Forum > Национална Съпротива

03.03.2013! Общонародна българска революция!

<< < (2/2)

rumena moma:
 :sad-1: 
--- Цитат на: A.C.A.B в Март 02, 2013, 01:06:08 --- [Описание]
   НА 03.03.2013г. МИРНА РЕВОЛЮЦИЯ ЗА ЕВОЛЮЦИЯ!ИСКАМЕ ВСИЧКО ЗАЩОТО Е НАШЕ!БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ!СВОБОДА ИЛИ СМЪРТ!

--- Край на цитат ---

Вие в ред ли сте бе ?
"Мирна революция" !!!! ??? Къде го видЕхте това животно бе кроманьонци ?
Па хем "мирна", па хем на "свобода или смърт".....!  А па и всичко "ваше", та "наше" ли .... !
 Я обратно у чалготеката, кварталната кръчма или у любимия ви битов алкохолизъм да си изясните някои понятия !
Какви фитили палите , гражданска война ли искате бе боклуци зальохани ?
Това ли е според вас пътя за промяна бе ембриони увредени ?!?!?!

--- Цитат на: A.C.A.B в Март 02, 2013, 01:06:08 ---ДОЛУ ТИРАНИЯТА !"
--- Край на цитат ---
  :mad:

:cool-1: Примат , кой е тиранина бе ?
Я да ми го индентифицираш ако може ?
 Разберете се там у зверилника, дето им подхвърлят на водачите ви по някой и друг лев - да им играете по свирката . Кой ще налагаме утре ? ЧЕЗ ли, Златев,ЕОН,временното правителство или "олигарсите" ей така , щото сме я подкарали ?
  Да не забравите , от време на време да се самозапалва по някой !

--- Цитат на: A.C.A.B в Март 02, 2013, 12:05:05 ---Е да, но това е само началото ;) Всичко с времето си ;)

--- Край на цитат ---

:emo-1: Това звучи повече като заплаха, отколкото призив ....
 Шутове, вие ли искате да управлявате ? Деси Солджара ли ШЕ я правиме държавник ?
Щото, като гледам "организаторите" ви не се ослушват много-много, партия си направиха. Та, демек историята на "галактическия стопаджия"  се повтаря.

Редактирано от модератор:

- Консолидация на три последователно пуснати постинги
- Корекция на таговете на цитатите

Death angel:
Мене лично от всичките глупости дето станаха от началото на годината най ме озадачиха не самозапалванията, а призивите да се замеря с домати парламента !?
Хората едвам си събират стотинките за един хляб, а тея искат да купи домати от 3,50лв(В София сигурно са и по-скъпи) и да ги хвърли !?
 Че аз пресни домати на съм ял от есента бе ! :damn:
Такова нещо може да измисли само някой мамин хрантутник,  който сяда на масата на готово и не знае как се изкарват парите !
Като няма хляб ще ядем пасти, айде следващия път да ги замеряме с луканка !  :rock:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница