Сатанизъм...

• 46 Отговора
  • 7188 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • 3558
  • +859/-21
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Сатанизъм...
« -: Септември 30, 2006, 20:01:01 »
Сайтът на "ЦЪРКВА НА САТАНАТА" - http://www.churchofsatan.com/home.html

п.п. "Колко мъка има по тоя свят" - Моканина
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 21:35:05 от Hatshepsut »

*

Неактивен SSK

• **
  • 291
  • +214/-15
Re: Сатанизъм...
« Отговор #1 -: Септември 30, 2006, 20:53:45 »
Простаци,невежи глупаци и юдо-масони
Трябва да покажем на Света,че не всички сме като тях.

*

Неактивен Tangru

• **
  • 213
  • +65/-7
  • Безграничeн и Свободeн
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2006, 19:14:03 »

Има доста сведения че най-влиятелните  лица, в света - са всичките сатанисти.

Седалището на ЕС - Брюксел - е сатанински център!
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предположим'

Терънс МакКена

*

Неактивен gadget

• **
  • 152
  • +105/-31
  • Монархист, Националист, Консерватор
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2006, 20:43:32 »
Леле , аз същински сатанисти не съм  срещал , обаче има заблудени наркоманчета тийнейджърчета повлияни от вредната метъл музика , която им пълни главата с такива глупости...

Както виждате самият създател на сатанинската църква е евреинът Шандор Ла Вей , чиято фамилия предполагам си е на практика Леви.
“ОТТУКА ЗАПОЧВА БЪЛГАРИЯ -
ПЕТ ПРЪСТТА В ЖЕЛЕЗЕН ЮМРУК,
ОБВЪРЗАНИ С ДРЕВНО ПРЕДАНИЕ,
КАЛЕНИ В ПОХОД И ТРУД...”

*

Неактивен Бай Иван

• 1310
  • +1/-0
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2006, 21:13:36 »
                      Колко луди може да побере света >:(.

*

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • 3558
  • +859/-21
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2006, 21:15:36 »
Истински сатанисти в България да има 10-20 (максимум)
Метълчетата се водят по пропагандата от песните - кокото и да не ми е приятно има такива моменти в тази музика.
Друг е въпросът за "СЛУГИТЕ НА САТАНАТА" които са в управлението на държавата...

Един приятел навремето беше намерил "Сатанисктата Библия" - написана от ония мутант в сайта, чийто линк съм дал.
Много ми харесаха 2ма сектанти (от ония вносните с ранички и вратовръзки), като ги накарахме да я целуват ... много горчиво плакаха ... а аз си мислех че ще им хареса (нали сектите са им почти сатаниски?)

А в самата "Сатанисктата Библия" пише такива глупости, каквито и шизофренен комунист не може да измисли.
« Последна редакция: Октомври 24, 2006, 21:20:24 от Amenhotep »

*

Неактивен krystalnacht_666

• **
  • 260
  • +134/-48
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2006, 23:02:32 »

По дяволите,не мислиш ли че се изказваш супер-неподготвен!  >:(  >:(  >:(
Много се дразня когато някои невежи и малоосведомени хора като твоя милост пускат подобни изцепки.

САТАНИЗМЪТ НЯМА ВРЪЗКА С ПОЛИТИЧЕСКИТЕ ВЪЗГЛЕДИ НА ХОРАТА!
САТАНИЗМЪТ Е ИНДИВИДУАЛЕН ИЗБОР,ТОЙ ПООЩРЯВА ИНДИВИДУАЛИЗМА И НЕ ОГРАНИЧАВА ХОРАТА!ВСЕКИ САМ ИЗБИРА В КАКВО ДА ВЯРВА И КАК ЖИВЕЕ!

За да ти го набия в главата ще посоча няколко сайта с инфо,надявам се да се извиниш за постинга си,след като разбереш що за помия изрече!

www.joyofsatan.com - И тези ли ще наречеш ционисти???????????????????????????  >:(

www.satanichands.hit.bg

www.deathandhell.com - Да бе,тия направо обожават евреите!   :D

www.satanorgbg.hit.bg

Мисля,че това ще ти бъде предостатъчно!
И друг път когато не си подготвен по някакъв въпрос не пиши глупости!За твое добро го казвам!

Има традиционни сатанисти,има модерни,дяволопоклонници,атеистични,луциферити...

Ционисти се срещат в средите на модерните сатанисти,докато в средите на теистичния сатанизъм е пълно с нацита.

П.П. И накрая - чувал ли си за ядрото на Sutzstaffel (SS) - т.нар. "Черен орден" ?
А за неговите ритуали,философия и изследвания?  8)

*

Неактивен Иван Иванов

• 621
  • +254/-63
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2006, 23:13:17 »
Самия Мартин Борман се е увлякъл по окултизма и сатанизма, та и Хитлер е зарибил.
Оп- според някои проповедници на юдейския заговор, Хитлер е бил маша на евреите, използвали го за да се издигнат още повече... :D

*

• **
  • 260
  • +134/-48
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2006, 23:23:19 »
А в самата "Сатанисктата Библия" пише такива глупости, каквито и шизофренен комунист не може да измисли.

Донякъде съм съгласен,но самата идея в същността си е истинска.

Това е реалността - хората са част от животинското царство,те са върхът на хранителната верига,в природата,а и в човешкото общество властва законът "по-силният побеждава".
Но силата не е само физическа,тя е и интелект и разум,и дух!

И именно законът на по-силния,борбата за власт и надмощие е най-естественият закон,който се диктува от принципът за самосъхранение,който е коренът на живота.
Сатанизмът възхвалява и утвърждава живота,това е законът на борбата наречена "живот",законът на оцеляването -
                     АКО НЯКОЙ ЖЕЛАЕ ДА ТЕ УБИЕ - УБИЙ ГО ПРЪВ!
                     АКО НЯКОЙ ТИ УДАРИ ПЛЕСНИЦА - РАЗМАЖИ ГО!
                                      МИЛОСТТА КЪМ ВРАГА Е СЛАБОСТ!

Та,духът на сатанизма може да е материалистически,но той е несъвместим с марксизма.
Марксизмът учи,че хората трябва да бъдат равни,духът на сатанизма учи,че хората не са,не могат и не трябва да бъдат равни.
Това е справедливостта - всеки сам прави съдбата си и сам е отговорен за действията си,каквото направи -такова ще сърба.
Ако успееш да станеш богат,благодарение на качествата си или дори на наследственост - справедливо е!
Ако се превърнеш в клошар заради немарливостта си - спрведливо е!

Сатанизмът е реалността,той е зовът на живота,на земята и кръвта!

Това е най-естественият закон,извиращ от източника на живота.

*

Неактивен Иван Иванов

• 621
  • +254/-63
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2006, 23:31:18 »

Донякъде съм съгласен,но самата идея в същността си е истинска.

Това е реалността - хората са част от животинското царство,те са върхът на хранителната верига,в природата,а и в човешкото общество властва законът "по-силният побеждава".
Но силата не е само физическа,тя е и интелект и разум,и дух!

И именно законът на по-силния,борбата за власт и надмощие е най-естественият закон,който се диктува от принципът за самосъхранение,който е коренът на живота.
Сатанизмът възхвалява и утвърждава живота,това е законът на борбата наречена "живот",законът на оцеляването -
                     АКО НЯКОЙ ЖЕЛАЕ ДА ТЕ УБИЕ - УБИЙ ГО ПРЪВ!
                     АКО НЯКОЙ ТИ УДАРИ ПЛЕСНИЦА - РАЗМАЖИ ГО!
                                      МИЛОСТТА КЪМ ВРАГА Е СЛАБОСТ!

Та,духът на сатанизма може да е материалистически,но той е несъвместим с марксизма.
Марксизмът учи,че хората трябва да бъдат равни,духът на сатанизма учи,че хората не са,не могат и не трябва да бъдат равни.
Това е справедливостта - всеки сам прави съдбата си и сам е отговорен за действията си,каквото направи -такова ще сърба.
Ако успееш да станеш богат,благодарение на качествата си или дори на наследственост - справедливо е!
Ако се превърнеш в клошар заради немарливостта си - спрведливо е!

Сатанизмът е реалността,той е зовът на живота,на земята и кръвта!

Това е най-естественият закон,извиращ от източника на живота.

Аха, силата на хората обаче е в тяхната организация. Тук е и слабото място на сатанизма- цялото общество се състои от взаимосвързани човешки съдби, то съществува не благодарение на индивидуализма, а въпреки него. Защото хората първо не са хищници, а всеядни /закона на джунглата важи за хищниците/, второ сами са безпомощни на произвола на природата, трето, не са на върха на хранителната пирамида.
Принципа за самосъхранение подвежда много- да ти давам ли примери?

*

• **
  • 260
  • +134/-48
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2006, 23:32:39 »
Впрочем -

We know "Yaweh/Jehova" of the bible to be a fictitious entity, and the people behind coercing this lie, to be the true deceivers of humanity and the masters of lies.

Joy of Satan

Уау,тва звучи адски ционистко бе!  ;D
Хехе,някои от вас ме карат да се дера от хилеж!  :D :D :D :D :D :D :D

*

• **
  • 260
  • +134/-48
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2006, 23:42:07 »
трето, не са на върха на хранителната пирамида.

Е това е изцепка от класа!
То и едно малко дете ако го запознаеш с елементарните принципи на билогията по пътя на най-елементарната логика ще се досети че ХОРАТА СА НА ВЪРХА НА ХРАНИТЕЛНАТА ВЕРИГА И ТОВА Е ФАКТ!

Разсъжденията ти са твърде прости,пренебрегваш фактора "разум".

Човек сам в дивата природа е безпомощен,но ако са група хора могат да си намерят подслон,да си създадат одъжия за ловуване и пак ще бъдат връх на хранителната верига.

Човече,ти пренебрегна ролята на цялата човешка цивилизация и нейният градеж.

Хората са върхът на хранителната верига още от каменната ера,и не само аз съм на това мнение,пише го в учебниците по биология(пък и да не го пише трябва да си голям малоумник с доста елементарен и "къс" начин на мислене за да не се досетиш,аз като казвам че комунистите са най-малоумното племе...)

*

• **
  • 260
  • +134/-48
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2006, 23:50:59 »
Другаря комунистът - върхът на хранителната верига никой не го яде,т.е. това което е най-горе само яде без да го ядат.
Обясних ти го простичко,като за малкото ти червено гранясало мозъче.  8)

П.П. Впрочем сетих се кой е върхът на хранителната верига -
КАНИБАЛИТЕ!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

*

Неактивен Иван Иванов

• 621
  • +254/-63
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2006, 23:51:46 »
трето, не са на върха на хранителната пирамида.

Е това е изцепка от класа!
То и едно малко дете ако го запознаеш с елементарните принципи на билогията по пътя на най-елементарната логика ще се досети че ХОРАТА СА НА ВЪРХА НА ХРАНИТЕЛНАТА ВЕРИГА И ТОВА Е ФАКТ!

Разсъжденията ти са твърде прости,пренебрегваш фактора "разум".

Човек сам в дивата природа е безпомощен,но ако са група хора могат да си намерят подслон,да си създадат одъжия за ловуване и пак ще бъдат връх на хранителната верига.

Човече,ти пренебрегна ролята на цялата човешка цивилизация и нейният градеж.

Хората са върхът на хранителната верига още от каменната ера,и не само аз съм на това мнение,пише го в учебниците по биология(пък и да не го пише трябва да си голям малоумник с доста елементарен и "къс" начин на мислене за да не се досетиш,аз като казвам че комунистите са най-малоумното племе...)

Може и да са , ама като чета постовете ти, започвам да се разубеждавам ;)

Типично от биологична гледна точка човек не е на върха на пирамидата. Има естествени врагове в природата, на които послужва понякога за плячка. Или че кажеш че принципно, нямаме врагове ? На върха на пирамидата е лъвът и тем подобни.
Толкова ти е биологията, освен друго намирани са достатъчно артефакти за да се заключи, че преди овладяването на огъня от Хомо Еректус, човекът е бил постоянна плячка на големите хищници.

И ако четеш изобщо постовете ми, точно ИЗТЪКВАМ постиженията на цивилизацията, не ги отричам  >:(

*

Неактивен Иван Иванов

• 621
  • +254/-63
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2006, 23:53:53 »
Майн Камерад, да те видя по бели гащи в клетката на тигъра как ще се проявиш като върха на хранителната верига...
Не беше ли пирамида ? ;)