България и българите > Български Национален Съюз

Официален акаунт на Български Национален Съюз

(1/8) > >>

БНС:

Уважаеми съфорумци,

уведомяваме ви, че чрез настоящият акаунт ще се публикува информация и коментари на Ръководството на Български Национален Съюз. Ако имате мнения и препоръки, не се колебайте да се свържете с нас.

България над всичко!

Франкист:
въпрос, не знам дали трябва да е тук, но все пак:

http://www.sofiautre.bg/2012/10/30/140287-karakachanov_sbira_patriotichen_suyuz_za_sledvashtoto_ns

и по-точно :

Новият - стар лидер на ВМРО в интервю за Bulgariautre.bg

"Виждането ни е за създаването на един по-широк блок, в който да се включат ВМРО, „Атака“, Защита, Българска национално-радикална партия, БНС и множество малки, регионални и младежки патриотични дружества и сдружения...."

и вие ли сте в кюпа или агент Иван говори на изуст?

Радко:
В едно телевизионно участие, Ангел Джамбазки спомена, освен изброените от теб организации, също така и Национална Съпротива. Това означава ли, че и ти/вие сте в кюпа?
Ако Организацията участва в нещо, то ще бъде съобщено от официалния им профил :)

Франкист:

--- Цитат на: Радко в Ноември 02, 2012, 19:50:05 ---В едно телевизионно участие, Ангел Джамбазки спомена, освен изброените от теб организации, също така и Национална Съпротива. Това означава ли, че и ти/вие сте в кюпа?
Ако Организацията участва в нещо, то ще бъде съобщено от официалния им профил :)

--- Край на цитат ---

Радко,много неща не са ти ясни,но няма проблем.
 Аз лично не съм в кюпа - който желае да подкрепя дебелия , да го прави.
Все пак исках да получа отговор на въпроса си!

Питанката ми е защото вечния войвода обича без да пита да слага под общ знаменател и други хора. От тази гледна точка.

Радко:

--- Цитат на: Франкист в Ноември 03, 2012, 22:28:57 ---Радко,много неща не са ти ясни,но няма проблем.

--- Край на цитат ---
Ти не знаеш нищо бе!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия