Автор Тема: Конспирацията "ДЖЕНДЪР"  (Прочетена 6230 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8815
  • Country: bg
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 63.0.3239.132 Chrome 63.0.3239.132
Re: Конспирацията "ДЖЕНДЪР" !
« Отговор #30 -: Януари 31, 2018, 18:06:19 »
Конвенцията ще събори герб

Въпрос на време е

Не че кой знае какво - едни партии да сменят други
но все пак е възможност да се извоюва по-достоен живот в България

Цитат
но все пак е възможност да се извоюва по-достоен живот в България
Индивидуалист , уважавам твоето мнение, но не мога да се съглася с него, защото докато ги има ГЕРБ и БСП всичко е обречено на провал и имитация.
Ad honores

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4743
  • Country: it
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 62.0.3202.97 Chrome 62.0.3202.97
« Отговор #31 -: Януари 31, 2018, 18:23:18 »
защото докато ги има ГЕРБ и БСП всичко е обречено на провал и имитация.
И без ГЕРБ, БСП или която и да е друга досегашна партия : нещата няма да се променят.
Като начало нямаме производство, а без него няма пари и т.н.
Явно новите ни приятели искат да сме бедни.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #32 -: Февруари 01, 2018, 19:24:28 »
Yavor Dachkov
4 часа ·
Коментар във “Фигаро”:”Ако критикувате марксизма, то е защото сте буржоа. Ако критикувате психоанализата, то е защото сте невротичен. Ако критикувате теорията за джендъра, това е доказателство, че светът се управлява от “хетеросексуална каста”, която се стреми да задържи властта си с всички средства. Неумолима оруелска логика, която отрича всяка възможност за критика... Всички тези съждения можеха да си останат в университетските кулоари, ако теорията за джендъра не бе придобила “технократско и наднационално” измерение, и ако не бе налагана отгоре, а именно с доклади и резолюции от институциите на Европейския съюз. Така една конвенция на Съвета на Европа, приета през 2011 г. в Истанбул, постановява страните “да вземат необходимите мерки (…) за изкореняване на предразсъдъците, обичаите, традициите и всякакви други практики, основана на (…) стереотипни роли за жените и мъжете” (Глава III, член 12). Програма за социално инженерство, “тоталитарен сън”, който се изплъзва на всякакъв демократичен дебат. Това е неумолимият закон на джендъра.”

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #33 -: Февруари 04, 2018, 21:07:34 »
Yavor Dachkov
14 мин. ·
Трябваха ми 20 години, за да се науча да не мразя хората, които не мислят като мен. Голям успех ще бъде, ако в следващите 5 се науча да разговарям или си пиша с тях без да ги обиждам. В това отношение ФБ е незаменим, стига да умееш да се възползваш. Егото е най-големият враг на човека. Егото е в основата на джендъра.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #34 -: Февруари 05, 2018, 21:02:01 »

С позицията си срещу Конвенцията на Съвета на Европа за борба с насилието над жени и домашното насилие, президентът Румен Радев задълбочава разделението в обществото. Това е позицията, изразена от над 40 правозащитни и джендър организации от либералния сектор. В Брюксел държавният глава определи отлагането на ратификацията на международния документ като „победа за българското общество” и нарече т.нар Истанбулска конвенция „зле написан документ”, който отнема правомощия на държавата и ги предоставя на неправителствения сектор. Засегнатите не закъсняха да потвърдят тезата му с острото си писмо.
http://www.glasove.com/categories/novini/news/liberalni-npo-razkritikuvaha-poziciyata-na-prezidenta-po-istanbulskata-konvenciya

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #35 -: Февруари 05, 2018, 21:10:25 »
В момента по БТВ някаква патка заспала,за да не бъда по груб,се опитва да убеди Българския народ,че видите ли не купувайте на момиченцата кукли и на момчетата камиончета, саби и пистолетчета ,защото не е джендърско! Абе ей мумио за такива като тебе само лагер те оправя там да  си проповядва джендърството и да и плащат чуждите педераски фондаций!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #36 -: Февруари 06, 2018, 10:14:57 »
Атанас Манушкин
13 часа ·
-Ало, 112 ли сте? Искам да ме свържете с телефона на оная организация, дето следи за правата ми.
- Моля, идентифицирайте се.
- Моля?
- Как се казваш и на колко години си?
- Гошка и съм на 6 години.
- Социална роля и пол?
- Днес още не съм решило.
- Свързвам Ви....
Чкрък, пиууу, мелодия "Я елате пиленца на батко"...
- Хелоуу, кажи готин- прозвуча нежно-басов глас.
- Кой си?
- Тя съм на смяна. Довечера след 23 30 съм той.
- Родител едно ми се разкрещя, че съм педе..сче гадно.
- Ауу, тя ли е, той, или и двете?
- Не знам я момента, но родител две му прасна един шамар и каза, че ми влияе отрицателно на личния избор.
- Заради какво се случи това?
- Ами бях си довел едно, което твърдеше че е момиче и такова си е по рождение. А аз го харесах много. Имаше между краката си нещо различно от моята пръчка.
- Мдаа, това е ужасно. То е някакво ненормално и трябва да се лекува.
- Така каза и родител едно, но аз го напсувах и ми се разкрещя.
- Кое е това момиче? Кажи му името, защото е заразно. Трябва да бъде водено в клиника! Чуваш ли ме, Гошка?!
- Я си е*и п*тката майчина, п...с смотан!
« Последна редакция: Февруари 06, 2018, 18:31:48 от Hatshepsut »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2861
  • Не бойте се!
  • Browser:
  • Firefox 58.0 Firefox 58.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #37 -: Февруари 06, 2018, 10:46:40 »
Индивидуалист , уважавам твоето мнение, но не мога да се съглася с него, защото докато ги има ГЕРБ и БСП всичко е обречено на провал и имитация.
Съгласен на 1000 % братле.
Аз от 2013г. съм твърд привърженик на безпартийно управление.. Смятам,че е добре поне 10 години да няма партийна дейност. Тогава да видя как ще избягат от правосъдието досегашни лидери и ръководства на партии. Да видим как ще избяга от правосъдието самото ни правосъдие в този си вид.
И не мисля,че е толкова сложно както ще реват партийните шмекери. Толкова ли е невъзможно на всяка длъжност да стои/той и сега си стои/ отделен човек но без партиен гръб, човек който сам отговаря с делата си и името си и носи отговорност. Реална.

Другите ми думи са някак по-близо до реалното възможно, допускайки,че така ще си продължим да редуваме някакви партии на власт. Или по-скоро като пожелание дори. Вероятно винаги ще има наивници, които ще легитимират партиите и псевдоизборите.
« Последна редакция: Февруари 06, 2018, 10:57:08 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Hatshepsut

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9000
  • Дълг и чест
  • Browser:
  • Chrome 64.0.3282.140 Chrome 64.0.3282.140
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #38 -: Февруари 06, 2018, 18:27:44 »
Супер скандал! Знаете ли какво четат децата ви?! (СНИМКИ)

“Енциклопедия в комикс” на български език хвали хомосексуализма и промяната на пола!

Промиването на съзнанието на децата по отношение на биологичните закони върви с пълна сила, докато управляващи и опозиция не могат да намерят общо решение за отхвърляне на позорната Истанбулска конвенция. На българския книжен пазар се разпространява “Енциклопедия в комикс”, която директно възхвалява хомосексуализма, смяната на пола и съществуването на т.нар. “трети пол”.

Наивни родители си мислят, че купуват специализирана литература за деца, издавана в милиони екземпляри, продавани в цял свят, както гласи рекламата, а всъщност дават в ръцете на следващите поколения опасно “оръжие” за унищожаване на ценностната система на подрастващите, а в крайна сметка и до ликвидиране на българската нация.

Още снимки: https://m.flagman.bg/article/149078

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8815
  • България преди всичко!
  • Browser:
  • Chrome 63.0.3239.132 Chrome 63.0.3239.132
« Отговор #39 -: Февруари 06, 2018, 18:56:25 »
Въпрос към Екатерина Захариева.
Ако лице от мъжки пол поиска влезе заедно с Е.Захариева в дамска тоалетна, обявявайки, че също се чувства жена като Захариева, какво трябва да направи българския външен министър в контекста на правата на джендърите?
Ad honores

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2861
  • Не бойте се!
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
  • Firefox 58.0 Firefox 58.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #40 -: Февруари 08, 2018, 15:01:50 »
Не възлагам надежди за нещо свястно идващо от политическите партии, но все пак прави разлика,че за джендърите-гейове-травестити- извратеняци-педофили и т.н са от герб и всички от синята измет през годините плюс Плевнелиев. Други няма. И разбира се дежурни говорители по тв, десетки фондации, прикрити курвенски организации състоящи се от жени в някакви офиси и които властта ги финансира.
Другите партии поне това засега се въздържат да впишат в биографията си. И повече надават ухо да чуят какво е мнението на хората в обществото.
« Последна редакция: Февруари 08, 2018, 15:03:50 от Индивидуалист »
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #41 -: Февруари 10, 2018, 14:05:14 »
http://glasove.com/categories/novini/news/simeonov-i-cvetanov-v-tajna-dogovorka-za-istanbulskata-konvenciya-vmro-i-karakachanov-besni-ot-predatelstvoto
За тайна договорка между Валери Симеонов и Цветан Цветанов в подкрепа на Истанбулската конвенция в Народното събрание научи „Гласове“ от парламентарни източници. В замяна на поетия от Симеонов ангажимент за пробив в позицията на Обединените патриоти, той получил твърдо обещание да сложи личен свой кандидат за министър на туризма, след като Николина Ангелкова оглави Министерството на транспорта, което ще бъде освободено от Ивайло Московски.

Неактивен Hatshepsut

• Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9000
  • Дълг и чест
  • Browser:
  • Chrome 64.0.3282.140 Chrome 64.0.3282.140
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #42 -: Февруари 10, 2018, 18:25:19 »
Първият джендър филм за деца

https://i.ytimg.com/vi/p7-bOZ-Puv8/maxresdefault.jpg
Конспирацията "ДЖЕНДЪР"

Родители, помислете преди да заведете детето си на новия български филм „Лили рибката“. Имайте предвид, че големият цветен шаран не е рибката Лили, както всеки човек би предположил от трейлъра и плакатите. Съвсем по-важно е друго обаче. Сюжетът под формата на „детска приказка“ се развива около едно необикновено дете, което се казва Дани-Алекс. Дани е момче, а Алекс е момиче. И те са.. едно дете. Когато някой погледне Александра в очите, започва вълшебна вихрушка, и тя се превръща в Даниел, и обратното. Поради тази причина Алекс-Дани ходи винаги с приведена глава и избягва погледите на всички. Детето е винаги тъжно, приведено, неразбрано и потискано от съучениците си.

За контраст е представено и едно традиционно семейство с дете, истинско момче. Е, те са представени като неуки, неразбиращи, немърливи и прости люде. Бащата, наречен „страшният селянин“ учи сина си да се оригва. А синът, със зацапана бяла блуза и наднормено тегло, в отчаян опит да се оригне, пърди. Мърлявата майка до тях се тъпче с храна и нагъва пиене. Те са непросветени, защото не разбират вихрушката и Алекс-Дани. А да, има и цигани-магьосници във филма. Издокарани са като добрите герои – просветени и възвисени, защото са единствените, които могат да гледат Алекс-Дани право в очите, без да има вихрушка. Те го приемат такъв, какъвто или каквато е.

Голямата риба от плакатите, както по-горе споменах, не е Лили, а дядо й. Лили всъщност е едно циганче, което магически призовава имената на Алекс и Дани преди всяка вихрушка. Към свършека на филма Лили прави магия, с която Алекс и Дани започват да съществуват едновременно и щастливо, а самата тя се превръща в рибка. Съвсем откровено накрая на филма се отправя послание към родителите, което гласи, че техните деца са също толкова необикновени, точно като Алекс и Дани.

[youtube]RFa90ojD8v0[/youtube]

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=107040

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #43 -: Февруари 10, 2018, 19:40:41 »
Какво мислите за артистите участвали в този странен филм.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
« Отговор #44 -: Февруари 11, 2018, 13:49:34 »
Yavor Dachkov
2 часа ·
Ако Истанбулската конвенция бъде ратифицирана, това може да доведе до сериозни колизии в управляващото мнозинство и дори до предсрочни избори, заяви лидерът на "Атака" Волен Сидеров в студиото на "Денят започва с Георги Любенов" по БНТ. Затова Сидеров предупреди ГЕРБ да отчитат обществените настроения, които в над 80% са против ратификацията наа Конвенцията. В управляващата коалиция нашето мнение относно Истанбулската конвенция беше много важно, тъй като това е натиск отвън, каза още той. По думите му, "в Европарламента и в Европа като цяло има такива течения, които натискат, тласкат да бъдат приети еднополови бракове".

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf