Автор Тема: Краят  (Прочетена 3889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4738
Re: КРАЯТ
« Отговор #15 -: Септември 11, 2006, 18:57:28 »

Хиляда години християнство и петдесет години комунизъм си казаха думата.
http://www.voininatangra.org

Императоре, да те запитам, ти споделяш ли това чудовищно богохулство на баш тенгриянина Елтимир?
Не! Затова не съм във техният форум не съм съгласен със много неща при тях-Не Тангра а Православието ни опази по време на турското иго.

Добре, радвам се за теб. Как обаче си обясняваш този момент: Елтимир може да е всичко друго, но не и глупав, как тогава не вижда този толкова очевиден факт?
Ето това ми е интересно и на мене.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4489
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #16 -: Септември 11, 2006, 19:11:05 »

Хиляда години християнство и петдесет години комунизъм си казаха думата.
http://www.voininatangra.org

Императоре, да те запитам, ти споделяш ли това чудовищно богохулство на баш тенгриянина Елтимир?
Не! Затова не съм във техният форум не съм съгласен със много неща при тях-Не Тангра а Православието ни опази по време на турското иго.

Аз не вярвам в Исус,също така не вярвам в Тангра,нито в Аллах.Аз вярвам в България.Християнството наистина спаси Българите от асимилация през турското робство,но силяма спаси Вол.Българи от руско поглъщане,едно и също е.Често се слуцва народите да менят религията си,но кръта си не могат да сменят,така че тя е най-важната.

Ислама не е спасил Волжка България. Ако беше ги спасил сега щяха да се наричат България , а не Татаристан.
Те насила от руснаците са били преименувани както е станало със македонските българи ;)

Неактивен Родозащитникъ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 365
  • Български националъ - консерваторъ
    • Книги от Монархическо-консервативенъ съюзъ
« Отговор #17 -: Септември 11, 2006, 19:32:58 »
Има, сам намери приликите. Ясно е, че като христ-фундаменталист ще си защитаваш и Стария Завет. Абе дерзай, пука ли ми на мене? Не. Защитавай си го.
А дали си запознат днешните т.нар. евреи колко глави почитат от Стария завет? ::)
Монархизъмъ, Консерватизъмъ, Антикомунизъмъ!

Неактивен Спартак

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 318
    • БНС
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #18 -: Март 12, 2007, 07:39:52 »
 Пак ли почнахте с тези глупости? Единия бил националист-тангрист, а други нациоанлист-православен, страшна работа! Сега защо не почнете да се делите на футболни отбори и музикални предпочитания?

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf