Нов Паисий или нов Хитлер трябва на българите?

• 130 Отговора
  • 14516 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен killed_by_death

• 740
  • +159/-39
  • Дълг и Чест
Айде стига сте го възхвалявали тоя Левски,не е бил нищо особено. Нито е бил велик,нито е бил герой за своето време,нито пък е свършил нещо полезно за България или българите. Какво сте го оприличили едва ли не на някакъв Бог. Освен да основава комитети и да се прави на жена,да тръби за чиста и свята република при положение че България никога не е била република и няма да бъде,човек които твърди че циганите и турците са част от Българската държава и нация,човек подкрепял и възхищавал се на каузата на Гарибалди и италианците,човек отрекъл се от православната си вяра и убил дете за да отърве кожата си не може да заслужава уважение и почит. Истината е такава че Левски не е такъв за какъвто ни го представят историците,не е патриот,не е християнин и не е герой,не е водил чета,не е бил хайдутин или войвода като Ботев и Мамарчев. Тръгнал е да основава комитети с ясното съзнание че от това нищо няма да излезе,българският народ и тогава както и сега е бил разединен.
Андрей Райчев, вие ли сте? Не знаех, че пишете във форума. Защо сте с такъв ник, г-н Райчев?

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4646
  • +23/-34
Айде стига сте го възхвалявали тоя Левски,не е бил нищо особено. Нито е бил велик,нито е бил герой за своето време,нито пък е свършил нещо полезно за България или българите. Какво сте го оприличили едва ли не на някакъв Бог.
Мозъка ти е гноясал. Не знаеш какво говориш, не знаеш и кой наистина е бил Левски. Да той не е бил велик - той е бил и е свръх велик.

*

Неактивен Сосипатор

• 808
  • +2/-6
  • Зодия: Aquarius Aquarius
На България й трябва нов генерал Франко.
Сосипатор Пиров.

*

Неактивен Сосипатор

• 808
  • +2/-6
  • Зодия: Aquarius Aquarius
.... Тръгнал е да основава комитети с ясното съзнание че от това нищо няма да излезе,българският народ и тогава както и сега е бил разединен.

Напротив. И тогава всичко е било политика както и сега. По-умните са знаели на къде духа вятъра и са въртяли политика. На всички е било ясно че османската империя ще се разпадне, че Русия е сила и че европейските ценности навлизат в  тая част от империята.

И понеже тогава национализма е бил ново явление, политиците са работили да го внедрят у народа и да придобият на своя страна силовите групировки (хайдути разбойници и всякакви хора които много не са навеждали глава). И така тия хора са използвани за определени политици да дойдат на власт, като след освобождението на никой не му е пукало за тях и са ги маргинализирали. Захари Стоянов си го пише.

И тогава е било същото като сега. Хората с идеали са вършили мръсната работа, по-смелите са се били, а политиците са захапали креслата и позициите.

Левски е бил много удобен за герой понеже е бил много активен, пък и е убит не е имало опасност да им отнеме от кокала. Затова е и създаден тоя култ към него за да се поддържа духа у народа и да не си кажат. А бе мама му дееба, и по време на Султана немахме какво да ядем, и сега немаме. Тогава изпитвахме чувство на глад и студ, сега глад, студ и дълбоко удовлетворение от националната ни реализираност.

А всъщност разни контета са цоцкали парички и са се правили на аристокрация за сметка на народеца. И тогава като сега.
Сосипатор Пиров.

*

Неактивен Атакиста

• *
  • 508
  • +167/-301
А бе мама му дееба, и по време на Султана немахме какво да ядем, и сега немаме. Тогава изпитвахме чувство на глад и студ, сега глад, студ и дълбоко удовлетворение от националната ни реализираност.

А всъщност разни контета са цоцкали парички и са се правили на аристокрация за сметка на народеца. И тогава като сега.

Бати просташко-кръчмарските мисловни напъни.
Истината има качеството да бъде винаги сурова. Може и да не е най-доброто, което ти се иска да чуеш. Но тя си е истина.

комунист = интернационалист = глобалист = евроатлантик = боклук

*

Неактивен Нестор

• 866
  • +165/-48
Наистина ли ник Родолюбец е Андрей Райчев,само той си е позволявал да говори такива глупости и затова често му дават думата по ефирните медии,да се плюнчи и мучи като данак.Представяте ли си какво ще се случи с онуй говедо,което си позволи примерно по турската тв. да охулва ататюрк,тоже същия ден ще бъде линчуван от побесняла тълпа.Ще бъде смазан от стадо бизони.А тук вече спокойно се правят свободни съчинения за важни исторически събития,вулгарно се подменя историята,отрича се всичко българско,все едно българската държава е престанала да съществува и де юре.

*

Неактивен ЕxedRa_SS

• **
  • 61
  • +10/-2
Re: Нов Паисий или нов Хитлер трябва на българите?
« Отговор #66 -: Януари 09, 2012, 20:26:45 »
Извинявам се че се отклонявам от темата но според мен не ни трябва нито Хилер нито Паисий по-скоро някой като генерал Христо Луков :)

*

Неактивен Death angel

• 1514
  • +189/-28
Re: Ангела на смъртта
« Отговор #67 -: Януари 10, 2012, 00:10:42 »
Няма да коментирам кой е нужен на България днес, нов Паисий или нов Хитлер, а ще ви кажа какво не и е нужно.
Смених си ника на Ангела на смъртта не защото искам да правя някаква асоциация с д-р Менгеле или се кланям на разни сатанински идоли(според Четника), а защото онова, което знам ако някой от вас го проумее ще изпадне в депресия и ще го налегнат суицидни мисли(дали да се обеси или да се гръмне).
Истината господа е, че ние(нарочно не писах вие за да не си помисли някой, че искам да се изкарам нещо повече от него) на България не сме и нужни. Тя си може и без нас пишман националистите.
Истинските националисти пишат в един друг форум, в който 99 и 9% от пишещите тук посмъртно няма да влязат.
И този форум е много добре прикрит, но е толкова мощен, че се затруднявам как да ви го обясня, че главите ви да го проумеят. Просто всичко, което напиша ще ви се стори фантастика.

П.П.
Това ви го пускам щото ми писна.

П.П.П.
Кой идиот и защо ми спря скайпа !?

« Последна редакция: Януари 10, 2012, 00:12:53 от Death angel »
Не падай духом, където ти падне !

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • 2420
  • +383/-52
« Отговор #68 -: Януари 10, 2012, 09:03:02 »

Истинските националисти пишат в един друг форум, в който 99 и 9% от пишещите тук посмъртно няма да влязат.
И този форум е много добре прикрит, но е толкова мощен, че се затруднявам как да ви го обясня, че главите ви да го проумеят. Просто всичко, което напиша ще ви се стори фантастика.

О ЙЕ!

Всъщност истинските националисти не си губят времето по форуми ами действат.И със сигурност не ги интересуват драскачите из интернет пространството - Ако можеше нещо да постигнат по този начин  - щяха да са го направили.

п.п. я дай линк,да идат мишока и гутито да им кажат откъде изгрява слънцето и да ги оспамят "харабийската"!
« Последна редакция: Януари 10, 2012, 09:33:54 от Франкист »

*

Неактивен Death angel

• 1514
  • +189/-28
« Отговор #69 -: Януари 10, 2012, 11:54:18 »
... този форум е много добре прикрит,  ...
Моля, не ми пишете на ЛС !
Първо, нали не очаквате аз да стана предател !?
Второ: Там нямат нужда от вас !

...
П.П.П.
Кой идиот и защо ми спря скайпа !?
Въпрос до този дето ми е спрял скайп/чата :
Абе момко, не разбра ли, че тези знамена ги качих, защото ти не си гледаш работата !?
Ако беше изтрил псувните и вулгаризмите, нямаше да се налага аз да го правя със емотиконите !
Не падай духом, където ти падне !

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • 2420
  • +383/-52
« Отговор #70 -: Януари 10, 2012, 14:20:27 »

Въпрос до този дето ми е спрял скайп/чата :
Абе момко, не разбра ли, че тези знамена ги качих, защото ти не си гледаш работата !?
Ако беше изтрил псувните и вулгаризмите, нямаше да се налага аз да го правя със емотиконите !

Не знам кой ти е спрял чата,но не си мисли че има човек който седи 24/7 да дебне кой ще пише простащини и кой не. Разчита се на малкото акъл в пишещите да се държат като възрастни хора. Никой не е пъдарин и не е длъжен да е такъв - просто който има права и когато види че нещо не е наред  - го прави.

*

Неактивен Führer

• 2
  • +1/-0
    • Romper Stomper (Бръснати Глави)
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #71 -: Януари 10, 2012, 18:17:02 »
Цитирам човека в началото който казва: "Ние се нуждаем от пробуждане" И аз кат заклет нацист ще му отговоря че разбирам НИЕ да се вземем в ръце и да си кажем: "Хей я се стегни  че държавицата ни умира" ! Ам как щя пробудиш долните негри от гетата ??? Те знаят само да крадат и да каззват "БаткЪЪЪ баткЪЪЪ !!! Те са шимпанзета една фатална грешка  която ние белите сме длъжни да търпим ! Замислете се какво те са направили за България ??? Под те имам предвид цигани,турци,евреи и всички останали скапани малцинства ??? А в глобален мащаб аз доколкото си спомням не съм виждал в учебниците негър да е измислил нещо !! Ако вие сте виждали ЕВАЛА ! Но аз не тя са паразитите на днещното общество и ние трябва да се отървем от тях ! :bgflag:
« Последна редакция: Януари 10, 2012, 18:19:12 от Führer »
Ein volk, ein reich, ein führer !

*

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • 711
  • +125/-12
« Отговор #72 -: Януари 18, 2012, 19:20:49 »
Естествено, че не ни трябва някой, който да ни напише колко сме били велики и подобни, ние това си го знаем. Нужен ни е един водач, с ясна представа какво не е както трябва в държавата ни и какво трябва да се направи за да се подобри положението ни. Т.е. един диктатор ни трябва, който да диктува какво да се случва, но затова този българин трябва да е най-добрия син на Отечеството, най-можещия и най-способния.
Капитализъм = диктатура на капитала

*

Неактивен Tiesto

• 1313
  • +134/-77
« Отговор #73 -: Януари 23, 2012, 01:26:48 »
Трябва нов антикомунист, самоче Американец да говори английски !

*

Неактивен Panzerfaust

• *
  • 1365
  • +309/-37
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #74 -: Януари 23, 2012, 02:53:22 »
А не може ли американецът да говори испански? И такива доста има. :mad: