Автор Тема: Диагноза Мишок  (Прочетена 15400 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен охобохо

• Newbie
  • Публикации: 1
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
Диагноза Мишок
« -: Септември 08, 2012, 18:28:30 »
За кой ли път се сблъсквам с невероятните бисери ръсени от един съфорумец, които спокойно могат да бъдат наречени с вече нарицателното из интернет пространството словосъчетание „диагноза Мишок”.

За несведущите ще нахвърлям основните симптоми на заболяването, завладяло освен своя неизменен и непоклатим титуляр и хиляди наши сънародници:

Заразените с тази болест проявяват следните симптоми:

1. Виждат света в черно-бели окраски.
2. Разделят човечеството на „сатанисти” и ”наши”. Всички които попадат в първата група са фашисти, нацисти, хитлеристи и бръснати глави.
3. Трудно могат да понесат или не могат да понесат различно от тяхното мнение.
4. В моменти, когато някой е на друга позиция от тяхната, моменталически излизат извън контрол и са способни да заплашват с побой или да обиждат на ред.
5. Отрицателните вотове и мнения под публикуван  техен текст ги влудяват. Възприемат ги като лична обида.
6. Приемат и ползват „благините” на свободното общество, но иначе го отричат тотално, като „сатанистко”.
7. За тях византийската  култура и християнщината(не християнството!) са връх на човешкото достижение.
8. Те обичат да пишат, че нещата са много, ама много зле тук в България, но седят тук най-много седмица и отново офейкват в странство. При по-добрия и подреден живот – според тях.
9. Пишат безсмислени теми за българските народни носии, ама хвалят чуждата византийска култура и предпочитат негри пред белите.
9. Вечер са раздразнителни и пази Боже да не им попаднеш на клавиатурния мерник.
10. Не могат да правят разлика между демокрация, капитализъм и фашизъм. Основните характеристики на фашизма, като държавна структура и сатанизма като антирелигия, са непознати за тях и затова лепят щедро етикети „фашист, сатанист и др. -ист”, където и на когото им падне.
11. Те са на всяко гърне мерудия. Не могат да се сдържат да не оцапат и оспамят някоя интересна тема или да не обидят някой – просто не ги свърта.

Редактирано от администратор: Премахване на невалиден линк.
« Последна редакция: Август 25, 2016, 20:41:51 от Hatshepsut »

Неактивен Sturmmann Батбаянов

• Фашага
  • Respected user
  • Senior Member
  • Публикации: 718
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 15.0 Firefox 15.0
Re: Диагноза Мишок
« Отговор #1 -: Септември 08, 2012, 19:02:06 »
Точно. И най-важното е, че мишока идеолно пасва на ника си. Репчеше ми се и ми искаше телефона ми да ме бие. В кое СЕЛО трябвало да дойде да ме бие. Дадох му го, това преди 4-5 месеца. Наскоро разбрах, че си е идвал, но не ми се обади. Само на думи в нета е, иначе на живо е по-нисък и от тревата, така го характеризират хора които го познават лично.
Капитализъм = диктатура на капитала

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4738
  • Browser:
  • Firefox 14.0.1 Firefox 14.0.1
« Отговор #2 -: Септември 08, 2012, 19:08:50 »
За кой ли път се сблъсквам с невероятните бисери ръсени от един съфорумец, които спокойно могат да бъдат наречени с вече нарицателното из интернет пространството словосъчетание „диагноза Мишок”.

За несведущите ще нахвърлям основните симптоми на заболяването, завладяло освен своя неизменен и непоклатим титуляр и хиляди наши сънародници:

Заразените с тази болест проявяват следните симптоми:

1. Виждат света в черно-бели окраски.
2. Разделят човечеството на „сатанисти” и ”наши”. Всички които попадат в първата група са фашисти, нацисти, хитлеристи и бръснати глави.
4. В моменти, когато някой е на друга позиция от тяхната, моменталически излизат извън контрол и са способни да заплашват с побой или да обиждат на ред.
5. Отрицателните вотове и мнения под публикуван  техен текст ги влудяват. Възприемат ги като лична обида.
6. Приемат и ползват „благините” на свободното общество, но иначе го отричат тотално, като „сатанистко”.
7. За тях византийската  култура и християнщината(не християнството!) са връх на човешкото достижение.
8. Те обичат да пишат, че нещата са много, ама много зле тук в България, но седят тук най-много седмица и отново офейкват в странство. При по-добрия и подреден живот – според тях.
9. Пишат безсмислени теми за българските народни носии, ама хвалят чуждата византийска култура и предпочитат негри пред белите.
9. Вечер са раздразнителни и пази Боже да не им попаднеш на клавиатурния мерник.
10. Не могат да правят разлика между демокрация, капитализъм и фашизъм. Основните характеристики на фашизма, като държавна структура и сатанизма като антирелигия, са непознати за тях и затова лепят щедро етикети „фашист, сатанист и др. -ист”, където и на когото им падне.
11. Те са на всяко гърне мерудия. Не могат да се сдържат да не оцапат и оспамят някоя интересна тема или да не обидят някой – просто не ги свърта.

Коментар на мнението.
-2 кога, къде и как, казах че светът е черно-бял ? какво е въобще това черно-бели краски ? Не разбирам!
-3нима хората не се покланят на сатаната и нима окултният нацизъм и фашизъм, където за Бог са смятани смешниците Мусолини и Хитлер, не е вид сатанизъм
-Понасям всякакво мнение, ама не понасям да ми го налагат.
-4 еми да ше ти строша главата тъпа шматко.
-5пак излъга а ? ма нали си цигане - нормално е!
-6какво свободно общество бе ? Да работя без пари ли ? Иди ти работи без пари. На мене ми харесва феодализма и диктатурата.
-да разбира се че Византийската култура е най-добрата на света. Това за християнството не го разбрах, ма нали си циганка , та е нормално.
-7е да не би нещата в България да са добре ма? Пак циганьосваш а ?
ГЕРБ ли оправиха страната а ?
8-къде са нашите носии, къде е византийската култура, къде е темата за негрите - не се разбира, което е нормално - циганска работа.
-9 пак излъга по цигански.
-10 ти си циганка сатанистка - я направих разликата а ?
-11пак излъга, пиша само в определени теми, на във всички.
С една дума мнение пълно със: лъжи, безмислици, клевети и измами.
Тъпотия от класа.

Редактирано от администратор: Добавен цитат на кореспондиращия постинг.
« Последна редакция: Август 25, 2016, 20:42:56 от Hatshepsut »

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #3 -: Септември 08, 2012, 19:09:37 »
Точно. И най-важното е, че мишока идеолно пасва на ника си. Репчеше ми се и ми искаше телефона ми да ме бие. В кое СЕЛО трябвало да дойде да ме бие. Дадох му го, това преди 4-5 месеца. Наскоро разбрах, че си е идвал, но не ми се обади. Само на думи в нета е, иначе на живо е по-нисък и от тревата, така го характеризират хора които го познават лично.
Кой ме познава лично, я ни кажи. Или па излага а ?

Неактивен vailen

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 405
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #4 -: Септември 08, 2012, 19:48:25 »

Коментар на мнението.
-2 кога, къде и как, казах че светът е черно-бял ? какво е въобще това черно-бели краски ? Не разбирам!
-3нима хората не се покланят на сатаната и нима окултният нацизъм и фашизъм, където за Бог са смятани смешниците Мусолини и Хитлер, не е вид сатанизъм
-Понасям всякакво мнение, ама не понасям да ми го налагат.
-4 еми да ше ти строша главата тъпа шматко.
-5пак излъга а ? ма нали си цигане - нормално е!
-6какво свободно общество бе ? Да работя без пари ли ? Иди ти работи без пари. На мене ми харесва феодализма и диктатурата.
-да разбира се че Византийската култура е най-добрата на света. Това за християнството не го разбрах, ма нали си циганка , та е нормално.
-7е да не би нещата в България да са добре ма? Пак циганьосваш а ?
ГЕРБ ли оправиха страната а ?
8-къде са нашите носии, къде е византийската култура, къде е темата за негрите - не се разбира, което е нормално - циганска работа.
-9 пак излъга по цигански.
-10 ти си циганка сатанистка - я направих разликата а ?
-11пак излъга, пиша само в определени теми, на във всички.
С една дума мнение пълно със: лъжи, безмислици, клевети и измами.
Тъпотия от класа.
No comment...
България над всичко!

Неактивен Стоян Войвода

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 75
  • Browser:
  • Chrome 21.0.1180.89 Chrome 21.0.1180.89
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #5 -: Септември 08, 2012, 22:00:34 »
Мишок, хубавото е, че не можеш да осъзнаеш бисерите ръсени на килограм. Те са толкова забавни, че не ми трябва да търся хумористични скечове или чета майтапите из пресата.

Както виждаш колегите са ги систематизирали, въпреки че за това е необходимо многотомно издание. Да бъдеш прост, не се изисква много акъл, а дебел врат и тънки крачка - нали така?  :mad:
Смърт за турци, цигани и предатели

Неактивен miro20

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 270
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 15.0 Firefox 15.0
« Отговор #6 -: Септември 08, 2012, 22:01:36 »
хаха :) точно :)

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #7 -: Септември 09, 2012, 14:24:28 »
Мишок, хубавото е, че не можеш да осъзнаеш бисерите ръсени на килограм. Те са толкова забавни, че не ми трябва да търся хумористични скечове или чета майтапите из пресата.

Както виждаш колегите са ги систематизирали, въпреки че за това е необходимо многотомно издание. Да бъдеш прост, не се изисква много акъл, а дебел врат и тънки крачка - нали така?  :mad:
да колегата е излъгал на килограм и ти комуниста Нелегален го подкрепяш, а пък другите комундета ти пригласят.
Миро20020 или Таркан, както му е истинският ник - също.

Неактивен Ратникъ

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 1237
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 15.0.1 Firefox 15.0.1
« Отговор #8 -: Септември 09, 2012, 17:53:37 »
Тука един човек пише с няколко ника ...поне с три  :mad:

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #9 -: Септември 09, 2012, 17:57:14 »
Тука един човек пише с няколко ника ...поне с три  :mad:
Или поне трима са тъпи като един :mad:
Обаче диагнозата ми е много зле: аз не искам да съм чуждопоклоник и да изповядвам ненормални западни идеологии, нещем да съм и европеец - много зле , трябва да ме вкарат в лудница или затвор. как може да не харесвам творенията на масонщината - егати злодеят съм.

Неактивен vailen

• Respected user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 405
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Отговор #10 -: Септември 11, 2012, 13:17:36 »
Или поне трима са тъпи като един :mad:
Обаче диагнозата ми е много зле: аз не искам да съм чуждопоклоник и да изповядвам ненормални западни идеологии, нещем да съм и европеец - много зле , трябва да ме вкарат в лудница или затвор. как може да не харесвам творенията на масонщината - егати злодеят съм.
Приказки типични за "червен пенсионер" или охранено комсомолче.
България над всичко!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #11 -: Септември 11, 2012, 13:19:30 »
Приказки типични за "червен пенсионер" или охранено комсомолче.
Бе те червени пенсионери са за тези неща, ама карай да е весело !!!

Неактивен Горда–91

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 32
  • България над всичко!
  • Browser:
  • Chrome 21.0.1180.89 Chrome 21.0.1180.89
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #12 -: Септември 14, 2012, 09:43:06 »
Олеле олеле олеле....Значи всеки,който не е християнин е сатанист така ли?Човече,ти или не си в ред или ТОТАЛНО невеж.Принципно не ми дреме за мнението ти никак,ама като ги прочетох твойте глупости и не можах да се сдържа...Омръзна ми от хора,които говорят без да знаят и да обсъждат неща,които не разбират.Вземи прочети някоя книга(от четене не се умира)и поразучи малко как стоят нещата и тогава коментирай разни твърде сложни за теб теми....
"Една страна във края на Европа - разкъсана отвсякъде е тя... Оставена на турци и мангали - това е днес България. На власт са комунисти и евреи, но малко осъзнават днес това. Че българи да сме е наша гордост, и нашата едничка свобода..."

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #13 -: Септември 14, 2012, 12:08:40 »
Олеле олеле олеле....Значи всеки,който не е християнин е сатанист така ли?Човече,ти или не си в ред или ТОТАЛНО невеж.Принципно не ми дреме за мнението ти никак,ама като ги прочетох твойте глупости и не можах да се сдържа...Омръзна ми от хора,които говорят без да знаят и да обсъждат неща,които не разбират.Вземи прочети някоя книга(от четене не се умира)и поразучи малко как стоят нещата и тогава коментирай разни твърде сложни за теб теми....
Скъпа няма средно положение. Или си православен или си с дявола.
Книги май съм  прочел повече отколкото ще прочетеш някога ти, ама щом ми даваш съвет, кажи коя книга да прочета да се образовам ? :mad:

Неактивен Горски Пътник

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 32
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
« Отговор #14 -: Септември 14, 2012, 14:38:03 »
коя книга да прочета да се образовам ? :mad:

Започни с буквара

Share me