Автор Тема: Източноправославната църква на КГБ и ДС  (Прочетена 4294 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 717
  • Country: bg
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 52.0 Firefox 52.0
Re: Източноправославната църква на КГБ и ДС
« Отговор #30 -: Март 21, 2018, 13:02:43 »
Sirows ,
Виж сега с моя морал нямаш работа да се занимаваш, защото ако има нещо неморално при мен, то ще е от типа неща, които биха навредили само на мен и на никой друг, схващаш ли с усилие разликата. Т.е. нито крада, нито съм убила някого, нито с някой съм злоупотребила, нито някой ме е изтъкнал за пример, които другите хората да следват.
От другата страна имаме някакви католически свещеници, имами дето са педофили, монаси – педераси и кой знае какви още пропадняци.
Мерското е да се крие такъв човек зад религията и ахмаци като вас и да прави каквото си поиска, то е като да си полицай, ама престъпник.
И както сам пишеш, че ‘сульо – пульо’ не са тъждествени за религията тя нито е започнала с тях, нито със тях ще свърши ти що се късаш да ги защитаваш?
Ходи си на църква мирно и кратко, пали си свещ и си трай като хрисим християнин.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4757
  • Country: it
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 62.0.3202.97 Chrome 62.0.3202.97
« Отговор #31 -: Март 21, 2018, 14:19:04 »
Sirows ,
Виж сега с моя морал нямаш работа да се занимаваш, защото ако има нещо неморално при мен, то ще е от типа неща, които биха навредили само на мен и на никой друг, схващаш ли с усилие разликата. Т.е. нито крада, нито съм убила някого, нито с някой съм злоупотребила, нито някой ме е изтъкнал за пример, които другите хората да следват.
От другата страна имаме някакви католически свещеници, имами дето са педофили, монаси – педераси и кой знае какви още пропадняци.
Мерското е да се крие такъв човек зад религията и ахмаци като вас и да прави каквото си поиска, то е като да си полицай, ама престъпник.
И както сам пишеш, че ‘сульо – пульо’ не са тъждествени за религията тя нито е започнала с тях, нито със тях ще свърши ти що се късаш да ги защитаваш?
Ходи си на църква мирно и кратко, пали си свещ и си трай като хрисим християнин.

Така е - нямам работа да мисля за твоят морал - ти мисли за това. Да ти кажа , ако не знаеш ние сме православни и какво са правили католиците и имамите - не ни бърка. То според тебе излиза че си така праведна, че си вече светица, ама ти си знаеш и Бог знае.
Май не разбра , какво съм написал. Не ги защитавам, казвам ви да гледате себе си и да се мъчите да си изправите пътищата, а не да се занимавате да съдите, което не ви е и работа даже. Има кой да ги съди и от съдът Му няма бягане.
Ми аз така и правя, ходя си мирно и кротко и си паля свещи, благодаря ти за съвета. Не виждам обаче какво ви е работата да съдите църквата, като не сте вярващи и не ходите на църква ? Остави ни нас смирено да си решаваме. Лек ден !

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2852
  • Не бойте се!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 59.0 Firefox 59.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #32 -: Март 21, 2018, 16:39:36 »
Sirows ,

Има нещо/по-точно много неща май/ сбъркано при католиците.
Преди близо 20 год. бях в една болница в стая с един католик. Нямаше да зная че е католик,ако той не го изтъкваше по 10 пъти на ден и целуваше кръстчето, което носеше на врата си. В същото време разказваше вицове за Бог. Което аз недоумявах, но още нямаше интернет и нямаше публичност при нас в България за хилядите случаи на педофилия в Католически църкви. Третият човек в стаята каза,че не вярва в Бог но и той се учуди на лицемерието на споменатия католик.
Има един игрален филм "Сивият кардинал" - по действителни случаи с актьора от Бар Наздраве Тед Дансън. Там той е адвокатът завел много дела срещу католическата църква за педофилия. От името на жертвите, които са вече големи мъже и са живели със срама и унижението цял живот. От хора, от които се е очаквало да им се говори Божието Слово...
http://www.etv.bg/movie/1532/siviyat-kardinal
https://www.video.store.bg/p14542/siviat-kardinal.html

Ако това е западната църква...no thanks
« Последна редакция: Март 21, 2018, 16:42:23 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #33 -: Март 21, 2018, 18:33:24 »

Ако това е западната църква...no thanks
Има и по-лошо в западните църкви, особено при протестантите.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
« Отговор #34 -: Март 22, 2018, 15:12:16 »
Има и по-лошо в западните църкви, особено при протестантите.
Сексуалните грехове са едни от най-тежките. Особено към деца, знаеш какво казва Спасителят за извършителите.
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #35 -: Март 22, 2018, 18:17:59 »
Сексуалните грехове са едни от най-тежките. Особено към деца, знаеш какво казва Спасителят за извършителите.
Някой нео-либерал би ти казал - айде сега, стига фанатизъм и ограничения, нека се развиваваме, все пак 21 век сме.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Browser:
« Отговор #36 -: Март 26, 2018, 11:31:22 »
Някой нео-либерал би ти казал - айде сега, стига фанатизъм и ограничения, нека се развиваваме, все пак 21 век сме.
Да. Абсолютно.
Идиотската педерастия и извратеност се представя за някакъв напредък и свръхразвитие в мисленето,а всъщност е по-зле и от животински инстинкт. И престъпен акт, тъй като носи тежки вреди на млади хора и деца.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #37 -: Март 26, 2018, 14:46:54 »
Да. Абсолютно.
Идиотската педерастия и извратеност се представя за някакъв напредък и свръхразвитие в мисленето,а всъщност е по-зле и от животински инстинкт. И престъпен акт, тъй като носи тежки вреди на млади хора и деца.
Стига сега, недей така, понеже Зигфрид който пропагандира тези неща , може да се засегне или даже обиди.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Browser:
« Отговор #38 -: Март 26, 2018, 15:49:28 »
Стига сега, недей така, понеже Зигфрид който пропагандира тези неща , може да се засегне или даже обиди.
Да. Очертват се няколко стълба върху , които се гради политиката на т.нар. десни, демократи и подобни

- винаги защитават Турция, даже изпратиха посланик там
- подкрепят гей-парадите, без много да шумят, за да не ядат бой по улиците от нормални хора, на които им е писнало
- подкрепят всеки, който върши нещо срещу Русия и се радват, когато по някакъв повод умират руснаци/вероятно се радват и на страданието на българите, тъй като за тях ние сме боклуци и те видите ли ни удостояват с незаслужено внимание, понеже живеят сред нас и сме им длъжни с нещо/
- всеки ден живеят за да говорят срещу Русия
- мързеливи са до немайкъде и не пипат никаква работа, издържат се от платените си публикации по поръчка на господарите си
- нямат собствено мислене и всичко, което говорят им е заръчано
- америка и западните страни са техни идоли
- винаги са против нашата църква и вярата ни, понеже са диваци и варвари, за тях политиката е всичко а вярата в Бог е нищо
- всъщност са и големи ГЛУПАЦИ, понеже са се изправили срещу Истината и винаги ще губят от Нея, тъй като Истината не може да губи
- не различават добро от зло, понеже нямат вяра, нито търсят Истината, търсят само угода и изгода чрез подмазване

сигурно има и още, но няма смисъл
« Последна редакция: Март 26, 2018, 16:00:58 от Индивидуалист »

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #39 -: Март 26, 2018, 17:55:46 »

- винаги са против нашата църква и вярата ни, понеже са диваци и варвари, за тях политиката е всичко а вярата в Бог е нищо

ЗАМЕНИЛИ СА ВСИЧКО НОРМАЛНО С ОТКАЧЕНО ПОЛИТИКАНСТВО И СА СТРАШНО ДОСАДНИ.
Много подли интриганти са, нямат свян от нищо . Тука един даже въртеше интрига с паметта на починал вече човек.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1938
  • Browser:
« Отговор #40 -: Март 28, 2018, 12:38:50 »
Създателят на темата е соросоид и откровен станист, ако не си забелязал.  Много мои познати започнаха да ходят на църква именно поради мое влияние, други поради примера който давам и в работата и в отношенията ми с хората.
Явно е че не си навътре в тези неща и познанията ти по въпроса са доста общи и главно от медиите.  Пък и на практика ти не ме познаваш.

Палячо, аз ли съм Соросоид, и как съчетавам SS, NSDAP и Ал.Цанков със ЧИФУТИТЕ, като Шорош  :laugh-1:

Този твой пост го копирам и изпращам на АДМИНИСТРАТОРИТЕ , защото като Католик(единствената христова църква БОРИЛА се ОТКРИТО и ЖЕСТОКО против ЕВРЕИТЕ),  да ме наричат чифутопоклонник/соросоид и Сатанист, за мен това не просто е ЦИНИЧНА , това е целенасочена РУСОРОБСКА вулгарна и безсрамна ОБИДА към вярата и светата ми Църква(срещу която САТАНИСТИТЕ от Кремълската църква от 1917г. водят война)   водила най - ожесточената битка с ЕВРЕИТЕ и атеистичната., антихристянска -САТАНИНСКА руската църква на КГБ !   
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #41 -: Март 28, 2018, 12:55:56 »
Да. Очертват се няколко стълба върху , които се гради политиката на т.нар. десни, демократи и подобни

- винаги защитават Турция, даже изпратиха посланик там
- подкрепят гей-парадите, без много да шумят, за да не ядат бой по улиците от нормални хора, на които им е писнало
- подкрепят всеки, който върши нещо срещу Русия и се радват, когато по някакъв повод умират руснаци/вероятно се радват и на страданието на българите, тъй като за тях ние сме боклуци и те видите ли ни удостояват с незаслужено внимание, понеже живеят сред нас и сме им длъжни с нещо/
- всеки ден живеят за да говорят срещу Русия
- мързеливи са до немайкъде и не пипат никаква работа, издържат се от платените си публикации по поръчка на господарите си
- нямат собствено мислене и всичко, което говорят им е заръчано
- америка и западните страни са техни идоли
- всъщност са и големи ГЛУПАЦИ, понеже са се изправили срещу Истината и винаги ще губят от Нея, тъй като Истината не може да губи
- не различават добро от зло, понеже нямат вяра, нито търсят Истината, търсят само угода и изгода чрез подмазване

сигурно има и още, но няма смисъл

Ти като модератор на този форум, наистина ли не си чел МНОЖЕСТВО  МОИ ОБШИРНИ теми ПРОТИВ гей парадите, какъв модератор си ти, и защо правиш МАНИПУЛАТИВНИ ВНУШЕНИЯ, че аз подкрепям гей парадите, ТОВА ГО СМЯТАМ, КАТО ЦИНИЧНА и ВУЛГАРНА ОБИДА !!! 
Hatshepsut молбата ми е да ПОКАЖЕШ на Индивидуалист моите теми за гейовете и гей парадите, за да спре тази вакханалия от ОБИДНИ ПОДМЯТАНИЯ по мой адрес,  и да обърнеш най - накрая внимание на любимецът си,  да ПРЕСТАНЕ да  прави МАНИПУЛАТИВНИ  и най - вече КРАЙНО ОБИДНИ ВНУШЕНИЯ към членове на форума и да започне повечко да чете, за да знае, какво  ТОЧНО пишат ЧЛЕНОВЕТЕ на ФОРУМА(на които той е модератор), за да не се излага с изнасянето на подобни, крайно неуместни и най - вече ЛЪЖЛИВИ и МАНИПУЛАТИВНИ твърдения, целящи да нанасят ОБИДИ по членове на форума   !!!

Мило ми русофилче, АЗ ЗАЩИТАВАМ ЕДИНСТВЕНО и САМО БЪЛГАРИЯ и БЪЛГАРИТЕ, нито ме интересува САЩ, нито англия, да не говорим за ОКУПАТОРЪТ рАсия, проблемът си ти, който САМО ПЛАЧКАШ и ЛЕЕШ СЪЛЗИ за ЧУЖДАТА РУСИЯ, но това очевидно не те притеснява, и смяташ, че да си БЪЛГАРОФИЛ, е равносилно на РУСОФИЛ, :laugh-1: то е все едно да кажеш, да си комунист, е равносилно на антикомунист,  :laugh-1: затова запомни ,че в България може да си или БЪЛГАРИФИЛ, или БЪЛГАРОФОБ, трета възможност НЯМА !  Наистина ГО ЗАПОМНИ ТОВА !!!

А РУСОФИЛИЯТА означава ЛЮБОВ към РУСИЯ, а не към България, запомни го това !!!  Русофилът/антифашист, за който Руския интерес е единственият национален интерес,  в България роди феномена – патриотична вярност спрямо …ЧУЖДА държавa !!! Я ми обясни, за теб РУСИЯ чужда държава ли е , или за теб рАсия е РАВНА на България, и русофил означава български националист,  :laugh-1:  да това е МИСЛЕНЕТО на всеки  РУСОРОБ- КОМУНИСТ, като теб,  което вЕрвай ми е крайно -  АНТИБЪЛГАРСКО ! 

И последно г-усин модератор, НОРМАЛНО ли е, и ти приемаш ли - свещеник, няма значение, какъв пост заема в църквата(ако е ВИСОК е още по -  НЕМОРАЛНО и  ЦИНИЧНО )  да е ДОНОСНИК на АТЕИСТИЧНАТА АНТИХристянска РЕПРЕСИВНА комунистическа служба - КДС, да служи на АТЕИСТИЧНАТА комунистическа партия( тоест да РАБОТИ ПРОТИВ ЦЪРКВАТА), която ЗАБРАНИ да се изповядва ХРИСТОВАТА ВЯРА след 09.09.44г. и КОМУНИСТИЧЕСКАТА партия( ПОДЛОГА на  ОКУПАТОРЪТ  русия) РАЗРУШИ хиляди църкви в България !?
Нормално ли е свещенослужител да ДОНАСЯ за вярващи миряни на АНТИХРИСТЯНСКИ РЕПРЕСИВНИ служби, като -  КДС, да ДОНАСЯ,  че определени Христяни/миряни ВЯРВАТ в ХРИСТОС и ХРИСТОВАТА ЦЪРКВА, това за теб нормално ли е, и такива ПСЕВДОсвещеници от най - високо до най - ниско място имат ли място в ЦЪРКВАТА(независмо коя е тя) ? ЗАТОВА ИДЕ РЕЧ В ТАЗИ ТЕМА, АКО СЛУЧАЙНО НЕ СИ РАЗБРАЛ и  ДЪРЖА НА ТОЗИ ВЪПРОС , защото той е ПО ТЕМАТА , ДА ОТГОВОРИШ !
« Последна редакция: Март 28, 2018, 13:21:59 от Siegfried »

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #42 -: Март 28, 2018, 14:16:16 »
Тъй като повечето българи са Източно православни християни, темата е обидна за народа ни. За това предлагам тази обидна и провокативна тема да се премахне. Администратоте - ти си на ход.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #43 -: Март 28, 2018, 14:35:26 »
Тъй като повечето българи са Източно православни християни, темата е обидна за народа ни. За това предлагам тази обидна и провокативна тема да се премахне. Администратоте - ти си на ход.

А не ти е ОБИДНО , че всичките ти свещенослужители от най - високо до най - ниското ниво В православната ви църква са КОМУНИСТИ и ДОНОСНИЦИ на КОМУНИСТИЧЕСКАТА ЗАВИСИМА от ОКУПАТОРА русия -КДС ? Това НЕ ти е обидно, така ли да разбирам  :laugh-1:, а ОБИДНО ли ти е че след 09.09.44г. КОМУНИСТИТЕ на които служат настоящите ти свещенослужители РАЗРУШАВАХА ХРИСТЯНСКИ ЦЪРКВИ и ИЗБИВАХА СВЕЩЕНИЦИ и ЗАБРАНИХА СВОБОДНОТО ИЗПОВЯДВАНЕ На ХРИСТЯНСКАТА РЕЛИГИЯ ПО ВРЕМЕТО НА РУСКОТО КОМУНИСТИЧЕСКО САТАНИНСКО РОБСТВО , това обидно ли ти е, или като са го направили ДРУГАРИТЕ ти комунисти/РУСОФИЛИ, не ти е обидно !  :laugh-1: :laugh-1: :laugh-1:
« Последна редакция: Март 28, 2018, 14:37:06 от Siegfried »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Browser:
« Отговор #44 -: Март 28, 2018, 16:31:55 »
Ако наистина си пострадал сериозно от комунистите, няма да влизам повече в конфронтация с теб. Даже не ми е проблем да се извиня за всичко, което не е вярно в написаното ми спрямо теб.
/Въпреки,,че все по-малко вярвам на неща написани в нета от хора, които не познавам лично/

Знам много добре какво време беше до 1989 г. Прехвърлил съм 50-те. Ти не знам на колко си.
Баща ми не е бил партиен член, неприятностите при него се заключиха само с уволнение от работа. Аз бях малък, за да разбера какво се случва в средата на 70-те. На 10 год.
Никога няма да бъде нормално и не е било - свещеник да доносничи, нито през байтошовото време, нито когато и да е. Но ние като смъртни хора не можем да знаем Божията воля докрай. Откъде да знаем,че по тоя начин след време Бог не спасява душите на такива диви и войнствени атеисти, няма как да знаем. Бог е в началото и края. И те са негови чада...Това е тема за размисъл.

Пак казвам: малък процент българи сега живеят по добре в България сравнени с отпреди 1989 г.
Няколко големи града и даже и там далеч не всеки е така.
Повечето ни сънародници им стана огромен проблем оцеляването- храна, подслон, дрехи...това е нечовешко. Тук няма да стане като на запад. Не става. От много неща зависи. И за какво ни е тогава такова раболепие пред запада? За какво ни е?

Както и зависи от теб да живееш с други нагласи и да не говориш 24 часа на денонощие за Русия.
« Последна редакция: Март 28, 2018, 16:52:55 от Индивидуалист »

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf