоумния пожарникар - "Къде сбърка,Бойко???Нали нашия народ щеше да векува...."

*

Неактивен Иван Д.

• **
  • 182
  • +50/-14
« Отговор #2 -: Януари 04, 2011, 16:46:18 »
Забравих да спомена фронтмена на предаването - Харалан Александров - той изригна всички хули по адрес на български народ, послушните журналисти от бТВ само му поддакваха и му се слагаха.

Харалан Александров е роден на 21 март 1967 в София, завършва славянска филология в Софийски университет, като дипломната му работа е върху междуетническите връзки в районите със смесено население в България. От 1991 до 1996 учи в НБУ, като преминава курсове на обучение по социална дейност и педагогическа психология към Департамента по поведенчески науки. Понастоящем работи върху докторската си дисертация "Identity, continuity and change: the dynamics of reconstructing the organizational culture of an education institution" към University of West of England, Бристол, Великобритания. Харалан Александров е член на Института за взаимоотношения между хората и на настоятелството на Институт "Отворено общество" - София.

Редактирано от модератор: Премахване на невалиден линк.
« Последна редакция: Април 11, 2016, 19:08:50 от Hatshepsut »
Чуйте вие, журналисти!
Чуйте вие, западни търгаши!
Чуйте вие, жалки педер@сти!
България не се предава!!!
България не се продава!!!
БЪЛГАРИЯ - ТОВА Е СЛАВА !!!

*

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • 3540
  • +859/-21
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #3 -: Януари 04, 2011, 16:54:41 »
Тоя чифутски траверс Харалан, като е толкова оборотен да вземе да си осинови той няколко мангалчета ... и да не се оплаква, че няма пари, всички знаем колко лапа тоя боклук от Шорошките и Турските фондации!

*

Неактивен omerzen

• 4245
  • +562/-46
  • България на българите
« Отговор #4 -: Януари 04, 2011, 17:30:36 »
Тия от "Отворено общество" сякаш са се наговорили - все едно и също разправят.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

*

Неактивен BulgarianBlood

• **
  • 271
  • +104/-29
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #5 -: Януари 04, 2011, 19:24:30 »
bTV започна да става много "либерална" телевизия.

Точно след Нова Година имаха кратък половинчасов спот с песни. Имаше едно българско хоро, няколко американски песни, и точно накрая - Едерлези и Чае Шукарие(цигански химни. В текста на Ederlezi се пее "Всички роми, бабо. Всички роми, мамо, хоро играят"). Докато течаха тези песни на сцената танцуваха познати водещи от популярни предавания и видимо се наслаждаваха на ритъма и мелодията....

Пропагандата е пълна. Впрочем, ако не се лъжа bTV наскоро(преди по-малко от година) не смени ли своя собственик? Мисля, че сега е собственост на някаква шведска медийна група, а шведското правителство е доста либерално и спонсорира проекти като този:

Race-Mixing Propaganda sponsored by Swedish State Television

(впрочем, в Швеция няма свобода на медиите - всички медии се контролират от държавата в много по-голяма степен, отколкото тук например)
« Последна редакция: Ноември 04, 2018, 06:56:25 от Hatshepsut »

*

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • 3540
  • +859/-21
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #6 -: Януари 04, 2011, 19:46:02 »
По Нова година и аз имах неудоволствието да гледам малко "БГ" телевизия.
Подвърждавам, че малко след нова година по ЬТВ се пееше "Чае Шукарие" , като с отвращения ще добавя, че в групичката дето пееха разпознах Данчо Караджов

Но това не е всичко ... по основните ни 3 телевизии през цялата вечер бълваха една такава духовна помия, че направо беше грозно. По едната телевизия имаше само и основно гнусни чалгари, като там беше и задължителния Гъзис (не знам коя телевизия беше и к`во точно лигавеха там, но 4-5 пъти като превключвах беше все едно и също - чалгия със зурни или лигаво плюнчене на мазни цигани като Гъзис и турския мангал Тони Стораро).
По другите телевизии беше не чак толкова, но подобно гнусно ... "светлият лъч" на който се надявах - "Комиците" по едно време около половин час (може би и повече) въртяха само травестия (комиците преоблечени с женски дрехи). А по (к)Анал 1 даваха концерта на Фандупкова в София дето пак чалгата имаше силно присъствие.
По някакъв канал дори мернах някакъв турски Сюргюн-сериал.

Вообще ГНУС ...  :& :& :& :&

Ей не съм вярвал, че някога ще го кажа, ама ония алкохолизирани комуняги Батето и Хачо Бояджиев взеха да ми липсват - по тяхно време имаше новогодишна програма, а не мултикултурна гняс ала честване на рамазан-байрям и банго васил в едно.

*

Неактивен omerzen

• 4245
  • +562/-46
  • България на българите
« Отговор #7 -: Януари 04, 2011, 19:55:53 »
За bTV не знам, ама за Нова телевизия мисля че стана скандинавска собственост.
Иначе в интерес на истината най хубавите новогодишни програми Българската телевизия правеше през 80-те години.
Жалко за Данчо Караджов от "Сигнал" дето е припявал циганските "ритми".
Навремето "Сигнал" бяха голяма група в най добрия смисъл. Наистина жалко.
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 19:59:09 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

*

Неактивен Исперих

• *
  • 1641
  • +430/-132
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
« Отговор #8 -: Януари 04, 2011, 20:09:41 »
Тази тема на бтв е меко казано нагла! Имам чувството, че вече ще почнат да мислят как да ни поставят в ролята на онези нещастни птици, в чието гнездо кукувицата е снесла яйцата си. Освен това, защо не поканят шведите да дойдат и да осиновят всички чавета от българските домове? Може би защото шведките предпочитат да си ги измътят сами?
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

*

Неактивен BulgarianBlood

• **
  • 271
  • +104/-29
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #9 -: Януари 04, 2011, 20:22:24 »
Тази тема на бтв е меко казано нагла! Имам чувството, че вече ще почнат да мислят как да ни поставят в ролята на онези нещастни птици, в чието гнездо кукувицата е снесла яйцата си. Освен това, защо не поканят шведите да дойдат и да осиновят всички чавета от българските домове? Може би защото шведките предпочитат да си ги измътят сами?

Мисля, че бъркаш врага. Шведите(като народ) не са виновни, че се доверяват на либералното си правителство и масмедиите. Ние българите(като народ) също не сме виновни, че по телевизията ни заливат с чалга помии и пропаганда за това колко сме виновни, че не харесваме цигани. Това е просто резултат от контролираната "култура", насочена към създаването на безродови, елементарни маси, без идеали и стремежи, подобни на животни.

*

Неактивен Rumbata

• **
  • 426
  • +126/-64
  • Аз съм от Опозицията, която се нарича Живот!
    • Р.Н.Б.
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #10 -: Януари 04, 2011, 22:29:53 »
Жалко е много, но не е много изненадващо. Тенденцията явно е такава. Сякаш са се наговорили - естрадни и поп-изпълнители си оратят по всички ефирни медии с чалга и поп-фолк "звезди". Покрай празниците се нагледахме на Илиян, Софи, Бони, Тони Стораро и куп още цигански изпълнители. Днес те представят страната ни в чужбината. Не казвам, че останалите чалгаджии са нещо повече. Но... крайно време е да разберете, че битката ни е срещу Системата и срещу Статуквото, а не срещу представителите на този или онзи етнос. Тия са плюли на всичко българско, прегърнали са пачките и служат на Мамона - живеят си живота и не им пука от нищо!
Виждате какви хора са се съюзили срещу нацията, традициите и ценностите! Сред тях съзираме с дълбоко огорчение личности, музиканти, които харесвахме и на които се възхищавахме! Трагедия! Май ще излезе прав синът на Славейков.

А недоразумението, наречено Ани Цолова, вместо да ни съветва как да постъпваме, защо не призове всички "звезди" да осиновят по 1-2 циганчета?! А тя защо не даде пример на останалите?!

Много ми се иска да науча и колко цигански семейства са осиновили български деца?

Предполагам, че при следващото си гостуване в небългарската телевизия бТВ Сидеров ще хакне водещата, както го правеше едно време по ТВ "СКАТ".
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 22:42:03 от rumbata »
Долу комунистите и ченгетата!

*

Неактивен Исперих

• *
  • 1641
  • +430/-132
« Отговор #11 -: Януари 04, 2011, 23:29:28 »

Мисля, че бъркаш врага. Шведите(като народ) не са виновни, че се доверяват на либералното си правителство и масмедиите. Ние българите(като народ) също не сме виновни, че по телевизията ни заливат с чалга помии и пропаганда за това колко сме виновни, че не харесваме цигани. Това е просто резултат от контролираната "култура", насочена към създаването на безродови, елементарни маси, без идеали и стремежи, подобни на животни.

Не смятам, че бъркам врага. Имах предвид защо медията, която е придобита с шведски капитали не убеждава шведите да си напазарят чавета оттук, а не нещо друго. Освен това за никого не е тайна, че навремето чужденките дошли тук на море, си лягаха с първия миризлив мангал срещнат на плажа или в дискотеката.

*

Неактивен Исперих

• *
  • 1641
  • +430/-132
« Отговор #12 -: Януари 04, 2011, 23:33:25 »
... Но... крайно време е да разберете, че битката ни е срещу Системата и срещу Статуквото, а не срещу представителите на този или онзи етнос.

Ето една сентенция, която изповядвам и аз.

*

Неактивен Veskou

• 762
  • +181/-31
  • Всичко за България!
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #13 -: Януари 13, 2011, 22:16:18 »
bTV започна да става много "либерална" телевизия.

Точно след Нова Година имаха кратък половинчасов спот с песни. Имаше едно българско хоро, няколко американски песни, и точно накрая - Едерлези и Чае Шукарие(цигански химни. В текста на Ederlezi се пее "Всички роми, бабо. Всички роми, мамо, хоро играят"). Докато течаха тези песни на сцената танцуваха познати водещи от популярни предавания и видимо се наслаждаваха на ритъма и мелодията....

Пропагандата е пълна. Впрочем, ако не се лъжа bTV наскоро(преди по-малко от година) не смени ли своя собственик? Мисля, че сега е собственост на някаква шведска медийна група, а шведското правителство е доста либерално и спонсорира проекти като този:

(впрочем, в Швеция няма свобода на медиите - всички медии се контролират от държавата в много по-голяма степен, отколкото тук например)

ГОСПОДИ БОЖЕ..... (tmi) За първи път гледам тоя клип и съм... потресен... Безкрайно шокиран... Бог да ни пази от такива управници, от такива пропаганди!
« Последна редакция: Ноември 04, 2018, 06:57:19 от Hatshepsut »
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Защо Доган е още шеф на ДПС?

Започната от Индивидуалист

Отговора: 0
Прегледи: 1207
Последна публикация Юли 01, 2008, 12:21:46
от Индивидуалист
Защо "плаче" Лютви Местан?

Започната от Петкан

Отговора: 1
Прегледи: 671
Последна публикация Май 22, 2010, 14:03:59
от Индивидуалист
Защо все ни казват (на Българи), че не сме европейци?

Започната от Болгардингезе

Отговора: 5
Прегледи: 727
Последна публикация Юли 28, 2008, 00:47:59
от Севар Вананд
Защо не мога да уважавам циганите?

Започната от perfuratorabg

Отговора: 22
Прегледи: 2340
Последна публикация Октомври 04, 2011, 16:41:28
от Волен
Защо не сме бяла държава?