Какво ще направите ако откриете че сте от еврейски, цигански или турски произход

• 28 Отговора
  • 3240 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен nepoznatiqt

• *
  • 32
  • +12/-5
  • Да си върнем Единна и Обединена България!
  • Зодия: Leo Leo
Какво ще направите ако установите, че сте от еврейски, цигански или турски произход?
Ще се отречете ли от национализма, България и българщината?
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 18:14:41 от nepoznatiqt »
Моля всички български националисти на помогнат за унищожаването, на долните два нагли комунистически youtube канала с флагване. Трябва да изчистим нашата майка България от всеки един комунист, особено от пропагандаторите.
http://www.youtube.com/user/HK379
http://www.youtube.com/user/Nikodim23

*

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • *
  • 2415
  • +383/-52
Зависи като ккакъв се възприемаш! Щото може и да си българин,ама да се възприемаш като циганин.

Ако си циганин,който работи за българското,за родината си - не виждам смисъл да не продължиш да го правиш.И не мисля че някой ще има нещо против това. Така или иначе по бял няма да станеш.Но за да се докажеш трябва да го правиш 2 пъти по добре от българина...а те такова чудо още не съм видел!

п.п.И да избягваш да минаваш покрай кравай,че ония малките не ги разбират тия неща.

*

Неактивен Младиястарец

• **
  • 185
  • +44/-12
Няма да установя. В България смесени бракове от този вид не е имало. Друг е въпросът, че сега има и в бъдеще ще има.

*

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • *
  • 7159
  • +526/-0
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Какво ще направите ако установите, че сте от еврейски, цигански или турски произход?

Моят отговор - категорично НЕ.

*

Неактивен nepoznatiqt

• *
  • 32
  • +12/-5
Няма да установя. В България смесени бракове от този вид не е имало.

Това нещо не ми изглежда реалистично. Ако се загледаш по улицата, ще видиш разни хора с например някои цигански черти, които в никакъв случай не са такива.

Моят отговор - категорично НЕ.

И моят напълно съвпада с твоя.
« Последна редакция: Юни 23, 2011, 18:23:10 от nepoznatiqt »
Моля всички български националисти на помогнат за унищожаването, на долните два нагли комунистически youtube канала с флагване. Трябва да изчистим нашата майка България от всеки един комунист, особено от пропагандаторите.

*

Неактивен Младиястарец

• **
  • 185
  • +44/-12
Ако открия че час от кен е манго, ще започна усилено да работя за преселването на "народа ми" към родната му Индия. Така ще съм и цигански и български националист едновременно и ще бъда национален герой на България ако успея, но и враг номер едно на Индия.

И все пак поддържам първата си теза.

*

Неактивен nepoznatiqt

• *
  • 32
  • +12/-5
Ако открия че час от кен е манго, ще започна усилено да работя за преселването на "народа ми" към родната му Индия. Така ще съм и цигански и български националист едновременно и ще бъда национален герой на България ако успея, но и враг номер едно на Индия.

И все пак поддържам първата си теза.

Пропуснах да добавя най-елементарния пример. Цар Иван Александър се жени за кого? За еврейката Сара. Друг пример е "Кошута", на Йордан Йовков в "Старопланински легенди".

*

Неактивен Младиястарец

• **
  • 185
  • +44/-12
Едното е художествена измислица, а при царете е било нормално.

*

Неактивен varnab

• **
  • 189
  • +61/-12
В Евангелието пише: -По делата ще ги узнаете.....   .Може някой и да е мургав като костуф или с малко дръпнати очички, но да работи за България то е повече българин от много други.  Но ,ако точно на въпроса се отговаря -ще плюна на този произход .

*

Неактивен Tiesto

• 1311
  • +134/-77
Ако бях от еврейски произход, сигурно щях да посещавам редовно синагогата  :-D. Така правят някои !

В интерес на истината в България е много по-нужно да има синагоги, вместо ислямски храмове ! Ще се запитате защо ? Юдаизма е в първичността на религията на която вярват повечето българи - християнството ! Макар и юдеите да не признават Христос и да са го разпнали, той е син Божии !

Доколкото съм запознат с юдаизма, тъй като те Христос не го признават, имат си православен юдаизъм !

Доказано в цял свят синагогите не са опасни за никого, нямат фундаментализъм, което обаче не мога да кажа за Исляма който е крайно опасен !

Интересното също е, че християни и юдеи живеят добре в мир и разбирателство, хората и поколенията от тези 2 религии се разбират перфектно (в наши дни).

*

Неактивен Tiesto

• 1311
  • +134/-77
Синагога в Египет Кайро

Християнски Храм

« Последна редакция: Юни 28, 2011, 18:58:45 от Tiesto »

*

Неактивен Tiesto

• 1311
  • +134/-77
Вероятно ще си кажете, близки религии, но единият храм няма нищо общо с другият или с други думи в Синагогата свещи не се палят и икони не се почитат ! Двата храма нямат нищо общо един с друг !

При юдеите има храм в Египет който се води изход, поне това съм чел от тяхната Тора (любознателно погледнато).

*

Неактивен Tiesto

• 1311
  • +134/-77
А това е Синагога в земите на Ханаан (съвременен Израел и Ливан).

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4582
  • +23/-34
Ето имаме си и поклоник на сатанизма - демек на юдаизма.
Тиесто - *** юдаизма е само в основите на сатанизма, а не на православието.
*** нещастен синагоги му се приискали ***.
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 19:39:43 от Hatshepsut »

*

Неактивен Tiesto

• 1311
  • +134/-77
Юдеите не са опасни хора, те са интелигентни и умни, а когато един човек е умен от него не можеш да очакваш нищо лошо !

Тези които са опасни са мюсюлманите, тъй като тяхната религия е най-ранна !

Досега в историята на човечеството не е имало никога юдеи които да правят атентати, обаче при исляма това е като добър ден !

Към Фанатик, не забравяй, че Старият Завет в който вярват всички православни християни е част от петокнижието (Тора).

Аз лично съм чел неколкократно Библията, но в новият завет нищо интересно не може да ме грабне !

Себе си съм определял винаги като Атеист, колкото до официалните религии които съм чел, всичко го правя от личен интерес и поглед в една друга епоха в която никога не сме живяли !

Мнението ми към подобен род литература е с цел да се откъсна от ежедневието и да си се представя в един друг свят (както гледаме филми примерно), същото важи и за Тибетските Йоги и Будизма, който в Азиатската част на днешен Китай има доста различни разновидности, там обаче комунистическата власт се е намесила и е ограничила много религиозните празници (тъй като имам много приятели от Азия и разговаряме често по тези теми, собственици на компании производители на черна техника).

По темите за религия винаги съм ненавиждал сектите и съм съжалявал хора които са се отказали от истинска вяра и са кривнали по лошият път !

Колкото до юдеите, ние с тях не можем да се мерим, просто генетично не ни е заложено, съвсем спокойно тези по умствени показатели ни слагат в малкият си джоб, макар и много от нас да не искаме.

Колкото до моя произход, вече съм го споменавал - баща прабългарин, майка капанска българка. 100% Атеист !
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 19:19:16 от Tiesto »

Какво ще правите по-нататък,след световното по футбол?

Започната от Петкан

Отговора: 7
Прегледи: 925
Последна публикация Август 05, 2010, 12:51:33
от Индивидуалист
"Кен Лий" - с какво станахме известни по света!!!! ХАХАХАХАХа

Започната от Димитър Списаревски IYI

Отговора: 4
Прегледи: 1191
Последна публикация Март 28, 2008, 21:49:34
от Metoman_88
Янка е в овулация...Кои са мераклиите и какво ще се роди?

Започната от Петкан

Отговора: 2
Прегледи: 719
Последна публикация Януари 10, 2010, 20:50:04
от Петкан
Какво е сходното в работата на главните прокурори Иван Вачков и Сотир Цацаров?

Започната от Петкан

Отговора: 2
Прегледи: 897
Последна публикация Юни 13, 2013, 22:13:33
от Петкан
Какво може да ви разплаче?

Започната от Индивидуалист

Отговора: 14
Прегледи: 2031
Последна публикация Декември 27, 2007, 11:50:47
от Родолюбец IYI