Атака Стара Загора тръби ОБЕДИНЕНИЕ и ЕДИНСТВО!!!

• 27 Отговора
  • 5130 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Бай Иван

• 1288
  • +1/-0
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Е, аз нямам лекарство панацея. Просто се старая да плувам, ако ме разбираш.

*

Неактивен Исперих

• *
  • 1636
  • +430/-132
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
Ако Волен наистина иска обединение, и ако наистина е против бандитите на Румен Петков....

Елтимире, ти си чиста проба идеалист, каквито сме повечето тук. Все още таиш надежди, че Волен работи за Българската кауза?! Забрави! Той си натовари колата, а ние с теб ще си отидем с идеалите. :(

”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

*

Неактивен Елтимир

• *
  • 38
  • +29/-10
Не, относно Волен вече нямам никакви илюзии. Но искам да го докажа с факти, та и най-големите наивници да прогледнат.

*

Неактивен krystalnacht_666

• **
  • 255
  • +134/-48
Не, относно Волен вече нямам никакви илюзии. Но искам да го докажа с факти, та и най-големите наивници да прогледнат.

Волен не е единствения.

*

Неактивен Исперих

• *
  • 1636
  • +430/-132
Наталия Сотирова кога прогледна? Когато беше засегната лично! Ситият не вярва на гладния. Заслепени винаги ще има и това е шанса  на подобните на Сидеров. Докато приключи мандатът им ще изтече много вода, а през това време ще се награбят и за правнуците си.

*

Неактивен Елтимир

• *
  • 38
  • +29/-10
Правя каквото ми е по силите. Който може повече - да направи.

*

Неактивен Иван Иванов

• 619
  • +254/-63
Те собствените му дела го изобличават най-добре. А колкото до осъзнаването на уахабитите му, някой беше казал, че няма по-сляп от този, който не иска да прогледне. :down:

*

Неактивен kubratovec

• 1
  • +1/-0
  • Зодия: Aries Aries
Съратници,
По темата за старозагорци. Аз познавам и Наталия Сотирова от Велико Търново, Мишо Михайлов от Стара Загора, Боян Расате и други които говорят за пробуждането. Та неразбрахте ли, че догато се приказва ала-бала ТУЙ, ЩО НЕ ГАСНЕ ЩЕ УМРЕ!!! За сега виждам само няколко бутители и един от тях е Михайлов с явен успех. Погледнете монетата и от другата страна. Благодаря и за поканата във форума.
« Последна редакция: Март 12, 2007, 23:42:59 от kubratovec »

*

Неактивен Nordwave

• *
  • 4411
  • +1344/-0
  • R.I.P. 2017
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Съратници,
По темата за старозагорци. Аз познавам и Наталия Сотирова от Велико Търново, Мишо Михайлов от Стара Загора, Боян Расате и други които говорят за пробуждането. Та неразбрахте ли, че догато се приказва ала-бала ТУЙ, ЩО НЕ ГАСНЕ ЩЕ УМРЕ!!! За сега виждам само няколко бутители и един от тях е Михайлов с явен успех. Погледнете монетата и от другата страна. Благодаря и за поканата във форума.
Какво е нужно да се направи? Основните формации-АТАКА,БНС,ВМРО казват ние сме хубавите а ония такива онакива?Да ли е нужна една нова коалиция? А за Наталия Сотирова имам доста негативно отнощение! Всеки може да погледне във АТАКА В.Т(Където си пише сама!  :-P). Какви лайна е изсипала за мен?

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 835
  • +623/-27
Какво е нужно да се направи? Основните формации-АТАКА,БНС,ВМРО казват ние сме хубавите а ония такива онакива?Да ли е нужна една нова коалиция?

Да - според мен е нужна!!!
Трябва да се обединят истинските български националисти от всички патриотични формации, а боклуците да се изхвърлят. Несъмнено има много честни патриоти, но има и патриотари - интересчии, които експлоатират националната идея за свои цели и изгоди и мърсят святата идея.

Коалиция? Едва ли. Както винаги всички са се изпокарали и настървили един срещу друг. Понякога се чудя защо именно "съединението прави силата" е лозунгът ни след като сме една от най-разделените нации въобще...

*

Неактивен Исперих

• *
  • 1636
  • +430/-132
Интересно ми е как уж имаш логично мислене, а агитираш за Атака!? Компромати /истински/ срещу Сидеров тук има едва ли не всеки втори участник във форума. Тогава ти що щеш в батака!?  :o

*

Неактивен Спартак

• **
  • 301
  • +69/-27
    • БНС
  • Зодия: Capricorn Capricorn
Съратници,
Какво е нужно да се направи? Основните формации-АТАКА,БНС,ВМРО казват ние сме хубавите а ония такива онакива?Да ли е нужна една нова коалиция? А за Наталия Сотирова имам доста негативно отнощение! Всеки може да погледне във АТАКА В.Т(Където си пише сама!  :-P). Какви лайна е изсипала за мен?

Специално БНС предпочита действията пред приказките, според нас родолюбеца се познава по действията, а не по приказките. Материалите от нашите действия са качени в интернет-страницата, всеки който желае може да ги разгледа. А коалиции не правим с никого. Ние не сме организацията на Каракачанов, ще пропусна да я нарека ВМРО, та да се съюзяваме със СДС, Евророма, БСП, Софиянски, стамболийските отпрепки и т.н. Обединение между националистите няма да се постигне с коалиция. Единение ще има, когато една организация стане толкова мощна, че привлече към себе си членовете и симпатиите на всички останали.

Скандали тресат русенската АТАКА

Започната от Division

Отговора: 6
Прегледи: 2427
Последна публикация Септември 22, 2007, 09:51:17
от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
Учредява се нова националистическа партия алтернатива на Атака в Русе !

Започната от FELDMARSCHALL

Отговора: 41
Прегледи: 4586
Последна публикация Януари 19, 2011, 22:56:08
от dim
“Атака” сваля маската на “български националисти”?

Започната от fw

Отговора: 4
Прегледи: 1392
Последна публикация Октомври 02, 2007, 20:08:26
от Death angel
Бившият зам.-председател на “Атака” Антон Сираков: “Атака” се опростачва

Започната от fw

Отговора: 5
Прегледи: 1832
Последна публикация Декември 29, 2008, 20:01:47
от hahorat