Автор Тема: 88% от учениците пият алкохол, а 2/3 пушат  (Прочетена 17351 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен друг самотен войн

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 324
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.64 Opera 9.64
Re: 88% от учениците пият алкохол, а 2/3 пушат
« Отговор #45 -: Март 20, 2009, 17:02:25 »
Време е за връщане на добрите стари ученически бригади от времето на социализма.
« Последна редакция: Март 20, 2009, 17:04:30 от друг самотен войн »

Неактивен hammerbg

• Senior Member
  • Публикации: 960
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 2.0.0.20 Firefox 2.0.0.20
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #46 -: Март 20, 2009, 23:38:06 »
Ако кажа, че не е така ше излъжа, ако кажа, че всички се наливат пак ще излъжа, защото повечето от 2-3 бири не знаят какво правят, а това по моите стандарти не е наливане, друг е въпроса, че повечето пият за да се напият до припадък, а не заради любов към определена напитка - например ракията или бирата (които лично аз много обичам)  :)

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• Senior Member
  • Публикации: 783
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.7 Firefox 3.0.7
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #47 -: Март 21, 2009, 00:05:15 »
Хубаво е да се пие ама с мярка и от време на време .Женските мое по всяко време
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

Неактивен varnab

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 189
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
« Отговор #48 -: Ноември 24, 2009, 17:49:40 »
Главното оръжие на евреите-чифути сионисти открай време е било алкохола. В Америка са изтребили индианците основно с него, в съветска Русия до чифутската революция е имало сух закон,а после чифутите го отменят и поддържат алкохолизирането на нацията до ден днешен. Целта им е оскотяване на населението,морално и физическо унищожаване. Другото им оръжие са медиите. В БГ с чалга и турски сериали убиват българщината и превръщат младежта в безродна маса.      :eusa_naughty: :eusa_naughty:Всичките заводи за бира са собственост на големите холандски и белгийски чифутски концерни. Всичката бира се прави от готови концентрати ,които са химия с женски хормони. Резултатът бирен корем, импотенция ,безплодие и геноцид на съответната територия.

Неактивен Veskou

• Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 797
  • Всичко за България!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #49 -: Ноември 28, 2009, 18:06:45 »
Не си представям живота без чалга,алкохол,белО и жени  :lol: :lol: :lol:

Баце, ти никакъв националист не си... срамувам се, че имам връстници като теб...

Абе кво превърнахте темата в базик >:(!!!
ТРЯБВА ПРОПАГАНДА ЗА УЧЕНИЦИТЕ, БРИГАДИ СЪЩО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :devil:

Точно така!
« Последна редакция: Юни 29, 2012, 05:54:37 от Hatshepsut »
БОГ ПРОЩАВА, ВМРО - НЕ!

ЦИГАНИТЕ СА НАШЕТО НЕЩАСТИЕ!

Неактивен Нестор

• Senior Member
  • Публикации: 868
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.21 Opera 9.21
« Отговор #50 -: Ноември 28, 2009, 23:38:36 »
Като няма шамарладос и бастун-баща ти,тъй ще е .

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1244
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Mozilla 1.7.2 Mozilla 1.7.2
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Националсоциализъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #51 -: Ноември 29, 2009, 00:00:11 »
Цитат
Наливането с алкохол вече е спорт за учениците

За жалост е така  :down:
Преди и аз пиех, но само по 1- 2 бири, но от известно време спрях, защото подражавам на Боян Расате, а той не пие, не пуши и не употребява наркотици  8-)

Неактивен Absinthia

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 241
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #52 -: Ноември 30, 2009, 14:09:14 »
За съжаление това не е единственят проблем. Ако алкохолизмът е станал спорт, то агресията е ежедневие...
Проблемът с възпитанието на учениците е доста набол. Родителите нямат достатъчно време(а и доста често желание!!) да възпитават сами своите деца. Разбира се не ги съдя, не е лесно след цял ден в офиса затворени между 4 бели стени да си в състояние да възпитаваш морал у едно дете. Съответно родителите прехвърлят това задължение на учителите. Което, разбира се, не е толкова погрешно! Учителите трябва да разберат, че не им се плаща само, за да си предадат материала. Ако беше така, то смисълът от учители щеше да се изгуби. Дори най големия идиот би се справил с книга самоучител. Българските деца трябва да се научат на дисциплина!
Не е нормално в училище да ходиш с гол пъп(, но не е нормално да ходиш и с тениска на метъл група цялата с черва и помия!!)!
Не е нормално да отиваш на училище пиян(още по "забано" е, ако учителят ти е по пиян!!)!
Не е нормално учениците да искат цигара/запалка от учителя си!
Не е нормално ученик зрелостник да срича!
Не е нормално в портомонето на второкласник да има презервативи!

Неактивен Likvidatora

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 46
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.15 Firefox 3.0.15
« Отговор #53 -: Декември 06, 2009, 06:25:36 »
Гнила ни е образователната система господа съфорумци!От там изгнива и поколението.Трябва да се увеличат часовете по история а не да се създават езикови гимназии където учим чуждия език и чуждата история.Не че имам нещо против другите езици но нашите деца не знаят български а иначе всяко второ може да ти гледа филм без субтитри.

Неактивен Wulko88

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 279
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 7.0 Microsoft Internet Explorer 7.0
« Отговор #54 -: Декември 06, 2009, 07:23:41 »
абе аз докато бех ученик секи ден пиех и отсъствах от часовете. И мисля, че постъпих правилно иначе щях да се превърна в либерален урод.
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен Absinthia

• Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #55 -: Декември 06, 2009, 16:45:08 »
абе аз докато бех ученик секи ден пиех и отсъствах от часовете. И мисля, че постъпих правилно иначе щях да се превърна в либерален урод.

Не мислиш ли, че ако беше отварял повече учебници, отколкото бутилки с алкохол, щеше да бъдеш по полезен на държавата си и народа?

П.П. Не приемай поста ми като обида, изобщо нямам това за цел!! А и не си длъжен да отговаряш...

Неактивен Absinthia

• Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #56 -: Декември 06, 2009, 19:17:57 »
Момчета не се обиждайте...
Една държава има нужда не само от своите учени - има нужда от художници, музиканти, войници, спортисти. Има място за всички!! :-)

Неактивен Wulko88

• Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #57 -: Декември 08, 2009, 18:08:42 »

Не мислиш ли, че ако беше отварял повече учебници, отколкото бутилки с алкохол, щеше да бъдеш по полезен на държавата си и народа?

П.П. Не приемай поста ми като обида, изобщо нямам това за цел!! А и не си длъжен да отговаряш...

и ако отварях учебници какво щях да науча ?? Че сме племе славянско или монголски мелези ли, и за коя държава щях да съм по-полезен - според теб има Българска дърважа ли? Кажи ми какво можеха да ме научат хора, които не могат дори дисциплина да въведат в час с 1вокласници? Хора, които ми спореха, че циганите и турците са достойни български граждани и че да се омъжиш за негър е нещо хубаво и различно??!! Не съм палил от часовете, защото така ми е било кеф, ами защото никога не съм вярвал, че има образователна система. Улицата е много по-полезна от това т.нар. училище.
За мелеза поляк не мисля да го коментирам. Той горкия добре ,че е девствен, защото не е хубаво да се раждат мелези.
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

Неактивен здравкоскаларов

• Newbie
  • Публикации: 4
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
« Отговор #58 -: Декември 09, 2009, 01:49:16 »
И аз пиех доста докато бях ученик! не съм се наливал всеки ден и не съм прекалявал с алкохола често(само по определени случаи)! възпитаник съм на 91 ГПНЕ позната още като немската(немската не е това, което е била(хихи, вътрешна информация), но все пак получавате някаква представа за нивото на образование)! След осми клас се провежда изпит по немски и се избират две паралелки с ученици, които започват, да учат всичко на немски и получават диплома за завършено средно образование като в германия! Тези са хората, които не съм виждал, да пият и които влизаха редовно на часове! Естествено е, след като получиш немска диплома за средно образование, да отидеш и учиш в германия. но тези хора, които не пиеха и не слушаха чалга, които учиха усилено, няма да се върнат в България и ще останат в чужбина и след 2-3 поколения ще се наричат и немци! Хората, които пиехме, също се пръснахме по евопа( естествено голяма част останаха и в България), но аз за себе си мога да гарантирам, че ще се върна в България! И чалга слушахме и слушаме! не се съмнявам, че аз и моите верни другари сме повече българи и от някои, които търчат със знамената и се тупат о гърдите!!! те ме на сега съм първа година студент в англия!
не е проблемът в пиенето или в чалгата(тя поне е на български), а в самите хора! това в едно просто изречение да използваш няколко чуждици(не заемки) е глупост(пример: nqma da vi spamq na wall-ovete vuv facebook)! или пък много ме дразни, че някои в България карат байкове! убиват ме, като ми кажат "hi" в конкуйзтадора!
не вярвам, че само алкохола или чалгата водят до това(примера съм аз и много други, които познавам)!пък и който не носи на пиене, да не пие!!!
« Последна редакция: Декември 09, 2009, 01:52:41 от здравкоскаларов »

Неактивен Wulko88

• Forum Member
  • **
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #59 -: Декември 09, 2009, 18:35:55 »
напълно подкрепям казаното по-горе