Автор Тема: Изявление на ЦР на БНРП  (Прочетена 7012 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Panzerfaust

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1384
  • Country: bg
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 12.0 Firefox 12.0
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
Re: Изявление на ЦР на БНРП
« Отговор #30 -: Май 15, 2012, 02:18:21 »
Panzerfaust, може би се изказах прибързано. И имах предвид само една определена част от тази партия. Също така трябва да отбележа, че в нея има и много хора, които безкрайно много уважавам и с които поддържам добри приятелски взаимоотношения и бих казал, че те са ревностни български националисти и идеалисти... За жалост обаче една шайка нещастници петнят името на останалите и на партията като цяло.
Аз също не говоря за редовите членове.
Но това, което сега става там е срамно и жалко!

Неактивен shokersun

• Registered user
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 48
  • "Мой верен Хайнрих"
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Opera 11.64 Opera 11.64
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #31 -: Май 16, 2012, 01:04:26 »
Ако искате истинска ПРОМЯНА, трябва да подкрепите обединението или както там си го наричате м-у БНС и БНРП. БНРП има структури и регистрация, БНС имат млади и умни хора с визия и желание за работа. Ако се обедините евентуално може да се получи нещо...

:smiley-1: да ви имам оптимизма на всички...
Не знам откъде измисли такова твърдение, но си в тотална грешка... или умишлено изкривяваш истината! БНС имахме млади и умни хора... имахме регионални структури... имахме свой вестник... имахме интернет страница, която работеше и се обновяваше всяка седмица, което значи, че е имало дейност... имахме собствено предаване... участвахме самостоятелно на избори (което си е цяло постижение, защото струва много пари и усилие)... имахме планове и цели... имахме и авторитет освен в България и в чужбина...  и т.н. и т.н. ...
Сега нещата, обаче не стоят така! Всичко от по-горе изброеното е само СПОМЕН!!!
Истината е, че от национална организация БНС се смали до квартален клуб... Истината е, че след напускането на Боян Расате БНС не е това, което беше и никога няма да бъде!
Защо това е така няма да обяснявам... но това е истината.
Пиша това, защото ми е болно, че Организацията, в която членувах е съсипана и докарана до положение да се надява на обединение с БНРП, че да оцелее...
А това е същото БНРП, което за 20 години не е мръднало и на сантиметър в развитието си! Същото БНРП, което не може да събере повече от 20-30 души на митинг! Същото БНРП, което няма пари да участва на избори! Същото БНРП, което обаче оправдава несгодите си с някакви конспирации и заговори...
Не се обиждайте, но вие сте кръгли нули... Ами я ми кажете какво ще се получи, когато се съберат две кръгли нули?
"Ръцете ми са чисти, но съзнанието ми тъне в кръв"

http://www.vbox7.com/user:shoker_ns

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2806
  • АРИЕЦ
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #32 -: Май 16, 2012, 01:09:34 »
Химлере, и аз това им казвам, че БНС се вля в БНРП общо взето. Ама един там умник ми обяснява как БНС и в момента имало функциониращи структури в цяла България. :mad:
Между другото някой има ли информация какво стана с онова момче Борис Накев от Сливен ?

Неактивен Боян Расате

• национален социалист
  • Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 67
  • Времето е най-добрия съдник
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 18.0.1025.168 Chrome 18.0.1025.168
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #33 -: Май 16, 2012, 01:53:07 »
Ако искаш питай твоя гуро - големия "спец" по бойни изкуства Дориян Александров, как преди седмица беше извъргалян в една локва пред басейна "Спартак" от Симеон...

Познавам и двамата и ми е трудно да повярвам, че Симеон е "извъргалял" Дориан... освен, ако не го е спънал в гръб :tounge: ... но се съмнявам, защото след това едва ли би могъл да пише тук.

Поздрави на Русе. Ето ти го НАКЕВ ТУК, организатор на митинги:

http://tv7.bg/dobro-utro/news/futured/235732.html
В 3:45 минута даже взима думата...
А колкото до БНС - организацията не се вля в БНРП, а се разля кой където му видят очите :rolleyes-1:

« Последна редакция: Май 16, 2012, 01:55:21 от Боян Расате »
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ

Неактивен Франкист

• банкетен революционер
  • Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2469
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #34 -: Май 16, 2012, 08:29:18 »
Познавам и двамата и ми е трудно да повярвам, че Симеон е "извъргалял" Дориан... освен, ако не го е спънал в гръб :tounge: ... но се съмнявам, защото след това едва ли би могъл да пише тук.

мда, като се сетя как Дориан настани в инвалидни колички петима души преди няколко години....и с право.

а относно сливане на БНС и БНРП - това ще доведе до изчезване на едната организация.Винаги коалициите водят до това - размиване на идентичността!
« Последна редакция: Май 16, 2012, 08:31:12 от Франкист »

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1272
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
  • Browser:
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Националсоциализъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #35 -: Май 16, 2012, 14:20:15 »
Не знам откъде измисли такова твърдение, но си в тотална грешка... или умишлено изкривяваш истината!
Виж какво съм написал:
Ако искате истинска ПРОМЯНА, трябва да подкрепите обединението или както там си го наричате м-у БНС и БНРП. БНРП има структури и регистрация, БНС имат млади и умни хора с визия и желание за работа. Ако се обедините евентуално може да се получи нещо...
За двете групи (БНС и БНРП), без значение колко са истински, колко са фалшиви и подменени както казваш ти, е по- добре да се обединят и да действат заедно. По отделно нямат никакъв шанс. БНС, ще си съществува, но само като НПО, а БНРП, ще изчезне напълно...
А за млади и умни хора с визия в БНС са и Звездомир и Пламен и Сашо и др. Няма спор, че БНС не е същата организация без Расате, но какво да се прави... момчетата продължават "борбата" колкото могат, по техния си начин. Похвално е, че не се отказват и поддържат пламъка на национализма в България, защото реално погледнато в този момент никой освен БНС не организира никакви националистически прояви.
« Последна редакция: Май 16, 2012, 14:28:18 от Ns- forumen nacionalist. »

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1272
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
  • Browser:
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Националсоциализъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #36 -: Май 16, 2012, 14:22:44 »
Не се явявам адвокат или защитник на никого. Просто си казвам мнението :)
Познавам хора и от БНС и от БНРП и мога да кажа, че и в двете организации има свестни хора, за жалост има и много мърша, особено в БНРП защото съм се срещал с нея... за БНС не знам. Като изключим Асен Кръстев, за никой друг не мога да кажа лоша дума, но с уговорката, че не съм навътре в нещата и не познавам добре всички хора там :)
« Последна редакция: Май 16, 2012, 14:24:36 от Ns- forumen nacionalist. »

Неактивен Боил

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 150
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #37 -: Май 16, 2012, 14:44:48 »
Не знам откъде измисли такова твърдение, но си в тотална грешка... или умишлено изкривяваш истината! БНС имахме млади и умни хора...

Предполагам ти си един от онези "млади и умни хора", които вече не са в организацията? Лично аз много съжалявам, че млади умници като теб ни напуснаха, защото без вас направо си е*а мамата!

Цитат
имахме регионални структури... имахме свой вестник... имахме интернет страница, която работеше и се обновяваше всяка седмица, което значи, че е имало дейност... имахме собствено предаване... участвахме самостоятелно на избори (което си е цяло постижение, защото струва много пари и усилие)... имахме планове и цели... имахме и авторитет освен в България и в чужбина...  и т.н. и т.н. ...

Дам.. Всички тея неща изчезнаха в мига в които Боян ни напусна. Някой да не си помисли, че предаването е паднало преди Боян да се оттегли или че повечето т.нар. структури в страната са били кухи от по 2-3 нищо неправещи души? Вестникът също отпадна с оттеглянето на Боян. И сега да не вземе някой да си помисли, че на края бяха останали точно 5 (пет) човека на кръст в щаба, преди Боян да се оттегли? Няма такова нещо!

Мисля че на всички ви беше разяснено, как ние нямаме нито цели, нито планове тяака че няма какво да го коментирам.

Колкото до авторитета и в България и в чужбина - такова нещо също нямаме. Т`ва че работим перефектно с различни организации в страната са си наши пропагандни измислици. Както и че Луковмарш беше най-голям и че на протеста срещу циганския терор събрахме 4000 души. Също така, най-нагло и безсрамно си измислихме цялата история с международната конференция в София. Такове нещо нЕмаше. Нито имахме участия в различни националистически инициативи в цяла Европа през годината.

Въобще, като заключение - напуснаха ни младите умници и си е*а мамата! Сега сме се разпаднали. Всъшност не съм сигурен сега ли точно сме се разпаднали или миналата или пък по-миналата година, но важното е че сме се разпаднали!

И освен това, не функционираме, но не разбрах последно, преляли ли сме се някъде или само сме се разляли навсякъде.

Цитат
Не се обиждайте, но вие сте кръгли нули... Ами я ми кажете какво ще се получи, когато се съберат две кръгли нули?

Е как да се обидм, ама моля ти се! То това нещо, казано от такъв преуспял, млад, умен човек, с огормен, бих казал чутовен принос за национализма си е комплимент, от където и да се погледне. Ех, дано и ние някога да имаме поне частица от това величие...

Неактивен Ветеран

• Newbie
  • Публикации: 3
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
« Отговор #38 -: Май 17, 2012, 14:26:44 »
Нека хора,които не са част от БНС вече,да не злобеят.Не е достойно.Първо:-защото не знаят или не искат да видят положителното развитие на организацията през последните две години и.Второ:-защото говорят неистини.

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1127
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 19.0.1084.46 Chrome 19.0.1084.46
« Отговор #39 -: Май 18, 2012, 16:18:30 »
Ти ли няма да се спреш пред нищо бе, ***!!! Само гледай същия този Симеон Костадинов да не те разбере кой си, защото може да ти счупи гръбнака за 0.5 сек. бе, ***! Ако искаш питай твоя гуро - големия "спец" по бойни изкуства Дориян Александров, как преди седмица беше извъргалян в една локва пред басейна "Спартак" от Симеон... ***, смешници...

Моля, без обиди и псувни  :eusa_naughty:
Ехааа! Бат Бойко :mad:

Това, което се случва в момента е много много тъжно. И не говоря конкретно за кончината на организации като БНРП и БНС, ами за тоталното разоряване на националистите. Въртене в омагьосан кръг без изглед за помръдване. Напротив - стеснява се все повече. Но този процес започна още преди 2, ако не и три години. Лошото е, че никой не се усети навреме. Аз самата чак сега започнах да разбирам някои неща как се получават.
« Последна редакция: Май 18, 2012, 16:21:11 от Балкани »
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Аврора

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 45
  • ГОРДА БЪЛГАРКА
  • Browser:
  • Chrome 19.0.1084.46 Chrome 19.0.1084.46
« Отговор #40 -: Май 18, 2012, 18:30:45 »
Цитат
Въртене в омагьосан кръг без изглед за помръдване. Напротив - стеснява се все повече. Но този процес започна още преди 2, ако не и три години. Лошото е, че никой не се усети навреме.
.......
Казваш 2-3 години.....,а изобщо някога било ли е по-добре???? Изобщо имало ли е някога яснота,правило ли се е някога нещо значимо?
Да, отделни неща, ....но като цяло .....МАЙ НИЩО !!!!
Никой не се е усетил навреме....!!???? Човек никога не осъзнава какво се случва,когато е вътре в нещата .....трябва да ги видиш през други очи, и след време от разстояние! Но уви повечето хора нямат интелекта за да видят нещата от друг ъгъл,......а след време вече ще е късно.....и ПРОСТО НЯМА ДА ИМА СМИСЪЛ !!!!!
Да си българин е чест и привилегия *** НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ!!!

Неактивен Hitlerist

• Senior Member
  • Публикации: 514
  • Browser:
« Отговор #41 -: Май 18, 2012, 19:03:15 »
Аз доколкото знам Дориан Александров е един от доайените на Кунг-фу в България, така че някакси не вярвам такъв като Симеон да го е бил.

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2806
  • АРИЕЦ
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #42 -: Май 18, 2012, 23:19:27 »
Абе Симеон е боксьор и има такава тежка ръка, че само един път ако го тупне тоя дориянчо и ще го трупяса. А и "доктора" призна че Симеон му е счупил очилата във фейсбук. Щом това признава, значи е ял и пердах. :mad:

Неактивен Балкани

• Hero Member
  • Публикации: 1127
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #43 -: Май 19, 2012, 00:05:10 »
.......
Казваш 2-3 години.....,а изобщо някога било ли е по-добре???? Изобщо имало ли е някога яснота,правило ли се е някога нещо значимо?
Да, отделни неща, ....но като цяло .....МАЙ НИЩО !!!!
Никой не се е усетил навреме....!!???? Човек никога не осъзнава какво се случва,когато е вътре в нещата .....трябва да ги видиш през други очи, и след време от разстояние! Но уви повечето хора нямат интелекта за да видят нещата от друг ъгъл,......а след време вече ще е късно.....и ПРОСТО НЯМА ДА ИМА СМИСЪЛ !!!!!

Така е, нищо особно не е ставало никога. Имаше лек възход, ако може така да се нарече. Но човек на каквото си постеле на това ляга, а ние си постиламе чергата наопаки. Но да го обсъждаме и да се жалваме няма никакъв смисъл. Аз за това и се въздържам от подобни занятия от известно време. Опитам се точно да поглена на нещата от различен ъгъл.  Да видим до де ще стигна...някои хора каквото и да правят не успяват да видят нещата каквто са и отново продължават да правят грешки.

Ей, това българите много си падаме по бъхтачи - то не са Бойковци, то не са Симеоновци, Кубратовци и Дорияновци. Народните кумири.
Тежко, тежко! Вино дайте!
Пиян дано аз забравя
туй, що, глупци, вий не знайте
позор ли е, или слава!

....

Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти!
Аз веч нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!

Неактивен Rumbata

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 437
  • Country: 00
  • Аз съм от Опозицията, която се нарича Живот!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Р.Н.Б.
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #44 -: Май 19, 2012, 11:58:25 »
Хайде да си говориме честно (ако някои не са забравили вече какво значат думите честност и чест)! Не сме малки деца - няма защо да се лъжеме! Ето го Уставът на БНРП, според който уж бил свикан "конгресът" от 12.05.2012 г.:

Чл. 14. Организационна структура на партията:
Органи на БНРП са: Конгрес, Централно ръководство, Председател на Централното ръководство – Председател на Партията, Централна контролна комисия, Областно дружество, Общинско дружество, Районно дружество (за градовете с райони) .
Органи за управление на дружеството са: Събрание, Председател, Ръководство, Контролна комисия.

Чл. 15. Ред за свикване, избиране, освобождаване и правомощия на органите на партията:
Конгресът:
– се свиква от Централното ръководство с писмено уведомление на всички дружества и обнародване на поканата в минимум един национален ежедневник, най-малко един месец преди насрочения ден. Поканата трябва да съдържа: дневен ред, дата, час и място на провеждане на конгреса и по чия инициатива се свиква.
– Конгресът може да бъде свикан извънредно и по инициатива на Централната контролна комисия или по инициатива на минимум една десета от членовете на партията.
– Конгресът е върховният орган на БНРП. Състои се от делегати избрани на събрания на дружествата на партията при норма на представителство 1 делегат на 50 члена. Председателите на дружествата(областни, общински/районни) по право са делегати на конгреса.
– Конгресът се провежда минимум веднъж на четири години.
– Конгресът избира, определя състава и освобождава Централното ръководство, Председателя на БНРП и Централната контролна комисия.
– Конгресът приема или изменя Устава на партията, основните насоки на работата на партията, изслушва отчета на Централното ръководство и Централната контролна комисия на партията, приема бюджета на партията и отчета за неговото изразходване,
Централното ръководство:
– е висшия ръководен орган на партията. То избира Президиум в състав: Председателство и Секретариат. Председателството е върховния политически орган на партията, който ръководи работа на партията и решава всички въпроси от текущата оперативна политика на партията между конгресите. Секретариата е орган на Председателството, който помага и изпълнява текущи организационни решенията на Председателството, осъществява координирането и организирането цялостната дейност на партията.
– Централното ръководство се свиква най-малко един път на тримесечие от Председателя на Централното ръководство – Председателя на БНРП.
– Централното ръководство се свиква и ръководи от Председателя на БНРП.
– Централното ръководство може да бъде свикано и по инициатива на всеки негов член.
Председателят на БНРП: е председател на Централното ръководство на партията.

Чл. 16. Възникване и прекратяване на членството:
Приемането за член на БНРП се извършва с решение на Събранието на Дружеството въз основа на подадено от кандидата писмено заявление по образец до Председателя на Дружеството по постоянен или настоящ адрес. Към заявлението кандидатът прилага декларация за съответствие. На събранието общинския (районния) председател представя кандидатурите за членство, по които събранието трябва да вземе решение.
Учредителите на БНРП са членове по право.
Членството в БНРП се прекратява:
– С писмено заявление за напускане – прекратяването е в сила от момента на подаването на заявлението;
С изключване – по решение на Събранието на дружеството, от Централното ръководство или от Конгреса с мотивирано решение, при системно нарушение Устава на партията и действия, които противоречат на целите на партията и неплащане на членски внос повече от два месеца в годината без уважителни причини.
– При смърт;
Чл. 17. Права и задължения на членовете:
Всички членове на партията имат равни права и равни задължения
Всеки член на БНРП има право:
– Да избира или да бъде избиран във всички ръководни органи на партията;
– Да поставя за разглеждане пред всички органи на партията проблеми от общ интерес;
Да изразява мнението си, да прави предложения и да участва във формиране на политическите решения;
Всеки член на БНРП е длъжен:
Да спазва Устава на партията;
– Да изпълнява решенията на висшестоящите органи;
– Да не използува членството си в партията за цели които противоречат на нейната политика;
– Да съдействува активно за постигане целите на партията;
– Да заплаща редовно членския внос.

Хайде сега да видим, можете ли откриете 10-те разлики!
Къде е Председателят? Какви са тези 5-има съпредседатели?
А можете ли да кажете колко са членовете на БНРП - понеже Уставът е потъпкан.

Да видим сега какво е записано в програмата на БНРП:

8. БНРП е за възраждане и развитие на българските национални ценност в областта на литературата, архитектурата, музиката и художествените занаяти, за утвърждаване на християнските добродетели чрез Българската православна църква, за установяването на източното православие като водеща религия. БНРП е за организирането на чествувания на тържествени дати, свързани с величави събития в нашата история и чрез митинги, манифестации и събрания да се държи будна националната памет и националното самосъзнание на българите и тяхното народно достолепие като народ, дал много на света. Трябва да се изгради здрава народна спойка на всички слоеве от българския народ и народното единство, което ще укрепва моралните добродетели като национална свяст, чест и достойнство.[/b]

Интересно ми е да науча как хора като Ангел Грънчаров и Дориян Александров ще изпълняват програмата на БНРП!... Освен ако на противоуставния си "конгрес" не са променили и Устава, и Програмата, с което БНРП вече не е същата!... Аз си оставам в старата БНРП - БНРП на Доктор Иван Георгиев. С уговорката, че изобщо не ми се ще онова, което се изписа за господата Анатков, Николов и Сталев да е истина. Защото не знам как да обясня на своите приятели какво съм правил последните 4-5 години в тази партия... В компанията на д-р Емил Антонов и Стефан Чолаков.
« Последна редакция: Май 19, 2012, 14:08:17 от rumbata »
Долу комунистите и ченгетата!

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf