Анкета

Какво е мнението ви по въпроса за смесените бракове на българи/ки с чужденци?

ЗА съм, защото любовта не пита, а нахлува
8 (23.5%)
ДА, защото чужденците са по-богати от българите
0 (0%)
Нямам мнение
2 (5.9%)
НЕ, защото децата от такива връзки не са пълноценни българи/ки
24 (70.6%)

Общ брой гласове: 31

Смесени бракове

• 208 Отговора
  • 62816 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен ethnictolerancy

• **
  • 207
  • +14/-54
Re: Смесени бракове
« Отговор #180 -: Август 18, 2011, 09:58:35 »
А ти как се казваш? Файсал?

Не ми е българско името, ако това те интересува.
Be a human, say 'NO' to racism

Бъди човек, кажи "НЕ" на расизма.

Никога повече национал-социалистически режими!!

*

Неактивен Мечът

• **
  • 92
  • +25/-3
« Отговор #181 -: Август 18, 2011, 10:23:25 »
И как ще забраниш на хората да се женят??

По темата - майка ми е българка, баща ми е сириец...

Преди е било така бе, умньо. На много места. Забраняваш и толкова. Ако има само фактическо съжителство - губят си гражданството (и от тук имат срок да разпродадат всякакво имущество на български граждани и да напуснат завинаги, докато не се разведат).

Как се забранявало. Пише се един закон, където пише, че е забранено. Било е така дълги, много дълги години.

*

• **
  • 207
  • +14/-54
« Отговор #182 -: Август 18, 2011, 10:36:27 »
Преди е било така бе, умньо. На много места. Забраняваш и толкова. Ако има само фактическо съжителство - губят си гражданството (и от тук имат срок да разпродадат всякакво имущество на български граждани и да напуснат завинаги, докато не се разведат).

Как се забранявало. Пише се един закон, където пише, че е забранено. Било е така дълги, много дълги години.

Преди - ама вече не е.

*

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • 680
  • +157/-26
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #183 -: Август 18, 2011, 21:32:31 »
@ethnictolerancy
Смесените бракове размиват българската кръв. Раждат се мелези,които никой не ги желае.
Преди е било така,закон - забрана и толкова,сега не е,но дано скоро начело на държавата застене национално отговорен човек за може да бъде прокаран такъв закон.
Разбирам те,мелез си,роден си някъде на майната си,нямаш българско име,но не си сириец...както не си и българин. При котките това се нарича "улична превъзходна",теб те наричам просто мелез,тъй като ми е жал да обиждам горките животни.
Не целя да те обиждам,просто ти отварям очите какъв си,колкото по-бързо го осъзнаеш,толкова по-добре ще бъде за теб.
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

*

Неактивен vailen

• *
  • 404
  • +122/-13
« Отговор #184 -: Август 18, 2011, 22:42:10 »
По темата - майка ми е българка, баща ми е сириец...
И какъв се чувствате - българин или сириец?
България над всичко!

*

Неактивен vailen

• *
  • 404
  • +122/-13
« Отговор #185 -: Август 18, 2011, 23:08:52 »
Лошото е че при повечето хора от смесени бракове надделява небългарския елемент и
след няколко поколения не остава и следа от българския им произход. |-(
Това, че надделява небългарският елемент си е по вина на българите, не на някой друг. Народопсихологията ни  го е доказала.
България над всичко!

*

• **
  • 207
  • +14/-54
« Отговор #186 -: Август 18, 2011, 23:35:48 »
@ethnictolerancy
Смесените бракове размиват българската кръв. Раждат се мелези,които никой не ги желае.
Преди е било така,закон - забрана и толкова,сега не е,но дано скоро начело на държавата застене национално отговорен човек за може да бъде прокаран такъв закон.
Разбирам те,мелез си,роден си някъде на майната си,нямаш българско име,но не си сириец...както не си и българин. При котките това се нарича "улична превъзходна",теб те наричам просто мелез,тъй като ми е жал да обиждам горките животни.
Не целя да те обиждам,просто ти отварям очите какъв си,колкото по-бързо го осъзнаеш,толкова по-добре ще бъде за теб.

Много неразумно е да наричате човек "мелез". Мелези съществуват при животните, а човек не е животно. Никой не си избира какъв да се роди, така че моля ти се.. а за това че размиват кръвта - нов генетичен материал трябва да се влага във всяка нация, в противен случай тя умира.

vailen, израстнал съм тук и се чувствам българин, но това не променя факта че баща ми е сириец, т.е аз съм от сирийски произход.

*

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • *
  • 711
  • +125/-12
« Отговор #187 -: Август 19, 2011, 19:50:10 »
Мелезите същестуват и при човека естествено. Преди да пишеш глупости мисли малко, защо смяташ, че ако не се влага нов генетичен материал в една нация то тя ще умре? Имаш ли някакви доказателства за тезата си? Защото аз мога да ти покажа негърски племена недокоснати от цивилизацията, които съществуват следователно са оцелели.

И не си от сирийски произход, а от българо-сирийски. Общо взето си доста тъпичък, явно сирийското в теб е доста над 50%, така, че май наистина си от сирийски произход. :-D

Мешането на бялата раса с други раси е изключително вредно за нея, но полезно за другите, няма спор.
Капитализъм = диктатура на капитала

*

Неактивен Волен

• *
  • 301
  • +104/-52
« Отговор #188 -: Август 19, 2011, 19:58:15 »
Щурмане, напълно си прав, но няма смисъл да му го обясняваш. Вече му го каза веднъж: Такива не ни трябват и не ги искаме! Хитлер му го повтори, но сириецът явно не вдява. Този индивид обижда българките, белите българки, като ги нарича "курветини", търси им сметка с кого и за какво си лягат, но пък не казва нищо за тези уж българки, които се омъжват за негри, араби, цигани и прочие представители на неевропейската фауна.

*

Неактивен BulgarianBlood

• **
  • 271
  • +104/-29
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #189 -: Август 19, 2011, 23:54:39 »
vailen, израстнал съм тук и се чувствам българин, но това не променя факта че баща ми е сириец, т.е аз съм от сирийски произход.

И каква стана тя? Хем се чувстваш българин, хем си от сирийски произход заради баща си, обаче майка ти е българка?

При евреите ако майката е еврейка и детето се смята за еврейче. Може да се поучиш от тях и да решиш да си българин поне наполовина и по произход.

Това, че си роден тук не те прави българин, но това ти го бях обяснявал в друга тема. Да не би албанците в Македония, които са родени в Македония, да са македонци? Да не би кюрдите в Турция, родени в Турция, да са турци?

Гражданство/националност и етнос/народност са различни неща.

*

Неактивен Нестор

• 865
  • +165/-48
« Отговор #190 -: Август 21, 2011, 09:25:06 »
Етно,да си роден тук,не означава че си българин,те и циганите са ,но не са.А пък да слушаш кючек е съвсем ясен признак.

*

• **
  • 207
  • +14/-54
« Отговор #191 -: Август 23, 2011, 16:42:39 »
Айде бе подчовеци - абе тука всяка нация се мрази... после що България била зле!

Сестра ми се запозна наскоро с швед и обмислят женитба - айде включвайте лайнометите.

*

Неактивен Лудия Макс

• **
  • 368
  • +43/-14
« Отговор #192 -: Август 23, 2011, 17:21:03 »
Айде бе подчовеци - абе тука всяка нация се мрази... после що България била зле!

Сестра ми се запозна наскоро с швед и обмислят женитба - айде включвайте лайнометите.

Ми кво пък. Българи за българки,шведи за шведи. Не съм ли прав?
"Едно е да искаш,второ е да можеш,трето и четвърто е да го направиш"-Николай Хайтов

Христо Ботев: "Патриот е,душа дава.Но не свойта душа братя, а душата на народа".

*

• **
  • 207
  • +14/-54
« Отговор #193 -: Август 23, 2011, 18:40:25 »
Ми кво пък. Българи за българки,шведи за шведи. Не съм ли прав?

А какво е лошото българка да се ожени за швед (примерно)?

*

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • 3540
  • +859/-21
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
« Отговор #194 -: Август 23, 2011, 19:02:11 »
За швед - няма лошо, ама ако се омъжи за някой джагаляк си е направо позорно.

http://www.vbox7.com/play:e25bbb65
Johnny Rebel - The Interracial Dating Song
« Последна редакция: Декември 14, 2013, 19:03:10 от Hatshepsut »

Българи ли са децата плод на смесени бракове?

Започната от Билкаря

Отговора: 61
Прегледи: 4777
Последна публикация Април 14, 2009, 19:45:47
от elFO