Автор Тема: Съвременната болшевишка наглост  (Прочетена 6478 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8822
  • Country: bg
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 65.0.3325.181 Chrome 65.0.3325.181
Re: Съвременната болшевишка наглост
« Отговор #30 -: Март 22, 2018, 23:06:28 »
Пиши на български!
Аз не викам и НИКЪДЕ не съм писал, че  трябва да си сменим историята защото така иска Америка или Русия.

Когато една пропаганда е насочена в защита на тоталитарен режим, тя е доста елемнтарна и е необяснимо, защо путинската пропаганда ти харесва и е за предпочитане?
С какво тази пропаганда облагодателства България и българския народ, след като в някои предавания на държавната руска телевизия,която е изразител на путинската пропаганда, българите са наричани неблагодарници, предатели и ... дрисльовци?
Що се отнася до анализът публикуван в "Обозреватель Znak.com" , в него са цитирани мнения на депутати от Екатеринбург, на директора на Института за реформа на публичните финанси, на представител на Търговско-промишлена палата на Руската федерация, на учени, военни експерти и политолози, т.е. на хора специалисти в своята област и живеещи в тази страна, а не като тебе- икономически емигрант в Италия, бедняк-пазач в дискотека, изкарващ прехраната си с раздаване на шамари и с мислене, формирано от нещастието да чакаш подаяния в чужда страна.
...
Това е анализът, за който пишеш, че не е обективен.
Кое е необективното?
Цитат
Четвёртый срок Путина — путь к перевороту
Обозреватель Znak.com — о наступлении последнего акта «путинской стабильности»
https://www.znak.com/2018-03-19/obozrevatel_znak_com_o_nastuplenii_poslednego_akta_putinskoy_stabilnosti
« Последна редакция: Март 22, 2018, 23:09:35 от Петкан »
Ad honores

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4757
  • Country: it
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 62.0.3202.97 Chrome 62.0.3202.97
« Отговор #31 -: Март 23, 2018, 13:08:49 »

Аз не викам и НИКЪДЕ не съм писал, че  трябва да си сменим историята защото така иска Америка или Русия.

Но защитаваш тия дето зоват за това. Тоест - същата работа - болшевизъм и то як.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Browser:
« Отговор #32 -: Март 24, 2018, 21:37:28 »
Но защитаваш тия дето зоват за това. Тоест - същата работа - болшевизъм и то як.
Не защитавам никой от тези, които искат да навредят на България, нито соросоидите, нито путинистите.
Правя изричната забележка, че путинистите реално могат да говорят за успехите на Русия само в областта на въоръженията, а всичко друго е ....стъкмистика.
Съветския болшевизъм и новия путински имперски реваншизъм са най-голямото зло, което е било и което може да се случи на България.
Човекът, който не познава хегеловото тълкование за това, какво е нравственост и не знае защо болшевиките, и комунистите са отричали диалектиката на този философ, не може да говори нелогични неща за превъзходството на болшевишката теория, проповядваща изграждането на система, при която икономическите и социални процеси са съзнателно управлявани и за ликвидирането на съсловните и национални антагонизми.
Съсловните и национални антагонизми ги е имало винаги в Съветския съюз, а и в страните от соцлагера!
Болшевизмът е твърде примитивна теория, която е доказала своята идейна несъстоятелност за установяването на диктатура на пролетариата и световна революция.
Животът доказа, че физическото съществуване на комунистически държави е невъзможно, чрез самоликвидирането на най-голямата държава на комунистите-Съветския съюз и неговите сателити.
Опитите за реабилитация и всичи други напъни за възстановяването на комунистическата система са израз на нелогично мислене и обречени на успех, защото по никакъв начин не могат да доведат до  желаната "светая светих" на теоретиците на комунизма, а именно ликвидирането на междукласовите отношения и антагонизма между работниците и властта.
Заради тази невъзможност рухна Съветския съюз и останалите страни от соцлагера.
Тази невъзможност се доказва с факти и цифри, които не са в полза на болшевиките.
Показвам един сравнителен анализ на икономическите показатели на страните от Скандинавия, Азия и Руската федерация по три показателя- БВП (в щатски долари), население и средна продължителност на живота.  .В края на анализа, авторът прависледното заключение: "Все пак, въпреки различните социални проекти, Русия все още има висока степен на бедност и значителна диференциация на паричните доходи на населението, неблагоприятна демографска ситуация, недостатъчно финансиране на социални и културни организации и т.н. Може да се каже, че пред руското правителство в момента стои необходимостта от предприемането на ефективни мерки за развитие на иновационната сфера в икономиката."

Цитат
Сравнительный анализ экономических показателей стран Скандинавии, Азии и Российской Федерации

Признак сравнения ВВП   Швеция  458,004 млрд, Финляндия 238,801 млрд, Россия  1,48 трилл., Япония 5,498 трилл.,  Китай 5,879 трилл.

Население (чел.)             9,379 млн.                      5,364 млн.                          141,75 млн.              127,45 млн.               1,338 млрд

Средняя продолжительность жизни (лет)

81,4                                79,7                                     68,6                            82,9                        73,1

https://www.rae.ru/forum2012/21/1533
...
...
 Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия/Брутен вътрешен продукт
2,619 трилиона USD (2016 г.)

Русия/Брутен вътрешен продукт
1,283 трилиона USD (2016 г.)
« Последна редакция: Март 24, 2018, 22:04:06 от Петкан »
Ad honores

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #33 -: Март 25, 2018, 13:11:54 »
путинистите реално могат да говорят за успехите на Русия само в областта на въоръженията
Имат успехи и в областта на независимостта от западните американски педерастки неща. И това е доста голямо постижение. Но явно ти мислиш по друг начин.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Browser:
« Отговор #34 -: Март 25, 2018, 21:13:25 »
Имат успехи и в областта на независимостта от западните американски педерастки неща. И това е доста голямо постижение. Но явно ти мислиш по друг начин.
Мястото на "независимостта от западните американски педерастки неща" в Русия е заето от зависимостта на обществото от пропагандата на авторитарната власт-съществува жестока цензура, проповядват се откровени глупости и се праят внушения, че европейците и американците са ненормални, глупави и лениви и, че Александър Македонски е руски пълководец от... Македония, че викингите са били руснаци, а етруските са представители на "руско-славянската нация", която била най-древната и върховна нация в света и т.н.
Всичко това е проява на откровен държавен расизъм, който може да се сравни само с наглостта на проповядвания расизъм на нацистите от Третия райх.

Цитат
Таким образом, русский народ в генетически современном виде появился на свет на европейской части нынешней России около 4500 лет тому назад.
http://xn--b1amnebsh.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D1%8B%D0%BB%D0%B8-%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D1%83-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B6%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0/

Цитат
Славяно-русы — самые древние на Земле
https://sobityadnya.ru/blog/43654770301/Slavyano-rusyi-%E2%80%94-samyie-drevnie-na-Zemle

Цитат
Вот из скалигеровских учебников истории нам известно, что Александр Македонский был ГРЕКОМ и завоевал МИР...

Македонский - это из Македонии. А Македония не в Греции, а отделена от Греции Италией и находится в Югославии, как составная её часть. Сербия, Югославие - Царство юэных славян - славящих Бога - русских(по названию истинной{русской веры- право-славие}). Тк другие - не имеют права славить Бога.

Те Александр Македонский был русским из южной области Русской Империи, а конкретно - Македонии.

Цитат
Кстати и само слово «Рослаген» от слова «рослаг» - одного из синонимов слова «викинг»
http://guns.allzip.org/topic/37/296862.html

http://www.yaplakal.com/forum3/topic1625010.html

Цитат
История Этрусков – это только часть великой славянской истории в Западной Европе

http://slavyane.org/history/etruski.html

Цитат
Являются ли этруски предками русского народа?
http://tainy.net/44499-yavlyayutsya-li-etruski-predkami-russkogo-naroda.html

"Успехите" на путинската икономика са такива, че БВП на Русия е два пъти по-малък от този на Великобритания, която отстъпва на Русия по човешки потенциал 2.5 пъти, а по територия 69 пъти и заради това, Sirows-мишко, не прави неаргументирани изказвания, които не са подкрепени с факти.
Не ми пука за това, което ще си помислят хората за тебе, но по този начин опорочаваш форума, правейки внушения в полза на чужда държава, която е враждебно настроена към България.

И още един въпрос към тебе и администратора Hatshepsut, който видимо няма нищо против това, да се прави в български националистически форум пропутинска пропаганда...

Защо ти, мишко, пишеш, че Путин предлага на България 50 самолета и 700 танка безплатно, ако страната излезе от НАТО, а за тази лъжа не си санкциониран от когото трябва?

Такова предложение Путин не е отправял конкретно към българските власти, а това, което си написал е откровена лъжа в негова полза.

Уверен съм, че ако Калоян беше жив, нямаше да има такъв простак и неграмотник какъвто е мишката Sirows във форума!

Между другото, мишко, още не си отговорил на това, защо в едно от най-гледаните предавания в Русия е позволено българския народ да бъде наричан  със следните определения: "продажници", "предатели" и "дрисльовци"?
« Последна редакция: Март 25, 2018, 21:17:59 от Петкан »
Ad honores

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #35 -: Март 25, 2018, 21:18:06 »
проповядват се откровени глупости и се праят внушения, че европейците и американците са ненормални, глупави и лениви
  Ами те наистина са такива. Живея на запад и общувам с много хора и мога смело да заявя че са такива.
Въпросът е обаче : защо ти драги толкова се занимаваш с тези руснаци, а не се интересуваш от българските неща. И накрая, ако не знаеш България е под американо-европейско робство от 1989г. а не под руско или съветско. Трябва да се гонят тези поробители , а не да им се сътрудничи в борбата им с руснаците.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Browser:
« Отговор #36 -: Март 25, 2018, 21:29:05 »
  Ами те наистина са такива. Живея на запад и общувам с много хора и мога смело да заявя че са такива.
Въпросът е обаче : защо ти драги толкова се занимаваш с тези руснаци, а не се интересуваш от българските неща. И накрая, ако не знаеш България е под американо-европейско робство от 1989г. а не под руско или съветско. Трябва да се гонят тези поробители , а не да им се сътрудничи в борбата им с руснаците.
Занимавам се не с руснаци, а с такива като тебе, които правят опити за пропутинска пропаганда в полза на путинския режим, който е противник на България.
България е била под руско-съветско робство много повече, а от 1989 г. досега на власт винаги са бивши комунисти и именно те са продали България на НПО-та на Сорос и на САЩ.
"Борбата с руснаците" е лъжливо понятие, което също е опит за манипулация, а правилно е  да се пише борба с путиноидите!
Защо не коментираш проявите на путинската прпаганда за ДНК на славянско-руската нация?
Защо не ми отговориш за това, което написах, че в пропутинска руска държавна телевизия се обижда целия български народ?
От проблемите в България се интересувам много повече, отколкото ти, Sirows !
Погледни статистиката за участието ми!
Не отговаряш по същество, а разводняваш темата, ***!
« Последна редакция: Март 26, 2018, 07:16:13 от Hatshepsut »
Ad honores

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #37 -: Март 25, 2018, 22:18:03 »

България е била под руско-съветско робство много повече, а от 1989 г. досега на власт винаги са бивши комунисти и именно те са продали България на НПО-та на Сорос и на САЩ.

Защо не ми отговориш за това, което написах,
Значи според тебе не е важен поробителят, а врагът на поробителя.  какво да ти отговарям на писанията на някои луди, всеки луд с номера си и писанията си. Не ми е работа да се занимавам с лудите - има си лекари за това.

От проблемите в България се интересувам много повече, отколкото ти, Sirows !
Погледни статистиката за участието ми!

Истината е че знаеш малко и почти нищо за българските неща. Интересуваш се само от Русия и започвам да си мисля че си платен техен трол, понеже ни занимаваш само с тях, но по такъв странен начин, та всеки който те чете да започне да им симпатизира.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Browser:
« Отговор #38 -: Март 25, 2018, 22:34:02 »
Цитат
Истината е че знаеш малко и почти нищо за българските неща. Интересуваш се само от Русия и започвам да си мисля че си платен техен трол, понеже ни занимаваш само с тях, но по такъв странен начин, та всеки който те чете да започне да им симпатизира.

Може ли по-точно за това, което си написал:"истината е че знаеш малко и почти нищо за българските неща"?
В какво се състои тази "истина" и по какъв начин карам хората да симпатизират на путинска Русия?
Приличаш ми на един бюрмовец от ВМРО, с който се запознах в ресторант "Свети Никола" в Охрид и този човек ме попита, дали Черно море е по-голямо от Охридското езеро,  аз му отговорих, че Черно море е четири пъти по-голямо от теоиторията на България, а той ме погледна с невярващи очи и каза, че ще я провери тази работа дали е така, както му казах.
Изглеждаш като оформен простак, на който каквито и факти да му се представят, реагира от своята гледна точка, която е в задника му.
Ти какво знаеш за "българските неща" повече от мене и как го доказваш това твое "знание"?
« Последна редакция: Март 25, 2018, 23:27:18 от Петкан »
Ad honores

Неактивен Panzerfaust

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1384
  • Browser:
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #39 -: Март 25, 2018, 23:22:32 »
Е, знае той, знае. Налудна убеденост се нарича това състояние в психиатрията. :Azn:

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #40 -: Март 26, 2018, 14:53:08 »
по какъв начин карам хората да симпатизират на путинска Русия?

По всякакъв начин с цялостното си поведение. Хората станаха русофили заради такива като Инджев, Ал. Йорданов и тебеподобните ви. Откровено казано до сега никога не си бях правил труда да споря и защитавам руското и Русия, ти и Зигфрид почти успяхте да ме накарате да го правя и сега едвам се сдържам.
Е, знае той, знае. Налудна убеденост се нарича това състояние в психиатрията. :Azn:
Предполагам си лекар психиатър ? След като ми даде диагноза ще те помоля да ми предпишеш и лечение ! Така няма да си губя времето да ходя на лекар. Благодаря ти за помощта, сега кажи какво да пия ?
« Последна редакция: Март 26, 2018, 14:55:30 от Sirows »

Неактивен Panzerfaust

• Moderator
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1384
  • Browser:
  • Firefox 59.0 Firefox 59.0
  • Интереси: история, политика, психология, военно дело, икономика
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #41 -: Март 26, 2018, 16:10:15 »
По образование съм психолог. Не се шегувам. Така че, доста добре познавам патологиите. Ти имаш доста.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #42 -: Март 26, 2018, 17:51:23 »
По образование съм психолог. Не се шегувам. Така че, доста добре познавам патологиите. Ти имаш доста.
Предполагам си изключително велик психолог, щом така само по мененията ми постави диагноза ? Ако не си оценен то е заради болшевишкият световен заговор ! Да не забравя : моля те назначи ми лечение и ми предпиши някакви хапчета. Ще съм ти много благодарен.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • България преди всичко!
  • Browser:
« Отговор #43 -: Март 27, 2018, 23:07:24 »
Предполагам си изключително велик психолог, щом така само по мененията ми постави диагноза ? Ако не си оценен то е заради болшевишкият световен заговор ! Да не забравя : моля те назначи ми лечение и ми предпиши някакви хапчета. Ще съм ти много благодарен.
На тебе ти трябва ветеринарен лекар, а не психолог, мишко.
Защо не ми отговориш за това, което написах, че в пропутинската руска държавна телевизия се обижда целия български народ, наричайки българите "продажници", "предатели" и "дрисльовци"?
Ad honores

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #44 -: Март 28, 2018, 09:58:46 »
На тебе ти трябва ветеринарен лекар, а не психолог, мишко.
Защо не ми отговориш за това, което написах, че в пропутинската руска държавна телевизия се обижда целия български народ, наричайки българите "продажници", "предатели" и "дрисльовци"?
В нашите телевизии не обиждат ли постоянно руснаците ? Обиждат ! Е тогава, какво очакваш а ? Освен това обидите и от наша и от тяхна страна са от дегенерати. Така че няма да коментирам ненормалните, не ми е това работата, а и те край нямат.
А какъв лекар ми трябва не решаваш ти , нито западните дегенерати.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf