Павел Чернев учредява партия “Свобода“

• 119 Отговора
  • 18317 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен опълченец

• 991
  • +148/-102
  • Зодия: Aries Aries
Re: Павел Чернев учредява партия “Свобода“
« Отговор #105 -: Октомври 10, 2009, 12:23:01 »
Национализма през ХХІ век трябва да се противопостави на Новия световен ред!
Най силното оръжие за това според мен е вярата.
Тогава Столетов, наший генерал,
ревна гороломно: "Млади опълченци,
венчайте България с лаврови венци!
на вашата сила царят повери
прохода, войната и себе дори!"

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1096
  • +55/-71
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #106 -: Октомври 10, 2009, 12:28:11 »
Национализма през ХХІ век трябва да се противопостави на Новия световен ред!
Най силното оръжие за това според мен е вярата.
Абсолютно!
Аз съм ЗА да пазиш своята Вяра, родова традиция и памет на предците си част от която е Вярата и религията, но това не бива да се превръща в сляпа омраза или непоносимост към другите Вери, докато не пречат на твоята и не искат да я унищожават.
Някак си границата на тези понятия трябва да се намери.
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

*

Неактивен Ратникъ

• 1224
  • +105/-148
« Отговор #107 -: Април 15, 2012, 17:53:54 »
Тая партия СВОБОДА краткотраен живот имаше, но все пак беше по-перспективна от новоизмислената "Партия за хората от народа" - СОЦИАЛНАТА партия на България, която е банкетаджийска партия от салонен характер !

*

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • *
  • 7158
  • +526/-0
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #108 -: Април 15, 2012, 18:48:37 »
Тая партия СВОБОДА краткотраен живот имаше, но все пак беше по-перспективна от новоизмислената "Партия за хората от народа" - СОЦИАЛНАТА партия на България, която е банкетаджийска партия от салонен характер !

Според мен и двете са един дол дренки - маргинални партии от един файтон хора.
Освен това, ако не се лъжа, и двете бяха създадени с активното участие на Павел Чернев.

*

Неактивен Ратникъ

• 1224
  • +105/-148
« Отговор #109 -: Април 15, 2012, 18:52:09 »
Да де - и двете са негови партии ! Чудно ми е как още незакрита едната партия се прави друга партия !!!! Докато първата се обяваваше за националистическа и взимаше за пример Хайдер и австрийската партия на СВОБОДАТА, то тая новата е "кюфте партия" от типа "УИСКИ И ПУТКИ ДА ИМА"

:mad:

Редактирано от модератор: Премахване на невалиден линк.
« Последна редакция: Март 19, 2016, 18:24:02 от Hatshepsut »

*

Неактивен Симеон Велики

• 532
  • +140/-30
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #110 -: Април 15, 2012, 21:04:22 »
Мисля същото, каквото мисля и за БНРП, БНС, Атака, Защита и куп други- изкуствено създадени структури, целящи разбиване на патриотичните гласове. За щастие, Свобода е в купчината на тези, които нямат голям успех.
България на българите!

*

Неактивен Димитър Попов

• *
  • 31
  • +14/-18
« Отговор #111 -: Април 17, 2012, 09:35:43 »
Мисля същото, каквото мисля и за БНРП, БНС, Атака, Защита и куп други- изкуствено създадени структури, целящи разбиване на патриотичните гласове. За щастие, Свобода е в купчината на тези, които нямат голям успех.

А кои са естествено създадените структури, обединяващи патриотичните гласове?

*

Неактивен Ратникъ

• 1224
  • +105/-148
« Отговор #112 -: Април 17, 2012, 10:27:28 »
А кои са естествено създадените структури, обединяващи патриотичните гласове?
Няма да ти отговори ! Неговата функция в този форум е да плюе наред всичко и всички, които се определят за националисти ! Прегледай му постовете и ще се убедиш !

*

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • *
  • 7158
  • +526/-0
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #113 -: Март 19, 2016, 18:23:05 »
Почина Павел Чернев

Бившият депутат Павел Чернев е починал днес следобед на излизане от столичен ресторант в квартал "Лозенец". Според първоначалната информация, той се е почувствал зле в района на заведението, като дошлите на място медици само са констатирали смъртта му. По неофициална информация причина за смъртта му е инфаркт. Сигналът за инцидента бе подаден в полицията малко преди 17:00 часа днес. Първоначално бе съобщено, че трупът е на възрастен мъж. Припомняме, че Чернев беше поел защитата на Симеон Христов, който нападна шофьор, причинил тежка катастрофа на бул. "Черни връх" в столицата. Павел Михайлов Чернев е български политик, народен представител в 40 Народно събрание от листата на Национално обединение "Атака". От 2007 година е лидер на партия "Свобода" От 2012 г. е политически секретар на неформалната организация "Православна зора". По професия е адвокат.

http://www.novini.bg/news/342562-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BB-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%B2.html

*

Неактивен Landser1488

• *
  • 22
  • +3/-0
« Отговор #114 -: Март 20, 2016, 22:19:59 »
Защо ли не се учудвам, че този завърши живота си така....
За мъртвите или истината или нищо. За мен този човек беше шоумен, а не националист или национал-социалист както го нарече някой във фейсбук.
Няма да забравя изцепката му с откраднатите подписи на изборите през 2014. Тогава и веселия тип Симеон Костадинов беше намесен(някой знае ли какво се случва с този психично лабилен тип?).
Като цяло клоун. Мир на праха му и нека го съдим по делата

*

Неактивен Индивидуалист

• *
  • 2825
  • +395/-89
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #115 -: Март 21, 2016, 11:58:34 »
Да почива в мир

Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

*

Неактивен FELDMARSCHALL

• *
  • 2746
  • +361/-61
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #116 -: Март 21, 2016, 18:50:09 »
Да почива в мир, но не трябваше да става адвокат на побойници по пътищата!

*

Неактивен Landser1488

• *
  • 22
  • +3/-0
« Отговор #117 -: Март 26, 2016, 02:33:07 »
Да почива в мир, но не трябваше да става адвокат на побойници по пътищата!

Нито руски фекаломет...

*

Неактивен Siegfried

• *
  • 1947
  • +89/-58
« Отговор #118 -: Юни 07, 2016, 14:25:36 »
Лично познавах Павел Чернев,  но никога преди да стане по - известен с изцепките си с пудела не съм предполагал, че рубладжия може да стане националист, имам предвид БЪЛГАРСКИ националист, руски, като перхидроленият пудел е ОК, но български е смешно !

Landser1488 подкрепям написаниото от теб и искам да добавя, че относно това, че някой рубладжисйки шизофреник някъде написал, че рубладжия бил националсоциалист,  само искам да подчертая, че няма как да си националсоциалист и да обичаш друг етнос освен твоя АРИЙСКИ етнос, най - малкото пък този етнос според идеологията на РАСИСТКАТА ти партия да се определя като  Untermensch/ПОДЧОВЕШКИ етнос, говоря за славянският етнос от който са руснЯците, които вече пък и научно  доказаха, че освен славянски имат и доста АЗИАТСКИ/монголоиден примес в непълноценната си славянски кръв, тоест да си националсоциалист и да харесваш и да боготвориш  непълноценни славянски подчовеци, това смехоптоворна и най - вече палячовска работа, ако измамно се представяш за националсоциалист имам предвид  !!!

Пак ще се наложи да обясня, какво е Национал-СОЦИАЛИЗЪМ;  .........,  ако някой, е си мисли(както ни учеха по времето на комунизма), че социализмът е нещо след което следвал комунизмът, мога само да му кажа да се прегледа, защото това е уникална глупост и безсмислица !
На първо място, понятието социализъм се отнася до различни теории за икономическата организация, застъпващи се за държавата, работника или публичната собственост и управление на средствата за производство и разпределение на благата, но най - важното е, че Социализмът не е политическа система, социализмът е икономическа система !!!

А малоумните комунисти се придържат към един разнообразен обхват от философски възгледи за социализма, или Марксисткият социализъм ! За марксистите/комунисти, степента на икономическо развитие на социализма, в която това би било възможно, понякога бива наричана просто - чист комунизъм, който няма нищо общо, нито със социализма като икономическа система, най - малко пък с Националсоциализма !!!

PS А Националсоциализма е крайно дясна и най - вече  РАСИСТКА идеология,  ако например в България на власт дойде   националсоциалистическа партия, по идеологията на националсоциализма всички малцинствени групи в БългАРИЯ, като славяни, евреи, цигани, арменци и тн и тн. ще бъдат извън закона и най - важното няма да имат никакви социални придобивки и блага, или Национал-СОЦИАЛИЗМА означава Социални придобивки за НАЦИЯТА, която в България са ЕДИНСТВЕНО и САМО -  бългАРИте, тоест всички социални продобивки в България ще бъдат единствено и САМО за бългАРИТЕ, не за евреите, не за славяните, не за циганите......, а само и единствено за бългАРИИте !!!
Националсоциализъм = Социални приодобивки ЕДИНСТВЕНО и САМО за НАЦИЯТА, която в България са ЕДИНСТВЕНО и САМО бългАРИте !!!

Бог да прости рубладжията П. Чернев ! 

Защо ли не се учудвам, че този завърши живота си така....
За мъртвите или истината или нищо. За мен този човек беше шоумен, а не националист или национал-социалист както го нарече някой във фейсбук.
Няма да забравя изцепката му с откраднатите подписи на изборите през 2014. Тогава и веселия тип Симеон Костадинов беше намесен(някой знае ли какво се случва с този психично лабилен тип?).
Като цяло клоун. Мир на праха му и нека го съдим по делата
« Последна редакция: Юни 07, 2016, 14:28:16 от Siegfried »
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4553
  • +23/-34
« Отговор #119 -: Юли 15, 2016, 09:44:53 »
Бог да го прости и да се смили над душата му.