Автор Тема: Бивши членове на БНС  (Прочетена 18297 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 33
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 41.0.2272.118 Chrome 41.0.2272.118
Re: Бивши членове на БНС
« Отговор #15 -: Април 16, 2015, 00:22:27 »
Отново прегледах темата. Писал си, че бълвам помия. Кое е помия? Кое наричаш помия? Моите текстове са злато, носят със себе си тежка философия. А цялата страст и талант, които имам, ме издигат още по-високо. Всеки ден излизат нови рапъри, знаеш ли? Като хлебарки са, повечето бездарници от богати семейства. И по-принцип са нужни 10 години, за да изскочиш над масата и да те забележат. 10 години, изпълнени с много труд, инвестиции и лизане на гъзове. Аз разбих вратата, още с първите си песни. Без да има голям екип зад мен, без да са инвестирани колосални суми. И то със стил, който е много далеч от типичния български рап. Т.е. новаторски и авторски стил, който се води елитарен/за ценители. Аз го превърнах в масов и комерсиален. Знаеш ли какво означава това? Означава, че ми е дадено. Талант не се дава на всеки. А на мен ми е даден, което означава и че не съм като всеки. Слушат ме стотици хиляди, включително чужденци, които не разбират български. Но успяват да чуят това, което ти не можеш или не искаш да чуеш. Посланието ми е дори над езика и директното значение на думите.
« Последна редакция: Април 16, 2015, 00:24:04 от Борис Накев »

Неактивен Landser1488

• Respected user
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 22
  • Browser:
  • Chrome 41.0.2272.118 Chrome 41.0.2272.118
« Отговор #16 -: Април 16, 2015, 10:22:56 »
[youtube]5gqdvN9FsmM[/youtube]
E. C. C. C. - БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

Хубава песен, ама не отговори на въпросите ни

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
  • Chrome 42.0.2311.90 Chrome 42.0.2311.90
« Отговор #17 -: Април 17, 2015, 01:22:44 »
Песента е индиректен отговор на въпросите. И то доста пълноценен, защото в себе си съдържа и просвещение. Довчера ти имаше рап музиката за антибългарска, а тази рап песен ти харесва. Значи започваш да проглеждаш и променяш своето мнение за хип-хопа. Щастлив съм да чуя това. А защо не отговори на моя въпрос - възоснова на какво смяташ, че моето изкуство е помия? Защо обиждаш моето изкуство? Ще ти задам и още един въпрос - кой си ти? Аз съм написал своето име и съм поставил своя снимка. Защо не направиш същото?
« Последна редакция: Април 17, 2015, 01:40:21 от Борис Накев »

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #18 -: Април 17, 2015, 11:55:27 »
Сега ще публикувам и още няколко български рап песни, които ще помогнат на теб и на четящите темата, да променят негативното си отношение към хип-хоп жанра. Също ще спомена, че автентичния рап, е доста страшен и нехаресван от Системата. Именно за това измислиха микимаус герои като Део и Криско. Защото ги е страх от резкия и директен език в рап музиката и младежкия бунт, който тя носи. А гангстерията, наркотиците и пр, не са измислени или наложени като масово поведение от рапа. Те са измислени и наложени от Системата. А чрез хип-хопа, ние отразяваме действителността, такава каквато политиците ни я сипаха. Рапа е средство за себеизразяване и също така отразяване на обществената среда.

Ето и американска рап песен, с превод на български, в която доста добре са синтезирани нещата:
http://vbox7.com/play:ec7cfc73c5
"Дават ни оръжия и наркотици, а след това питат, защо сме бандити".

Mного тежки неща бяха казани и в Evening News:
http://vbox7.com/play:0696f8084a
След въпросната песен, кариерата на Chamillionaire тръгна рязко надолу. Защото хора с подобни послания са опасни.

А в моето изкуство, използвам и още един прийом. На моменти се превъплъщавам в ролята на врага. За да покажа, че злото съществува. Номера на Дявола е да докаже, че не съществува. А аз показвам, че злото е много и навсякъде. С което вредя на името си и поемам рискове. Но не ме интересува, защото моята мисия е важна и нямам време за губене. Христос също е бил заклеймяван и накрая убит. Но е казал, каквото е трябвало да каже и направил, каквото е трябвало да направи. Вървя по същия път.

« Последна редакция: Април 17, 2015, 12:37:41 от Борис Накев »

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #19 -: Април 18, 2015, 16:09:04 »
По отношение хората от цигански етнос, ще ви кажа следното - в очите на средностатистическия българин, средностатистическия циганин изглежда беден, мургав и криминален. А в очите на средностатистическия швед, средностатистическия българин изглежда беден, мургав и криминален.

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #20 -: Април 18, 2015, 17:56:05 »
По отношение национализма, ще ви кажа следното - българския национализъм е много хубава идея, която обаче е опорочена от хора като криещия се зад псевдонима Landser1488. За незапознатите ще кажа, че Landser е име на германска неонацистка рок група. Какво общо има немския неонацизъм с българския национализъм? Връщам се отново към началото на темата. Изскочи с твърдението, че ти се струва странно някой да е и рапър, и националист. Счупих тезата ти, защото е тотално невярна и съответно лесночуплива. А сега аз ще те попитам, как така си хем български националист, хем германски неонацист? Защото и български национализъм, и германски неонацизъм са политически понятия. А две политически понятия на едно място са несъвместими. Шизофреник ли си или си германски неонацист, който се прикрива зад българското знаме?

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #21 -: Април 19, 2015, 00:18:49 »
В турския парламент има партия на етническите кюрди. Турските политици са стигнали до идеята, че даването на пълни граждански и политически права на хората от кюрдски етнос, е единствения възможен начин за спиране на кюрдския сепаратизъм. Защото когато даден етнос се чувства отритнат от нацията, е нормално да иска да се отдели от тази нация и държава, след което да основе и своя собствена такава. Отделянето на дадения етнос от нацията, върви ръка за ръка с територията, която този етнос населява. А основаването на нова държава, се извършва именно върху тази територия. Така че всеки стремящ се да отдели хората от каракачански, цигански, турски и др. етнос от българската нация, извършва национално предателство. Без значение дали го съзнава или не. Извършва и престъпление спрямо българските закони. И това е ясно записано в Конституцията на Република България. Чл. 44, ал. 2- Забраняват се организации, чиято дейност е насочена срещу суверенитета, териториалната цялост на страната и единството на нацията, към разпалване на расова, национална, етническа или религиозна вражда, към нарушаване на правата и свободите на гражданите, както и организации, които създават тайни или военизирани структури, или се стремят да постигнат целите си чрез насилие. Този член от Конституцията не се спазва. Има множество псевдонационалистически организации, чиято дейност се изчерпва в нарушаване на този член от Конституцията. А председателите на тези организации, по никакъв начин не биват санкционирани от държавата. Аз не съм чул за нито един такъв председател, който да лежи в затвора. Защото всичко по-малко от това е отбиване на номера. Подобен тип политици, никога не лежат. Което означава, че вършат работа на Системата. Срещу тази работа получават и съответните облаги. Тези облаги се състоят в пари, власт, връзки и покровителстване от страна на държавната власт. Много добре знаем за подобен псевдонационалистически "лидер", който уби човек и не влезе в затвора. И то при положение, че беше под условна присъда. Местата за лишаване от свобода са пълни с хора за по една цигара марихуана или откраднати 20лв. Но затвор няма за човек под условна присъда, който убива друго човешко същество. Какво значи това? Сами можете да си отговорите на въпроса. Знайте също, че когато в циганската махала се продават наркотици и се строят незаконни постройки, трябва да търсите вината в съответните държавни служители, които не взимат мерки. Работа на определени държавни служители е да съблюдават и прилагат закона. Вината не е в бедните и необразовани хора от цигански произход. Не. Вината е в богатите и образовани хора от държавната власт, които позволяват и насърчават извършването на определени престъпления. Правят го по причина, повече от ясна - когато бедният и необразован човек от цигански произход открадне кокошките ви, силно се гневите и фиксирате върху това. С което някак забравяте, че онези на върха на държавата, основно от български произход, крадат милиарди. Милиарди левове, пари откраднати от всички нас. Разликата между престъпленията на някои от циганите и престъпленията на политиците, е от небето до земята. Разликата е като разликата между това да ви излъжат с 10 стотинки при покупка на кило домати и това да ви източат банковата карта с цялата заплата. И като казваме цигани, трябва да знаем, че зад тази дума стоят около половин милион българска граждани. Колко ненормален трябва да си, за да поставиш 500,000 души под общ знаменател? Проблеми с циганския етнос определено има и никой не отрича това. Но тези проблеми са лесно решими чрез образование и интеграция. За това образование и интеграция се говори от много години, но не се прави нищо. Пари от ЕС пристигат, но тези пари потъват в джобовете на политици и свързани с тях фондации. Така е много по-добре за Системата, защото в сегашното им положение, циганите са прекрасна банка за изборни гласове. Когато си беден и неук, няма причина, поради която да не продадеш гласа си срещу 20 или 50лв. И тези истини ви ги казвам аз, простия рапър. Защо ме карате да се занимавам с неща, с които не ми се занимава? Аз съм човек на изкуството, а не политик. Политиката е за плазмодий, а аз не съм плазмодий. Изкуството е за просветители и мъжкари, а аз съм точно от тази категория. Ако бях плазмодий, след напускането на БНС, щях да ида във ВМРО, АТАКА, ГЕРБ или БСП. Но не съм го направил, защото съм видял че тези среди са за ........и. В артистичните среди се чувствам на мястото си. Защо бе, защо карате мен, простия рапър, да ви отварям очите? И то за толкова очевидни неща. Ако някой мисли, че има дори една грешна точка в написаното до момента, нека опита да ме поправи. Нека опита и види след това колко бързо ще строша всяка теза. Защото казвам истини, до които съм достигнал в следствие на житейски опит. Това е част от моята лична философия, която е изключително пространна. Мухаммад, великият пророк и лидер, основателят на ислямската религия и обединител на арабите, е бил поет. Освен всички други неща, които е бил, също е бил и поет. Говорил е чрез рими. И това е една от причините, поради която е бил много уважаван. Хората от неговия народ са разбирали, че щом някой може да говори в рими, не е случен и е много вероятно да казва истината. Аз мога да говоря в рими, но вие не можете. Което автоматично означава, че аз съм повече от вас. Значи трябва да се вслушате в римите и опитате да намерите тяхното значение. Някъде измежду тях ви е поднесена голяма истина и философия, която идва от Бог.
« Последна редакция: Април 19, 2015, 01:21:36 от Борис Накев »

Неактивен Panzerfaust

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1370
  • Browser:
  • Firefox 37.0 Firefox 37.0
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #22 -: Април 19, 2015, 03:21:33 »
Момче, прави си там рап песните, евентуално може и да си наистина добър (не мога да дам мнение, защото просто не понасям хип хоп).
Написал си доста глупости, съжалявам, че трябва да ги квалифицирам, но наистина доста хип хоп тривиализми си натворил.

1. Проблемът с циганите в България не е национален, а социален. Т.е. не става дума за сблъсък на групи с ясно оформено национално самосъзнание (както е конфликтът между кюрдите и и държавнотворния народ турците в Турция, между баски и каталонци и държавнотворния народ испанците в Испания, руснаци и държавнотворния народ украинците в Украйна и пр.). Поради това примерът ти с кюрдите е тотално ирелевантен. Циганите в България са една хетерогенна маса, без общо самосъзнание, дори езиково са много, ама много различни самите групи измежду тях, а голяма част вече са с турски и български майчин език. Цигани за българите са и румънскоезичните православни копанари, и турскоезичните мюсюлмани ерлии. А реално общото между двете групи е, че са мургави. Аспаруховите цигани пък се имат за българи и говорят само български.
2. Както поясних по-горе, проблемът с циганите е социален. Те са на дъното на социалната стълбица. Поради това, страдат от типичните язви на подобен контингент хора - неграмотност, бедност и криминогенност. В този контекст, както и ти си написал, те вършат "дребната" престъпност, докато "белите якички" правят далавери за милиони и милиарди. Има една дребна подробност обаче, която ти убягва и която нито Jay-Z, нито Tupac, нито дори Chamillionaire ще тия кажат. А тя е, че по своята същност "дребната" престъпност представлява битови престъпления - кражби и престъпления срещу личността - грабежи, блудства, изнасилвания, убийства. И точно това интересува обикновения човек - да не стане жертва на посегателство по горепосочените начини. Защото това те засяга пряко, засяга физическата ти цялост. Поради това в обществото има притеснения относно циганската престъпност и те дори не се подклаждат от политическите партии, а са съвсем видими с просто око. Всъщност по цял свят е така, битовата престъпност е осезаема за населението и притеснява хората. Не откриваме топлата вода.
3. Разбира се, че в тези 500 хил. души има най-различни хора. Аз съм служил с цигани в казармата и мога да кажа, че се срещат и безумно честни цигани. Има едно нещо обаче, което се нарича статистическа обобщеност. Да, има цигани с висше образование, но са толкова нищожен процент, че обобщаваме че са нискограмотна група. По същия начин за криминогенните нагласи. И т.н.
4. Интеграцията на циганите е много сложен и дълъг процес и далеч не зависи от краденето на парите предназначени за нея или от желанието/нежеланието на властимеющите. Просто циганите като общност има много по-различни нагласи от българското общество. Те са силно патриархална, консервативна, родова, неравновластна, въшнопричинна култура и това много затруднява не просто интеграцията им, а и развитието им. Дори в страна като Финландия циганите не са интегрирани, въпреки че щедрата финландска социална система изсипва купища пари и там никой не ги краде. Точно тези културни причини пък са запазили циганите като общност, при положение, че никога не са имали държава, образователни институции, културни институции.
5. И нещо много насериозно си се взел,
ами да беше малко повечко прочел.
Честно пич, объркан ми изглеждаш
и тривилните си глупости нареждаш.
Не се сърди, ами бъди самокритичен,
за да не ставам аз пък леко ироничен,
то хубаво рими, ама чак пък Мохамед,
съвсем заливаш ни с блудкав шербет.
И не очаквай за глупости да споря,
сега го правя само малко за отмора...

« Последна редакция: Април 19, 2015, 03:30:15 от Panzerfaust »

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #23 -: Април 19, 2015, 15:01:06 »
Отново се налага да се върна към началото на темата. Създадена е от идиот, опитващ да ми гони гарез, защо вече не членувам в неговата политическа секта. Не се е появил човек на тази земя, който може на мен да ми казва каквото и да било. В момента аз имам своите последователи, много повече от тези на всички националистически партии взети заедно, и кова своята собствена философия. Такова заклеймяване и анатемосване, по мой адрес, не може да правите, защото ще срещнете подобаващ отговор. Относно написаното от теб, ще кажа че отново принизяваш ситуацията в страната, до проблем с едно малцинство. Държавата за нацията е като родителите за децата. Всеки проблем в държавата е следствие от нейното неправилно управление. Всеки голям обществен проблем, идва от грешна политика. А грешната политика в България, до голяма степен е вярна грешка. Т.е. - умишлена. В това което правя като рап, съм добър by default. Толкова добър, че за мен знаят в цяла Европа и не само. Аз съм единствения българин, припознат от международната хип-хоп организация EEStreetStyle. Най-голямата младежка street организация в Източна Европа. Състояща се изцяло от ултраси и националисти. Не фашисти и расисти, а националисти.

Неактивен Landser1488

• Respected user
  • Junior Member
  • *
  • Публикации: 22
  • Browser:
« Отговор #24 -: Април 21, 2015, 03:25:32 »
Наистина си БОК както казва един виден фейсбук герой - особено ако съдим по горенаписаното от теб  :whistle:
Първо не съм бил и няма да бъда член на организацията БНС, която ти наричаш "политическа секта" от която и ти беше част. Не ти прави чест да наричаш така организацията в която си бил член и то един от хората оформили лицето й пред българския народ.
Наричаш ме неонацист, обаче ти също беше национал-социалист като мен. Не виждам защо трябва да говориш по този начин сякаш ти не си бил част от такова движение и все едно не си бил с такива убедения. Малко е лицемерно - не мислиш ли?
Предполгам, че като други хора, които сега са видни ненационалисти и "анти-нацисти" изпитваш някакъв срам от това което си бил и страх че новите хора около теб ако научат какъв си бил и какви ги вършил ще те отритнат.
Помни с каква униформа си ходил и в какви неща си вярвал:

Или се опитваш да се отречеш от миналото си?
Истината ще те направи свободен!

П.С. И моля те не ми давай за пример разни шабеци от американския рап дето уж пеят срещу системата - ужасно смешно е  :mad:

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #25 -: Април 21, 2015, 14:24:12 »
Така и не отговори на въпроса - ти кой си? Аз съм Борис Накев, а ти кой си? Защото аз знам кой си. Но ти нямаш доблестта да излезеш с името си пред всички. Хората около мен ме познават много добре. Знаят и че съм бил в БНС. И са хора от различни среди. Сектантството отдавна съм го надживял. То се състои с живот в затворена общност. Отдавна съм извън това и имам разнообразна среда и интереси. Вече не съм на 15 години и дребните техники за облъчване и манипулация, не ми действат. И да знаеш, че аутсайдерите пред които си придаваш значимост, не ти носят никаква значимост пред обществото. Извън сектата си никой. Остаряваш и вървиш само надолу. Политически труп, който действа по инерция и затихващи инстинкти. Това си ти.

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
« Отговор #26 -: Април 21, 2015, 18:32:39 »
Темата навлиза в дълбочина, това ми харесва. Калният трап е вече отворен :) Забърках се с опасната политическа секта БНС, когато бях на 15 години. Членството ми в тази организация, бе резултат от моите интерес и увлечения към история и политика, нездрава семейна среда, нездрава обществена среда и измамнически трик от страна на Боян Расате и придружаващия го Димитър Тодоринов. Исках да се запиша в АТАКА, симпатизирах на Волен Сидеров. И тъй като тази партия нямаше младежка организация по онова време, се обърнах към БНС, които се афишираха като изключително близка на АТАКА структура. Останалото е история. Бях на 15 години и ме увъртяха, за което не се срамувам. Трябва да се срамуват хората, които ми причиниха каквото ми причиниха. Освен това, в същия ден и град, увъртяха по същия начин и възрастен човек със семейство, пари, бизнес и позиции в обществото. Казва се Димитър Данчов и въпреки големия му житейски опит, беше необходимо време повече от година, за да се светне и чупи. Хубавото от цялата история е че се измъкнах и години по-късно, успях да заживея нормално. Това преживяване много ме кали и имунизира. Вече хващам измамата от въздуха. Разпознавам измамниците, още преди да са си отворили устата. Тази школовка ме направи и много свободолюбив. Помня и момента, в който разбрах че съм бил в секта - беше една случайна среща на улицата в Сливен с бивш съученик, член на сектата Свидетели на Йехова. Момчето не е виновно, от такова семейство е. Начините ни на говорене и зарибяване, бяха супер идентични. Възгледите ни за Света бяха изключително идентични. Разликата беше, че той вярваше в извратената им сектантска версия на Бог, а аз вярвах в болните възгледи на Расате. Идеите на Расате не са нито национализъм, нито нацизъм. Там е страшна мешавица от български патриотизъм, неонацизъм, националсоциализъм, окултизъм, садизъм и куп други откачени неща. Национализма се използва за прикритие пред хората, а нацизма най-често за зарибяване на млади бунтари. Използва се и за финансиране, защото Расате прибираше стабилни кинти от германски националсоциалисти, които също беше увъртял. Помня че скиновете директно ми казваха, че БНС е секта, но тогава не им вярвах. Е, сега вече знам. А рап исках да правя още като дете. Но тогава нямах финансовата възможност за това. Да, рап. Любимата ми рап музика, редом с рока и метъла, която ми беше полузабранена в БНС. Заклеймяваше се тази музика. Като във всяка друга секта. Сектите забраняват на последователите си да гледат телевизия и да слушат музика, защото по този начин могат да се светнат за истинския Свят, който е извън сектата.
« Последна редакция: Април 21, 2015, 18:36:09 от Борис Накев »

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
« Отговор #27 -: Април 22, 2015, 02:14:25 »
[youtube]SipvXz8-Pjw[/youtube]
Studenta - Zona morta (full audio)
« Последна редакция: Април 22, 2015, 06:59:27 от Hatshepsut »

Неактивен vr46

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 9
  • Browser:
« Отговор #28 -: Април 27, 2015, 18:00:11 »
Жертвата Борис Накев. Горкичкият! Как да не го съжалиш след такъв сърцераздирателен монолог, макар и монолог на една вагина?

Защо изобщо смяташ, че някой се интересува от това, което правиш? "Уникален" рап проект, копиращ няколко подобни на западни  изпълнители. Криенето зад маска, театралното разкриване на лицето, възпяването на неща, от които си нямаш представа, защото си спомняме колко скоропостижно завърши "гангстерската" ти кариера и най-вече как. Всичко това си е твоя работа. Ние може само да се радваме, че вече нямаш общо с нас, а себе си можеш да излагаш, колкото искаш. На всички е ясно, че търсиш "реализация" сред себеподобни - хора без воля, без морал и без принципи.

Даже и това 69 с БХК не представлява интерес за никой, защото всеки, който поне малко те познава знае, че си комплексар без скрупули. Смяташ ли, че ако не беше така, нямаше много по-рано да има коментар и реакция? Някой, ако му пукаше, от края на януари до края на април има предостатъчно време, но какъв е смисъла? Такива, като теб се хранят от вниманието на другите. Ясно е какво целиш и в момента. Чрез провокации и глупости да получиш нещо, което да осребриш в БХК.
Няколко от тъпотиите написани тук обаче няма как да останат без отговор.
Наричаш БНС "политическа секта", но нима не осъзнаваш, че и в най-дейните (друг въпрос в какво си бил най-деен) ти периоди в организацията, мнозина ти се смееха, когато тичаше след Расате, като кученце или ухажорка. Нима Расате е  виновен, че твоят собствен капацитет стигаше единствено до там да го имитираш как говори, какви изражения прави и как се държи с хората? До такава степен, че непознати хора, дори те смятаха за негов син.
В БНС винаги е имало различни хора, с различни интереси, с различни музикални вкусове, както във всяка една организация. Видиш ли обаче на теб ти било полузабранено да слушаш рап и рок? Хаха, кой точно ти го полузабрани и в какво се изразяваше тази полузабрана? Проясни ме, току виж и на мен ми било полузабранено нещо, за което да не знам. Защо на никой друг не му беше полузабранено, а ти го казваш чак сега, години след като вече не си в организацията? Точно това е най-ключовото във всичко! Фантазираш си и лъжеш, но чак сега, защото  сега  виждаш в това шанс за облага. Защо не написа тези неща след "напускането" на организацията?  Нима някой друг ти е виновен, че винаги си бил мижитурка, която се слага, за да се хареса?

Нали си лошият рапър Студента? Защо не разкажеш тук на хората как точно стана "напускането" ти? Дали беше целенасочено "напускане", както са го правили други с молба за напускане или просто си повярва до такава степен, че се вкара в следващия си филм и реши, че ще градиш криминалната кариера? Пък може да разкажеш и как точно завърши тази кариера и защо на 25 години имаш измъчената физиономия на 45 годишен? Разкажи им за това, което ти самият наричаше  "падане в банята", след което беше между живота и смъртта? И в банята ли те бутнаха БНС и Расате? Те ли накараха и задължиха филмираният сополанко Борис Накев да се прави на мафиот?

Нима някой друг ти е виновен, че винаги си бил глупак, който не знае къде е границата между твоите представи за нещата и реалният свят? Явно това не се е променило до ден днешен, въпреки че сега няма "секта", която да ти оказва влияние.

Лошото е, че като повечето представители на поколението си, ти си не само негоден за каквото и да е било, ами си и неблагодарен. Иначе нямаше и да плюеш срещу всичко и всеки. Такива, като теб, си сменят мнението през максимум 1 година. Димитър Тодоринов бил единият, който те подлъгал. Ами защо тогава ползва контактите на същия този Димитър Тодоринов, за да навлезеш в рапа? Защо ходеше с него и приятелката му по купони? Защо му се подмазваше? Когато Милиони и други ти помагаха, нямаше проблем! Сега вече са лоши! Пишеш във фейсбук, че искаш смърт за нацисти и расисти, а снимаш клипове с футболни хулигани целите в татуировки с нацистка и расистка символика?  Усещаш ли, колко ясно си личи какво малко лицемерно човече си? Или си просто развил шизофрения от „падането в банята”?  Клипът на "Жмул и бело" например, хората в него и локациите от самия клип, защо не им обясниш на тях, че Димитър Тодоринов е сектант и че искаш смъртта му/им? Или може би все пак осъзнаваш, че евентуално второ падане в банята може и да е фатално? :)

Когато казваш, че не се срамуваш от това, че си бил в тази секта, защо преди няколко години се обаждаше на член на организацията с молба да свали от YouTube клиповете, в които ти участваш?
 И ако е наистина не се срамуваш, значи няма да имаш против да пуснем клип  компилация с откъси от твои речи на мероприятия, в които с поглед на обезумял крещиш високопарни слова. Ей така, за да спасим някоя неориентирана душа да не бъде обладана от същите "сектантски" духове като теб :)

За финал ще цитирам един твой "колега", но за разлика от теб, наистина правещ нещо истинско - Бате Сашо:
"Будни сте, но спите, caps lock и крещите, коментари в нета, но на живо си мълчите"

Брей, как съм я слушал тази песен, след като в БНС е полузабранено да се слуша рап?

За финал ще ти кажа само едно! Слагай тежки коментари, заплахи и призиви за СМЪРТ във фейсбук, чак когато имаш куража да си вдигнеш погледа от върховете на обувките, когато виждаш довчерашните си приятели по улицата. Пък, ако си много смел, можеш да ми напишеш на лично съобщение и да се видим на живо да дискутираме. :) Ама първо ще подпишеш една нотариално заверена декларация, че после няма да ме съдиш.

P.S. Спести си отговори от типа „Аз съм Борис Накев и излизам с името си, а ти кой си и как се казваш?”.  За един никаквец, като теб, аз съм никой.

Неактивен Борис Накев

• Junior Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #29 -: Април 29, 2015, 14:27:37 »

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf