"ВЪЗРАЖДАНЕТО" започна и е налице - факт

• 100 Отговора
  • 6478 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
Re: "ВЪЗРАЖДАНЕТО" започна и е на лице - факт.
« Отговор #30 -: Май 26, 2018, 20:13:37 »
Добре са направили,ама не те ли е срам да ги ползваш за пропагандирането на нещо,което в същността си,дори не е възраждане.Междудругото,в България има над 1.5милиона хора,нацисти сами по себе си,но със страх да го изразят пред обществото.Такива скрити хайдути-няма.Това показва колко е масова Идеята ни,и колко вашата-не е такава.
Мисля че си настинал мозъчно.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1559
  • +31/-1
  • Интереси: История, Философия, Политика
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #31 -: Май 26, 2018, 21:08:10 »
Грешиш.Да отричаш истината се нарича ши-зо-фре-ния.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
« Отговор #32 -: Май 27, 2018, 22:17:24 »
Като част от възраждането е и титлата Главен Български хайдутин. Има главен прокурор, главен такъв-онакъв, сега има и Главен Хайдутин, който седи над останалите ! Титла  която за момента нося аз. надявам се скоро да се появят по-надъхани, фанатични на тема българщина и хайдутство, по-знаещи от мене и титлата да стане притежание на друг. За такъв от малък подготвям естествено Митьо халата ( малкият български хайдутин)
Ето ме и мене Г.Б.Х. в носия с тояга символизираща добрият овчар и оръжие за бран от вълците мекерета и келемета.
« Последна редакция: Май 27, 2018, 22:19:15 от Sirows »

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1559
  • +31/-1
« Отговор #33 -: Май 27, 2018, 22:18:55 »
Пяк лоша снимка.Ясно ни е че не си в типа "ариец".Какво значи келеме?Това българска дума ли е?Сигурно е стара,хайдушка хаха
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
« Отговор #34 -: Май 28, 2018, 13:38:43 »
Възраждането ни е неоспорим факт.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1559
  • +31/-1
« Отговор #35 -: Май 28, 2018, 17:16:59 »
Защо ли имам чуството,че всички "възрожденци",които показваш са един нов вид патриоти.Това е еволюцията на патриотите,ставащи такива след 100гр ракия.Новия вид са патриоти за снимка.Много приличат на такива,облекри носиите,нарамили пушки,но само за снимка.Оставиш ли ги няколко дни в Балкана,както истинските хайдуте са седяли-вълци и мечки ще си правят банкет с тях. :mad:
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
« Отговор #36 -: Май 28, 2018, 17:46:58 »
Защо ли имам чуството,че всички "възрожденци",които показваш са един нов вид патриоти.Това е еволюцията на патриотите,ставащи такива след 100гр ракия.Новия вид са патриоти за снимка.Много приличат на такива,облекри носиите,нарамили пушки,но само за снимка.Оставиш ли ги няколко дни в Балкана,както истинските хайдуте са седяли-вълци и мечки ще си правят банкет с тях. :mad:
Намери им кусура и на тях а ? Не са нацисти за твое съжаление. Обаче да знаеш не се наричат патриоти, защото е чуждица.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
« Отговор #37 -: Май 28, 2018, 18:51:14 »
Усетиха че има възраждане и вижте с какви номера се опитват да го спрат.
24 май в 09:08 ·
Моля, всички които имат отношение към националната ни история да имат търпението за да прочетат следното и да изкажат своето мнение:
Нови предложения за промяна на закона за оръжията, боеприпасите, взривните вещества и пиротехническите изделия
(Публикувани на сайта на МВР на 03.04.2018 г. с готовност да бъдат внесени и приети)

Предлагат се следните промени:
Сега действащ текст:
Чл. 4. (1) Оръжия по смисъла на този закон са огнестрелни и неогнестрелни оръжия
……………..
4. копие на оръжие по т. 3, ако не е предназначено да произведе изстрел с боеприпас с бездимен барут
…………..
Предлага се да бъде въведена следната промяна:

(4) Всяко устройство, което е проектирано за изстрелване само на халосни боеприпаси, боеприпаси с дразнещи вещества, други активни вещества или пиротехнически сигнални изделия, и което може да бъде видоизменяно така, че да произвежда изстрел с куршум или снаряд, чрез действието на взривно вещество, се смята за огнестрелно оръжие.“.
…………………………………
Коментар: От този текст следва, че копията на оръжия, произвеждани преди 1900 г. и пригодени за изстрелване на халосни патрони ще се смятат за огнестрелни оръжия. Това означава, че не могат да се правят копия на старите оръжия, които ползват халосни патрони и да се ползват при възстановките. Ако такива се изработват, те се придобиват с разрешение по реда за огнестрелните оръжия. Това означава, че газовите и сигналните оръжия, които до сега бяха на уведомителен режим, се считат за огнестрелни оръжия и за придобиването им следва да има разрешение от МВР. Няма такова газово или сигнално оръжие, което да не може да се преработи така, че да изстреля куршум. Отделен въпрос е с какво количество барутен заряд, каква начална скорост и каква дулна енергия може да получи изстреляното тяло.
Този текст поставя под заплаха всички притежатели на газови и сигнални оръжия и поставят безкрайно много въпроси за субективно

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1559
  • +31/-1
« Отговор #38 -: Май 28, 2018, 20:18:16 »
Намери им кусура и на тях а ? Не са нацисти за твое съжаление. Обаче да знаеш не се наричат патриоти, защото е чуждица.

Патриоти точно,защото е чуждица.Може сега да не са,но когато дойдем,а ние ще дойдем,ще станат,или...ще трябва наистиня дя хващат гората,не само за снимки
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
« Отговор #39 -: Май 28, 2018, 22:33:27 »
Патриоти точно,защото е чуждица.Може сега да не са,но когато дойдем,а ние ще дойдем,ще станат,или...ще трябва наистиня дя хващат гората,не само за снимки
За другите не знам, аз нищо не разбрах от написаното. Патриоти, чуждица, гората идвали някакви на власт. Пропусна да ни обясниш че си Гьобелс или наполеон.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1559
  • +31/-1
« Отговор #40 -: Май 28, 2018, 22:40:33 »
Достатъчно ясно е за хора със среден интелект.Не,аз съм ти фен и следователно съм Главния Български Фюрер,по твоя пример :lol: Ще ме умориш от смях тези дни
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
« Отговор #41 -: Май 28, 2018, 23:10:29 »
Малко класика в жанра.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1559
  • +31/-1
« Отговор #42 -: Май 28, 2018, 23:11:34 »
Как се казва?
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4645
  • +23/-34
« Отговор #43 -: Май 28, 2018, 23:21:41 »
Как се казва?
Кажи ни ти нали знаеше много за българщината.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1559
  • +31/-1
« Отговор #44 -: Май 28, 2018, 23:23:25 »
Може ли едня картина да бъде назована българщина?
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!