България и българите > Анти национализъм

Поругаха паметната плоча на кап. Герхард Венгел

(1/2) > >>

Радко:

Тази нощ /бел. ред. 20ти юни/ е била разбита паметната плоча, която клубът на летците “Капитан Димитър Списаревски” към Съюза на възпитаниците на ВНВУ постави в памет на немския летец кап. Герхард Венгел, загинал бранейки българското небе от англо-американските бомбардировачи на 10 януари 1944г.

Повече за кап. Венгел може да прочетете тук!

Вандализмът няма да накърни паметта на кап. Венгел, когото признателните българи тачат наравно с нашите собствени герои-орли, бранили българското небе от англо-американските терористи!

bgns.net

Мишок:
Интересно дали това е организирана акция на някакви, или е просто дивашка вандалщина ?

Радко:

--- Цитат на: Мишок в Юни 27, 2012, 12:45:26 ---Интересно дали това е организирана акция на някакви, или е просто дивашка вандалщина ?

--- Край на цитат ---

antifa, анархисти, комунисти... според мен са били такива. Нещастници.
Човека е спасил толкова много българи... направо нямам думи.
За пореден път доказват, че са безродници.

Мишок:

--- Цитат на: Радко в Юни 27, 2012, 12:53:09 ---antifa, анархисти, комунисти... според мен са били такива. Нещастници.
Човека е спасил толкова много българи... направо нямам думи.
За пореден път доказват, че са безродници.

--- Край на цитат ---
Предполага се или се знае че са те?
Ако е сигурно че са те, защо не ги поздравиме по хайдутски а ?
Прекаляват !!!

Радко:

--- Цитат на: Мишок в Юни 27, 2012, 12:55:23 ---Предполага се или се знае че са те?
Ако е сигурно че са те, защо не ги поздравиме по хайдутски а ?
Прекаляват !!!

--- Край на цитат ---

Аз лично не знам. Казах, че според мен са били такива. Но дори и да не се знае, след известно време, ще се разбере. Винаги се разбира. Глупаците сами се издават. А след това кой как, ще ги поздравява, си е негова работа ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия