Автор Тема: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски  (Прочетена 20729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kondolov

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 327
Re: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски
« Отговор #60 -: Август 13, 2008, 17:07:57 »
 ;) ;DНяма объркване,всичко е точно,но въпроса е кои как разбира нещата.Има архиви които доказват кои и как е купил земите/горите/в рила и това е  Йонко Въпцаров по поръчка на Фердинант.Да ама човека ги е купил на свое име не на името на Фердинант.Та сега внук му няма нищо.Но явно Симион Борисов знае поговорката дето Пайси е записъл"О,неразумни юроде,поради что се чудиш един е измислил молива другия гумата"Тези документи ги имаше някъде в архивите на сайта на ВМРО,дано някой пак ги покаже и тука.
Единство и сила.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2837
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #61 -: Август 14, 2008, 20:16:46 »
Симеон вече за всяко изречено изречение,искал да му се дава по една гора.
До края на мандата,ще станат и 30 000 дка.
Олимпи Кътев е за разбиване на муцуната,не само той де.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • Публикации: 1010
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #62 -: Август 14, 2008, 20:28:17 »
Няма повече да му дават.Той ги продава ,а Фердинат е изучавал природата.Има голяма разлика между тях.
Тоя Симеон Крадъцът трябва да бъде изгонен и да не бъде допускан в България.
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Kondolov

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 327
« Отговор #63 -: Август 15, 2008, 15:02:35 »
 :)А,немойте тека деца,той нащ Симиончо е решил да стигне по завземане на земи своя велик  съименик-цар Симион Велики.Огледал се за византииски земи няма,огледал се за гръцки земи няма/всичко български наоколо/е решил си проблема,чакаи да взема аз български гори да си ги присвоя,ама няма воиска е иза  мекерета дето са готови на всичко.Дали му гората българска ,че чак му я надали.И ето след 100 години неговите испански наследници,ще казват имахме велик дядо с много  далавери и измами ама оспя да ни направи богати с ленни владения.Ще му вдигнат и паметник на Симион горския/дето едно дърво не е засъдил,дето не знае български/да ама прекарал цял един народ и станал ама много богад."Приликата с лица и действителни събития е случайна но филма се обосновава на реални факти" >:(
Единство и сила.

Неактивен Генерал Колев

• Registered user
  • Hero Member
  • Публикации: 2614
  • България над всичко!
« Отговор #64 -: Декември 28, 2008, 20:13:05 »
Симеон: Хората не се интересуват от моите имоти

"Да доживея да си видя на баща ми имотите не е нещо, което е основно за мен. Това не могат да го разберат някои хора и непрекъснато искат да ме уязвят", коментира лидерът на НДСВ пред БНР.

Рейтингите ни са много ниски, призна в интервю за БНР лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски. Той обаче се учуди, че при такова ниско одобрението, интересът към партията в медиите не престава.

Едва ли НДСВ е мой проект като такъв, каза още Сакскобургготски.

Би било интересно да се зададат тези въпроси на по-широка база хора, отговори той, попитан относно връщането на имотите му в България.

"Да видим дали не биха отговорили, че това не ги интересува. Аз го усещам, че това е изкуствено, но в крайна сметка България е една правова страна, частната собственост е призната. Оттам нататък непрекъснато да се повдигат въпроси... може да има политическа цел, може някой да има интереси от това.

Струва ми се погрешна като тактика и може да рикушира върху други хора, които пък като че ли нямат интерес да говорят за техните имоти", заяви лидерът на НДСВ.

Той коментира и информациите, че има намерение да си върне каляската на Фердинанд чрез поправките в Закона за културното наследство:

"Това вече последното...Толкова години въобще не съм мислел, че ще се завърна в България. А пък отгоре на това, че ще доживея да си видя на баща ми имотите не е нещо, което е основно за мен. Това не могат да го разберат някои хора и непрекъснато искат да ме уязвят.

Аз мисля, че докато светът продължи да се върти, новините ще се повтарят", обобщи Сакскобургготски.

По думите му ролята на НДСВ в тройната коалиция е по-скоро балансираща. Той опроверга информациите, че партията му играе като опозиция в правителството на Станишев.

"Понякога липсва комуникация между самите партньори и участници в коалицията, друг път може да бъде на лична основа. Главното е, че сме в тази коалиция", коментира Сакскобургготски.
По материали на БГНЕС

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=1262352

:devil: :devil: :devil:
« Последна редакция: Август 19, 2011, 18:46:58 от Hatshepsut »
България над всичко!

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1655
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
« Отговор #65 -: Декември 28, 2008, 21:14:00 »
Камшик за негово нищожество! Марш обратно в Мадрид! :devil:
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1532
« Отговор #66 -: Декември 28, 2008, 21:36:05 »
Много ми е интересно дали не са поорязали част от нещата дето е казало негово голямо нищожество.
 Чух, че др. цар бил произвел големата новина .
 Рекъл бил пичо, така между другото, че се очаква ЕС-то да ни отмаат една предпазна клауза.  :kill:
« Последна редакция: Август 19, 2011, 18:47:59 от Hatshepsut »
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2837
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #67 -: Декември 29, 2008, 00:12:18 »
Aз пък се интересувам от тези имоти,които до един Симеон не заслужава,защото не са негови. Този човек не е в час,както цялата ни власт,която допуснахме да ни натресат за пореден път.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #68 -: Декември 29, 2008, 20:45:49 »
Този е последният ден, в който държавата има право да поиска от лидера на НДСВ Симеон Сакскобургготски възстановяване на собствеността на 4500 декара гори в Самоковско, които са му върнати в повече, според публикация в news. bg.

Държавната агенция по горите може да поиска от съда да задължи бившия премиер да върне земите. Но след тази  дата такъв иск няма да може да бъде внесен поради изтичане на срока на давност.

Припомняме, в обширно интервю за БНР Симеон заяви, че би било интересно да се зададат тези въпроси (за имотите му, б.а.) на по-широк кръг хора и да видим дали няма да отговорят, че това въобще не ги интересува, че го намират излишно и извън сферата на интересите си.

„Аз усещам, че това е изкуствено, защото в крайна сметка България е една правова страна, частната собственост е призната.В крайна сметка моите имоти вече толкова са спрягани, прозрачни, проверени и какво ли не, че се знае това, което имам”, изтъква Симеон.

По думите му след толкова години в изгнание той въобще не си е мислел, че ще се завърне в България – „а отгоре на това, че ще доживея да видя пак имотите на баща си. Така че не е нещо, което е основно за мене”.

"Българи": Но защо интелигентият и прозорлив г-н Симеон Сакскобургготски заема позата на уж незаинтересован, като твърди буквално: „Така че не е нещо, което е основно за мене.” От позицията на своите близо 72 г. може да си позволи вече всякакви внушения, но само неговите преки наследници са шестима /съпругата му, синове и дъщеря/, без внуците. А колко броят племенниците му с техните деца от страна на сестра му Мария-Луиза ?

А как стои въпросът със сънаследниците – а сигурно има - от страна на леля му княгиня Надежда ,херцогиня фон Вюртемберг, починала през 1958 г, тя пък е оставила трима сина и две дъщери?/ чичо му княз Кирил Преславски и другата му леля княгиня Евдокия нямат деца / Те също са от рода Кобург-Гота.

Един генеалог наскоро спомена, че в българските наследствени имоти на царската фамилия имат интереси близо 30-40 души, все аристократи извън България. Тук някъде е заровено кучето, а то като нищо може да възкръсне и на свой ред да се разрови. А иначе г-н Сакскобургготски  може да твърди, „каквото му душа сака”, както викат шопите.

Какво ли я чака бедната, мила България, наистина ни е бедна фантазията 

http://bolgari.net/
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Публикации: 3565
  • Доброму, добро да прави, злому с ножа по главата!
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.6 Firefox 3.6.6
    • Профилът ми във VBOX7
  • Зодия: Gemini Gemini
Симеон съди България в Страсбург

Симеон Сакскобурготски ще заведе дело срещу България в Страсбург. Причината е мораториумът, който Народното събрание е наложило  върху разпореждането с реституираните му имоти, съобщи БНР.

Сакскобурготски лично е уведомил по телефона премиера Бойко Борисов за намерението си да заведе дело. Бившият премиер се е оплакал от неоснователно, според него, наложения запор върху горите му.

Нека припомня ...

Интервю Със Симеон Сакс - Кобургготски

К.Кеворкян: Материални претенции към България имате ли?
Симеон: Как материални?
K.Кеворкян: Т.е. имуществени?
Симеон: Как тъй, в собствената си страна, не! От мене това няма да се види...

« Последна редакция: Юли 18, 2010, 16:48:19 от Amenhotep »

Неактивен Sirena

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 94
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Зодия: Cancer Cancer
Законен цар да няма права над имотите си? Де се е чуло и видяло?! :| :@

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
Законен цар

КОНСТИТУЦИЯ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Глава първа
ОСНОВНИ НАЧАЛА

Чл. 1.
(1) България е република с парламентарно управление.
« Последна редакция: Юли 18, 2010, 16:25:58 от Amenhotep »

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4663
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 8.0 Microsoft Internet Explorer 8.0
Глава първа
ОСНОВНИ НАЧАЛА

Чл. 1.
(1) България е република с парламентарно управление.

Референдума за република или монархия проведен след 9.9.44г. е незаконен, фалшифициран и съответно недействителен. Това значи че република България е незаконна страна. Всеки подкрепящ подобна република е долен комунист и комунистически слуга.

Неактивен Sirena

• Registered user
  • Forum Member
  • **
  • Публикации: 94
  • Browser:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Microsoft Internet Explorer 6.0
  • Зодия: Cancer Cancer
България с република, след като законният престолонаследник е изринан, изпъден по най-долния начин от една торба неуки комуняги....друг е въпросът, че НЦВ Борис е убит от същите тези комунистически уроди.
Нека се върне монархията!

Неактивен Amenhotep

• Pharaoh
  • Hero Member
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
    • Профилът ми във VBOX7
Нали вече го върнахте тоя комуно-монах юдео.-масона Кобургготски?

Видяхте го какво направи .. за 8 години управление ...

Ама вие садомазохистчета, явно искате пак да си го върнете ...

долен комунист и комунистически слуга.

Междувпрочем, на двата неразумни юруда - емигранти, които са писали в темата ще напомня, че ако тоя чифут осъди България в Страсбург, всички хора в българия ще трябва да му плащат за обезщетенията.
А на емигрантчентата - невъзвращенчета ще кажа да напуснат тоя форум и да не го задръстват с българофофобското си присъствие. Това е форум за Български Националисти, а не за родоотстъпници и майцепродавни ибрикчии!
« Последна редакция: Юли 18, 2010, 17:53:27 от Amenhotep »

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf