Анкета

Какво е мнението ви по въпроса за смесените бракове на българи/ки с чужденци?

ЗА съм, защото любовта не пита, а нахлува
8 (23.5%)
ДА, защото чужденците са по-богати от българите
0 (0%)
Нямам мнение
2 (5.9%)
НЕ, защото децата от такива връзки не са пълноценни българи/ки
24 (70.6%)

Общ брой гласове: 31

Смесени бракове

• 208 Отговора
  • 61036 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен друг самотен войн

• **
  • 323
  • +140/-20
Re: Смесени бракове
« Отговор #30 -: Март 19, 2009, 15:16:15 »
Всяка година около 3 000 българки застават пред олтара с чужденец, докато мъжете ни са сключили брак с 1 000 чужденки, съобщиха от Националния статистически институт. Жените в България са с 240 000 повече от мъжете и за момента на 100 мъже се падат по 107 дами. С прогресивно нарастващия брой на браковете, които българките сключват с чужденци обаче, това съотношение може да промени в близко бъдеще.

Това практически НЕ е вярно, защото под „жени“ се имат предвид всички възрастови категории – от бебета до престарели бабички. Само дето жените имат около 10 години по-голяма продължителност на живота, така че ОБЩОТО съотношение мъже:жени няма значение; важното е съотношението мъже:жени в детеродна възраст. Точно в тая възраст жените са значително по-малко от мъжката част, за това играе роля огромният брой омъжващи се за чужденци курви (и са много повече от 3000 годишно). Пълно е със сайтове за запознанства на български с чужденци. Погледнете това: http://sesile.net/
Агенция Сесиле предлага напълно безплатни услуги на дами от България, които желаят да се запознаят с господа от Западна Европа, Америка или Австралия, с цел брак, романс или сериозна връзка.
Агенция Сесиле предлага напълно дискретни запознанства - профилите на дамите не са достъпни от България, а само зад граница.

Поинтересувайте се за някоя бивша българка омъжена за чужденец какви са ѝ децата. Омъжената за грък ще роди Сакис, който от най-ранна възраст се заучава в омраза към всичко българско, а „нашата“ девойка няма нищо против, защото „ние сме си боклуци“. Виждал съм една омъжена за индианец от Латинска Америка, детето ѝ – чист циганин. Подвикваше му „Хосе, Хосе“. Една пък нещастница наскоро ми казаха как се хвалила, че 20-годишната ѝ щерка се омъжила и била бременна от 40-годишен испанец, който ѝ бил набор (на майката).
Преди време от Пловдивска община дадоха статистика, че само 1500 пловдивчанки се омъжват годишно за чужденци. Това за мен е вярна статистика, всеки да си парви сметка каква е бройката в национален мащаб.
Преди вереме имаше една тема:
Износът на булки процъфтява в България, пише днес румънският вестник “Адевърул”, цитиран от "Фокус".
Това явление е достигнало апогей в Пловдив, където 120 момичета месечно се омъжват за чужденци, посочва изданието. Най-често момичетата казват “да” на германски, гръцки, холандски, испански и американски граждани, но на практика няма страна по света, за която чиновниците от кметството да не са издавали брачно свидетелство. В същото време, българските мъже все по-рядко ходят в гражданското и тъй като не могат да си намерят българки, с които да се задомят, прибягват до внос, като най-предпочитани са жените от бившите съветски републики, пише букурещкият вестник.

http://www.vestnikataka.com/forum/index.php/topic,5899.0.html

Нужно е да се върнат гражданските закони от социалистическо време, по-точно 60-те и 70-те год.:
– ергенски данък за мъже и жени;
– забрана за брак с чужденци (най-вече за жените);
– забрана за развод (освен ако потърпевшият не е съгласен);
– закрила за бременни, а не като сега да ги уволняват от работа на втория месец.

Погледнете статистиките, да видите, че в началото на 90-те се очакваше 9-милионният българин, но дойде юдеодемокрацията и сега за 20 год. станахме 6 млн., а след още 20 г. ще сме 3 млн.

По въпроса за това дали сме умешани, няма какво много да спорим – доказано е, че българският народ е един от най-древните и запазили се през вековете, за разлика от негро-арабите гърчове.

*

Неактивен Ванадий

• 1587
  • +383/-18
« Отговор #31 -: Март 19, 2009, 15:46:43 »
Сосипаторе, знам си корените до 200 години назад по някои линии, по други - малко повече, трети - не до там и нямам нито един небългарски родственик (поне не съм открил такъв досега) имам такива, които са останали в съседни страни (Тулча, Румъния) и такива, които са заминали по-късно на други места, но всички са българи. Съдейки по себе си, сме сравнително чист народ (не говоря за ново време, там сме относително смесени във връзка точно с тия бракове, е, не само...).

Ако е имало смесвания, те са били в началното развитие на народа ни, преди да се откъсне от останалите ирански такива или скоро след това (аланите например и някои други, по-дребни, които сме асимилирали напълно, но все са ни били доста близки).

По всяка вероятност (не ми скачайте на главата, моля ви) има и славянска кръв, никой не може да отрече съжителството (или поне близкото съжителство, ако не е било пълно) между Седемте славянски племента, германското племе Севери и българите (дори и да са ги подчинили), къде ще са отишли?
« Последна редакция: Март 19, 2009, 15:50:31 от Ванадий »

*

Неактивен Ivo_the_MOnsTer

• 782
  • +141/-36
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #32 -: Март 19, 2009, 17:19:54 »
Братчедка ми тая година се фана с някъв мръсен арабин дето е на годините на баща й, и дори не ми каза за сватбата си.Всичко тва е щото той има немско гражданство, не очаквах че е таква курветина мръсна,дори и бебе има от тоя.А той е едно мазно създадние един път ми бе дошъл у дома ми и нещо се мазнеше боклука мръсен разправяше че вече бил скъсал връзките си с семейството си от Алжир.Надявам се  НПД да им е*ат майката и на 2мата .
Всеки заслужава да бъде съден според делата си.

*

• **
  • 323
  • +140/-20
« Отговор #33 -: Март 19, 2009, 21:24:05 »
Братчедка ми тая година се фана с някъв мръсен арабин дето е на годините на баща й, и дори не ми каза за сватбата си.Всичко тва е щото той има немско гражданство, не очаквах че е таква курветина мръсна,дори и бебе има от тоя.А той е едно мазно създадние един път ми бе дошъл у дома ми и нещо се мазнеше боклука мръсен разправяше че вече бил скъсал връзките си с семейството си от Алжир.Надявам се  НПД да им е*ат майката и на 2мата .

Ужасна семейна трагедия. А баща ѝ и майка ѝ на това момиче къде са, има ли ги? Те отношение не взимат ли? Как може да оставиш дъщеря си да се хване с арабско нищожество? Ако някога това се случи на мен, директно ще я пречукам заедно с маймуната, с която се е хванала!

*

Неактивен bulgarian085

• **
  • 287
  • +76/-32
  • Зодия: Libra Libra
« Отговор #34 -: Март 19, 2009, 21:45:41 »

Ужасна трагедия ;(

*

• 782
  • +141/-36
« Отговор #35 -: Март 20, 2009, 00:40:15 »
Ми тя е  на 22 и ходила и учила  в Германия и там станало техните ги нямало,майка й е ревностна християнка ,а брат и не искаше да дойде на сватбата й а мене нас не са ни казали сиурно щото нашите не бяха в България.Изобщо много гадно а има и дете от него,сиурно е черно,а тя всъщност е много светла с руса коса и сини очи.

*

Неактивен Wulko88

• **
  • 276
  • +97/-39
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Отговор #36 -: Март 20, 2009, 08:21:54 »
бате аз ако бех на твое място, щях да я пребия до осакатяване и да я опикая пред родителите и, ако некой от тех би посегнал, бих го пребил с бухалка, такива изроди трябва да бъдат третирани като животни
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

*

Неактивен BMPO

• 642
  • +148/-92
« Отговор #37 -: Март 20, 2009, 09:48:48 »
Българският народ е ЧИСТ арийски народ.
Малоумниците като Сосипатор , дето се ебат с прошляци от вси страни и карат децата си да се женят за тях са пълни РАСОВИ ДЕГЕНЕРАТИ.

Ако още някой си въобразява, че жените са повече от мъжете, значи е или много тъп или пълен игнорант. Извадете бабите - мъжете в брачна са възраст са с 25% повече от жените при Българите, 30% при фесовете и 10% при мангалите.

Затвор за докторите, които практикуват секцио!
Затвор за чичковците, които се женят повторно за млади момичета!
ВМРО - Вътрешна Македонска Революционна Организация
ВМРО-БНД - Влашка Милиционерско-Разбойническа Организация - Бивши и Настоящи Доносници
Спрете кражбата на името!

*

Неактивен Сит

• 1103
  • +167/-67
« Отговор #38 -: Март 20, 2009, 10:48:50 »
Имало го е винаги, но смесените бракове са били единични и не се е гледало с добро око на тях, докато сега това е модерно и ценено като най-висша ценност :down:
Също така междурасовите мелези са истинските уроди.
Един народ няма как да стане уродлив, освен ако не е племе съставено от не повече от 1000 човека, всичките братовчеди до трето коляно :-P
Брак е едно, но да правиш секс с небългари е друго. Това, че нямаш желание да се жениш за такива и да им раждаш деца далеч не значи, че не би легнала с тях.... да речем за някоя друга пара ;D
Айди моля ти се, знаем я ценностната система на българката днес :)

*

Неактивен BMPO

• 642
  • +148/-92
« Отговор #39 -: Март 20, 2009, 11:12:07 »
Имало го е винаги, но смесените бракове са били единични и не се е гледало с добро око на тях, докато сега това е модерно и ценено като най-висша ценност :down:
Също така междурасовите мелези са истинските уроди.
Един народ няма как да стане уродлив, освен ако не е племе съставено от не повече от 1000 човека, всичките братовчеди до трето коляно :-P
Брак е едно, но да правиш секс с небългари е друго. Това, че нямаш желание да се жениш за такива и да им раждаш деца далеч не значи, че не би легнала с тях.... да речем за някоя друга пара ;D
Айди моля ти се, знаем я ценностната система на българката днес :)

В началото на “Студената война” – 1947 г. - Алън Фостър Дълес – първият шеф на ЦРУ - заявява:
“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".

Това задоволява питането ти.
ВМРО-БНД - Влашка Милиционерско-Разбойническа Организация - Бивши и Настоящи Доносници

*

Неактивен BMPO

• 642
  • +148/-92
« Отговор #40 -: Март 20, 2009, 11:17:05 »

Апел към съратниците:
Моля, направете всичко вашите роднини и вашите роднини да не извършват такива престъпления. Нека вашите роднини също агитират. Заедно да се преборим със смесените бракове, секса с чужденци и секциото!

*

• **
  • 323
  • +140/-20
« Отговор #41 -: Март 20, 2009, 12:50:12 »
Ми тя е  на 22 и ходила и учила  в Германия и там станало техните ги нямало,майка й е ревностна християнка ,а брат и не искаше да дойде на сватбата й а мене нас не са ни казали сиурно щото нашите не бяха в България.Изобщо много гадно а има и дете от него,сиурно е черно,а тя всъщност е много светла с руса коса и сини очи.

Такива трябва физически да се ликвидират. Няма значение дали ти е сестра, дъщеря, братовчедка или въобще не ти е роднина. Всеки трябва да знае, че ако майка му е била някога парясница чукаща се с нисшорасови маймуни, сега и той щеше да е черна горила леко наподобяваща човек. Към такива просто не може да има милост.

*

Неактивен Wulko88

• **
  • 276
  • +97/-39
  • ИМАМ ДОСТА ВУЛГАРЕН ЕЗИК
« Отговор #42 -: Март 20, 2009, 13:34:05 »
и аз съм на това мнение....
Без милост, без компромиси !!!
МНОГО ОБИЧАМ ДА ПИЯ

*

• 782
  • +141/-36
« Отговор #43 -: Март 20, 2009, 14:37:25 »

Такива трябва физически да се ликвидират. Няма значение дали ти е сестра, дъщеря, братовчедка или въобще не ти е роднина. Всеки трябва да знае, че ако майка му е била някога парясница чукаща се с нисшорасови маймуни, сега и той щеше да е черна горила леко наподобяваща човек. Към такива просто не може да има милост.
Според мене дори не осъзнава какво е направила защото мръсната циониска медия и е промила мозъка че смесени бракове са хубави и полезни и ще има едва ли не прекрасно потомство.Физически едва ли ,но ще измисля с някакви неща да и навредя

*

Неактивен BMPO

• 642
  • +148/-92
« Отговор #44 -: Март 20, 2009, 14:54:29 »

Майка й била ревностна християнка... И кво? Тая пак се ебе с унтерменша. Ами те и власите са православни... и кво, сигурно щеше да се радва майка й да се ебе с влахундери?...