Автор Тема: Диагноза Мишок  (Прочетена 20180 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4652
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 48.0 Firefox 48.0
Re: Диагноза Мишок
« Отговор #30 -: Септември 15, 2016, 20:35:26 »
Първи учебен ден. Учителката:
- Деца, трябва да знаете, че който изкарва петици и шестици ще отиде в рая, а който изкарва двойки и тройки ще отиде в ада.
Иванчо вдига ръка:
- Госпожо, никой ли няма да завърши жив това училище?

Неактивен Мокабор

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 198
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 52.0.2743.116 Chrome 52.0.2743.116
« Отговор #31 -: Септември 15, 2016, 21:26:00 »
Ти в твоята тема вицове ли почна да разказваш? Щом ще е пародия, да е пълна... явно.
Най-добрият син на своето отечество е онзи, който в дясната си ръка държи пушка, а в лявата - книга.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #32 -: Септември 16, 2016, 09:31:54 »
Ти в твоята тема вицове ли почна да разказваш? Щом ще е пародия, да е пълна... явно.
Вицът е добър и показва ясно какво става със завършилите комунистическо образование. Не ги убиват физически, но духовно ги убиват на 100%.
Ти Мокабор завърши ли училище, а университет - след последното се става направо .....

Внимавай с обръщенията г-н Мишок, ако не искаш да бъдеш пратен в почивка скоро време.

FELDMARSCHALL

« Последна редакция: Септември 16, 2016, 10:02:44 от FELDMARSCHALL »

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2768
  • АРИЕЦ
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #33 -: Септември 16, 2016, 10:03:41 »
Продължавай с провокациите г-н италиански плъх, и ще изчезнеш завинаги от този форум!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #34 -: Септември 16, 2016, 13:43:03 »
Продължавай с провокациите г-н италиански плъх, и ще изчезнеш завинаги от този форум!
Олеле как ще я карам без този форум и твоето мнение не знам. Моля те Фелдмаршале недей да ме гониш, моля те на всяка цена.
 Важното место от където не може никой да ме изгони е това тука.
https://www.facebook.com/groups/804744069592342/?ref=bookmarks
А дали съм за гонене от форума се надявам да не зависи от Фелдмаршала. Пък ако зависи от него - здраве да е. Ще мина и без форума, макар че сега не съм нарушил никакво правило и съм бил обиждан от доста хора, даже и от модератора Фелдмаршал. Обаче аз съм мъдър и знам че на този свят справедливост и честност не трябва да се търсят.

Неактивен Мокабор

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Browser:
« Отговор #35 -: Септември 16, 2016, 16:15:13 »
Вицът е добър и показва ясно какво става със завършилите комунистическо образование. Не ги убиват физически, но духовно ги убиват на 100%.
Ти Мокабор завърши ли училище, а университет - след последното се става направо .....

Внимавай с обръщенията г-н Мишок, ако не искаш да бъдеш пратен в почивка скоро време.

FELDMARSCHALL

Той че е добър, добър е.

Но е доста иронично, че в темата, която е посветена на теб и държанието ти, публикуваш вицове.
Най-добрият син на своето отечество е онзи, който в дясната си ръка държи пушка, а в лявата - книга.

Неактивен Мокабор

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Browser:
« Отговор #36 -: Септември 16, 2016, 16:21:49 »
Олеле как ще я карам без този форум и твоето мнение не знам. Моля те Фелдмаршале недей да ме гониш, моля те на всяка цена.
 Важното место от където не може никой да ме изгони е това тука.
https://www.facebook.com/groups/804744069592342/?ref=bookmarks
А дали съм за гонене от форума се надявам да не зависи от Фелдмаршала. Пък ако зависи от него - здраве да е. Ще мина и без форума, макар че сега не съм нарушил никакво правило и съм бил обиждан от доста хора, даже и от модератора Фелдмаршал. Обаче аз съм мъдър и знам че на този свят справедливост и честност не трябва да се търсят.

Не си нарушил правила? А я да се замислим какво изобщо правиш тук...
Това е националистически форум, а ти се обиждаш, когато биваш наричан националист. Като по начало не си дошъл на правилното място, а и се ядосваш, когато не стане твоето.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #37 -: Септември 16, 2016, 16:56:00 »
Не си нарушил правила? А я да се замислим какво изобщо правиш тук...
Това е националистически форум, а ти се обиждаш, когато биваш наричан националист. Като по начало не си дошъл на правилното място, а и се ядосваш, когато не стане твоето.
Не мога да се сдържа и да не кажа стига си лъгал.
Въобще не ми пука че не става моето, то даже не се и мъча да го налагам. Точно за това ти казах стига си лъгал.
Много-добре ми е ясно че не мога да се боря с медиите, образователната система и тяхната пропаганда. Обаче не мисля да се влиая от тях. Както казах още в 3-ти клас разбрах че образованието е манипулация и цели да ни направи роби и си постанах с трети клас. Трябваха ми доста години докато се отърва от облъчването на тези три години.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1953
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
« Отговор #38 -: Септември 16, 2016, 17:06:39 »

, no comment !
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #39 -: Септември 16, 2016, 17:10:39 »
Заставам зад думите си. Премиерът им се оказа сциентолог - сатанист, а президента член на някаква друга шантава секта. Може и обратното да беше. На тази снимка съм излезнал доста добре. Бе уж  според Зигфрид съм русофил, ама место с казашка униформа съм в хайдутска носия.
Чакам обвинения че такива носии носят само русофилите.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
« Отговор #40 -: Септември 16, 2016, 17:30:39 »
Това е от групата на мишока във фейсбук Хайдути, за която отгоре постна линк и в няколко поста обясняваш, колко много всички от групата ти те обичали, пускам само част от коментарите и разбира се темата, качена за теб на страничката ти  Хайдути. :laugh-1:

PS Направи ли ви впечатление, че и във фейсбук мишока пише  и влиза в собствената си страница под няколко различни профила, единият Мишок Димитров, другият Dimitar Dimitrov ?!  :laugh-1: Мишок, не искам да те обиждам, но как може и за двата си профила, да ползваш почти еднотипна, с две думи една и съща снимка, не си добре, вЕрвай ми  :laugh-1:!

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #41 -: Септември 16, 2016, 17:37:26 »
Драги читатели. Влизам с няколко профила по простата причина че фейс-бук редовно ме блокира , макар да не съм обидил сериозно никого. За това си правя нови профили и имам по няколко в резерва. Снимката е една и съща, защото съм един и същи човек и държа това да се знае. А групата никак не е зле мина 1500 души и то сами пожелали да влезнат, а не да съм ги добавил без да ги питам.
Четат ме и това е добре.
Зигфрид може да подаде заявка и ще бъде приет, както и всеки друг от този форум.

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2768
  • АРИЕЦ
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #42 -: Септември 16, 2016, 19:32:39 »
Засега оставям г-н италиански плъх да продължава да се излага, за да видят всички (за пореден път) клиничната картина на това човекоподобно...

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
  • Chrome 62.0.3202.97 Chrome 62.0.3202.97
« Отговор #43 -: Март 24, 2018, 19:04:09 »
Ще помоля всички които искат да обсъждат моята личност, да го правят в тази тема. В другите теми и чата, нека пишем по същество.
Относно образованието ми се смятам че съм с 3-и клас и това ми е повече от достатъчно. Ако някой мисли че е трябвало да уча повече, нека ми обясни защо ?

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
  • Firefox 59.0 Firefox 59.0
« Отговор #44 -: Март 26, 2018, 11:54:59 »
Ще те обсъждаме където си искаме, ти май нещо се помисли много велик последно време, а палячо ?  :laugh-1: Не си въобразявай, че като един Администратор от месеци те  закриля, като майка орлица, а с новият модератор на форума - Индивидуалист(който също откакто е модератор, и той като теб се самозабрави и реши, че като откакто е  модератор - за него ПРАВИЛАТА на ФОРУМА НЕ ВАЖАТ !!! ), с който имате еднакви комунистически и русофилски възгледи, а и той бди над теб като 2-ра майка орлица, това не означава, че ти като всеки русофил и убеден комуняга не си ИЗКЛЮЧИТЕЛНО  вреден и опасен за форума и че ти не си просто - Диагноза Мишок,  диагнозата ти е РУСОРОБИЯ, която е равносилна на =  БЪЛГАРОФОБИЯ,  тоест ти имаш НАЙ - АНТИБЪЛГАРСКИТЕ и антинационалистически  възгледи за БЪЛГАРСКИ националист !   Да му мислят  защитниците ти, какъв индивид човек подкрепят и държат в българския националистически форум  !!! 

Ще помоля всички които искат да обсъждат моята личност, да го правят в тази тема. В другите теми и чата, нека пишем по същество.
Относно образованието ми се смятам че съм с 3-и клас и това ми е повече от достатъчно. Ако някой мисли че е трябвало да уча повече, нека ми обясни защо ?
« Последна редакция: Март 26, 2018, 12:06:10 от Siegfried »

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf