Сатанизъм...

• 46 Отговора
  • 7197 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Бай Иван

• 1310
  • +1/-0
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Re: Сатанизъм...
« Отговор #30 -: Април 02, 2007, 21:20:28 »
Цитат
Учението му проповядва "прави каквото искаш": безразборен секс,
Ей това ме кара да се замислям... :-P :lol: :-P :lol: :-P :lol: :-P

Недей се замисля толкоз, че да нямаш после нужда от определени дози пеницилин. :devil:
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 21:44:16 от Hatshepsut »

*

Неактивен Исперих

• 1647
  • +430/-132
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
« Отговор #31 -: Април 02, 2007, 21:33:53 »
Дано да е само пеницилин! ;)
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 850
  • +623/-27
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #32 -: Април 12, 2007, 09:28:51 »
Всеки член на ордена полага клетва, с която обещава да върви по трудния път на познанието и да отдаде душата и силите си на Сатаната, пише “Новинар”. Клетвата завършвала с думите "Приемам да отвърна завинаги очи от поробителския кръст, от овчето послушание и християнското лицемерие. Приемам, че аз съм Бог, богове са и моите братя".

Бесило за такива извратеняци! >:(
« Последна редакция: Октомври 17, 2016, 21:53:35 от Hatshepsut »

*

Неактивен абв

• *
  • 237
  • +189/-97
« Отговор #33 -: Април 12, 2007, 18:58:08 »
Всеки член на ордена полага клетва, с която обещава да върви по трудния път на познанието и да отдаде душата и силите си на Сатаната, пише “Новинар”. Клетвата завършвала с думите "Приемам да отвърна завинаги очи от поробителския кръст, от овчето послушание и християнското лицемерие. Приемам, че аз съм Бог, богове са и моите братя".

Бесило за такива извратеняци! >:(

Няма такива клетви. Не са чак такива улавници. Те са заченати в братството и му принадлежат!
Може някой да е изневерил на братската им вярност и да е принуден да даде някакво клетвено обещание.

*

Неактивен Apostol

• *
  • 22
  • +11/-19
  • Напред и нагоре!
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #34 -: Февруари 01, 2008, 06:02:32 »
           ТАЙНИТЕ НА САТАНИНСКАТА СЕКТА

От незапомнени времена Дяволът се е смятал за Принц на злите духове, изкусител и съблазнител на човечеството, повелител на Ада и олицетворение на абсолютното зло. Напразни са били дори усилията на Инквизицията за  борба с тази напаст. Изтезанията и кладите на Църквата като че ли допълнително разпалвали вярата в дявола и той никога не оставал без почитатели.

Светата Инквизиция изпратила известния демонолог Пиер дьо Ланкор селището Лабурд, за да се справи с тамошните сподвижници на Сатаната. За три месеца той изгорил на клада 600 вещици и вещери. В своята книга „Описание на демоничното и зловредно непостоянство” дьо Лансор дава следното описание на дивите сатанински оргии:

„Танцуват безсрамно, гощават се и гуляят пламенно, съвокупляват се дяволски, содомизират отвратително, богохулстват скандално, отмъщават коварно, отдават се на всякакви гнусни, мръсни и безобразни желания. Държат се грубо като скотове, развъждат противни гадини като жаби, пепелянки и гущери, боравят с всевъзможни отрови и треперят над тях като над съкровища…”

Във великолепната си книга „Ангелско сърце” (филмирана от Алън Паркър) Уилям Хьотсбърг дава едно още по- ужасяващо описание на сатанинската оргия:

„Притаен в един ъгъл, видях свещите, дебелите черни свещи, наредени пред стената. Ако се вярва на книгите, те трябваше да са от човешка лой…

Церемонията се водеше от дебел и румен свещеник. Наметнат бе с черен епатрахил, извезан със златни кабалистични знаци, отпред разтворен. Отдолу беше гол и по възбудения му член играеше трепкавото зарево на свещите…

Силен бебешки плач се извиси над животинските възгласи на паството. От мрака се появи мъж, понесъл ритащо пеленаче. Свещеникът го сграбчи за единия крак и го издигна над главата си, надавайки вик:
-   О, Ваалберит, о, Велзевул, в твое има се поднася това дете.

Всичко стана много бързо. Свещеникът подаде детето на един от послушниците и пое от ръцете му нож. Острието лъсна в сиянието на свещите, когато преряза гърлото на кърмачето, чиито писък се превърна в хъркане.

Изнесоха закланото бебе… Руменият дебел свещеник отхвърли епатрахила и се сведе над девойката, опръскана с кръвта на бебето, и я облада с кратки, бързи тласъци, като куче…

Присъстващите побесняха… Захвърлиха наметала и маски и започнаха френетично да се чифтосват на плочите…”

Хьотсбърг описва тук най- важната и богохулна церемония на сатанинския култ, наричана ту черна литургия, ту черно причастие, ту черен сабат.

Черната литургия е всъщност една гавра. Тя е пародия на най- светия християнски ритуал и с течение на времето се е превърнала в кулминация на сатанинския култ. Да, култ, защото с течение на времето невинните занимания с черна магия лека- полека са се превърнали в истински сатанински култ. Има дори църква на Сатаната, чието седалище е в Ню Йорк.

Черната литургия е ответна реакция на жестокостта,  с която Инквизицията преследвала и наказвала набедените от нея магьосници и вещици. Тези черни литургии се отслужват и в наши дни, но последователите на Сатаната се кълнат, че вече не прибягват до човешки жертвоприношения.

Мнозина не приемат тези лудории на сериозно и смятат, че участниците в тях само търсят някакъв „възвишен” повод за организирането на оргии. Не бива да забравяме обаче, че в целия свят Сатанинската църква минава за една от най- опасните секти.

Тя има свой „филиал” и в България. Тази групичка от маниаци е много добре законспирирана и досега нито един разследващ журналист или полицай не е успял да проникне тайно в техните редици. Защото те съвсем сериозно заплашват със смърт всеки, който се опита да хвърли и един поглед зад кулисите на тяхната извратена и налудничава общност…

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

Апостол Апостолов

www.SuperAstro.net

*

Неактивен Царица

• **
  • 235
  • +14/-7
« Отговор #35 -: Февруари 01, 2008, 08:02:16 »
Звучи отвратително. Тези последователи са болни. А колкото до миналото не съм убедена в правилния подбор на инквизицията. Много знания и знаещи хора, неудобни на църквата са били унищожени по този начин и с такъв предлог. Няма да се учудя, ако самата църква с някои неадекватни действия е причина да се развие  и до съвремието да се установи този сатанински култ.
Колко са противни наистина!
Всеки може да види залеза, но малцина виждат изгрева на новия ден!

*

Неактивен Индивидуалист

• *
  • 2832
  • +395/-89
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #36 -: Февруари 02, 2008, 12:36:40 »
Бях само чувал,че се извършват такива жертвоприношения от сатанистите, и сигурно е вярно.
В сайта хикснет имаше публикувани снимки от преди години на буш,членуващ в клуб "череп и кости".
Много от известни големи компании като например "проктър ен гембъл" дават пари на сатанинска църква даже в сащ,не е секта ами даже се пишат църква...
мърдок-набеденият за собственик на бтв съм чел че също е сатанист,вижте само детските филмчета дори и за 1-2 минути на бтв...до скоро имаха заставки с черепи...
Всичко това е ново доказателство както казва Библията "че целият свят лежи в лукавия"
и точно заради това неописуемо зло,като тези жертвоприношения с деца и заради всичката нечистотия и помия,която се върши ежедневно по света,и на която политиците служат с огромно желание.за това ще дойде Господ за да ги унищожи-този път завинаги,но след много адски страдания и мъки,всеки ще си получи заслуженото
"Ето ида скоро и у мене е наградата която давам,да отплатя на всекиго според делата му"-Откровение22гл.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

*

Неактивен Angel Lights

• **
  • 199
  • +47/-8
  • Darkness of Doom
« Отговор #37 -: Февруари 14, 2009, 12:09:02 »
От няколко дни във Велико Търново вилнеят сатанисти. За това алармираха притеснени граждани от старата столица, цитирани от Нова телевизия.
На зловещите знаци се натъкнали случайно алпинисти. На поляна на върха на труднодостъпна скала групата попаднала на огромни хексаграми и следи от огньове.
Ритуални танци около огньове, жертвоприношения, поругаване на гробове. Това са само малка част от зловещите занимания на сатанистите. Специалистите казват, че сатанинското движение е изключително опасно, а членовете му са предимно тийнейджъри и студенти.
Зловещите им ритуали са съпроводени с употребата на огромни количества алкохол и упойващи вещества, а в такова състояние сатанистите стават напълно неконтролируеми. Макар и скрито, сатанинското сборище е само на километър от крайните квартали. Зловещата новина бързо се разнесе и уплаши хората. Досега обаче полицията удря на камък.
Преди години тайното общество поругава десетки гробове във Велико Търново и Горна Оряховица. Сатанистите плашеха месеци наред и хората в Свищов. Специалистите предупреждават, че най-страшните убийства в света са тяхно дело, защото обикновено ритуалите им завършват с жертвоприношения на хора и животни.

http://dnes.dir.bg/news.php?id=4000604
« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 21:50:38 от Hatshepsut »

*

Неактивен Krystalnacht

• **
  • 120
  • +22/-5
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • Diary of a werewolf
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #38 -: Февруари 14, 2009, 12:42:06 »
Хахах, сатанисти, които драскат звездата на Давид. Явно онзи, който е писал статията има доста богато въображение. ;)

*

Неактивен Wulko88

• **
  • 276
  • +97/-39
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Отговор #39 -: Февруари 16, 2009, 10:56:05 »
дееба сатанягите омазнени от пот и кир, тази сган от млади уродливи анално зависими лумпени, слушащи бляк :-X мйетал е крайно време да бъдат спрени в техните извратени постъпки
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

*

Неактивен ген. Вазов

• *
  • 1445
  • +369/-558
« Отговор #40 -: Декември 21, 2010, 13:41:00 »
Вижте на какво се натъкнах. Как ще го коментирате и какво трябва според вас да се направи.

Сатанински забавления в центъра на София

http://www.chudesa.net/sataninski-zabavleniya-v-centara-na-sofiya/

« Последна редакция: Февруари 09, 2017, 21:56:11 от Hatshepsut »

*

Неактивен леко учудена

• **
  • 243
  • +141/-149
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #41 -: Декември 21, 2010, 13:55:33 »
Младежите имат нужда от един хубав бой, за да им се избият всички глупости от главите. Кофтито е, че това е работа на родителите им, а те кой знае къде блеят, та се са се поинтересували с какво се занимават децата им.

*

Неактивен Absinthia

• **
  • 240
  • +168/-34
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #42 -: Декември 21, 2010, 22:26:12 »
Хахахах, ложата! Леле как се смях като го четох това!! Това са глупости! За същото заведение се говореше, че вътре имало свастики и фашисти, вампири, зомбита и върколаци! Познавам доста от хората, които ходят там и всичко е въпрос на имидж. Аз също преди време като бях в София едната вечер исках да го посетя, но за онзи момент беше затворено. Посетителите на заведението просто слушат по... хмм здрава музика и са станали част от така наречената субкултура "метъли" или пък "готици". И там не се извършват никакви ритуали, хах! :-D Просто хората си пийват, слушат любимата си музика, и тук таме се натискат из тоалетните. Колкото до трудното откриване всички метъл заведения са така. И 99% от тях са в мазета под земята.
Така че спокойно! Посетителите на заведението със сигурност не са ревностни християни, но едва ли пък са и сатанисти. :-) Колкото до това, че има глупави дечица, които не са получили нужното им внимание и решават да го получат като си татуират SATAN на челото, тоо винаги ще има такива, хах...

*

Неактивен ген. Вазов

• *
  • 1445
  • +369/-558
« Отговор #43 -: Декември 21, 2010, 23:12:07 »
В това заведение аз ходя доста често. Статията е доста смешна, но я пуснах нарочно да ви покажа как една медия може да манипулира обществото. Жалко, че Абсинтия е ходила и развали всичко  :-)

п.п. Абсинтия, там никой не се натиска по тоалетните, защото са гадни ;-)

*

Неактивен killed_by_death

• 740
  • +159/-39
  • Дълг и Чест
« Отговор #44 -: Декември 21, 2010, 23:39:16 »
Да, по принцип, освен че могат да манипулират, може да се правят точно по този начин чудесни платени репортажчета срещу конкуренцията, например...не че в тоя случай е така де.
Иначе и на мен ми беше смешно, докато четях статията при положение, че съм ходил няколко пъти в това заведение. :-D
Бях, обаче, си забравил униформата на Смъртта, манерката с кръв, не знаех текста за призоваване на Дявола и ме изгониха, сатаните му с фашисти!  :-)
Предлагам да го изгорим, братя и сестри, а вампирите, стопанисващи това проклето място да бъдат промушени с кол и натъпкани с чесън на дневна светлина!
« Последна редакция: Декември 21, 2010, 23:41:30 от killed_by_death »