Автор Тема: Записки за ритуалните убийства  (Прочетена 4089 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен АтилаTopic starter

• Banned
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 566
  • Атила вожда на Велико-Българите
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Записки за ритуалните убийства
« -: Март 03, 2007, 16:59:30 »
У всички народи, където живеят евреи, съществува от незапомнени времена поверие или предание, че те умъртвяват по мъчителен начин християнски деца, нуждаейки се за свои тайнствени обряди от невинна християнска кръв. Едва в ново време чувствата на човечеството започнали да се възмущават против подобно обвинение, че в Европа започнали решително да го отхвърлят, като безсмислена приказка и клевета. Обвинението, разбира се, е ужасно, но между другото - не е безпримерно в летописите за религиозното извергства: не само индийските идолопоклонници подлагат сами себе си и другите на ужасни мъчения, в очаквани на бъдещи блага, — и не само между тях има секти, постоянно занимаващи се с убийства за спасение на души, — но и в Европа, между християните, възниква сектата на асесините, разпространявала се в течение на два или три века с инквизиционни огньове, и в самата Русия се появили в миналото столетие самоподпалващи се, тюкалицики и сократилицики: първите сами се подпалвали, и целите си села; вторите се убивали едни други, — за спасението на душите си.

За повече информация! четете  ТУК
« Последна редакция: Март 09, 2011, 16:00:18 от Hatshepsut »

Неактивен Царица

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 233
Re: ЗАПИСКИ ЗА РИТУАЛНИТЕ УБИЙСТВА
« Отговор #1 -: Март 03, 2007, 17:16:39 »
Ама че материалче :(
Всеки може да види залеза, но малцина виждат изгрева на новия ден!

• Banned
  • Senior Member
  • *
« Отговор #2 -: Март 03, 2007, 17:58:33 »
На човек не му се вярва за истина, това което го чете в тази книга, но си е самата истина. Би следвало, всеки здраво мислещ човек, да си зададе въпроса? добре де, ако не е вярно това което се описва в тези книги, като тази, като Тайните протоколи на ционистките мъдреци, защото тогава биват отричани фанатично, от всичките еврейски организаций по света, нечело с политическият елит на света. И дежурното обвинение е! "Антисемитизъм". Ако беше измислица, просто нямаше да устоят твърденията на времето, и щяха да бъдат опровергани с факти и доказателства. Но за да не бъдат, толкова дълги години, опровергавани, значи е истина написаното в тези книги. Никоя конспирация, на което и да е разузнаване не е издържала на времето. 

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
  • Публикации: 619
« Отговор #3 -: Март 03, 2007, 20:40:50 »
Асасините Атила, мисля че ги бъркаш- те са мюсюлманска секта и са избити от монголите през 13 век. Те са извършвали политически, а не ритуални самоубииства.

Текста е интересен. Не би могъл да бъде окачествен като антисемитски, защото изрично подчертава, че

Цитат
извратеният обряд не само не принадлежи на всички евреи, но даже, без всяко съмнение, известен е на съвсем малцина. Съществува само в сектата на хасидите или хасидим, — упорита, фанатична, признаваща само Талмуда и равинските книги и отричайки Стария Завет;

Старият завет има много негативно отношение към кръвта и никой уважаващ себе си евреин не би извършвал подобни практики.  Чел съм за такива убииства, но има няколко основни проблема при тях.
Правосъдието през Средновековието е било много примитивно и често е имало практиката да извличат генерални заключения от почти липсващи доказателства или само от догадки. Свидетели са само похристиянчени евреи. Труповете се появяват с различни белези, а се говори за ритуал със строго установени атрибути, т.е. има непоследователност. Подозрително често такива случаи се появяват по време на големите гонения срещу евреите или непосредствено преди тях, което може да доведе и до съмнение, че са инсценирани. За подобни ритуални убииства са били обвинявяни не само евреи, а и ариани-поляци, лютерани, масони, сатанисти, вещици и дори татари...

Изобщо доста догадки и малко фактически материал. Някой и някъде е извършвал една гнусна практика с очевидна антихристиянска символика, а заподозрени има много и съвсем различни хора. Интересно, в близкия един век тези случаи намаляват и не могат да покажат една утвърдена практика.

• Banned
  • Senior Member
  • *
« Отговор #4 -: Март 03, 2007, 21:05:33 »
Асасините Атила, мисля че ги бъркаш- те са мюсюлманска секта и са избити от монголите през 13 век. Те са извършвали политически, а не ритуални самоубииства.

Иванов, аз това го знам. Но както виждаш, не аз го казвам това, а е описано в книгата, за ритуалните убийства. Ако има подвеждащ елемент, то не е от мен, а от линка и от написаното в него идва. И до колкото ми е известно, точно тези Асасини, са живяли, високо в планините, изолирани от света. И само са имали допир до него, по време на акция. Убивали са предимно, царе, императори, лица от висшият държавен и духовен елит, на дадена за асасините, вражеска държава. Просто, това са били свръх секретни елитни убийци, който са преследвали инакомислещите на исляма хора, и са ги убивали, за разчистване на пътя, за ислямизиране на света. Древните Японски императори, също са разполагали с такива хора, "НИНДЖА". Ние нинджите сме свикнали да ги възприемаме, от телевизиониат екран, като някакви неорентирани страхливи убийци, но те не са били изобщо неорентирани и страхливи. С поглед са предизвиквали страх, в противникът си, владеели са хипнозата до съвършенство, и все такива бойни приоми, в битката. Били са съвсем в час, с политическата обстановка, и са реагирали своевременно при опасност, за древната Японска империя. Инките също са разполагали с такива хора, който са били на служба на Инкският император, по време на война, в мирно време, за разбиване на зараждащи се съзаклятия срещу него, и подготвяне на метеж, срещу слънчевата власт на инкският император. Те са се казвали, "СЕНТИНЕЛИ". Имали са почти свръх човешки способности. До 80 км. са можели да чуват стъпките на човек. До 25 - 30 км. са можели да видят мравка, как върви. Все способности, който сега не са развити достатачно в нас хората. Новсеки един човек ги претижава тези способности, абсолютно всеки. Да не изпусним и евреите. Те също разполагат с такива хора, но нищо не се знае за тях. Предполага се, че това са точно хората, практикуващи, тези тайни, и зловещи сатанински ритуали, убиването на хора, за да бъдат принесени в жертва. Просто, това винаги е съществувало, при всяка една власт, да има хора на разположение, за най-гадните и задачи. Така че, и тази власт разполага с такъв вид хора. Конспирацийте винаги са звучали налудно, за някои предубедени и невярващи хора, но са съвсем реални на този етап. 

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
« Отговор #5 -: Март 03, 2007, 21:21:25 »
Сори, вярно било цитат. Толкова са знаели хората по ония времена.

Е, за евеите се знаят бая неща- като методите на действие на Мосад, например. Общо взето все едно, Ми-6, НКВД, ЦРУ и Гетапо взети заедно... :down:
Но това са военни отдели и изпълняват цялостни програми и имат ясни цели. А в нашия случай става въпрос за някаква налудничава секта по-скоро. При днешните средства с които разполага криминалистиката, бързо биха я открили, но явно не е действаща.

• Banned
  • Senior Member
  • *
« Отговор #6 -: Март 03, 2007, 21:56:33 »
Сори, вярно било цитат. Толкова са знаели хората по ония времена.
А в нашия случай става въпрос за някаква налудничава секта по-скоро.

Но на тези налудни секти, сегашните разузнавания, и свръх секретни, тайни репресивни органи на ционистите и юдео-масоните, черпят опит от тях. И в много голяма степен, взаймстват от техните методи на работа. За евреите вярно е че се знае много, но все сладникави неща, и слъзливи до ослепяване, как били ги изгаряли в пещи. Но истината за еврейската световна инвазия е съвсем друга. Те контролират, всеки един аспект от човешката дейност, за да подчинят човечеството, на техният идол, който искат да изкачат на световният престол "АНТИХРИСТА". А начинат на постигане на световната власт, е много разнобразен и извратен.

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
« Отговор #7 -: Март 04, 2007, 00:21:30 »
О да, всъщност ако не бяха толкова адаптивни, нямаше да имат и това влияние. Но ако изобщо става въпрос за някакъв контрол, той идва от това, че са намерили най-голямата слабост на западните общества, най-мощния лост за управление- парите. Без тях никой номер не минава. В този смисъл, властта=финансовите средства, всеки е еднакво уязвим съотносимо на собствената му алчност. Тези, при които тя е очевидна липса, се елиминират чрез алчността на себеподобните им. Задвижват се методите на пропагандата, политиката, а като последно средство насаждането на страх и параноя. Като изключително такова и прякото елиминиране.
В този ред на мисли моето мнение си остава, че спасението на давещите се е ръцете на самите давещи се. Вярвам в алчността, лицемерието, подлостта. В тайни репресивни органи- не. Смятам ги за част от пропагандата, за част от главната стратегия за постигане на превъзходство срещу масата от обикновените хора. Стремя се да подържам изгоден за мен баланс между собствената си самостоятелност и обществото като обективна необходимост. Ако попадна на такива случаи като тези по темата, то ще дам всичко от себе си да разкрия техните извършители и да ги пратя в секторите за доживотни без замяна. Защото физическото унищожаване на индивид, способен да извърши нещо такова със себеподобните си, ми се струва твърде лек изход за него самия. Прекарайки оставащото му време между 4 бетонни стени, би останал насаме съссебе си и собствените си деяния, а едва ли вменяем човек би издържал на такова нещо. На невменяемите, на тях им е простено.

• Banned
  • Senior Member
  • *
« Отговор #8 -: Март 06, 2007, 00:44:56 »
В тайни репресивни органи - не.

Точно тези тайни репресивни органи, действат по този начин, по който си го описал. Не е вече нужно, да преследваш човека едва ли не, по стъпките, и да му налагаш, една средновековна инквизиция, за да го подчнияваш на волята си. А се използват, много перфидно, неговите недостатаци. Това е същноста, на едно репресивно общество. Да насади страх, у човека, за да не може да се концентрира върху истинските си проблеми. Не е речено, човек да бъде сплашван физически, като могат да го държат в икономическа зависимост, и от това да постигнат същият! че и по голям ефект на страха. Просто, тези тайни общества, са се развили във съвсем съвременна насока. И, докато някои не се намери да ги спре, просто, извратените им методи на работа, ще си продължават да се усъваршенстват в наша вреда, и в тяхна полза.

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 829
« Отговор #9 -: Март 06, 2007, 09:28:22 »
Пък аз се чудя що толкова мразят евреите!!!!!!

Не мога обаче да си обясня същността на този ритуал - източването на кръвта, мъченията - защо го правят, каква им е целта? Откъде тая еврейска омраза специално към християните? Откакво е породена? Та нали християнството възниква на базата на юдеизма? Или не?

Наистина погледнато исторически, срещу евреите е имало непрекъснати гонения - като почнем от римляните, партите, по - късно в Средновековието - Торкемада в Испания, най - накрая Адолф Хитлер. Винаги съм се чудил отде тая омраза на другите народи към израилтяните, но ако този документ е верен, може би напълно дава отговор на въпросите ми!  :-\

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
« Отговор #10 -: Март 06, 2007, 13:52:05 »
Цитат
Точно тези тайни репресивни органи, действат по този начин, по който си го описал.

Според мен нещата опират до държавна политика. Напълно е възможно официални органи като ЦРУ примерно да използват такива методи на сплашване. Впрочем има и такива случаи. В Никарагуа американците създават "контрите" от затворници за тежки престъпления, най-долни престъпници. Резултатът е 250 000 убити цивилни. Като казвам убити само щастливците имат късмета да бъдат разстреляни. Има горени, драни, разчеквани, клани и прочее. За подобни случаи в Африка няма да ни стигне седмица ако говорим...Следващия етап вече е по-брутален- изпробвали са електромагнитни и неутронни бомби сред населени места в Калифорния през 70-те, вируси /СПИН-а отде дойде ?/ , разните му Ел Чупакабри и сие, а според някои същата функция има и истерията покрай НЛО- пак да насажда страх и да се оправдават високи разходи за ненужни оръжия. Изобщо необятни са дебрите на човешкия мозък. >:(

Неактивен iss

• Newbie
  • Публикации: 1
« Отговор #11 -: Март 10, 2007, 12:15:03 »

Не мога обаче да си обясня същността на този ритуал - източването на кръвта, мъченията - защо го правят, каква им е целта? Откъде тая еврейска омраза специално към християните? Откакво е породена? Та нали християнството възниква на базата на юдеизма? Или не?

Наистина погледнато исторически, срещу евреите е имало непрекъснати гонения - като почнем от римляните, партите, по - късно в Средновековието - Торкемада в Испания, най - накрая Адолф Хитлер. Винаги съм се чудил отде тая омраза на другите народи към израилтяните, но ако този документ е верен, може би напълно дава отговор на въпросите ми!  :-\
Na wsi4kite ti wyprosi otgowor moje6 da nameri6 w knigata na d-r E.Antonov:"Deloto Izrael-narodite obwinqwat",a konkretno po temata w sy6tata kniga str.98-122...

Неактивен Sol Invictus

• Senior Member
  • Степен вълк
« Отговор #12 -: Март 10, 2007, 12:33:02 »

Питаш и после си отговаряш на въпроса:)
Източването на кръвта е само една от многобройните перверзии на Талмуда. Талмудата не може да се разчете изцяло, само най-начетените евреи могат да я разберат. Всъщност, целият им език си е такъв - всяка дума има по няколко значения. Присъщо на народ, който се смята за избран и мрази другите.
Древните още са разбрали що за стока е този народ и започнали гонения по-лоши и от тези на еретиците.
Изгори след прочитане!

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 829
« Отговор #13 -: Март 10, 2007, 16:16:13 »

Древните още са разбрали що за стока е този народ и започнали гонения по-лоши и от тези на еретиците.

Ами римляните доколкото знам са ги преследвали, задето са отричали римските богове, отказвали са да почитат цезаря като Бог и са отбягвали военната служба. Освен това евреите организират много мощно и силно въстание (то продължава почти 4 години) срещу римската власт и създават доста главоболия на Сената и императора. Едва Веспасиан и неговия син Тит Флавий успяват да ги усмирят, след кръвопролитна обсада на Йерусалим. Тук не се споменават като причини за римската агресия извратените еврейски ритуали. Може би те възникват по - късно?!  ???
И все пак не ми каза откъде идва еврейската омраза към християнството и християните???????????

Неактивен krystalnacht_666

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 252
« Отговор #14 -: Март 10, 2007, 18:34:48 »
Ритуалните убийства са нещо много по-серизоно отколкото си представят повечето хора.
Да,в повечето случаи те са безсмислени и се извършват от хора,които си нямат понятие от тези неща.
Но действително има случаи,когато проливането на кръв с ритуална цел е необходима.

Аз лично съм против излишната жестокост.Глупаво е да убиваш без смислена причина.

Неактивен Иван Иванов

• Senior Member
« Отговор #15 -: Март 11, 2007, 17:06:09 »
Цитат
Тук не се споменават като причини за римската агресия извратените еврейски ритуали.

Ми няма как, защото споменатите ритуали не са традиционни за евреите, а само за някакви малобройни секти. Колкото до истинските еврейски жертвоприношения, то римските не са много по-различни и едва ли са правели на окупационните части впечатление. При това почти до края на управлението на Нерон отношенията между Рим и евреите са изключително добри, а императори като Клавдий, Клаигула и дори Август са водили изключително мека политика спрямо тях. Така става, защото единственото, което Рим желае от една провинция е тя да бъде относително стабилна, да си плаща данъците и да не се бунтува.

Колкото до някаква омраза към християнството, това е плод на измислици и на действията на същите малобройни секти. Болшинството евреи смятат християните за заблудени хора, но нямат желание да ги "просветят" и  вкарат в "правата вяра" както мюсюлманите, защото според тях не са достойни за завета на Йехова. Имало е отделни изключения, като ереста на "жидовстващите", наказани по време на съборите на Иван Александър, но те са имали разпространение само сред Търново и според някои историци процесът срещу тях е скалъпен от бившата Сара/сега Теодора като ловък начин да се справи с богатите си противници  сред евреската гилдия.

Tags:

Американската армия разработвала методи за радиоактивни убийства

Започната от Division

Отговора: 0
    Прегледи: 872
    Последна публикация Октомври 28, 2007, 17:52:01
    от Division
    Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18