Борисов: По добре глас за ДПС отколкото за БСП

• 14 Отговора
  • 1777 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2413
  • +383/-52
Ако трябва да избера дали да гласуват за човека на БСП, или на ДПС, по-добре да е човекът на ДПС. Защото БСП ни е абсурд.
Това каза премиерът Бойко Борисов в предаването „На четири очи” по Нова телевизия, цитиран от агенция "Фокус". Изявлението бе по повод обвиненията на Синята коалиция за нова Тройна коалиция ГЕРБ – „Атака” – ДПС, във връзка с гласуването в Народното събрание за състава на комисията за разкриване на конфликт на интереси. Борисов отхвърли подобни обвинения и за секретаря на ЦИК. Каквото каже Първанов, го казва Костов, каквото каже Доган, на другия ден го казва Мартин. Те са си плюли в устата, категоричен е Борисов. Г-н Костов беше в коалиция с Доган, те ги подкрепяха, посочи той.

www.dir.bg

Сега да попитам само дали има неразбрали защо Доган няма да бъде осъден от никого!!!!

Ето кой защитава най-много турчина - господин Борисов.За него комунистите били врагове - ако е истински българин ще разбере че и БСП и ДПС са срещу България.Но....той си е мутра все пак....прост човек

*

Неактивен Атакиста

• *
  • 508
  • +167/-301
Бойко Джамията е глупак.
Няма съществена разлика между комунист и турчин-комунист.
И ДПС, и БСП/БКП са еднаква гнус. Обаче, все пак, ако някой е само комунист без турчин, около него все пак може да се диша. Докато, ако е дори само турчин (дори и без комунист), вонята е нетърпима - на лайна, пикня, похот, вмирисана слуз, простотия, цигания.

Кур за комунистическата измет.
Кур и за турската измет.

Кур за Турция.
« Последна редакция: Май 15, 2011, 22:40:20 от един Бългaрин »
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

*

Неактивен penko

• 695
  • +149/-39
Бойко Джамията е глупак.
Няма съществена разлика между комунист и турчин-комунист.
И ДПС, и БСП/БКП са еднаква гнус. Обаче, все пак, ако някой е само комунист без турчин, около него все пак може да се диша. Докато, ако е дори само турчин (дори и без комунист), вонята е нетърпима - на лайна, пикня, похот, вмирисана слуз, простотия, цигания.

Кур за комунистическата измет.
Кур и за турската измет.

Кур за Турция.

Ами  тогава  като  Боко  джамията  е  в  съюз  с  ДПС  какви  ги  крепи  Сидеров  на  Боко  вече  2 години  ?

*

Неактивен omerzen

• 4242
  • +562/-46
  • България на българите
Ами  тогава  като  Боко  джамията  е  в  съюз  с  ДПС  какви  ги  крепи  Сидеров  на  Боко  вече  2 години  ?
Логичен въпрос за който сидеровистите нямат отговор.
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2413
  • +383/-52
Ами  тогава  като  Боко  джамията  е  в  съюз  с  ДПС  какви  ги  крепи  Сидеров  на  Боко  вече  2 години  ?
Логичен въпрос за който сидеровистите нямат отговор.

Не защитавам Волен Сидеров по абсолютно никакъв начин,но ми се струва че сделката с ДПС е направена зад гърба му....което е и логично.

*

Неактивен omerzen

• 4242
  • +562/-46
  • България на българите
Тогава дали семейство Сидеров ще отегли подкрепата си за Борисов?
Или няма да го направи по предполагаеми финансови причини.
« Последна редакция: Май 16, 2011, 09:23:57 от omerzen »
За да разберат европейците поведението на циганите, първо европейците трябва да разберат че циганите не са европейско население.

*

Неактивен Атакиста

• *
  • 508
  • +167/-301
Пак почнахте да глупеете. Каква точно "сделка с ДПС" ви гони, че не разбрахме ние, аудиторията, която не е "навътре в нещата" като вас - просветените?
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2413
  • +383/-52
Пак почнахте да глупеете. Каква точно "сделка с ДПС" ви гони, че не разбрахме ние, аудиторията, която не е "навътре в нещата" като вас - просветените?

Сделката беше за това Борисов по абсолютно никакъв начин да не закача Доган - да се направи едно театро с разследване което да се забатачи,в замяна на което Доган няма да пречи на Борисов да си развява байрака.И всичко да си продължи по старому.

Която сделка мисля към днешна дата доколкото виждам от положението в държавата - е все още в сила.

Това са ми го казвали хора близки до Борисов.

п.п.Като казах Доган и Борисов се сетих че лакея на Борисов - Бареков откакто го натири Бойко - той отиде при Доган,който в момента си пере парите през неговите сайтове.Не се купуват толова лесно 2 джипа и мезонет в кв.Витоша.

*

Неактивен Атакиста

• *
  • 508
  • +167/-301

Сделката беше за това Борисов по абсолютно никакъв начин да не закача Доган - да се направи едно театро с разследване което да се забатачи,в замяна на което Доган няма да пречи на Борисов да си развява байрака.И всичко да си продължи по старому.

Е, това са удобни комуноверсии, ама са си доста тъпи. Чак се чудя как си се хванал на тях.
В интерес на истината, Бойко Джамията се постара да нахули депесарите. Най-малкото можем да му признаем, че заведе Доган в съда със сериозно обвинение. Само че да обвиняваш точно бойко Джамията за малоумното решение на комунистическия "български съд" по делото за "Цанков камък", е повече от нагло и глупаво. В който и да е друг европейски съд, мръснята турска свиня щеше да получи затвор със задължително връщане на парите.
"Българският" съд обаче е 100%(сто процента) комунистически и докато това не се промени, никой комунист и "висш" турчин няма да бъде осъден.

Стига сте елементарничели - ГЕРТ може да са малоумници, ама не пърдят в гърнето на турските амуджи.

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2413
  • +383/-52

Е, това са удобни комуноверсии, ама са си доста тъпи. Чак се чудя как си се хванал на тях.

и аз си мислех че са тъпи и елементарни версии,но това ми казвано от хора доста близки до Борисов на които съм склонен да вярвам за такива неща поради ред причини.

*

Неактивен Петкан

• *
  • 8682
  • +1305/-105
  • България преди всичко!

Която сделка мисля към днешна дата доколкото виждам от положението в държавата - е все още в сила.

Това са ми го казвали хора близки до Борисов.

п.п.Като казах Доган и Борисов се сетих че лакея на Борисов - Бареков откакто го натири Бойко - той отиде при Доган,който в момента си пере парите през неговите сайтове.Не се купуват толова лесно 2 джипа и мезонет в кв.Витоша.
Цитат
:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
+1
Жалкото е,че много хора все още не са разбрали това!
Ad honores

*

Неактивен Атакиста

• *
  • 508
  • +167/-301

и аз си мислех че са тъпи и елементарни версии,но това ми казвано от хора доста близки до Борисов на които съм склонен да вярвам за такива неща поради ред причини.

Стига глупости, бъдете по-сериозни.
Простотиите на комунистическия "български" съд не са причина да обвиняваме и без това глупавия Бойко Джамията за неща, които той със сигурност не е направил.
ГЕРТ е тъпанарска партия с лидер-тъпанар и мазен евромижитурчик, ама поне този тъпанар удари балтията на доста от официалните кражби на депесе и недесеве.
Иначе Джамията си е глупак и заглавието на темата го доказва.

*

Неактивен Петкан

• *
  • 8682
  • +1305/-105
  • България преди всичко!

Стига глупости, бъдете по-сериозни.
Простотиите на комунистическия "български" съд не са причина да обвиняваме и без това глупавия Бойко Джамията за неща, които той със сигурност не е направил.
ГЕРТ е тъпанарска партия с лидер-тъпанар и мазен евромижитурчик, ама поне този тъпанар удари балтията на доста от официалните кражби на депесе и недесеве.
Иначе Джамията си е глупак и заглавието на темата го доказва.
Ако след две години прочетеш,колко са откраднали гербаджийте,какво ще направиш?
Ad honores

*

Неактивен Атакиста

• *
  • 508
  • +167/-301

Ако след две години прочетеш,колко са откраднали гербаджийте,какво ще направиш?

Какво да направя?
Каквото и да ти се иска, фактите говорят, че Бойко Джамията е с пъти по-добър премиер от Гея.
Ако и да е пълен тъпанар и смотана Джамия.
А Сидеров не е виновен ,че мнозинството българи си избра ГЕРТ, а не примерно АТАКА.

*

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • 3540
  • +859/-21
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Бойко Джамията е с пъти по-добър премиер от Гея.

С 19 километпра път - магистрала ... много е добър ... много ...

http://www.vbox7.com/play:1e91db82

Николай Бареков: "Бойко Борисов е политически и научен феномен

Започната от Генерал Колев

Отговора: 11
Прегледи: 1683
Последна публикация Ноември 19, 2009, 10:00:45
от Франкист
България бързо и успешно полудява: Г-н Борисов, не се оглеждайте, снимат ви!

Отговора: 6
Прегледи: 1092
Последна публикация Януари 16, 2010, 17:55:34
от Исперих
Борисов: Нямаме политически проблеми с Турция

Отговора: 14
Прегледи: 1487
Последна публикация Април 04, 2010, 15:04:34
от omerzen