Автор Тема: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски  (Прочетена 20731 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nik

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 213
Re: Мадридският мошеник Симеон Сакскобургготски
« Отговор #30 -: Април 09, 2008, 01:28:20 »
Ами моя джоб и този на приятелите ми се напълниха така да се каже значително последните години,така че за мен Симеон е прав.Хладилника точно по негово време се напълни,не знам дали заради късмета или управлението,но си е факт.Разбира се,като се казва българите не значи 100%.Аз смятам,че който е работил здраво му се е напълнил хладилника,който не - няма как.Фактите са такива,че може да е по-скъпо,но след влизането в ЕС много врати и възможности се отвориха и който се възплзва от тях печели добре.Така съм аз,така са и доста мой познати.
Варненчик,не харесвам хора,като теб,които парадират със собствено благополучие на фона на бедстващия "собствен"народ!Собствен в кавички,защото не знам на кой Бог се кланяш!При това,правиш хората  на глупаци,когато искаш да им кажеш,но точната дума е внушиш,че останалите ,"неуспелите", са некадърници!Това е елементарна позиция на самодоволник и съвпада  с позицията на българомразците и наетите от световната мафия ,които  точно внушават на простия човек,че всички останали освен него са добре,а той не е добре,защото няма качества!Значи,тррябва още да се старае,още да дава,да спре да иска,да не се оплаква и да си знае,че за всичко си е виновен само той!Но това са разбирания на човек с разрушена ценностна система,разбирания на морален пигмей!И това,че  си добре сега,на фона на всеобщото народно  бедствие,на загиването на България е не похвала,а "срам за теб",-мисълта е на древни мъдреци и на Конфуций също,гениално прозрение!Да се поясня.Конфуций казва-"Да си богат в страна,която върви по пътя Дао /общо казано-справедливостта/ е похвално,да си богат в страна,която е загубила пътя Дао /справедливостта/-срамно! Аз казвам на това-пир по време на чума, или още:Хората,които се дуят,с благополучието си днес,НА ФОНА НА ВСЕОБЩИЯ РАЗВРАТ И РАЗРУХА ВЪВ ВСИЧКИ АСПЕКТИ НА СОЦИАЛНИЯ ЖИВОТ,когато за да спечелиш и да си добре,трябва да жертваш морални ценности, са духовни нищожества!Всички знаем как са придобити с малки изключения имотите на богатите днес!Лично аз знам това от първа ръка!А да ти цитирам ли .Библията  и приказката  на Иисус за богатите!Така че, бъди си добре,не ти завиждам,дано с честен и упорит труд и възможности да си стигнал до тук,но не излазяй,като наядена въшка на челото,за да я видят колко е едра и не кори другите,че са некадърни,защото това просто не е вярно!А и не е лошо,понеже си в православен и националистически сайт да се определиш/не за нас,за себе си/, на кого служиш-на Бога или на Мамона?!В смисъл защо не се похвалиш с нещо наистина стойностно,различно от материалното благополучие,ако си истински християнин! Християните ценят духовното,не материалното! А ПАРИТЕ ЛИ?! ПАРИТЕ, ТЕ  ТЕ ПРАВЯТ РОБ!!! НЕ ЗНАЕШ ЛИ,ЧЕ ДНЕС И ДА ИМАШ,СИ РОБ НА ТЕЗИ,КОИТО ИМАТ ПОВЕЧЕ! СВОБОДЕН Е КОЙТО НЯМА,А ИЗБОРЪТ Е НАШ НА ВСИЧКИ!

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 93
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #31 -: Април 09, 2008, 08:12:36 »
nik,няма смисъл да коментираш изказването на въпросния потребител.То нали знаеш-акъл насила не  може да се даде.Не напразно никой от предните изказали се по темата не отговориха на поста му-няма смисъл просто!  ;)
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

Неактивен Елиан Райков

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 97
  • Живота давам,Родината НЕ!
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #32 -: Април 09, 2008, 15:26:22 »
Както има и богати така има и бедни но ако беше комонистическа България щяхме да сме 8 пъти по богати!
Наведена глава се сече по лесно от гордо вдигната!
И за България,УРААААААААААААА!
О,майко моя родино мила земя си красна райска градина.
И за тебе,без страх,без спир живота си ще даря!

Неактивен Nik

• Forum Member
  • **
« Отговор #33 -: Април 10, 2008, 18:07:30 »
"....Българите просто имате ".....  :o :kill: :down:

Неактивен Kondolov

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 327
« Отговор #34 -: Април 10, 2008, 18:27:27 »
Да ,Симион борисов си върна земите/дето не са негови/,ама найсе разбра той,че сме влезли във ЕС.Аз не искам да се оплаквам колко сме бедни,нито да се хваля колко сме спечелили,Но ще посоча някой факти.Интересна работа е,че със тези заплати и пенсии дето ги дават,като си платиш тока и водата ти остават толкова,че да изкараш две сдмици горе долу нормално.Вярно и хладилника е пълен ама със въздух и лед.Доволни са и тия дето работиха по 40 години трета категория труд-селско стопанство,шивачки абе въобще обикновения българин.Сега взимат по 100 лв.пенсия ама за кое по напред да я дадът.Дали за храна или да си платят  тока и водата или  да си вземат лекарствата./Е,те си знаят,добре са иначе/.Работили ,работили а сега не могат да си вземат едно кило сирене.Да ама били богати имали земя която им е върната/ама как да я работи с какво ?/.Добре са и ония женици,дето се чудят какво да сложат на масата на децата и внуците си,а недай боже да дадат  5 лв.за билет за цирка дето е дошъл и внучето иска да види нещо интересно.Добре са и тези младите дето взимат заплата ,ама не могат да си позволят да отидат на едно кино или театър,защо ли.Така е живота въобще българина е добре ама нали е свикнъл да се оплаква ,Но казал е един писател"Дии воле като няма прокопсия,плюл съм на тая орисия",защото ако сме във ЕС да получаваме като тях заплати и пенсии.
Единство и сила.

Неактивен Пол Пот

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 444
  • бахмааму...
  • Зодия: Cancer Cancer
« Отговор #35 -: Април 10, 2008, 19:24:53 »
По хладилниците и джобовете на хората вече се усещало, че България е член на Европейския съюз. Ползата от този факт ще стане още по-ясен при реализирането на по-големи инфраструктурни проекти, заяви вчера лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски.
     Той даде интервю в предаването “Неделя 150” на БНР по повод седмата година от влизането си в активната политика у нас. На 6 април 2001 г. царят направи обръщение към българския народ в двореца “Врана”, в което даде надежди на хората за бъдещето на страната и заяви своето ясно намерение да се включи в политиката. Няколко месеца по-късно той бе избран за премиер.
     Симеон даде добра оценка за своя мандат. Според него това било времето, което довело до “напълването на хладилниците”. :o :o :o :-[

той човека все по джоба усеща... по джоб се усети и БЪЛГАРИН, като му ПОДАРИХА сума ти държавни  имоти, да го е... и мизерника!!!

Неактивен Хитлер

• Вечното присъствие
  • Registered user
  • Senior Member
  • Публикации: 707
  • ! Смърт за всички предатели !
    • SS GROUP
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #36 -: Април 10, 2008, 23:34:22 »
Никаква разлика в сравнение с преди....
Сега просто има повече богати депутати....
Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин. - Член 39 от Конституцията на Република България

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • Публикации: 1010
  • mąθran
    • http://www.geocities.com/bulgarian_aviation/Aviation/Bulgarian.htm
« Отговор #37 -: Април 12, 2008, 11:17:59 »
Симеон Сакско-Кобург-Готски срами името Симеон
Иран ,Армения - вечни приятели с България.
Както и горе ,тъй и долу!

Неактивен Nik

• Forum Member
  • **
« Отговор #38 -: Април 16, 2008, 00:26:18 »

Варненчик,не харесвам хора,като теб,които парадират със собствено благополучие на фона на бедстващия "собствен"народ!Собствен в кавички,защото не знам на кой Бог се кланяш!При това,правиш хората  на глупаци,когато искаш да им кажеш,но точната дума е внушиш,че останалите ,"неуспелите", са некадърници!Това е елементарна позиция на самодоволник и съвпада  с позицията на българомразците и наетите от световната мафия ,които  точно внушават на простия човек,че всички останали освен него са добре,а той не е добре,защото няма качества!Значи,тррябва още да се старае,още да дава,да спре да иска,да не се оплаква и да си знае,че за всичко си е виновен само той!Но това са разбирания на човек с разрушена ценностна система,разбирания на морален пигмей!И това,че  си добре сега,на фона на всеобщото народно  бедствие,на загиването на България е не похвала,а "срам за теб",-мисълта е на древни мъдреци и на Конфуций също,гениално прозрение!Да се поясня.Конфуций казва-"Да си богат в страна,която върви по пътя Дао /общо казано-справедливостта/ е похвално,да си богат в страна,която е загубила пътя Дао /справедливостта/-срамно! Аз казвам на това-пир по време на чума, или още:Хората,които се дуят,с благополучието си днес,НА ФОНА НА ВСЕОБЩИЯ РАЗВРАТ И РАЗРУХА ВЪВ ВСИЧКИ АСПЕКТИ НА СОЦИАЛНИЯ ЖИВОТ,когато за да спечелиш и да си добре,трябва да жертваш морални ценности, са духовни нищожества!Всички знаем как са придобити с малки изключения имотите на богатите днес!Лично аз знам това от първа ръка!А да ти цитирам ли .Библията  и приказката  на Иисус за богатите!Така че, бъди си добре,не ти завиждам,дано с честен и упорит труд и възможности да си стигнал до тук,но не излазяй,като наядена въшка на челото,за да я видят колко е едра и не кори другите,че са некадърни,защото това просто не е вярно!А и не е лошо,понеже си в православен и националистически сайт да се определиш/не за нас,за себе си/, на кого служиш-на Бога или на Мамона?!В смисъл защо не се похвалиш с нещо наистина стойностно,различно от материалното благополучие,ако си истински християнин! Християните ценят духовното,не материалното! А ПАРИТЕ ЛИ?! ПАРИТЕ, ТЕ  ТЕ ПРАВЯТ РОБ!!! НЕ ЗНАЕШ ЛИ,ЧЕ ДНЕС И ДА ИМАШ,СИ РОБ НА ТЕЗИ,КОИТО ИМАТ ПОВЕЧЕ! СВОБОДЕН Е КОЙТО НЯМА,А ИЗБОРЪТ Е НАШ НА ВСИЧКИ!

А аз едно не мога да разбера - защо в тази страна да раздуваш навсякъде колко си беден,нещастен и смазан от живота е похвално,хубаво и ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПОПУЛЯРНО,а да кажеш,че не си зле,че си добре и свързваш двата края безпроблемно е лошо,срамно,аморално и хората които го правят са "духовни нищожества","морален пигмей" и тн.?Не говоря да се хвалиш,надуваш и натрапваш на другите (както правят останалите с бедността),а чисто и просто да констатираш,когато това се обсъжда в една тема като тази,че все пак не всички лазят на улицата,умират от глад и са смазани от ужасния живот!Аз никога не съм се хвалил,защото нямам с какво толкова да се хваля,тъй като не съм супер богаташ,а нормален,работещ честно и честно изкарващ прехраната си човек.Разликата обаче между мен и голяма част от българите (очевидно и ти) е че аз винаги гледам хубавите страни на живота и как една чаша е наполовина пълна,а не празна.Българите просто имате сякаш вкоренено от годините на прехода чувство на песимизъм и ОБИЧАТЕ да откривате и показвате лошите страни на живота,а не добрите.Аз пък като контра на този мироглед нарочно гледам да показвам хубавите страни на живота,но както се вижда това веднага ме прави "духовно нищожество" и тн....

Не разбрах онова за Бога и Мамона,само мога да кажа,че съм вярващ католик.Чел съм и чета Библията и не смятам,че да си заможен (а аз дори не съм такъв) в една бедна страна е грях.Да си заможен,защото си КРАЛ или правил други такива неща е грях,но не ако си си изкарвал парите честно,както правя аз и споменатите от мен мой приятели.Така че не ме обвинявай нито в себеизтъкване,нито в духовна нищета,а изпий едно и си пусни "What a wonderful world". :-P
Поста ти е пълен боклук!Полуоправдание,полунеразбиране,полунападение,но общо взето -боклук,както казах в началото!И знаеш ли защо?Не,че си глупав,но си стъпил на погрешна позиция и може би си си мислиш,че насреща си имаш глупаци!Да,ама не!И за последен път,просто заради собствено удоволствие ,а и заради българите в този форум,ще направя една лека дисекция на написаното от теб!   Първо, си в националистически форум с правила!Ти се дистанцираш  от българите чрез неприкрит и злонамерен укор и де факто се поставяш извън сферата на добронамерените инакомислещи,които търсят истината чрез дебат!Второ,правиш се ,че не ме разбираш /даже не мене,а древните мъдреци,които цитирах/,за срамното богатство в държава,където не цари справедливост! Или е егоизъм,или умишлено неразбиране,поради конфликт на интереси и ли просто тепегьозлък!,прости ме Господи ,заради нехристиянската дума! Мога да подкрепя с доказателства,че ако струваш нещо и си готов да жертваш морални ценности,може да отидеш  далеч ,а ако не искаш,отиваш в канала,ако ще и гений да си!То така и става,в пълен противовес на каузата ти за некадърниците!Точно честните и идеалистите и гении дори,които не желаят да се продават, отиват  в "канала!"А ти си толкова кадърен,че и един смислен отговор не ми направи!Нищо де,нали в момента си по-добре финансово!И понеже ме цитираш,ще ти кажа,че можех да бъда доста добре материално,макар,че и сега не се оплаквам особено,ако бях по-сговорчив,но за разлика от други, не бях и за това сега ти пиша!Иначе,просто нямаше да те забелязвам!Мижитурките успяват винаги,най-вероятно защото те не са заплаха за статуквото!Народа още казва-за курви и бандити,лош строй няма!То и Конфуций,който ти цитирах същото казва,ама малко по-различно и кой има акъл да забележи?!Призмата на "егото" е страшно нещо,но сега искам да спра! За нормаленчовек е достатъчно!

Неактивен FELDMARSCHALL

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2768
  • АРИЕЦ
  • Зодия: Scorpio Scorpio

Интервюто е взето от Кеворк Кеворкян в предаването Всяка неделя.Датата не знам, но е преди тоя боклук Сакскобургготски да стане премиер и да заграби половината България. :devil: :devil: :devil:

В интервюто заявява, че нямал имуществени претенции спрямо България! :o
« Последна редакция: Ноември 01, 2018, 05:43:56 от Hatshepsut »

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • mąθran
Еми той нали уш е цар,а царът трябва да бъде богат,и ето ,че стана богат.Като крадеш - може да станеш най - богат.

Неактивен Ванадий

• Hero Member
  • Публикации: 1592
Какъв цар бе... цар Борис например може да беше цар, но беше човек на народа, той тия работи не ги е правил. Тия имоти да не би царят (Става дума за Фердинанд и Борис) да ги е купил или изкарал със свои пари. Тва е се едно сега наследниците на Тодор Живков да дойдат и да му искат резиденциите (които между другото са много по уредени от дворците на Борис III) за себе си  :down: Тва тъпото Синеончо (щото едно време кат замина за Испания беше пишлеменце и тей до запомниха хората за последно като го видяха  :-P) е срам за баща си  :down:

Неактивен Болгардингезе

• Hero Member
  • mąθran
Определено е срам за своите велики бащи.Той само думата " крада" знае!

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2837
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
Симеон ми е вече отвратителен човек,добре че много рядко гледам новини за да попадам на муцуната му.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Kondolov

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 327
 ;DПърво Симион Борисов,не е коронясван за цар,както е според традицията и протокола.Когато напуска България той е малолетен,след смърта на  баща му цар Борис ІІІ,управлението на държавата е от Регенти до навършване на пълнолетието му.А когато навършва пълнолетие вече няма царство България.Имотите присвоени от дядо му и баща му са държавна собственост.Така,че Симион Менчето/пояснявам-меден съд калаидисан,отгоре лъщи отдоло е обикновен метал с една дума измама/.доиде в България  да вземе каквото може с помоща на г..лизците и стана един от най-богатите в Европа.Ама народа го е казал -Не е луд този които яде баницата а този които му я дава.В държанието му няма нищо царско и благородническо-по скоро ми прилича на стар чифут от капълъ чершия.
Единство и сила.

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf