Forum > Национална Съпротива

Протестно шествие "Никога повече под чужди знамена"

<< < (2/5) > >>

Щурмовак:

--- Цитат на: Ратникъ в Септември 04, 2012, 12:38:51 ---Предния път пет организации бяхте 150 човека, сега една по проста математика ще сте не повече от 30 човека ! И това шествие ли се води хахах ! Търпеливата мастия само драска по форуми, няма да дойде - не го бройте !

--- Край на цитат ---

Ти май се имаш за голямата работа, а? Пил си кафе с Боян Расате и вече си най-големия националист, така ли?
Знаеш ли каква е разликата между тези "150 човека" от миналия път и теб? Разликата е, че докъто ти се правиш на интернет-рицар из форумите и се заяждаш с хората, те излизат навън и действат.
Мислиш ли, че ни пука дали ще сме 10, 20, 100, 500? Важна е идеята, важно е да покажем, че има и будни българи. Пък ти си стой пред компютъра и раздавай справедливост в нета.

Ратникъ:

--- Цитат на: Щурмовак в Септември 04, 2012, 13:15:53 ---Ти май се имаш за голямата работа, а? Пил си кафе с Боян Расате и вече си най-големия националист, така ли?
Знаеш ли каква е разликата между тези "150 човека" от миналия път и теб? Разликата е, че докъто ти се правиш на интернет-рицар из форумите и се заяждаш с хората, те излизат навън и действат.
Мислиш ли, че ни пука дали ще сме 10, 20, 100, 500? Важна е идеята, важно е да покажем, че има и будни българи. Пък ти си стой пред компютъра и раздавай справедливост в нета.

--- Край на цитат ---
Чакай бе, защо те дразни истината !?!?!? АЗ казвам факти, ти ми говориш някви общи приказки за разлики и кафета ! Факта е, че ще сте 20 човека, ако не ви пука много лошо ! Точка по въпроса .

Щурмовак:

--- Цитат на: Ратникъ в Септември 04, 2012, 13:18:49 ---Чакай бе, защо те дразни истината !?!?!? АЗ казвам факти, ти ми говориш някви общи приказки за разлики и кафета ! Факта е, че ще сте 20 човека, ако не ви пука много лошо ! Точка по въпроса .

--- Край на цитат ---

А ти на какво си готов, за да промениш тези факти? Готов ли си да излезеш на улицата и да изразиш мнението си?
Една от причините да сме на това "дередже" е, че има много умници дето казват истината, но малцина от тях са готови да направят нещо, за да променят статуквото.

Горянин:
Абе който иска да идва. Аз съм там!  :mad:

Ратникъ:

--- Цитат на: Горянин в Септември 04, 2012, 13:52:49 ---Абе който иска да идва.

--- Край на цитат ---
В последния момент се заговори за тая инициатива, няма как да се съберат хора !

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница