Автор Тема: Тема за размисъл  (Прочетена 1221 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ak-98

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 7
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
  • Chrome 57.0.2987.133 Chrome 57.0.2987.133
Re: Тема за размисъл
« Отговор #15 -: Април 25, 2017, 13:19:50 »

Пропастта беше още по-голяма но между властимащи и неблагонадеждни. Апропо, цялата държава и тогава е била на 50 фамилии, които и сега я държат.

Гео Милев не е комунист, а само глупак. Талантлив, но глупак. Полезен идиот. Вапцаров е неудачник, терорист, живял на издръжката на Москва и му е оказана  голяма чест, че е разстрелян, а не обесен като куче, както заслужава. Срам е и за семейството си. Иначе също е талантлив, но каква полза от това?

Не знам кои са тези 50 фамилии , но ако това , което вие казвате е вярно , за мен означава , че в България никога не е имало комунизъм , а олигархия , която се променя според "силните" на деня . И ние самите сме си виновни , ако това е така , защото с писане по форумите не можем да променим нищо , но повече не смея да кажа за да не ме баннете за пропаганда .

А относно Гео Милев и Вапцаров ... Страх ме е да питам за Ботев , защото той е имал анархистки период , а точно в български националистически форум не искам да чуя , че и той е само талантлив ....

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8787
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 57.0.2987.133 Chrome 57.0.2987.133
Re: Тема за размисъл
« Отговор #16 -: Април 25, 2017, 16:28:16 »
Извадки от постингите на ak-98 :

Цитат
Не знам кои са тези 50 фамилии...

Цитат
Имало ли е демографска криза през комунизма ?   

Цитат
Имало ли е мафия ? 

Цитат
Мао е направил Китай велик , Сталин има решаваща роля за победата над Хитлер , но за Вас те не са велики политици. 

Цитат
Защо мислите , че примерът с кюрдите е неуместен ?  Какво от това , че нямат държава ? 

Цитат
Защо мислите , че примерът с кюрдите е неуместен ?  Какво от това , че нямат държава ? Ако получат независимост съм сигурен , че ПКК ще има най-голяма влияние в държавата им и ще се погрижи тя да бъде от комунистически/социалистически тип . 

Цитат
Може би капитализма работи на Запад , но за мен нашите географски ширини са си за социализъм , защото само социализмът може да предпази хората , които искат нормален спокоен живот от мутрите ...

Цитат
Страх ме е да питам за Ботев , защото той е имал анархистки период , а точно в български националистически форум не искам да чуя , че и той е само талантлив ....
...
...
Считам, че регистрацията на ak-98 не е случайна, а с определена цел да се навреди на форума.
След получаването на достатъчно подробни и аргументирани отговори от уважавани участници във форума, ak-98 , продължава да задава провокативни въпроси.
Характерът на въпросите  с определяща комунистическо-политическа реторика и неучастието на  ak-98 в други теми е сиптоматично за поведението на троловете.

« Последна редакция: Април 25, 2017, 16:43:26 от Петкан »
Ad honores

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf