Автор Тема: Поредният гнусен ИЗРОД се гаври с паметта на Апостола  (Прочетена 5347 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4743
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Въпроса с канонизирането на Левски за светец  е доста глупав. Левски е революционер и борец за политическа независимост, заради което е и осъден и обесен. Това го прави национален светец, но не и православен такъв. Въобще това са гадни и мръсни спекулации, чиято цел е да превърнат църквата ни в нещо зависещо от политиката.

Сега по темата.
Нашите герои и Левски наистина не са това , за което ни ги представя пропагандата.
да те са убийци, но не на невинни деца, убийци са и то много добри , дори бих казал най-добрите в света на враговете на България.
Истината за тях не ни харесва, защото , ако те са били такива , то би трябвало и ние да сме като тях.
Те са убивали враговете без да им мигне окото и са убивали по много, а ние какво правиме а ?
Пропагандата не иска да ги знаеме, такива каквито са: та да не би да последваме примера им и да избиеме купищата врагове живеещи нашироко днес в България.
« Последна редакция: Юни 16, 2011, 05:50:40 от Hatshepsut »

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 798
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 5.0 Firefox 5.0
  • Зодия: Aquarius Aquarius
Написах една тема във форумът на teenproblem за настъпващият ислям и за циганизацията, за да видя реакцията на младежите там. И какво ми отговориха... ние (националистите) сме били, расисти, фашисти, ксенофоби, не ги интересували как ще се казва държавата, в която живеят, били готови да приемат всяка една религия...

А ето тоя "пич" направо ме удари от земята... Чувал съм глупости за "турско ВЛАДИЧЕСТВО", за "освобождение от фашистко робство (до 9 сеп. 1944)", чувал съм, че баташкото клане било измислица, но това вече е върха на глупостта...

И кой е виновен за това?! Хора, като този! :

.............

« Последна редакция: Юни 28, 2011, 18:20:57 от Veskou »
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Неактивен Tiesto

• Hero Member
  • Публикации: 1323
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
Незнам какво правиш в този форум (teenproblem), той се посещава от лапета които все още летят в облаците и не са си стъпали здраво на краката и земята !
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 19:53:53 от Veskou »

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Незнам какво правиш в този форум (teenproblem), той се посещава от лапета които все още летят в облаците и не са си стъпали здраво на краката и земята !

Много момчета и момичета пишат там. Някой дори на по над 25 години!

А истината е, че много млади българи не са стъпили здраво на краката!
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен Николай

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 27
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 9.0 Microsoft Internet Explorer 9.0
Просто ги игнорирай тези.Тези същества са зомбирани.Каквото прочетат почват да вярват.Имал съм сбъсък с такива,говорят наизуст без да мислят.Кажеш ли,че си националист те взимат за луд туркомразец(въпреки че имам приятели турци) расист(въпреки,че и негри познавам и нямам проблеми),ако ще и за цигани.Пази боже,нека бог да им прости,те не са виновни,че родителите им са некадърници и родоостъпници.
Те мен не ме претисняват,защото по мое мнение в момента,ние се пречистваме от лошия материал в нацията ни.И при един добър отбор на хора,ще се запазим,не ни трябват такива като тях.
Нека да сме малко,но качествени,рано или късно ще се увеличим.

Неактивен ЛМ

• Registered user
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 13
  • СВЯТА И ЧИСТА РЕПУБЛИКА !
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Този отдавна е ясен. На гърба на Левски е лесно да се правят пари без значение какво пише вътре. Поредният човек, който търси слава жалко за него, че е избрал да я печели на гърба на най-големия българин в последните 5-6 века, а може би и въобще.
СВЯТА И ЧИСТА РЕПУБЛИКА !

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Този отдавна е ясен. На гърба на Левски е лесно да се правят пари без значение какво пише вътре. Поредният човек, който търси слава жалко за него, че е избрал да я печели на гърба на най-големия българин в последните 5-6 века, а може би и въобще.

Дано греша, но имам ужасно лошото предчувствие, че ще оплюят името на Апостола до толкова, че ще стане като с генерал Христо Луков, който го почитат предимно националисти, а останалите казват, че бил "фашист"...
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

Неактивен perfuratorabg

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 399
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 12.0.742.112 Chrome 12.0.742.112
   Промиват им мозъците със комунистически интернационал,ти кво искаш да бъде?Във училищата ги възпитават да бъдат предатели и безродници,без идеали и без вяра,превръщат ги в животни които да мислят само за физическият си комфорт и оцеляване и да не им пука за вяра,род,родина и религия.Така се създават послушни роби с интелектуален капацитет на домашен добитък.Това е нужно на евреите и създадените от тях-техни маши комунистите.За да се командва по-лесно една нация,то тя трябва да е тъпа и без идеали.Така е по-лесна за манипулиране.  (wait)

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf