Анкета

Какво е мнението ви по въпроса за смесените бракове на българи/ки с чужденци?

ЗА съм, защото любовта не пита, а нахлува
8 (23.5%)
ДА, защото чужденците са по-богати от българите
0 (0%)
Нямам мнение
2 (5.9%)
НЕ, защото децата от такива връзки не са пълноценни българи/ки
24 (70.6%)

Общ брой гласове: 31

Смесени бракове

• 208 Отговора
  • 61101 Прегледи

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен МИГ

• **
  • 481
  • +119/-27
  • Зодия: Cancer Cancer
Re: Смесени бракове
« Отговор #45 -: Март 20, 2009, 14:57:22 »
аз съм ариец за вас не знам!! 8)
Why don't you all f-fade away (Talkin' 'bout my generation)
And don't try to dig what we all s-s-say (Talkin' 'bout my generation)
I'm not trying to cause a big s-s-sensation (Talkin' 'bout my generation)
I'm just talkin' 'bout my g-g-g-generation (Talkin' 'bout my generation)

*

Неактивен Krystalnacht

• **
  • 120
  • +22/-5
  • Nothing is true, everything is permitted.
    • Diary of a werewolf
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #46 -: Март 20, 2009, 14:58:04 »
Според мен са много повече, а като сметнем тези които само се ебет с чужденци и мъжете които ходят по чужденки - положението става плачевно. а, да не забравяме че като българин и българка се оженят нямат повече от 2 деца, докато смесените семейства имат по най-малко две мелезчета обикновено (лични наблюдения) :kill:

Ако е само за ебането мисля, че няма проблем.

Виж, бракът е съвсем друга работа! И проблемът е в това, че децата на тези жени няма да се чувстват българи. Така се претопяваме допълнително.  :devil:

*

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• 782
  • +141/-36
« Отговор #47 -: Март 20, 2009, 16:10:01 »
Ми тя е  на 22 и ходила и учила  в Германия и там станало техните ги нямало,майка й е ревностна християнка ,а брат и не искаше да дойде на сватбата й а мене нас не са ни казали сиурно щото нашите не бяха в България.Изобщо много гадно а има и дете от него,сиурно е черно,а тя всъщност е много светла с руса коса и сини очи.

Такива трябва физически да се ликвидират. Няма значение дали ти е сестра, дъщеря, братовчедка или въобще не ти е роднина. Всеки трябва да знае, че ако майка му е била някога парясница чукаща се с нисшорасови маймуни, сега и той щеше да е черна горила леко наподобяваща човек. Към такива просто не може да има милост.

Майка й била ревностна християнка... И кво? Тая пак се ебе с унтерменша. Ами те и власите са православни... и кво, сигурно щеше да се радва майка й да се ебе с влахундери?...
Mайка и нищо не мое да направи ,брадчедка ми е на 22 години и си е вече пълнолетна , майка и какво да направи??Пък и нали ти казах че тя вече е била решила и няма как .Тъпото е че като е искала  да стане с германско гражданство поне да си бе  намерила някъв германец .
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

*

Неактивен KpEMuKoBcu

• 2
  • +0/-1
« Отговор #48 -: Март 20, 2009, 16:24:27 »
Чист народ,не е имало и никога няма да има.Има различни групи народи,представители на различни раси.Ама такова животно като чист народ няма.
Да ни би да мислите че пра - българите като са дошли на Балканът са били "чист" народ?
Или Франките,Германци,Готи?
Отговорът е НЕ!
Няма лошо да има смесени бракове между Европейци.Всички сме един дол дренки,бели хора с една обща религия.
Въпросът обаче е как ще бъде възпитано бъдещото поколение.Дали ще бъде с Българско или друго национално съзнание.Това вече е факторът който претопява нацията,но за съжеление зависи от единия родител.А обикновенно имигриралите за постоянно,нямат добро мнение за България.Гафовете на комунягите дето ни управляват настройват хората срещу страната.

*

Неактивен друг самотен войн

• **
  • 323
  • +140/-20
« Отговор #49 -: Март 20, 2009, 16:34:13 »
Ми тя е  на 22 и ходила и учила  в Германия и там станало техните ги нямало,майка й е ревностна християнка ,а брат и не искаше да дойде на сватбата й а мене нас не са ни казали сиурно щото нашите не бяха в България.Изобщо много гадно а има и дете от него,сиурно е черно,а тя всъщност е много светла с руса коса и сини очи.

Такива трябва физически да се ликвидират. Няма значение дали ти е сестра, дъщеря, братовчедка или въобще не ти е роднина. Всеки трябва да знае, че ако майка му е била някога парясница чукаща се с нисшорасови маймуни, сега и той щеше да е черна горила леко наподобяваща човек. Към такива просто не може да има милост.
Според мене дори не осъзнава какво е направила защото мръсната циониска медия и е промила мозъка че смесени бракове са хубави и полезни и ще има едва ли не прекрасно потомство.Физически едва ли ,но ще измисля с някакви неща да и навредя

ЗАСЕГА наистина не е възможна физическата ликвидация на подобни нищожества. Затова пък ако някога се срещнеш с нея може ЯВНО да ѝ покажеш пренебрежителното си отношение и/или да ѝ кажеш в лицето да си събира маймуните, които е родила и да заминава с тях за Алжир!

*

Неактивен bulgarian085

• **
  • 287
  • +76/-32
« Отговор #50 -: Март 20, 2009, 17:09:41 »
^
Не съм съгласен.
Вече има машини и маймуните не са годни за експлоатация, така че физическата ликвидация е напълно възможна, стига да го искаме.

*

Неактивен Wulko88

• **
  • 276
  • +97/-39
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Отговор #51 -: Март 20, 2009, 17:18:57 »
Чист народ,не е имало и никога няма да има.Има различни групи народи,представители на различни раси.Ама такова животно като чист народ няма.
Да ни би да мислите че пра - българите като са дошли на Балканът са били "чист" народ?
Отговорът е НЕ!
Няма лошо да има смесени бракове между Европейци.Всички сме един дол дренки,бели хора с една обща религия.
Въпросът обаче е как ще бъде възпитано бъдещото поколение.Дали ще бъде с Българско или друго национално съзнание.Това вече е факторът който претопява нацията,но за съжеление зависи от единия родител.А обикновенно имигриралите за постоянно,нямат добро мнение за България.Гафовете на комунягите дето ни управляват настройват хората срещу страната.

аре като не разбираш от расология, да не си даваш компетентното мнение, ходи да си лафите на по цигарка с дасклите, тука хората сме на друго мнение
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

*

Неактивен Балкани

• 1105
  • +470/-62
« Отговор #52 -: Март 20, 2009, 17:54:50 »
Според мен са много повече, а като сметнем тези които само се ебет с чужденци и мъжете които ходят по чужденки - положението става плачевно. а, да не забравяме че като българин и българка се оженят нямат повече от 2 деца, докато смесените семейства имат по най-малко две мелезчета обикновено (лични наблюдения) :kill:

Виж, бракът е съвсем друга работа! И проблемът е в това, че децата на тези жени няма да се чувстват българи. Така се претопяваме допълнително.  :devil:
Ако ти не се гнусиш да ебеш унтери и да гледаш как унтери ебат българки, то мен ме е гнус да се еба с унтери и да гледам как българи ебат унтери.

Подкрепям Вълко относно "мнението" на Кремиковси.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

*

Неактивен Krystalnacht

• **
  • 120
  • +22/-5
    • Diary of a werewolf
« Отговор #53 -: Март 20, 2009, 20:20:28 »

Ако ти не се гнусиш да ебеш унтери и да гледаш как унтери ебат българки, то мен ме е гнус да се еба с унтери и да гледам как българи ебат унтери.

Че французойките "унтери" ли са? Или германките?  :-P

Лошо е, когато българка сключи брак с чужденец и има деца от него. Иначе ако е само едното ебане какъв е проблема?

П.П. Сега като си помисля в тази тема заприличваме на някакви еврейски равини, които спорят дали е правилно да се пикае от терасата на синагогата или не е правилно.

Повярвайте ми, и на мен ми става неприятно като гледам някое хубаво бяло момиче с неква гнусна черна маймуна. Какво може да направя обаче? Изборът си е техен. Животът си е техен и те решават как да постъпят с него.
« Последна редакция: Март 20, 2009, 20:23:30 от Krystalnacht »

*

Неактивен Сосипатор

• 808
  • +2/-6
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #54 -: Март 20, 2009, 20:21:10 »

Аре ходи на друг ги разправяй тия.    ::) :o :o
Сосипатор Пиров.

*

Неактивен Krystalnacht

• **
  • 120
  • +22/-5
    • Diary of a werewolf
« Отговор #55 -: Март 20, 2009, 20:30:17 »
И за чистотата на нацията ще отбележа, че според мен е адски наивно да смятате, че има идеално чист народ.

Има го и това, че във всички случаи ние българите не сме от расата на "атлантите" и техните потомци - датчани, норвежци и шведи. Така че за каква нордическа кръв може да говорим ние?

Славяни, българи, траки, кумани, печенеги - сплавта от тези народи е съвременната българска нация.
Загледайте се в лицата на хората, ходещи по улицата - всички са различни. Има както хора с дълги и тесни черепи, така и хора с широки и ниски лица.

Аз имам и монголоидни черти, но това далеч не ме кара да се чувствам "непълноценен" или "унтер" например.

*

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• 782
  • +141/-36
« Отговор #56 -: Март 20, 2009, 21:14:49 »
Честно казано ако се бе фанала с германец щях да съм по-спокоен и нямаше да ми е кофти сигурно.
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

*

Неактивен KpEMuKoBcu

• 2
  • +0/-1
« Отговор #57 -: Март 20, 2009, 21:39:06 »
Отговорът е НЕ!

аре като не разбираш от расология, да не си даваш компетентното мнение, ходи да си лафите на по цигарка с дасклите, тука хората сме на друго мнение
Еми ти си живей в измисления свят и се самозаблуждавай.Не ме интересуваш......

*

Неактивен Бай Иван

• 1310
  • +1/-0
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #58 -: Март 20, 2009, 21:47:01 »
Май никой тук не е запознат с генетиката! ;D

*

Неактивен Балкани

• 1105
  • +470/-62
« Отговор #59 -: Март 20, 2009, 22:33:09 »
Че французойките "унтери" ли са? Или германките?  :-P

Лошо е, когато българка сключи брак с чужденец и има деца от него. Иначе ако е само едното ебане какъв е проблема?

П.П. Сега като си помисля в тази тема заприличваме на някакви еврейски равини, които спорят дали е правилно да се пикае от терасата на синагогата или не е правилно.

Повярвайте ми, и на мен ми става неприятно като гледам някое хубаво бяло момиче с неква гнусна черна маймуна. Какво може да направя обаче? Изборът си е техен. Животът си е техен и те решават как да постъпят с него.
Да унтери са французойките и германките.
Ти си либерал бе. Изборът си е техен, никой нищо не може да им каже. Либерализма няма почва в България :down:
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!