Автор Тема: Ловци на пинизи и измами!!!  (Прочетена 11710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4743
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Ловци на пинизи и измами!!!
« -: Февруари 12, 2011, 12:42:00 »
Има едно предаване по кабелните телевизии : Ловци на митове, там разкриват и опровергават разни тъпи филмови номера и простотии.
Та ми дойде идея да пусна тема :ловеща и опровергаваща тъпите пинизи и внушения влизащи в домовете и главите на хората през филмите и телевизията.
Започвам с филма 13-ят войн с А. Бандерас
Този играе някакъв арабин: много префинен и културен - демек исляма не е диващина, педерестия и педофилия, а супер култура. Та този резняк минава през някакви земи и хоп минава и през земите на волжските българи. Интересно как така от Холивуд са се сетили за българите ? Може да е защото в надписите имаше някакво българско име, но най-вероятно е услуга на Холивуд към нашите олигарси пробутващи ни номера с древната ни история.
Та там ги подгониха някакви татари, около 200-300 души и те побегнаха, но ето татарите се спряха уплашени, защото видяха 20-30 викинга и се насраха. Тука пиниза е огромен. Става дума за свръх превъзнасянето на викингите, ама когато са били езичници разбирасе, защото после, като християни се развалили.
Както и да се погледне реално един татарски войн не би избягал никога от един викинг, камо ли 300 татари от 30 викинга - та те ще ги смажат за нула време. Забелязали ли сте как нео-нацистите и езичниците са обладани от митовете за викинги, и това не е от сега, а още от преди години. Тези не искат да са например немци, те искат да са нещо по-више - викинги.
Никой в филма обаче не казва че : наследниците на викингите са именно най-ивратените и ненормални хора в днешният свят.
И се качи арабина с тях на един кораб, и буря и вятър , а викингите се смеят все едно са на купон. Айде стига бе, та дори и те при подобно положение са били хора и на дали щяха да се смеят. Вероятно, ако някой се е смеел така при опастност от корабокрушение викингите са го смятали за ненормален, защото излиза че те са ненормални, ако са били такива.
-----------------------------------------------------------
Сега на ред е филма Смело сърце с М. Гибсъм
Филм вдъхновил много националисти по света. И Интересно защо постоянно излъчван по телевизиите ? Не че не е добър, но как така те ще ви показват този филм.
Къде е пиниза тука ?
Пиниза е следният : благородниците, крале и царе или т.н. естествен елит са лоши, подли и зли, и от тях идва всяко зло.
В филма краля на Англия беше страшен изрод, сина му педерунгел и за капак и шотландските благородници - и те такива.
Е да може и в случая да е било така, но кога от Холивуд са ви показвали случаи с нормални крале, царе и благородници, ама без да са с леви увлечения ? Май никога.
Кои са срещу т.н. естествени елити? Състоящи се от благородниците ?
Наричат ги чифути, ционисти или просто СВЕТОВНОТО ПРВИТЕЛСТВО, както и илюминати.
« Последна редакция: Март 03, 2011, 11:49:42 от Hatshepsut »

Неактивен omerzen

• Hero Member
  • Публикации: 4300
  • България на българите
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
Re: Ловци на пинизи и измами !!!
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2011, 12:47:12 »
Те в Холивуд са гениални. В един техен филм представиха Орфей като негър.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

Неактивен Младиястарец

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 187
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Re: Ловци на пинизи и измами !!!
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2011, 13:29:19 »
Добра преценка на нещата!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
Re:Ловци на пинизи и измами!!!
« Отговор #3 -: Юли 24, 2011, 18:27:30 »
Сега на ред е филма Смело сърце с М. Гибсъм
Филм вдъхновил много националисти по света. И Интересно защо постоянно излъчван по телевизиите ? Не че не е добър, но как така те ще ви показват този филм.
Къде е пиниза тука ?
Пиниза е следният : благородниците, крале и царе или т.н. естествен елит са лоши, подли и зли, и от тях идва всяко зло.
В филма краля на Англия беше страшен изрод, сина му педерунгел и за капак и шотландските благородници - и те такива.
Е да може и в случая да е било така, но кога от Холивуд са ви показвали случаи с нормални крале, царе и благородници, ама без да са с леви увлечения ? Май никога.
Кои са срещу т.н. естествени елити? Състоящи се от благородниците ?
Наричат ги чифути, ционисти или просто СВЕТОВНОТО ПРВИТЕЛСТВО, както и илюминати.

Сега за филма с красивата духовно дебелана - не му знам името, но е в два вариянта: един черен с негри и един с бели.
И така някакъв психиатър го прави нещо героя и той започва да вижда хората външно по вътрешната им красота. Демек една : гнусна , свръх дебела, свиня я вижда като супер красавица.
Ями кажете може ли духовно да е красив толкова дебел и освинил се човек ? Та за него на света съществува само корема и това за такива е Бога. Подобни духовно не само не са красиви, ами са отвратителни и крайно неприятни като хора. В белият вариянт на филма , щом му казаха на героя вълшебната дума да започне пак да си гледа и вижда нормално хората: една готина мацка моментално се превърна в грозен и изроден педеруга. С което ни внушават че те обратните са си наред и могат духовно да са готини и позитивни. Дали е така ? не знам освен пдофилията характерна за обратните да е духовна красота а ?
какъв свят с краката на горе са гообърнали сатанистите.
КАБАРЕ- този филм беше много нашумял навремето, но незнам защо не го гледах. Та сега случайно в ю-туба попаднах на клипове от него и се заинтригувах. Лайза Линели е взела и Оскар за играта си в него. Веднага се забелязва : тотална еврейско сатанинска пропаганда. Филма направо отравя и е нещо , като възхвала на еврейското падение и деморализация, което те смятат за нещо велико. Даже не ви съветвам да го гледате. Тука няма и пинизи: разврата, пошлото, простотията и ненормалноста се проповядват директно.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #4 -: Юли 24, 2011, 18:28:00 »
Тексас рейнджър с Чък Норис.
Това е един доста популярен сериял. Тука телевизията рете 4 го дава без прекъсване. Гледах го две години понеже е на добър италиански език и ми помогна доста за ученето.
Сюжета е следният: Чък Норис е рейнджър и се бие с лошите, хореаграфията на боевете не е лоша. И така залавя ги, бие ги лошите Ч. Норис та ги скъсва и на човек даже му става гот. Да ама понякога лошите са разни САЩ националисти и фашисти и тогава лъсва голият задник на чифутската пропаганда. Тези крайно десни винаги са: ненормални, зли, гадни и отблъскващи и все се опитват да взривяват бомби в градинки с малки деца и майките им, или на детски празненства. Айде сега да порасъждаваме. Защо му е на САЩ националиста да убива деца и жени от собственият си народ ? Каква полза ще има - никаква май. Ама явно сценариста пие повечко или се друса та ги измисля подобни тъпанарщини.
Абе тъпа пропаганда, ма върши работа. За Волен масово викат че е ненормален именно изхождайки от такива филмови клишета. Като ги попитам : защо Волен е ненормален и какво лудо могат да ми покажат в него и млъкват. Не че Волен не е ненормален, но хората не знаят и виждат какво и защо му е шантавото. Те просто се базират на някой подобен тъп сериал.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #5 -: Юли 24, 2011, 18:29:32 »
Сега тука започна някакъв нов ти-ви сериал с името Флаш-пойнт или подобно. Става дума за отряд с специално предназначение към полицията . Занимават се с разни тежки случаи , вземане на заложници и подобни. Внушението е : полицията е добра и мисли за вас, демокрацията е добра, макар да има някои недостатъци. С една дума простотия, въпреки това филма е приятен за гледане благодарение на артистите , които изпълняват главните роли.
Шокира ме обаче манипулативното внушение на една от сериите, даже направо ме ужаси. Ставаше дума за някакъв си сериен убиец. В реалноста тези винаги ги осъждат на смътр и няма прошка. В серията обаче този щяха да го вкарат в лудницата за 10г. и после да го пуснели. Тука пиниза и манипулацията не беше за масовата публика, а само за потенциалните серийни убийци. направо им казваха: убивайте, после няма да има наказание , а само лудница и там ще ядете без пари и без да работите, държавата се грижи за вас и интересите ви. А при внушение от друг филм или сериал идва и хитрата мисъл: за тези 10г. ще напиша и книга и ще съм - богат, известен и велик.
Ужасяващо нали ??? И това става съвсем пред очите ни.
Сега тука дават един сериал на име Менталиста. Този е някакъв съветник и консултант към полицията и все разкрива убийства. И така гледам си поредната серия - вечер за заспиване и хоп в нея има окултистка гледачка. Менталиста естествено веднага каза че не и вярва. Докато гледах се сетих кой е убиеца понеже сценариите са винаги еднакво тъпи на сериалите, сетих се обаче че врачката накрая ще се окаже че познава. Така и стана: тя отиде и му предаде някакво тъпанарско съобщение от мъртвата му жена и дъщеря и Менталиста се разплака, с което буквално призна способностите на окултистката.
Та ето как неусетно през телевизора окултизма и злото влиза в домовете, сърцата и умовете ни.
--------------------------------------------------------------------------------------
В по-старите филми от преди 15-25г. а и в някои днешни телефонните номера започват винаги с 555, защо е така не знам.
Тези дни се загледах по филма легионера с Жан-Клод , преди съм го гледал целият но преди. Филма не е много лош и става за гледане. Какво ме впечатли ? В него нито веднъж легионерите при бой с арабите не си сложиха щиковете на пушките, а имаше доста близък бой - гърди в гърди. Имаха и щикове но им седяха на коланите. По онова време, а и в днешни дни щика винаги седи на пушката при влизане в бой. Холивуд не знам защо не харесва щиковете и рядко можете да видите в филмите бой с щик. Дори в филми за САЩ гражданската война, когато са се ползвали яката тези щикове пак не можете да ги видите.

Неактивен Лудия Макс

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 376
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.18 Firefox 3.6.18
« Отговор #6 -: Юли 24, 2011, 19:06:33 »
Фанатик,знаеш ли го хорора Sluther?
"Едно е да искаш,второ е да можеш,трето и четвърто е да го направиш"-Николай Хайтов

Христо Ботев: "Патриот е,душа дава.Но не свойта душа братя, а душата на народа".

Неактивен Panzerfaust

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1384
  • Browser:
  • Firefox 5.0 Firefox 5.0
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #7 -: Юли 24, 2011, 19:27:50 »
Хубава тема!
Да се включа и аз.
Започвам с цялата поредица "Смъртоносно оръжие". Там белият Мел Гибсън е прошляк, пияница и живее в каравана, докато черният Дани Глоувър има порядъчно семейство и хубав дом. На всичкото отгоре във втора част посолството на ЮАР се занимаваше с наркотрафик. Понеже са гадни расисти, явно трябва да са престъпници и то въпреки, че са дипломати. :-D
В голям брой холивудски филми негрите са или компютърни специалисти-гении или много добри лекари, което в реалността почти го няма.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2857
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
« Отговор #8 -: Юли 24, 2011, 19:50:19 »
Сега тука започна някакъв нов ти-ви сериал с името Флаш-пойнт или подобно. Става дума за отряд с специално предназначение към полицията . Занимават се с разни тежки случаи , вземане на заложници и подобни. Внушението е : полицията е добра и мисли за вас, демокрацията е добра, макар да има някои недостатъци. С една дума простотия, въпреки това филма е приятен за гледане благодарение на артистите , които изпълняват главните роли.
Шокира ме обаче манипулативното внушение на една от сериите, даже направо ме ужаси. Ставаше дума за някакъв си сериен убиец. В реалноста тези винаги ги осъждат на смътр и няма прошка. В серията обаче този щяха да го вкарат в лудницата за 10г. и после да го пуснели. Тука пиниза и манипулацията не беше за масовата публика, а само за потенциалните серийни убийци. направо им казваха: убивайте, после няма да има наказание , а само лудница и там ще ядете без пари и без да работите, държавата се грижи за вас и интересите ви. А при внушение от друг филм или сериал идва и хитрата мисъл: за тези 10г. ще напиша и книга и ще съм - богат, известен и велик.
Ужасяващо нали ??? И това става съвсем пред очите ни.
Сега тука дават един сериал на име Менталиста. Този е някакъв съветник и консултант към полицията и все разкрива убийства. И така гледам си поредната серия - вечер за заспиване и хоп в нея има окултистка гледачка. Менталиста естествено веднага каза че не и вярва. Докато гледах се сетих кой е убиеца понеже сценариите са винаги еднакво тъпи на сериалите, сетих се обаче че врачката накрая ще се окаже че познава. Така и стана: тя отиде и му предаде някакво тъпанарско съобщение от мъртвата му жена и дъщеря и Менталиста се разплака, с което буквално призна способностите на окултистката.
Та ето как неусетно през телевизора окултизма и злото влиза в домовете, сърцата и умовете ни.
--------------------------------------------------------------------------------------
В по-старите филми от преди 15-25г. а и в някои днешни телефонните номера започват винаги с 555, защо е така не знам.
Тези дни се загледах по филма легионера с Жан-Клод , преди съм го гледал целият но преди. Филма не е много лош и става за гледане. Какво ме впечатли ? В него нито веднъж легионерите при бой с арабите не си сложиха щиковете на пушките, а имаше доста близък бой - гърди в гърди. Имаха и щикове но им седяха на коланите. По онова време, а и в днешни дни щика винаги седи на пушката при влизане в бой. Холивуд не знам защо не харесва щиковете и рядко можете да видите в филмите бой с щик. Дори в филми за САЩ гражданската война, когато са се ползвали яката тези щикове пак не можете да ги видите.

Менталиста го даваха и тук
не съм го изтрайвал

но за внушенията които предават подобни сериали си абсолютно прав

скоро пък на мен ми направи впечатление за една серийна убийца-има един сериал по нова тв от 22.00 Престъпни намерения
и накрая я хванаха естествено -след 4-5 убийства
и разследващия със съчуствен вид само дето не я прегръщаше.....

ебати и ташака и всичко
--------
и само криминални сериали,крими и толкова
нищо друго

по нова са 4-5 всеки ден

бтв турцизират зрителите
нова тв ги криминализират

да им таковам таковънката
--------
избягвам тв особено сега лятото
но някой път гледам

и псувам и коментирам
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2857
  • Не бойте се!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
« Отговор #9 -: Юли 24, 2011, 19:52:38 »
Хубава тема!
Да се включа и аз.
Започвам с цялата поредица "Смъртоносно оръжие". Там белият Мел Гибсън е прошляк, пияница и живее в каравана, докато черният Дани Глоувър има порядъчно семейство и хубав дом. На всичкото отгоре във втора част посолството на ЮАР се занимаваше с наркотрафик. Понеже са гадни расисти, явно трябва да са престъпници и то въпреки, че са дипломати. :-D
В голям брой холивудски филми негрите са или компютърни специалисти-гении или много добри лекари, което в реалността почти го няма.

точно така
много точно

а едно от абсурдните неща в киното са тъмните сцени с негри
това е върха на върховете.......

като онази картина дето нямало нищо нарисувано а само черна боя
и като питали художника какво представлява тази картина и той казал:
семейство негри краде въглища през нощта
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #10 -: Юли 25, 2011, 19:42:59 »
Пак за филма с Менталиста. Има някакъв сериен убиец убил жената и дъщерята на менталиста, та този се казва Джони Россо и е много, ултра, свръх печен и никога не могат да го гепят. С една дума го представят, като пример за следване. Преди време чух едни деца да казват - ей този е много як пич , направо е като сериен убиец.
Та така го прокарват това с Джони Россо серийният убиец - като пример за подръжаване.
Явно от Холивуд имат задачата да популяризират работите около серийните убийци. Това е 2-ят филм в който засичам подобно нещо.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #11 -: Юли 25, 2011, 19:43:44 »
Фанатик,знаеш ли го хорора Sluther?
Не не гледам много филми, тя за това и темата ми боксува.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #12 -: Юли 25, 2011, 19:57:33 »
дан Колов - филма не е лош, ама си личи че е нискобюджетен, въпреки това според мене с станал много добре. Там показва реалноста в някогашна Америка доста добре. Та това се оказа и проблема с филма. По времето на И. Костов дадоха 1-ва серия, но за 2-ра забравиха по политически причини - американците в филма бяха изроди от класа, каквито са си де !!!. Явно творците на филма са били отначало доста учудени, ама после са разбрали че няма и няма да има : демокрация, каквато ни я пробутват, и че гадните комунисти не са си отивали от власта никога.
После царя пък направи един от номерата си : пусна всичките серии на филма по телевизията. Този тип доста обичаше да ги захапва, ама тихата гадовете.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #13 -: Юли 28, 2011, 20:02:51 »
Има един филм по документалните канали в България, а тука по новата РАЙ 2 за оцеляването. Един червенокос идиот яде разни буболечки и оцелява в всякакви обстановки. Та този определено прилича на евреин.
 Къде е пиниза на този документален филм ?
 Евреина все знае всичко за всички видове животни и насекоми, както за всички места на света. Обаче, като се загледах го хванах да мами и техниките му за оцеляване нещо не ми вдъхват доверие. Този където и да иде все има убито животно от месото и кожата на което се възползва: в Африка беше зебра, в Ислабдия козел, В Сибир елен, в пустинята камила и т.н.. Брей викам си - много му върви на този бе. Върви му друг път - всичко е нагласено и е номер. Хванах го че мами и по това че не ползва тояга из планините и горите, както и в джунглата. Тоягата е нужен помощник, на нея можеш да се облегнеш, да се подпреш, да я закачиш за дърво и да се спуснеш или изтеглиш, да си проправиш път из храстите, да утрепаш змия или да си свалиш клон с плодове . Да ама евреина лъжлив тояга все няма, само в Сибир го видях да ползва крака на умрялият елен за нещо подобно, ама нещо не се получаваше.
 Този тарикат подобно на всеки измамник има и номер за отвличане на вниманието. Яде разни боболечки и гадории и се прави на голям майстор в оцеляването. Веднъж ни обясняваше колко било добре да се ядат някакви мравки - като пресметнах стигнах до извода че ще трябва да ги събира с часове и ще изхаби повече енергия отколкото ще си набави чрез тях. Същото важи и за някакво насекомо в полярният кръг: ако сме го ядели сме щели да имаме много сила. Да ама за да се наядеш с това нещо ти трябват поне 1000 броя , а тях можеш да намериш там само за 10 дена !!!
 Накрая този ни обясни научно как се оцелявало, като си пие човек урината. Тука според мене, както и на други места чифутина пресоли манджата. Абе да им е сладко на евреите и западняците подобно супер оцеляване.
« Последна редакция: Юли 28, 2011, 20:08:20 от Hatshepsut »

Неактивен Лудия Макс

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 376
« Отговор #14 -: Юли 28, 2011, 20:09:46 »
Има един филм по документалните канали в България, а тука по новата РАЙ 2 за оцеляването. Един червенокос идиот яде разни буболечки и оцелява в всякакви обстановки. Та този определено прилича на евреин.
 Къде е пиниза на този документален филм ?
 Евреина все знае всичко за всички видове животни и насекоми, както за всички места на света. Обаче, като се загледах го хванах да мами и техниките му за оцеляване нещо не ми вдъхват доверие. Този където и да иде все има убито животно от месото и кожата на което се възползва: в Африка беше зебра, в Ислабдия козел, В Сибир елен, в пустинята камила и т.н.. Брей викам си - много му върви на този бе. Върви му друг път - всичко е нагласено и е номер. Хванах го че мами и по това че не ползва тояга из планините и горите, както и в джунглата. Тоягата е нужен помощник, на нея можеш да се облегнеш, да се подпреш, да я закачиш за дърво и да се спуснеш или изтеглиш, да си проправиш път из храстите, да утрепаш змия или да си свалиш клон с плодове . Да ама евреина лъжлив тояга все няма, само в Сибир го видях да ползва крака на умрялият елен за нещо подобно, ама нещо не се получаваше.
 Този тарикат подобно на всеки измамник има и номер за отвличане на вниманието. Яде разни боболечки и гадории и се прави на голям майстор в оцеляването. Веднъж ни обясняваше колко било добре да се ядат някакви мравки - като пресметнах стигнах до извода че ще трябва да ги събира с часове и ще изхаби повече енергия отколкото ще си набави чрез тях. Същото важи и за някакво насекомо в полярният кръг: ако сме го ядели сме щели да имаме много сила. Да ама за да се наядеш с това нещо ти трябват поне 1000 броя , а тях можеш да намериш там само за 10 дена !!!
 Накрая този ни обясни научно как се оцелявало, като си пие човек урината. Тука според мене, както и на други места чифутина пресоли манджата. Абе да им е сладко на евреите и западняците подобно супер оцеляване.

За Беър Грилс ли говориш? http://en.wikipedia.org/wiki/Bear_Grylls
"Едно е да искаш,второ е да можеш,трето и четвърто е да го направиш"-Николай Хайтов

Христо Ботев: "Патриот е,душа дава.Но не свойта душа братя, а душата на народа".

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf