Автор Тема: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски  (Прочетена 20590 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sirena

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 94
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Зодия: Cancer Cancer
черните пиари да си гледат работата! Всичките обиждачи тук са нищожества, които не са дори достойни да ближат подметките на НЦВ Симеон и семейство.
:-D :-D :-D
"Величеството" правеше свирки на Ахмед Доган от 2001г до 2009г.

Напротив, Доган се мазнеше на величието, както сега Волен прави свирки на Батмана 8-)
« Последна редакция: Април 12, 2011, 09:38:00 от Hatshepsut »

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4663
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Симеон не ни е вече цар , не ни е и величество, а обикновен педеруга.

Неактивен Sirena

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Browser:
Симеон не ни е вече цар , не ни е и величество, а обикновен педеруга.

« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 05:49:16 от Hatshepsut »

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8753
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Стефан Стамболов преди смъртта си е казал: “Българският народ може да ми прости много от прегрешенията, които съм направил, но никога няма да ми прости, че доведох Фердинанд на българския престол.”
Ad honores

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3565
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.6 Firefox 3.6.6
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Напротив, Доган се мазнеше на величието

Пенке, ти на кой свет живееш бре, дете златно?  (wasntme)

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
Поздрав за Кобургите и особено на Симеон-Хасан Китин Муньо и на дедо му!

Metallica - King Nothing

Неактивен Sirena

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Browser:
Айде кажете какво направи Мозъчноболния Волен за България, а 8-)

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
« Последна редакция: Юли 19, 2010, 21:19:40 от Amenhotep »

Неактивен Sirena

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Browser:
Те направиха това, което Волен прави сега - възползвате се от шанса за последен миг до властта...
на идните избори не ще има Атака, братлета 8-) 8-) 8-)

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
Взеха брадвата на царя

Поголовно са изсечени вековни дървета в горите на Боровец

Експерти взеха брадвата на Симеон Сакскобургготски. Проверка на държавното лесничейството в Боровец е установила преди седмица, че в 16 541-те декара гори на бившия цар не е останало нищо дори за санитарна сеч, научи"Стандарт". Така горските специалисти са охладили всякакви мераци на бившия премиер да продължи да добива дървен материал.

Според горските Симеон водел дебат дали може да започне санитарна сеч отпреди месец. Въпросът стигнал до земеделския министър Мирослав Найденов, който назначил проверка дали сечта е целесъобразна.

След като разбрал, че е отрязан да сече, бившият премиер заплашил, че ще съди държавата в Страсбург за горите. Намерението му съвпадна по време и с решението на Пловдивския окръжен съд да откаже връщането на двореца "Кричим" на бившия цар.

Симеон приключи със законната сеч в горите на Рила през октомври 2009 г., когато проверка на Държавната агенция по горите установи фрапиращи нарушения в два парцела, които са част от царските гори в Рила.

В единия проверката установи, че са изсечени 23% повече от предвиденото в лесоустройствения план. В другия са били изсечени 67% над планираното. Дърварите от частното стопанство "Кардам" на Симеон рязали наред - правили масова сеч на немаркирани многогодишни ели и смърчове, оставяли непочистени сечищата и унищожавали горски подраст. Не са пощадени 120-годишни борове и 40-годишни смърчове. Неправилно са били давани разрешителни за сеч и извозване на дървесина. Те били издавани по лесоустройствения план от 2007 г. на Държавното лесничейство - Боровец вместо по одобрения през 2005 г. план на "Царска Бистрица".

Заради нарушенията със заповед на държавното лесничейство в Боровец на Симеон Сакскобургготски е забранено да добива дървесина. През декември 2009 г. депутатите гласуваха безсрочен мораториум върху правото на използване и разпореждане с горите.
« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 05:50:14 от Hatshepsut »

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 850
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.19 Firefox 3.0.19
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Стига сте плюли по великите хора!
Май само за това ставате!
Айде да ви видя ако вие бехте владетели какви щехте да ги вършите, ами само усти имате да плямпате! Срама и от Бога нямате!

Кобургите ли са "велики хора"??? Тези немски свини?  Тези, дето разсипаха България и проиграха победите на славната ни армия?

"Народа е дойна крава, която трябва да доиш до изтощение" - директен цитат от съветите на Ферди към сина си Борис или другояче казано "Фердинандови уроци по царуване". Е много велик човек наистина знаел е как да си пълни джоба тая бисексуална маймуна.

Велики владетели моето момиче бяха Исперих, Кубрат, Тервел, Крум, Симеон, Асеневци....А от по - новата история бих посочил княз Батенберг, който с малки изключения и грешки които е правил наистина обичаше България и Българския народ. Но за кобургите моля... =;
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 14:23:48 от Родолюбец IYI »

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 850
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.0.19 Firefox 3.0.19
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Стефан Стамболов преди смъртта си е казал: “Българският народ може да ми прости много от прегрешенията, които съм направил, но никога няма да ми прости, че доведох Фердинанд на българския престол.”

Да това е единствената (и много фатална за самия него не само за България) грешка на тази велика личност която лично аз много уважавам. Стамболов за мен беше единствения голям политик който България имаше след Освобождението. Политик и то от световна класа. И колко е бил далновиден само - единствено той е видял каква тлъста мизерия е докарал по грешка в България и как тя ще съсипе с необмислените си постъпки държавата.

Стамболов е бил далновиден и по още един въпрос. Той е казал, че Македония ще бъде гробницата на България и че там трябва да се пипа много внимателно. Казал е даже как трябва да стане това - чрез вътрешно Възраждане за Македония, за самия народ, който за разлика от Българите в Мизия и Тракия е бил изостанал на стотици години в своето развитие (бил е изгубил Българското си самосъзнание напълно, поддавал се е на пропаганди поради вродената си глупост, доста по - голяма като процент от тази на Българите в Мизия и Тракия и т.н.) Единствено той от всички политици е уловил ритъма на голямата европейска игра. Боже какъв умен човек!!

Сега като се замисля, Стамболов (изключвам Захари Стоянов) е единствения оцелял от старите революционни харамии. Неговата звезда не блестеше по време на революционните подготовки, не блестеше и по време на въстанията. Беше в сянката на Левски, Ботев, Бенковски.....Но въпреки всичко когато му се даде възможност той показа на какво е способен, какъв гений се е крил в него. И си мисля аз какви ли политици щяхме да имаме, ако титаните на Възраждането бяха оцелели да видят свободна България и да поемат съдбините й.....Нещата нямаше да са същите сигурен съм в това....
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 14:21:57 от Родолюбец IYI »

Неактивен Мамарчев

• Senior Member
  • Публикации: 596
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
  • Зодия: Taurus Taurus
                                                    ВМРО: Алчността на царя е възмутителна

ВМРО е възмутена от намерението на бишия премиер  на Република България да съди страната ни заради собствените си интереси.

Симеон Сакскобургготски бил стигнал до това решение поради угрозата да загуби имотите си у нас. Подобна стъпка би била проява на историческа наглост от страна на Сакскобургготски. Ние от ВМРО препоръчваме на бившия цар по-скоро да върне доброволно имотите, на които стана притежател. Само така той има шанс да разсее обяснимото съмнение, че връщането и дейността му в България се дължи най-вече на въпросните имоти.

Интересното е всъщност дали и ние като представители на българския народ не можем да съдим Негово величество за начина, по който по време на неговото управление беше разпродадена собственост, създадена от същия този народ. Ако бившият цар съди нас за „своята” собственост, дали ние не сме в правото си да го съдим за нашата собствеността?

Симеон Сакскобургготски се подигра с чувствата на мнозина българи. Мнозина, които вярваха в обаянието на една традицията, чийто продължител виждаха в негово лице. Сега бившият цар следва да докаже, че може да реабилитира повехналия си образ.

20.07.2010
 http://vmro.bg/index.php?option=com_content&view=article&id=683:2010-07-20-09-54-21&catid=5:news&Itemid=24
БОГ, НАЦИЯ, ОРГАНИЗАЦИЯ!!!

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
    • Профилът ми във VBOX7
Re: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски
« Отговор #118 -: Август 01, 2010, 11:55:50 »
Симеон вече бил завел дело в Страсбург заради мораториума върху имотите

Бившият премиер и предишен лидер на НДСВ Симеон Сакскобургготски е изпълнил заявеното си намерение  и вече е завел иск срещу България в международния съд по правата на човека в Страсбург. Това каза пред БНР юристът и член на ръководството на НДСВ Минчо Спасов.

Интервю Със Симеон Сакс - Кобургготски

Спасов каза, че няма по-подробна информация за иска, но знае, че са спазени сроковете и жалбата е внесена. Причината Сакскобургготски да търси правата си в европейския съд по правата на човека е мораториумът, който Народното събрание наложи върху разпореждането с реституираните му имоти.

Спасов заяви още, че както комисията в миналия парламент, обсъждала казуса с т. нар. царски имоти, така и юристите сега, не могат да дадат отговор на основния въпрос - защо 1947 г. държавата одържавява нещо, за което сега опонентите на Сакскобургготски твърдят, че е било държавно.

Бившият председател на парламентарната вътрешна комисия разказа и за свой разговор малко преди изборите с премиера Бойко Борисов, в който министър-председателят му казал, че "те ще му вземат имотите". Аз само мога да предполагам кои са тези "те", вероятно това са хората, с които Борисов в момента най-добре работи, заяви Минчо Спасов. И даде да се разбере, че става дума за бизнесмена Васил Божков.

Спасов каза, че НДСВ и Сакскобургготски са накърнили интересите на Божков през 2003 г. с намерението да привлекат външни инвеститори за строителството на магистрала "Тракия", както и миналия мандат с въвеждането на строги изисквания към колекционерите на антики.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8753
  • България преди всичко!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
Re: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски
« Отговор #119 -: Август 01, 2010, 17:46:55 »
Цитат
Бившият председател на парламентарната вътрешна комисия разказа и за свой разговор малко преди изборите с премиера Бойко Борисов, в който министър-председателят му казал, че "те ще му вземат имотите". Аз само мога да предполагам кои са тези "те", вероятно това са хората, с които Борисов в момента най-добре работи, заяви Минчо Спасов. И даде да се разбере, че става дума за бизнесмена Васил Божков.

Спасов каза, че НДСВ и Сакскобургготски са накърнили интересите на Божков през 2003 г. с намерението да привлекат външни инвеститори за строителството на магистрала "Тракия", както и миналия мандат с въвеждането на строги изисквания към колекционерите на антики.
Все отбор юнаци!
И ще чакаме просперитет и благоденствие...
Ала бала!!!
Българският народ е сътворил много мъдрости в живота си изпълнен с тегоби.
Ето една от тях,която добре ще илюстрира интересите на тези,които уж милеят за народа:"От костенурка вълна стригал ли си и от змия п"тка искал ли си?"

Ad honores

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf