Автор Тема: Най-противен соросоид?  (Прочетена 1772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4757
  • Country: it
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 62.0.3202.97 Chrome 62.0.3202.97
Re: Най-противен соросоид?
« Отговор #15 -: Март 12, 2018, 18:21:49 »
  ДНЕС ОБЛИЗА ли АНУСА на путКин и Волен Сфинктеров !?
Мисля е подобни коментари в стил хомо-сексуализъм не подхождат на националистиески форум. Има си предполагам разни гей форуми където си задават подобни въпроси.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #16 -: Март 13, 2018, 11:01:01 »
Ал Йо - велик, както винаги.
Не знаех че Левски и Ботев са се борили срещу Русия, но сега го научих .
Предполагам че има пред вид свои съквартиранти в Карлуково, мислещи се за Левски и Ботев :mad:

Ето какво написа във Фейсбук Александър Йорданов:

АБЕ,ВОЛЕНЕ, абе тарикатино, не видиш ли, че не Сорос, а Ботев и Левски са против Русия! Какъв си ми патриотин бе драги, като не схващаш, че ние българите следваме заветите на Ботев и Левски, а не простотиите на Путин!

Ха озапти се, бре! Седни си на задника. Булки си смени няколко, душата си продаде, депутат стана. Казват, че и парици си скътал за черни дни. Какво още искаш: направо Русия да ни окупира ли иск
http://bultimes.bg/al-io-abe-volene-abe-tarikatino-ne-vidish-li-che-ne-soros-a-botev-i-levski-sa-protiv-rusiya/

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1940
  • Country: bg
  • Browser:
  • Firefox 58.0 Firefox 58.0
« Отговор #17 -: Март 13, 2018, 11:44:51 »
РУБЛАДЖИЙСКИ МАНГАЛ, тук не е училище, нито детска градина, в която да учиш българската история, и в какво са вярвали БЪЛГАРСКИТЕ ни възрожденци !!!!

Да руски ТРОЛ,  и В.Левски и Х.Ботев , както и всички наши революционери  възрожденци са РУСОФОБИ  и НЕНАВИЖДАТ любимият ти АЗИАТСКИ КЕНЕФ -  рАсия !!! 

Ал Йо - велик, както винаги.
Не знаех че Левски и Ботев са се борили срещу Русия, но сега го научих .
Предполагам че има пред вид свои съквартиранти в Карлуково, мислещи се за Левски и Ботев :mad:

Ето какво написа във Фейсбук Александър Йорданов:

АБЕ,ВОЛЕНЕ, абе тарикатино, не видиш ли, че не Сорос, а Ботев и Левски са против Русия! Какъв си ми патриотин бе драги, като не схващаш, че ние българите следваме заветите на Ботев и Левски, а не простотиите на Путин!

Ха озапти се, бре! Седни си на задника. Булки си смени няколко, душата си продаде, депутат стана. Казват, че и парици си скътал за черни дни. Какво още искаш: направо Русия да ни окупира ли иск
http://bultimes.bg/al-io-abe-volene-abe-tarikatino-ne-vidish-li-che-ne-soros-a-botev-i-levski-sa-protiv-rusiya/
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #18 -: Март 13, 2018, 14:03:40 »
  и В.Левски и Х.Ботев , както и всички наши революционери  възрожденци са РУСОФОБИ  и НЕНАВИЖДАТ любимият ти АЗИАТСКИ КЕНЕФ -  рАсия !!!
Предполагам Ботев има стихове с омраза към Русия и Левски пише в някое от писмата си че ги мрази. Скоро ще кажеш че са били за вечна дружба с турците и исляма. И понеже Левски в никое писмо не е писал че мрази Русия, а Ботев няма стихове или писмо срещу Русия излиза че това е някаква доста глупава лъжа. Ако е истина покажи ни някакво доказателство.
Ей политиканстването и стремежа си да угодите на масоно-сатанистите и соросоидите посягате и на Левски и на всекиго. Мисля че трябва да ти се направи забележка и простотиите ти да се трият.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #19 -: Март 13, 2018, 18:00:21 »
Как РУБЛАДЖИЯТА Oribe Peralta е пропуснал най - противният соросоид в България серГЕЙ станиШЕФ:   :lol:  :lol:  :lol:

« Последна редакция: Март 13, 2018, 18:02:33 от Siegfried »

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #20 -: Март 13, 2018, 18:12:16 »
Предполагам Ботев има стихове с омраза към Русия и Левски пише в някое от писмата си че ги мрази. Скоро ще кажеш че са били за вечна дружба с турците и исляма. И понеже Левски в никое писмо не е писал че мрази Русия, а Ботев няма стихове или писмо срещу Русия излиза че това е някаква доста глупава лъжа. Ако е истина покажи ни някакво доказателство.
Ей политиканстването и стремежа си да угодите на масоно-сатанистите и соросоидите посягате и на Левски и на всекиго. Мисля че трябва да ти се направи забележка и простотиите ти да се трият.

И да ти постна поредното доказателство, за какво да го правя ***, за какво, последният месец си загубих времето ***, за да пиша и  да поствам линкове доказващи достоверността за нещата които пишех , и  какво се случваше, ти изобщо не си и правеше труда да ги четеш, защото не изнасяха на РУБЛАДЖИЙСКАТА ти АНТИБългарска пропаганда и манипулации.   Ти моето момче, си толкова прост РУБЛАДЖИЯ,  че изобщо не си заслужава човек да се опитва да те ОГРАМОТЯВА, защото РУСОРОБИЯТА и БЪЛГАРОФОБИЯТА НЕ СЕ ЛЕКУВАТ ! 

Да унизявате България в полза на рАсия е код вписан в майчиното мляко на вас рубладжиите/потомствени комунисти !

« Последна редакция: Март 13, 2018, 19:28:52 от Hatshepsut »

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #21 -: Март 13, 2018, 19:22:10 »
И да ти постна поредното доказателство, за какво да го правя неграмотно славянско мангалче, за какво, последният месец си загубих времето с циганската ти особа
Извинете но нормално ли е да се допускат подобни обиди във форума ?
Да унизявате България в полза на рАсия е код вписан в майчиното мляко на вас рубладжиите/потомствени комунисти !
В полза на Русия никой не унижава България, ама в полза на запада и САЩ не само я унизихте, ми и разсипахте бе .

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #22 -: Март 14, 2018, 13:32:37 »
Извинете но нормално ли е да се допускат подобни обиди във форума ?В полза на Русия никой не унижава България, ама в полза на запада и САЩ не само я унизихте, ми и разсипахте бе .

И къде РУСКА УШАНКО видя някой наш политик да е УНИЗЯВАН и ПОДИГРАВАН от запада, или САЩ, къде бе руски помияр, къде ? А славянските ти братя от рАсия  почти всеки ден се подиграват и обиждат България, начело с т. нар. им Патриарх, полковник от КГБ !!!

Заминавай в "православната" руска църква да поднасяш цветя на Патриархът на руската църква - Сталин !!!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #23 -: Март 14, 2018, 14:24:42 »
И къде РУСКА УШАНКО видя някой наш политик да е УНИЗЯВАН и ПОДИГРАВАН от запада, или САЩ, къде бе руски помияр, къде ?

Те примерите край нямат. Имаше един президент на САЩ бивш хипар и отявлен дегенерат, който при престоят си в България беше с велурени вжинси и то леко къси все едно ще играе голф - става дума за Клинтън. Имаше един нагъл френски посланик дето ни учеше нагло какво да правим, все едно сме му слуги. Имаше един урод Пардю, беше много нагъл. А пък извратеняка Гюнтер Ферхойген нагло ни нареди да затворим АЕЦа. И т.н. и т.н. драги ми другарю  и драги ми Сорос.

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2851
  • Не бойте се!
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #24 -: Март 14, 2018, 15:07:02 »
И къде РУСКА УШАНКО видя някой наш политик да е УНИЗЯВАН и ПОДИГРАВАН от запада, или САЩ, къде бе руски помияр, къде ? А славянските ти братя от рАсия  почти всеки ден се подиграват и обиждат [/img][/url]
Западът унижава народа ни чрез политиците ни. А политиците ни си ги обгрижва и инструктира къде на наш терен, и доста по-често ги привиква като слугинчета. Първата работа на всеки премиер е да отпраши я за Брюксел я за щатите. Още даже не са преброили бюлетините и веднага след нагласените проценти с големи лъжи излитат. Припкат, бързат.
За пред нашите медии нашите политици биват хвалени от западните- колко добре работели, ама колко добре се справяли, колко били умни и способни. В същото време България си остава най-бедна и най-корумпирана в евросъюза. Хем ги хвалят, обаче си остават политици без никакви реални резултати. Често казвам че вестите, фактите и новините в България ни се поднасят като на малоумници.
Руският ботуш над България беше гаден верно до 1989 г.  Но България имаше промишленост, да не говорим за селско стопанство и изобилие, нямаше бедност, нямаше клошари, циганите работеха и плащаха данъци(ФАКТ), имахме защита по границите! Факт! На България беше оставена свобода в доста области за развитие, които бяха нелошо използвани.

Сегашният западен ботуш хем е *****ски, хем е отвратителен. Хвалят политиците с които ядат и пият и после казват корумпирани сте....Кръгли идиоти!
Такива са и изброените в анкетата. Кой от кой по-скъпоплатена ***. Например Дайнов, който има собствени енергоизточници вкарани в общата енерго система и печели и от това. Или безкрайно опротивялите Инджев, Кънев, Паси ,Минчев. От останалите нямам много впечатления и слава Богу. От 2013 не гледам новини или политически коментари за повече от 2-3 минути. Не издържам и не виждам никакъв смисъл. Понякога оставям за няколко минути и всеки път се убеждавам че изборът ми да не гледам е отличен. Информирам се от нета когато ми е нужно.
« Последна редакция: Март 14, 2018, 15:12:03 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #25 -: Март 14, 2018, 15:49:16 »
Тест с една дума да разбирам, че на 100% подкрепяш руската мурзилка ТРОЛ Sirows, защото той пише същите кремълски хибридни глупости !
Изобщо не съм съгласен с теб, тия глупости изобщо "не"Знам откъде ги измисли,  и да ти кажа, наистина ме е срам да кометирам подобни хибридни внушения, сиреч русофилски манипулативни внушения от човек който е поставен да е модератор в БЪЛГАРСКИЯТ(а НЕ руския) националистически форум !?  Един манипулатор ми беше достатъчен, който от сутрин до вечер преписва като папагал от атАкиските и русофилските форумчета и залива форума отгоре до долу  с таЯ РУСКА хибридна помия, но............,  като имам време ще ти отговоря на всеки ред обстойно  !!!

Иначе мога, въпреки че не съм Нострадмус, да ти каже  откъде от нета се информираш, - от същото място, откъдето и Sirows, щом ти харесват руските-хибридни и манипулативни, антибългарски източници и рубладжийските им агенции в България......., но както казах, ще  коментирам постът ти, като имам време !

Западът унижава народа ни чрез политиците ни. А политиците ни си ги обгрижва и инструктира къде на наш терен, и доста по-често ги привиква като слугинчета. Първата работа на всеки премиер е да отпраши я за Брюксел я за щатите. Още даже не са преброили бюлетините и веднага след нагласените проценти с големи лъжи излитат. Припкат, бързат.
За пред нашите медии нашите политици биват хвалени от западните- колко добре работели, ама колко добре се справяли, колко били умни и способни. В същото време България си остава най-бедна и най-корумпирана в евросъюза. Хем ги хвалят, обаче си остават политици без никакви реални резултати. Често казвам че вестите, фактите и новините в България ни се поднасят като на малоумници.
Руският ботуш над България беше гаден верно до 1989 г.  Но България имаше промишленост, да не говорим за селско стопанство и изобилие, нямаше бедност, нямаше клошари, циганите работеха и плащаха данъци(ФАКТ), имахме защита по границите! Факт! На България беше оставена свобода в доста области за развитие, които бяха нелошо използвани.

Сегашният западен ботуш хем е *****ски, хем е отвратителен. Хвалят политиците с които ядат и пият и после казват корумпирани сте....Кръгли идиоти!
Такива са и изброените в анкетата. Кой от кой по-скъпоплатена ***. Например Дайнов, който има собствени енергоизточници вкарани в общата енерго система и печели и от това. Или безкрайно опротивялите Инджев, Кънев, Паси ,Минчев. От останалите нямам много впечатления и слава Богу. От 2013 не гледам новини или политически коментари за повече от 2-3 минути. Не издържам и не виждам никакъв смисъл. Понякога оставям за няколко минути и всеки път се убеждавам че изборът ми да не гледам е отличен. Информирам се от нета когато ми е нужно.
« Последна редакция: Март 14, 2018, 15:57:37 от Siegfried »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
« Отговор #26 -: Март 15, 2018, 10:32:53 »
Тест с една дума да разбирам, че на 100% подкрепяш руската мурзилка ТРОЛ Sirows, защото той пише същите кремълски хибридни глупости !
Изобщо не съм съгласен с теб, тия глупости изобщо "не"Знам откъде ги измисли,  и да ти кажа, наистина ме е срам да кометирам подобни хибридни внушения, сиреч русофилски манипулативни внушения от човек който е поставен да е модератор в БЪЛГАРСКИЯТ(а НЕ руския) националистически форум !?  Един манипулатор ми беше достатъчен, който от сутрин до вечер преписва като папагал от атАкиските и русофилските форумчета и залива форума отгоре до долу  с таЯ РУСКА хибридна помия, но............,  като имам време ще ти отговоря на всеки ред обстойно  !!!

Иначе мога, въпреки че не съм Нострадмус, да ти каже  откъде от нета се информираш, - от същото място, откъдето и Sirows, щом ти харесват руските-хибридни и манипулативни, антибългарски източници и рубладжийските им агенции в България......., но както казах, ще  коментирам постът ти, като имам време !

Виж сега Зигич
Не съм никакъв модератор, не съм го пожелал, нито смятам нещо да модерирам някога. Нито съм модерирал досега. Когато Хатшепсут ми каза,че съм модератор, му казах,че нямам време за това, което си е истина. Сега ти казвам,че нямам и желание. Ако искаш кандидатствай, отстъпвам ти мястото доброволно. Какъв е реда по-нататък ти се интересувай, не ме вълнува.
Писал съм каквото съм писал, и ако ти като твърде повърхностен читател, НИЩО НЕ СИ РАЗБРАЛ, си е твой проблем. Ако трябва чети,препрочитай, питай някъде и пак чети после.
Говоря всичко от собствен опит и максимално обективно. Като човек на 52 години съм видял и усетил и преживял доста повече вероятно от теб и доста други. Животът е доста повече от взиране в монитора и тракане по клавишите.
Дерзай!
« Последна редакция: Март 15, 2018, 10:38:22 от Индивидуалист »
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
« Отговор #27 -: Март 15, 2018, 15:18:00 »
Ето и отговорите :

1) В момента в света има два избора, със лошия Запад , или с крадливия, комплексиран, страдащ(БЕЗ ПОКРИТИЕ) от мания за величие - Изток - рАсия.
Знаеш ли на кой са предпочитали да се предават офицерите от SS, германският Райх и българската царска войска, пиша ти го защото това го знам, не просто от истортрията, а и от дядо ми(напуснал България с германската армия, часове преди окупацията на България от съветска рАсия на 09.09.44г.) !!! 
Не съм чул американците да настояват във всеки български град и село да се построят по 5 - 6 МЕГАЛОМАНСКИ паметника на американската армия и президент, на които всички българи РОБОЛЕПНО да се кланяме и ежедневно да благодарим, като бройката им да НЕ е ПО - МАЛКО от 1 500 , колкото са РУСКИТЕ паметници на територията на ОКУПИРАНА от РУСИЯ България( в момента !!!) : https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj52aHjpe7ZAhVnQpoKHV23BLMQFggmMAA&url=http%3A%2F%2Fivo.bg%2F2015%2F03%2F08%2F%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25BB%25D1%2584%25D0%25B8%25D0%25BD-%25D1%2581%25D0%25B5-%25D1%2585%25D0%25B2%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B8-%25D0%25B2-%25D0%25BC%25D0%25BE%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B2%25D0%25B0-%25D1%2581-1500-%25D1%2580%25D1%2583%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25BE-%25D1%2581%25D1%258A%25D0%25B2%25D0%25B5%25D1%2582%2F&usg=AOvVaw1n2Bh7hWmH6BsJ9LiAGL_Q 

- Имаш ли представа комунистите(от всички цветове), които ръководят България и след 10.11.89г. колко МИЛИАРДА ОГРАБИХА последните години от  "ЛОШИТЕ" Европейци и "ЛОШИТЕ" им Европейски фондове и програми ?  Колко пари ни дадоха руснЯците, ей така безвъзмездно.... - НИКОЛКО, откакто са ни окупирали, само ГРАБЯТ и крадат от България, последната ОГРОМНА РУСКА КРАЖБА беше преди няма и нЕколко месеца, като ОТКРАДНАХА -  ЕДИН и ПОЛОВИНА МИЛИАРДА, които слугите им тук им осигуриха отново на наш гръб, защото целенасочено загубиха арбитраж: https://bivol.bg/belene-nec-ase-2.html  Кажи ми какво руснЯците са ни дали безвъзмездно, какво са ни подарили,  защото аз за такова нещо не съм чувал !!!

2)  - за 45 години руско робства България беше ограбена на няколко пъти от рАсия., 1-вия път след 9-ти 1944г. целият  златен резерв на България е ОТКРАДНАТ от окупатора и изпратен за рАсия https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjDi4GBo-7ZAhXIiCwKHdE4BGwQFggmMAA&url=https%3A%2F%2Fclubz.bg%2F25694-26_tona_zlato_na_bylgariq_potyvat_v_moskva&usg=AOvVaw1hHOWMzixJc_OUWPU0267-

- след окупацията на 09.09.44г. в пенсионните ни фондове е имало над ДВА МИЛИАРДА златни лева, които също са ограбени от комунистите и подарени на руския окупатор http://www.168chasa.bg/article/6241726 !   

- за 45 години руско робство България фалира 3 пъти, а това че ти не знаеш този факт, или не ти изнася да го знаеш, не оправдава глупостите, които си написал, колко "просперираща и развита" по време на комунизма била НРБ:    https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiWys3No-7ZAhUCEJoKHbEUA40QFggzMAI&url=http%3A%2F%2Fpametbg.com%2Findex.php%2Fbg%2Fkomunizmut%2Ffaliti%2F273-2016-01-22-16-52-19&usg=AOvVaw1SG7cmDcS-3inADULM6Z1c

3) Не знам каква е тази уникална промишленост в НРБ при ТРИ ФАЛИТА на НРБ !
-  Селското стопанство беше напълно разбито след 09.09.44г. от комунистите с национализацията на земята на селяните и вкарването й насилствено в малоумните изградени по съветски/руски тертип- НЕРАБОТЕЩИ и НЕЕФЕКТИВНИ - ТКЗС-та !
- Сигурен ли си че по време на комунизма нямало бедни , а ?   :lol:
- Пишеш че си бил на 52 години, тогава как може да не си разбрал, че нямаше как в развитото социалистическо общество да има клошари, и всички такива българи бяха вкарвани в лагери, или изселвани от големите градове, за да не развалят соц. пейзажа на големите градове, да не говорим за София !
- Знаеш ли че преди 09.09.44г.  в ЦЯЛА България( и то, в старите по - големи граници) е имало всичко на всичко около 6 000 циганина. Знаеш ли кой ЦЕЛЕНАСОЧЕНО  циганизира България, чувал ли си за ЦИГАНИНА Яшар от Правец, прочети от линка и дано разбереш, за какво ти говоря    https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjB2cGDq-7ZAhWDAJoKHZIxAvsQFggmMAA&url=http%3A%2F%2Flambo.blog.bg%2Fpolitika%2F2011%2F09%2F07%2Fzashto-ciganina-iashar-ubi-georgi-markov.815158&usg=AOvVaw0ibCUHhwjdKABH7M9yoUVC

-Пишеш, че си на 52 год., следователно трябва да си бил в казармата, тогава нЕма как да не си посещавал часовете по ПОЛИТИКА, и какво учехте там, да не би това, че в България има съветска ВЛАСТ, ти как си превеждаш това, че България е независима държава, или че е ОКУПИРАНА, а  ?  А да си чел случайно пропагандните плакатчета в Димитровската стая, в кабинетите на командира, на ВКР-то,  в старшинската стая,  пред и в оръжейната и тн, тогава няма как да не си видял: кълнем се във вярност на великия съветски съюз, кълнем се във вярност на великия Сталин и тн и тн. и коя е тази армия която се КЪЛНЕ в ЧУЖДА ДЪРЖАВА, ОК , каква е тази армия, която се кълне във ВЯРНОСТ на ЧУЖДА ДЪРЖАВА и ЧУЖД ръководител/ВОЖД, независима, или ЗАВИСИМА, та кой каза, че ти пазел границата, че не разбрах,  народната армия, не мисля, съветска рАсия те пазеше и бдеше да не решиш, като чехите, или унгарците да се отделяш от ОКУПАТОРА !!!   :lol: Тоест ти се гордееш с КОМУНИСТИЧЕСКТА АРМИЯ на НРБ, която беше на пряко подчинение на Кремъл, на РУСИЯ, на ЧУЖДА ДЪРЖАВА  !? 
Мен са ме вкарвали в ареста за доста време, защото взводното ми командирче ми се правеше нещо на отворен и ме пита нещо от рода :  не си съгласен със съветската власт ли.....,  аз попитах, ама в България- съветска власт ли е, не е ли българска и понеже тоя червен боклук мразеше всичко що е от София бая проблеми ми забърка  капута мръсен, освен че бая полежах в ареста,  майка ми и баща ми едвам ме оправиха, добре че намериха връзки, защото искаха да не ме изпратят в дисципа, за подигравка с народната власт и тн и тн., та не те знам, къде я видя тая "българска" армия(в която те затваряха и ти създаваха неимоверни проблеми, защото си си позволил да оспориш ФАКТА, че България е ПОД РУСКА ВЛАСТ-РОБСТВО)  , дето пазела нещо, която армия беше всичко друго,  но НЕ и българска, и там се занимаваха предимно с ПРОПАГАНДА и ПРОМИВАНЕ на мозъци, а ако стане напечено, комунистическите офицерчета и фатмачета разчитаха да ги спасява червената армия, която трябвало да дойде след .........,вече съм забравил точно за колко часа ни обясняваха постоянно с патос, че щяла да дойде, за да ни спасява задниците, ако нЕкоя лоша западна загниваща страна ни нападне  !? Та кой викаш защитавал българската граница , червената армия на СССР(ФАКТ) и ти се гордееш с това !?  :lol:   

4) А такива потомствени комунистчета, като Дайнов изобщо не смятам да ги коментирам, защото ми е обидно, но вЕрвай ми те не са десните в България, за които аз по някой път говоря и тук !   
« Последна редакция: Март 15, 2018, 16:20:08 от Siegfried »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
  • Browser:
« Отговор #28 -: Март 15, 2018, 15:58:48 »
Казвам ти че и циганите работеха. Плащаха данъци, явно това не го четеш. РАБОТЕХА! Единици от тях имаха повече от 2 деца. Единици бяха. Правенето на деца не им беше професия.
Циганизацията тръгна след 1990г. По време на прехвалената западна колонизация.

Бил съм в казармата и по време на възродителния процес бях с танк на турската граница 1985 в големия студ и сняг. Руснаци нямаше при нас. Само българи бяхме. Грешна ти е информацията. Май си чист папагал,дето си чел оттук-оттам. 

Написаното в предния ми пост нямаше за цел да възхвалява строя до 1989 г. Само направих някои съпоставки. Но ти си твърде повърхностен явно. Не всеки има чувство за обективност - ти го нямаш.

Който и да попиташ живял преди 1989 всеки ще ти каже,че хората бяха по-човечни, повече се уважаваха помежду си.
Достатъчно съм критикувал строя преди 1989. Обосновано с факти. В този форум и във форума на Атака доста години. Само не ми е ясно защо постоянно дъвчете този строй , който отдавна си отиде. Не сте много наред тия, които го правите. И май всички такива сте от сектата на психодесните продажници. От които лидерите им са вечно на ДЪРЖАВНАТА ХРАНИЛКА  :lol: И не престават да дърдорят безсмислици.

Отговори ми ти като имаш сега свобода 30 години какво направи с нея. Не приемам думите ти,че в света имало само 2 пътя - с изтока и запада. Но трябват държавници за тая цел, каквито нямаме. Политиката е само едно от нещата в живота иначе. Не ми е цел номер едно в живота какво е казал поредния тъпанар с купена диплома и влязъл в политиката и се докопал до някой пост съответно много пари.
Отговори ми ти какво направи с живота си? А не че някой все ти пречи да си щастлив. Пречи ако му позволиш.
---
p.s.
Вместо да си губиш времето в спорове и безсмислени тъпотии вземи създай поне 2 деца и ги отгледай и възпитай в пътя на правдата. Тогава бъди сигурен,че реално си допринесъл не само на Родината си ами и изобщо си допринесъл на земята нещо свястно.

« Последна редакция: Март 15, 2018, 16:35:21 от Индивидуалист »

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8830
  • България преди всичко!
  • Browser:
  • Chrome 65.0.3325.162 Chrome 65.0.3325.162
« Отговор #29 -: Март 15, 2018, 17:08:56 »
Казвам ти че и циганите работеха. Плащаха данъци, явно това не го четеш. РАБОТЕХА! Единици от тях имаха повече от 2 деца. Единици бяха. Правенето на деца не им беше професия.
Циганизацията тръгна след 1990г. По време на прехвалената западна колонизация.

Бил съм в казармата и по време на възродителния процес бях с танк на турската граница 1985 в големия студ и сняг. Руснаци нямаше при нас. Само българи бяхме. Грешна ти е информацията. Май си чист папагал,дето си чел оттук-оттам. 

Написаното в предния ми пост нямаше за цел да възхвалява строя до 1989 г. Само направих някои съпоставки. Но ти си твърде повърхностен явно. Не всеки има чувство за обективност - ти го нямаш.

Който и да попиташ живял преди 1989 всеки ще ти каже,че хората бяха по-човечни, повече се уважаваха помежду си.
Достатъчно съм критикувал строя преди 1989. Обосновано с факти. В този форум и във форума на Атака доста години. Само не ми е ясно защо постоянно дъвчете този строй , който отдавна си отиде. Не сте много наред тия, които го правите. И май всички такива сте от сектата на психодесните продажници. От които лидерите им са вечно на ДЪРЖАВНАТА ХРАНИЛКА  :lol: И не престават да дърдорят безсмислици.

Отговори ми ти като имаш сега свобода 30 години какво направи с нея. Не приемам думите ти,че в света имало само 2 пътя - с изтока и запада. Но трябват държавници за тая цел, каквито нямаме. Политиката е само едно от нещата в живота иначе. Не ми е цел номер едно в живота какво е казал поредния тъпанар с купена диплома и влязъл в политиката и се докопал до някой пост съответно много пари.
Отговори ми ти какво направи с живота си? А не че някой все ти пречи да си щастлив. Пречи ако му позволиш.
---
p.s.
Вместо да си губиш времето в спорове и безсмислени тъпотии вземи създай поне 2 деца и ги отгледай и възпитай в пътя на правдата. Тогава бъди сигурен,че реално си допринесъл не само на Родината си ами и изобщо си допринесъл на земята нещо свястно.
Отказах се от модераторството доброволно, защото не виждам никакъв смисъл от това, а дипломата си не съм я купил, както правят много от претендиращите за компетентност политици или "калинки".
Взел съм дипломата си с явяване на изпити и защитена дипломна работа.
Проблемът на форума е този, че липсват компетентни участници, които могат да участват в дискусии.
Понякога се занимавам час или два за да направя превод на някоя интересна актуална информация, която я няма в българските медии и предствави си, Индивидуалист , какво е разочарованието ми, когато видя, че има някакъв абсурден или нелогичен коментар или няма нищо!?
Това не ме засяга лично, но ми става болно, че мисленето на много хора е ограничено до използване на изтъркани клишета или пропагандистки лозунги, взаимствани от тази или онази партийна централа.
В крайна сметка няма дискусия във форума и почти всичко е опорочено, както е опрочена и самата националистическата идея-предадена в ръцете на говна и кариеристи.
Дразни ме и това, че се регистрират ченгета и тролове, чиято единствена цел е да шпионират и да ръсят никому ненужни "бисери".
Заради това и псувам понякога.
« Последна редакция: Март 15, 2018, 17:10:34 от Петкан »
Ad honores

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf