Автор Тема: За Движението "Воини на Тангра"  (Прочетена 13541 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Елтимир

• Account Disabled
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 42
  • Country: bg
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Re: За Движението "Воини на Тангра"
« Отговор #15 -: Март 05, 2007, 22:10:52 »
Елтимире,
Можеш ли да внесеш малко светлина по въпроса за Петър Берон - Бончо.
Преди време го смятах за умен и достоен човек, даже, признавам си, си мислех да гласувам за него на последните избори (слава Богу че не го направих).
Защо и как Бончо влезна в Атака? Той националист ли е или интернационалист? Каква игра играе, кои са му партньорите в тази игра?

Понеже имаш познание по тези неща ще те попитам и за Стела Банкова и Минчо Христов - едни от малкото които все още ми изглеждат нормални (като изключим че Банкова малко я избива на шизо-истерии).
Ще търся един материал специално за Берон. Сега пиша трудно, едва виждам буквите. Но ще ти кажа, че през 1990 година Берона бе един от най-яростните антинационалисти. Стела и Минчо Христов не ги познавам. За тях нищо не мога да кажа. Но виж за Берон нещо, което написах още тогава.
ЦИГАНСКА АТАКА В БОТЕВГРАД
Едни и същи лица вече 16 години окупират цялото политическо пространство и водят всяка партия и всяка идея към провал. Целта е все те да дърпат конците и бизнесът им да върви. Пък вярата да върви по дяволите и народа кучета го яли. Така е навсякъде в България. Ботевград не прави изключение.
Вече и слепия видя как през 1989 г. ДС създаде СДС и как демокрацията се превърна в демонокрация. Как великите демократи се оказаха обикновени демокрадци. Как подмяната на моралните ценности доведе до истински геноцид над българската нация. Как съюзът на призвания да бъде Цар с комунистите докара в страната ни ново турско робство. Измамата никога не води до нищо добро.
Дойде ред на национализма като последна надежда за отчаяните и съсипани българи. Знаем, че национализмът е имунната защита на всяка нация. В случай на смъртоносна болест нямаше как тази имунна защита да не се включи. Защита на българското, ред и законност, справедливост и връщане на достойнството. Така се роди Атака. Дотук добре, само че още в зародиша на прекрасната идея се намърдаха разни хитреци. Търгаши на дребно. Спекуланти с човешката надежда. Някой си Манолов от някаква си измислена партия. Някой си Величков от милиционерската “Защита”. Някой си друг Величков от някаква си “Зора”. Все политически плужеци, все отбор предатели. Така е в центъра. А в провинцията как е?
Същото. Та дори и по-лошо.
Още преди изборите писах многократно как в Ботевград е идвал Петър Кирилов Берон, агент на ДС с псевдоним Бончо. Как Берон искал от кмета на Ботевград /!!!/ да му организира комитет на Атака. И как кметът му предложил един преуспяващ бизнесмен, неуспял функционер на разни евролеви и розови партии и коалиции. Писах си аз, но кучето си пише, керванът си върви. Глас народен – глас в пустиня. Какво е последното развитие на събитията?
Според г-н евролевия новоназначен лидер на Атака Филип Филипов /който само допреди две седмици твърдеше, че не е от Атака, ами е от “Защита”/ пак отново Берон му е поръчал да изрови компромати срещу реалните националисти в Ботевград. Такива компромати му били осигурени от неговия стар колега, някога офицер от ДС, а сега шеф на НСС – Ботевград Петър Петров. Как тези компромати вече били представени в централата на Атака в София и как с националистите било свършено. Поне на местна ботевградска почва. Това беше действие първо.
Действие второ е още по-странно. Довчерашни активисти на ДПС и Евророма вече набират членска маса за Атака. Между циганите. Защото някои българи, вбесени от поредната лъжа вече се заканват и човекът трябва да се пази. С помощта на недосегаемите за правосъдието мангали, естествено.
За действие трето, когато дойдат избори няма да ви казвам. Без значение е, че офицерите, комсомолските и партийни секретари, преобразени за една нощ в националисти обещават още отсега двама избрани депутати от Ботевград. Те и на Евролевите обещаваха, и на Евророма обещаваха, и на Коалиция на Розата обещаваха… Да не говорим, че част от същите въодушевени днешни активисти на Атака преди изборите бяха облепили цялата Ботевградска община с плакати на ДПС. Чувствам се длъжен, обаче да кажа: Честита ни циганска атака и Бог да ни е на помощ!
Ангел Грънчаров – Елтимир 16 август 2005 година
Послеслов: Благодарение на тази публикация планът на заговорниците беше осуетен. Вместо да ми благодарят поне, атакистите се солидаризираха с атентата срещу мен. Въпрос на морал и на чест.

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3598
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #16 -: Март 05, 2007, 22:28:09 »
Благодаря за информацията. Интересна статия прочетох я с голям интерес.
Цитат
Сега пиша трудно, едва виждам буквите.
Ако е заради шрифта - браузерите имат опция за уголемяване на шрифта. Аз лично съм сголемина на  шрифта "Larger" - иначе ми падат очите от цъклене.

Цитат
Довчерашни активисти на ДПС и Евророма вече набират членска маса за Атака. Между циганите.
Императора доста често споменава за циганизацията в АТАКА, та даже и СКОТ им направиха предаване!

Цитат
Без значение е, че офицерите, комсомолските и партийни секретари, преобразени за една нощ в националисти
Баща ми познаваше червените генерали от "Защита". Преди изборите за парламент ми спомена че се видял с тях в един ресторант. Те му предложили да се присъедини към тях, казали му че, "в момента има много силна националистическа идея и който я употреби ще пожъне огромни дивиденти". Баща ми разбира се твърдо им отказал и им заявил че това което искат да правят е лъжа и предателство.

Втрещен съм от факта, че все още адски много достойни патриоти вярват безрезервно на АТАКА и си мислят че, лидерите и милеят за народа. Ако знаеха що за същества са, щяха да вазират от АТАКА толкова бързо че щяха да останат само следи от изгорели гуменки на изхода на централата им.
Боже пази България от подобни "националисти"

Неактивен Елтимир

• Account Disabled
  • Junior Member
  • *
« Отговор #17 -: Март 05, 2007, 22:41:38 »
Значи стигаме до еднакви изводи. Обаче ме гложди един друг въпрос. Защо Волен, който повежда цели армии на щурм към някои редакции, не смее и думица да каже срещу моите разобличения? Ако махнем измислиците, че сме били срещу Православието, и че от Движение "Воини на Тангра" сме "бесновати", друго обвинение не съм видял. А, и че са ме виждали в компанията на нехристияни. Интересно, докато Волен е бил в Израел, там той все в компанията на християни ли се е намирал? Впрочем аз нееднократно съм сядал на чашка заедно със "самия" Волен Сидеров, но това те не го смятат за компромат, явно. Щом го премълчават...

Неактивен Bolqr

• Newbie
  • Публикации: 0
« Отговор #18 -: Март 31, 2007, 17:53:21 »
Движението има ли корени в Велико Търново?

Неактивен Атила

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 585
  • Country: 00
  • Атила вожда на Велико-Българите
« Отговор #19 -: Април 16, 2007, 11:09:28 »
Tо защо ли ме мрази някой си Владо? Та аз даже не го познавам, не сме пили заедно и не знам истинското му име. Много загадки, налага се да ги разгадаваме една по една.

С ясно съзнание го казвам, симпатизирам на АТАКА, и най-редовно пишех в форума на вестника, същият този Владо, и мен си ме модерира. Само защото казах че мразя тарикат Софианците, и че всички без изключение ги мразя, без значение и най-добри да са в една област. И мен започна да ме модерира. Така че Елтимире, въпросът ти е доста нелогичен. Просто трябва да схванеш, че хората и силите казващи истините са обект на преследване, и манипулации. Няма защо на теб да го казвам, като лично си се убедил в хуманноста на тайните служби, и техните комунистически методи на справяне с инакомислещият. Не казвам че отричаш Християнството, и не знам също каква религия изповядваш, това за мен е без значение. Но мога да кажа, че Христовите думи за теб са в сила. "МЕН ГОНИХА И ВАС ЩЕ ГОНЯТ". Просто трябва да приемеш, че обрекъл ли си се на истината и в разобличаване на лъжата, ще търпиш подмолни удари под пояса. И не само ти, но и които и друг да е, всеки е обречен на постоянна война и вражда, с враговете на истината и светлината. Макар Православното Християнство и Тангризма да са две коренно различни религии, като бит и традиции! но са много сходни в светогледа, на най-изчистено верско ниво. И двете са постоянен обект на преследване, от страна на анти-Българските сили в световен мащаб. За това трябва да се знае, че нито Християни! нито Тангристи сме врагове. А братя по неволя, в защитата си на Българщината. Това че определени сили в България искат да е така, си е съвсем друг въпрос на държавна политика. " РАЗДАЕЛЯИ И ВЛАДЕИ".

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4728
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #20 -: Април 16, 2007, 20:20:53 »
Като каза че симпатизираш на АТАКА бих искал да се знае че, за този форум това не е проблем! Ние сме свободолюбив форум всеки е свободен да изпитва симпатии към която и да е националистическа формация! За разлика от супер тоталитарният форум на АТАКА, където а си гъкнал нещо не атакиско а си излетял! :devil: Така ли е? :)
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен Lqqchinko

• Newbie
  • Публикации: 4
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #21 -: Април 18, 2007, 15:09:31 »
Не че е по темата,но бихте ли ми дали форума на атака да го видя :)
"Не прекъсвай врага си, когато греши."

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4728
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #22 -: Април 18, 2007, 18:57:15 »
http://www.vestnikataka.com/forum/index.php Моето мнение е че, е двърде скучен форум! Ако мернеш някъде някакъв си “Император”? :-P това е баннат от мен потребител! По принцип извън този форум само във www.patrioti.org пиша, както и чат пат и във форума на БНС! :) Общо взето тоталитарните форуми хич не ми допадат! :)
« Последна редакция: Април 18, 2007, 20:41:10 от Императора »
Facebook  account - Kaloian Ivanov Macedonbg
Bulgarian nationalist forum has been upgraded SMF 2.0. Final

Неактивен Бащицата Махно

• Account Disabled
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 194
« Отговор #23 -: Април 18, 2007, 20:53:10 »
Не че е по темата,но бихте ли ми дали форума на атака да го видя :)

Наистина ли не си влизал във форума на вестник Атака?
Когато си в лодката, бреговете изглеждат други!

Неактивен Lqqchinko

• Newbie
  • Публикации: 4
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #24 -: Април 20, 2007, 16:22:01 »
Еми да :)
Влизал съм в сайта им но там нямаше форум!
"Не прекъсвай врага си, когато греши."

Неактивен Елтимир

• Account Disabled
  • Junior Member
  • *
« Отговор #25 -: Април 20, 2007, 18:54:45 »
" 4. Държавата е исторически наложена форма, ви е против нея ли сте?"
Държавата е заложена в самия човешки ген. Впрочем в гена на мравките и на пчелите също е заложена идеята за държава.

Неактивен Атила

• Account Disabled
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 585
  • Атила вожда на Велико-Българите
« Отговор #26 -: Април 20, 2007, 22:38:54 »
За разлика от супер тоталитарният форум на АТАКА, където а си гъкнал нещо не атакиско а си излетял! :devil: Така ли е?

За съжаление е така, както го казваш Императоре. АТАКА става обект на откровенни анти-Български АТАКИ, и се отнасят с членската и симпатизантска и маса като с животни. Но едно ме огорчава! Добре де като се държат с нас по този начин? според мен не би трябвало да се отнасят с инакомислещите форуци по доста тоталитарен начин. Защото инак се превръща работата, на същата като на правителството. Имам предвид за критиките. А откровенните провокаций на всевъзможни елементи, които единствената им работа е да всяват раздори и безмислици, трябва по най-бруталният начин да се изхвърлят от всякаде. Но за градивната критика, винаги има място във всяка една организация от страни гледана. Защото, вътре в самата материя няма начин човек да забележи несъотвествията, и от страни най-добре се виждат. Но това изглежда не се приема във форума на вестник АТАКА. И се обявява война на всеки по инакомислещ. И това ми прилича много комсомослко. Не си ли с нас, си против нас. Просто с този темп на самоизолация! АТАКА губи позиции в най-градивните среди на Българското общество, тоест! мислещите Българи. От всеки Българин има нужда, без разлика на пол и възраст. Е! като изключим комунистическо мислещите дегенерати. Всичко Българско останало човечество, е мило на България. Така че администраторе! така е бате, има цензура във вестник АТАКА. Което не говори никак добре за партията. И все пак, симпатизирам на идеалите на АТАКА, и не би ме отказало отношението на някакъв си комплексиран модератор, и методите му на работа, като ме трие и предупреждава в ЛС да съм внимавал.

Неактивен Ahinora

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #27 -: Юли 20, 2007, 17:46:49 »
Защото не искат мислещи хора, а безволеви пионки.

Да си го кажем направо;ЛУМПЕНИ.

Неактивен Ahinora

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #28 -: Юли 20, 2007, 18:20:50 »
Tо защо ли ме мрази някой си Владо? Та аз даже не го познавам, не сме пили заедно и не знам истинското му име. Много загадки, налага се да ги разгадаваме една по една.

С ясно съзнание го казвам, симпатизирам на АТАКА, и най-редовно пишех в форума на вестника, същият този Владо, и мен си ме модерира. Само защото казах че мразя тарикат Софианците, и че всички без изключение ги мразя, без значение и най-добри да са в една област. И мен започна да ме модерира. Така че Елтимире, въпросът ти е доста нелогичен. Просто трябва да схванеш, че хората и силите казващи истините са обект на преследване, и манипулации. Няма защо на теб да го казвам, като лично си се убедил в хуманноста на тайните служби, и техните комунистически методи на справяне с инакомислещият. Не казвам че отричаш Християнството, и не знам също каква религия изповядваш, това за мен е без значение. Но мога да кажа, че Христовите думи за теб са в сила. "МЕН ГОНИХА И ВАС ЩЕ ГОНЯТ". Просто трябва да приемеш, че обрекъл ли си се на истината и в разобличаване на лъжата, ще търпиш подмолни удари под пояса. И не само ти, но и които и друг да е, всеки е обречен на постоянна война и вражда, с враговете на истината и светлината. Макар Православното Християнство и Тангризма да са две коренно различни религии, като бит и традиции! но са много сходни в светогледа, на най-изчистено верско ниво. И двете са постоянен обект на преследване, от страна на анти-Българските сили в световен мащаб. За това трябва да се знае, че нито Християни! нито Тангристи сме врагове. А братя по неволя, в защитата си на Българщината. Това че определени сили в България искат да е така, си е съвсем друг въпрос на държавна политика. " РАЗДАЕЛЯИ И ВЛАДЕИ".

Най-после едно наистина мъдро мнение. Стига противопоставяне между тангриани и християни! Ето аз например,съм кръстена в православен храм. И по време на кръщението ми е станало истинско чудо. То е върнало живота ми,когато съм умирала още като бебе  от детска жълтеница. Но днес времето е друго. За всеобщо съжаление все по-често християнството се тълкува превратно,защото много от посланията в библията са нееднозначни. Това поражда сектантството. И в исляма също е пълно със  фундаменталистки секти,които пък са корена на световния тероризъм. За свещениците и тяхната неизпълнена мисия не искам да говоря. А четейки много от материалите в сайта "Войни на Тангра" все повече се съмнявам за истинската същност и дълбокия замисъл в това учение,върху начина,по който е въведено сред българите и какви са днешните последици от така насадената народопсихология. Това ме накара да се обърна към Тангра. Тангра сам по себе си е закон-той не се нуждае от тълкуване,защото посланията са еднозначни.Тук секти няма и не може да има. И още нещо.Аз по природа съм си бунтар и тази теория за двете бузи и за шамара,т.е. за смирението никак не ми допада и никога не ми е допадала. Прабългарите са били силен народ с висок боен дух.А погледнете народа ни днес.Лично аз искам,мечтая нашия народ да си спомни чия кръв тече във вените му. Отново да си върнем онази вяра и непоколебимост,и сила от времето на Тангрианството,защото то е изконната българска вяра. И е много по-близо до истинския божествен промисъл от странните обяснения,че отец,син и светия дух били едно. Няма такова нещо.Бащата и синът не могат да са едно. А духът го има у всеки от нас. Искам да видя отново как моят народ владее силата така,както са я владяли нейните боили и колобъри,искам думата на две да не става така,както думите на българския кан "Казах!"
Ако разперим пръстите на ръцете,те наподобяват слънцето. Дланта,основата,това е Тангра. А пръстите -лъчите-това са българите християни,мюсюлмани,католици,протестанти и др.вероизповедания.Ако я няма дланта - обединяващото начало,то как можем да сме народ,нация? Ако ги няма пръстите,то как може бог да съществува без своя народ-толкова разнолик и все пак стремящ се към единство?!Това е единственият автентичен български бог-сияйният Тангра,който бди единствен за своя народ. А Иехова и неговия син Исус-това е от юдеите. Мислете,българи! И после вярвайте!

Неактивен vril

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 93
« Отговор #29 -: Юли 26, 2007, 18:57:28 »
Елтимир е наистина една доста жалка отрепка и не си струва времето и усилията да бъде коментиран.Що за националист може да бъде един мързеливец и пияница , а да не говорим , че поне по външен вид  може да бъде сбъркан с някой редови служител на общинска фирма "чистота".
« Последна редакция: Октомври 13, 2016, 14:18:54 от Hatshepsut »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf