Автор Тема: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски  (Прочетена 19414 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2860
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
Re: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски
« Отговор #15 -: Септември 29, 2007, 16:13:55 »
Мене ако питаш всяка форма е добра,която не подтиска хората, и ако има способни и свестни хора,които да управляват в името на интересите на гражданите си,така че всичко опира до личности. а за предните ми думи отнасяха се за 2001,тогава имаше ли националистическа партия с дейност?
« Последна редакция: Септември 29, 2007, 16:27:17 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен vril

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 93
« Отговор #16 -: Септември 29, 2007, 16:34:17 »
аз се насърчавах тогава,че доста държави в западна Европа са монархии и са модерни  и също установявах,че винаги сме били с цар,освен когато не сме били под игото и освен през комунизма, сега не знам дали царя е искал да върне монархията -съмнявам се!
Модерността и напредналостта са в следствие на едно единствено нещо -държавност , която добре структурира обществото (йерархизира го), законност и национална идея , която да консолидира абсолютно всички и от там нататътк и високото жизнено равнище и напредъка идват много бързо .
Всичко това е било налице до 1944 година , то и затова до тогава България много бързо е излизала от кризите и еднозначно е вървяла само  възходящо.
Какво обаче става , когато се появява в следствие на съветската окупация републиката:
Първо с еразрушава структурата на обществото (йерархията) появилия се още по време на Възраждането естествен български елит (учители, книжовници , свещеници, а по-късно офицери, адвокати , лекари , дипломати и т.н.) бива избит , съсипан , унищжен и на върха на обществото се качва кой? Аки качват се най-долните цървули, некадърници и лентяй, обикновени криминални престъпници , безродни и продажни авантюристи и да не забравяме" черешката" циганина тодор живков.Националната , консолидираща, идея е потъпкана и е заменена с класова борба , която напрактика хвърля народа (нацията) в самоунищожение, държавността е унищожена , защото другарите партийци стават привилегировани и на тях им е разрешен всякакъв разгул.Кражбата става официална политика , собствеността е отнета и това слага край на каквато и да е лична свобода и човешко достойнство и от там следва и изчезване на морала и българските добродетели.Понеже комунистите бяха и са най-банални отрепки и продажници (те и други немогат да бъдат)  нямаха , нито възпитанието , нито образованието , нито традицията да управляват съдбините на България , а и като добавим пословичната им некадърност , те с готовност  съучастваха в превръщането на България в един съветски бантустан.
Нищо повече  не е републиката, нищо повече от едни лумпени не са  и сегашните управляващи и затова нека не се чудим защо нищо не е наред.
Понеже на цървулковците никак не им се иска хората да прогледнат за истината , то и за това пускат разни  янета ден и нощ да плюят  и да отклоняват мисълта и вниманието на хората.

Не може за един български националист и патриот да има друго верую освен

БОГ, ЦАР И ОТЕЧЕСТВО!

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1555
« Отговор #17 -: Септември 29, 2007, 16:38:24 »
няма проблем,както ти харесва. гоце не ми е президент,както и симеон не ми е цар,и аз гласувах за него през 2001 ,а се оказа... какво да говорим какво се оказа,всички видяхме:не устоя в истината той,ако беше устоял щеше да остане с положително в историята,а сега едва ли,и какво е това -Български цар с не знам каква си националност,че и внукът му да се казва хасан... :-[ :-[ :-[ това е пълна изгъзица и срам :( :( :(
Като говорите за монархия имате ли идея за цар, защото след тая:
... хасан... :-[ :-[ :-[ това е пълна изгъзица и срам :( :( :(
простотия не виждам как Симеон може да бъде такъв?
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен vril

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 93
« Отговор #18 -: Септември 29, 2007, 16:42:54 »
аз се насърчавах тогава,че доста държави в западна Европа са монархии и са модерни  и също установявах,че винаги сме били с цар,освен когато не сме били под игото и освен през комунизма, сега не знам дали царя е искал да върне монархията -съмнявам се!
А дали монархията е добра форма на управление, я помисли ;)
Няма по-добра форма на управление, но и тук също има някои особености , защото зависи за каква точно Монархия иде реч :абсолютна, конституционна или парламентарна.
Но за каквато и Монархия да става дума тя винаги ще превъзхожда , каквито и да е други форми на управление.

няма проблем,както ти харесва. гоце не ми е президент,както и симеон не ми е цар,и аз гласувах за него през 2001 ,а се оказа... какво да говорим какво се оказа,всички видяхме:не устоя в истината той,ако беше устоял щеше да остане с положително в историята,а сега едва ли,и какво е това -Български цар с не знам каква си националност,че и внукът му да се казва хасан... :-[ :-[ :-[ това е пълна изгъзица и срам :( :( :(
Като говорите за монархия имате ли идея за цар, защото след тая:
... хасан... :-[ :-[ :-[ това е пълна изгъзица и срам :( :( :(
простотия не виждам как Симеон може да бъде такъв?
По-главния въпрос не е да се защити самия Симеон ,а самата монархическа идея и традиция и че именно това е естествената, нормална и традиционна форма за държавно управление на България.
Трябва да се разграничи , кои от хвърлените обвинения срещу Симеон са истина и кои -не и само тогава ще може да сме напълно наясно за неговата персона и от там да се опитаме да достигнем до извод за същинските мотиви накарали го да се върне.Само тогава бихме могли да имаме правилно разбиране и отношение спрямо него.
« Последна редакция: Април 12, 2011, 06:52:09 от Hatshepsut »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
« Отговор #19 -: Септември 29, 2007, 17:22:35 »
Държавност няма ,няма държавници. Иначе Врил,вярно е описаното преди и след 1944, наистина само няколко години след преврата 1934 постигаме бърз растеж в много отношения, и след това способните са избити,затворени и осакатени семействата им.така си е. такава ни е съдбата,че симеон и наследниците му живяха в друг свят и са далеч от истината в България. По-добре да се разкарат напълно оттука ако питаш мене, но повече искам да има истински следствени действия срещу ндсв,както и впрочем срещу останалата мафия от партии и боклуци,които управляваха и продължават.
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Родозащитникъ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 366
  • Български националъ - консерваторъ
    • Книги от Монархическо-консервативенъ съюзъ
« Отговор #20 -: Септември 29, 2007, 18:20:32 »
Съжалявам, но монархическата идея в България не трябва и не може да се осъществи чрез масонът симеон. Монархът трябва да бъде човек от народа, избран по Божията промисъл.
« Последна редакция: Октомври 01, 2007, 10:15:09 от Императора »
Монархизъмъ, Консерватизъмъ, Антикомунизъмъ!

Неактивен ничо

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 77
« Отговор #21 -: Октомври 01, 2007, 08:17:29 »
Българският монарх трябва да бъде етнически българин. А Симеон няма грам българска кръв. Нима това същество, успоредно доказало своята неприязън към българина, може да бъде наш цар? На всичко отгоре дори не е ариец а евреин, внук на *****. Симеон е презряно псе, което всеки българин е длъжен да пречука където го свари.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
« Отговор #22 -: Октомври 01, 2007, 18:17:40 »
и аз съм чел,че Симеон присъства тайно на всички масонски събирания от доста време,така че какво да говорим:невъзможно е да се служи на Бога и на мамона,(в случая масонството)  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ ,а се драска християнин симеон :down: :down: :down:

един от отвратителните субекти е симеон,натрапвани на българския народ по всички начини, типичен слуга на антибългарската политика водена у нас през доста години вече.одъртял лъжец и мошеник.
« Последна редакция: Април 14, 2011, 19:30:05 от Hatshepsut »

Неактивен Краен националист

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 110
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #23 -: Декември 15, 2007, 00:46:48 »
Този Сакскобурготски пьрво не е бьлгарин,  все чакаме да дойде да ни оправи.
Е той ни оправи за 800 дни хубаво ни оправи.

Неактивен Македония

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 138
  • Свободна Българска Македония!!!!
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #24 -: Април 07, 2008, 10:44:05 »
По хладилниците и джобовете на хората вече се усещало, че България е член на Европейския съюз. Ползата от този факт ще стане още по-ясен при реализирането на по-големи инфраструктурни проекти, заяви вчера лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски.
     Той даде интервю в предаването “Неделя 150” на БНР по повод седмата година от влизането си в активната политика у нас. На 6 април 2001 г. царят направи обръщение към българския народ в двореца “Врана”, в което даде надежди на хората за бъдещето на страната и заяви своето ясно намерение да се включи в политиката. Няколко месеца по-късно той бе избран за премиер.
     Симеон даде добра оценка за своя мандат. Според него това било времето, което довело до “напълването на хладилниците”. :o :o :o :-[

Да живееш, значи да се бориш - робът за свобода, а свободният за съвършенство

http://www.youtube.com/user/Bgna3moreta

Неактивен Валентин

• Site Supporter
  • Forum Member
  • *
  • Публикации: 279
  • Мизия, Тракия, Македония!
« Отговор #25 -: Април 07, 2008, 10:49:31 »
Този съвсем  е  изкукал!Няма  ли  съд  и  затвор  за него  най-после?! :-[
Мълчи! А вместо тебе всеки дол, пътека,
дъбрава, езеро, река, рид, планина
ще викат с глас през всички времена:
"Тук българи са, българи от памтивека!"

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 94
« Отговор #26 -: Април 07, 2008, 10:53:34 »
 ;D ;D ;D ;D  Мдаааа,напълниха се хладилниците най-вече на тези,които с помощта на "царя" и на политическите боклуци,окрадоха българския народ.Висша форма на наглост е да се твърди,че са се напълнили джобовете на хората,след като по-голямата част от българите живеят от кредити на банки или заеми от приятели.И каква добра оценка си е дал за мандата?Показа само,че е некадърник като всички управляващи и че самосъзнанието му е всякакво друго,но не и на българин.
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

Неактивен Елиан Райков

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 97
  • Живота давам,Родината НЕ!
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #27 -: Април 07, 2008, 11:03:39 »
инфлация...
След влизането ни в ЕС следва икономически срив.
Ето как става...
2009г европейски изисквания за фирмите и предприятията.
много ама с хиляди хората затварят свойте частни фирми и устават на улицата,не само те но и работниците им.
безработицата скача ряско цените са високи хората са гладни
и бум
ето я новата френска фирма
а не ето още една германса
уау всички работим за чужди предприятия евтина работна рака няма конкоренция
тъп народ работи за тях
а ем закво да неси направят цял корортен град в подножието на рила ами ако незнаете вече има нов засторен Цял град

и 3-4 села
от чужди фирми

в общи линий да обобщим разбрахте ли ме

2009година заради изискванията всички фирми който ги нямат ще бъдат санкционирани и затваряни
2009 година по късно вече ще има чужди придприятия на наша територия и това ще е новото работно място на хората
няма да са ни високи заплатите но инфлацията ще е дигнала цените до безобразие
ще копуваме ток и топлофикация от чужбина
дори храната ще внасяме от ЕС

така имаш 1200 евро заплата Която ти дават от например френска фирма
даваш 500 едвро за ядене
300 евро за ток
и още 100тшна за топлофикация не броя водата и човешките нужди

тези пари утиват обратно в ЕС защото тока топлофикацията и храните ще ни накарат да ги внасяме от там

и става един икономически катинар!

ПП: Елиан Райков - Икономист!
Наведена глава се сече по лесно от гордо вдигната!
И за България,УРААААААААААААА!
О,майко моя родино мила земя си красна райска градина.
И за тебе,без страх,без спир живота си ще даря!

Неактивен Wladyslaw Warnenczyk

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 2100
  • http://www.historum.com/
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #28 -: Април 07, 2008, 15:53:16 »
Ами моя джоб и този на приятелите ми се напълниха така да се каже значително последните години,така че за мен Симеон е прав.Хладилника точно по негово време се напълни,не знам дали заради късмета или управлението,но си е факт.Разбира се,като се казва българите не значи 100%.Аз смятам,че който е работил здраво му се е напълнил хладилника,който не - няма как.Фактите са такива,че може да е по-скъпо,но след влизането в ЕС много врати и възможности се отвориха и който се възплзва от тях печели добре.Така съм аз,така са и доста мой познати.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
« Отговор #29 -: Април 07, 2008, 16:35:27 »
Симеон говори за себе си,за синовете си,които не знаят български-техните джобове са пълни разбира се.
А особено джобовете му се напълниха като се вози на самолета на Черани.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf