Автор Тема: Европейци уголемяват бюста на жените си с наша боза  (Прочетена 1628 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Skarlet

• Hero Member
  • Публикации: 1654
  • хуманистка
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Мъже от цяла Европа са се втурнали към България да купуват „напитката боза" заради свойствата й „да увеличава гърдите на жените".

Това съобщава агенция Ananova.

Влизането на страната в ЕС е премахнало митата, което облекчава износа на стоката от България и вноса й в страните от блока, коментира агенцията.

В материала за родната напитка се посочва, че тя вече се купува от собственици на барове и магазини от цяла Европа.
Основната причина не е увеличаване на приходите, а мъжете най вече искали да увеличат гръдната обиколка на приятелките и съпругите си.

Константи Барбу преминал през Дунава от Румъния, за да купи боза в Русе. Надявам се да видя подобрения у жена си. Купих цяла каса, заявява той.

Австриецът Клаус Шмид от ски курорта Шладминг заявява от своя страна, че планира скоро подобно пътешествие.
Чувах за бозата, но беше скъпо особено, като добавиш митото. Сега обаче ще предлагам боза на клиентите си, категоричен е той.

http://news.ibox.bg/news/id_1058206465

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Неактивен Една Българка

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 84
Това сигурно ще да е пордния мит за България, в който са повярвали суеверните западняри с промити, еугленски мозъчета.

Най-известната ни боза се прави в Радомир, но и не сте сънували за по-природно ощетени от към гръдна обиколка, девойки... Не знам дали е от бозата, или им е наследство от пернишката металургия, която е разпръсквала "благовония" години наред.
Но няма лошо, нека я пият! Най-много да им се увеличат и без това затлъстялите от полуфабрикати- задни части.
« Последна редакция: Януари 13, 2007, 20:37:48 от Една българка »

Неактивен Sol Invictus

• Senior Member
  • Публикации: 632
  • Степен вълк
Аз не обичам боза и никога не съм я пила, но познавам и много жени-почитателки на тази напитка, които не са по-надарени от мен.
Но донякъде този мит може и да е верен - бозата е висококалорична и съдържа витамини от групата B. Ако прекаляваш с нея може би ще напълнееш, а оттам и гърдите като място, където има много мазнини ще наедреят :-P
Честно да ви кажа не знам откъде идват тия глупости и легенди. Интересното е, че още има хора, които им вярват...
Изгори след прочитане!

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
  • Публикации: 626
Може, ама пари се правят от тия работи...Що да не се възползваме ?  ;D

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1656
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
Значи първо на гъз, а после на цици и последните пропорцонално спрямо задния номер :eusa_naughty: Е не! Аз не съм от любителите на дебелани! >:(
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
И аз по принцип, ама не е лошо да има повечко отпред.
"Колкото повече, толкова повече..." :-""

Неактивен Sol Invictus

• Senior Member
  • Публикации: 632
  • Степен вълк
Някъде четох за един наш предприемач от началото на 20 век, който е накарал лекар да му забърка някакъв мехлем от безвредни треви. После нашия му направил грандиозна реклама че увеличава бюста и спечелил яко от жените в турските хареми, които били най-честите му клиенти :-P
« Последна редакция: Януари 22, 2007, 14:31:15 от Артиш »
Изгори след прочитане!

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
Е те, това му викам аз предприемчивост ! :lol:

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf