"ВЪЗРАЖДАНЕТО" започна и е налице - факт

• 100 Отговора
  • 8601 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
Re: "ВЪЗРАЖДАНЕТО" започна и е на лице - факт
« Отговор #75 -: Юни 10, 2018, 17:36:07 »
Моля да обясниш какво имаш предвид с това
Е нищо, какво да имам пред вид.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1499
  • +31/-1
  • Интереси: История, Философия, Политика
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #76 -: Юни 10, 2018, 17:52:26 »
:lol: Тия от четата ли са?
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
« Отговор #77 -: Юни 10, 2018, 18:03:06 »
А сега по темата.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
Re: "ВЪЗРАЖДАНЕТО" започна и е налице - факт
« Отговор #78 -: Юни 11, 2018, 12:56:50 »
Новите български обичаи.  Сватби, абитурентски и кръщенета в народни носии. Велико и култово.
Култът към българщината е велико чудо.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
« Отговор #79 -: Юни 11, 2018, 17:38:17 »
Относно възраждането ни.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1499
  • +31/-1
« Отговор #80 -: Юни 11, 2018, 20:19:24 »
Може ли да обясниш на скъпите читатели,от какво или от кой е породено това възраждане?
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
« Отговор #81 -: Юни 11, 2018, 22:20:03 »
Може ли да обясниш на скъпите читатели,от какво или от кой е породено това възраждане?
Породено е от волята на народа да живее по български, а не по западен гей образец.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1499
  • +31/-1
« Отговор #82 -: Юни 12, 2018, 00:16:23 »
Няма такъв избор.Това са си отделни събития на различни организации.Луковмарш е далеч по-подкрепян в обществото,защото е много по-близо до българското сърце
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
« Отговор #83 -: Юни 12, 2018, 10:13:18 »
Мисля че имаше тема за Луков марш - пиши си там. Покажи ни там снимки от тоя марш.

*

Неактивен HighVoltage

• *
  • 750
  • +109/-1
« Отговор #84 -: Юни 12, 2018, 10:40:29 »
Единия от двамата да престане с това противопоставяне. Какво би пречило на хората, които посещават Луковмарш да отидат на такава сватба или ако са на Рожен да облекат носии?
Това е изкуствено, което насаждате.
Или пък виждането за това, че хората облечени с  носии за фотосесия или ей тъй много ще ги подразни факта, че някой българин може да има по-радикални виждания относно национализма и няма да го поканят на масата си, например.
ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ, ЗВУЧИТЕ КАТО ПРОВОКАТОРИ.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
« Отговор #85 -: Юни 12, 2018, 14:25:05 »
Единия от двамата да престане с това противопоставяне. Какво би пречило на хората, които посещават Луковмарш да отидат на такава сватба или ако са на Рожен да облекат носии?
Това е изкуствено, което насаждате.
Или пък виждането за това, че хората облечени с  носии за фотосесия или ей тъй много ще ги подразни факта, че някой българин може да има по-радикални виждания относно национализма и няма да го поканят на масата си, например.
ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ, ЗВУЧИТЕ КАТО ПРОВОКАТОРИ.
Жеков е провокатора, а не аз. В темата за Луков марш не пиша и не се подигравам, ама той в темите за българщина и хайдутство не спира да спами и да се подиграва.
Така че госпожо бъди обективна, Не обвинявай мене за неща вършени от друг. Ако не вярваш иди и прегледай темите за Луков марш.

*

Неактивен HighVoltage

• *
  • 750
  • +109/-1
Re: "ВЪЗРАЖДАНЕТО" започна и е на лице - факт.
« Отговор #86 -: Юни 12, 2018, 16:00:10 »
Питай организаторите. С времето тия глупости ще отпаднат.
За кукерите пишеш тук. Значи ако си на това мероприятие ти ще отидеш при тях и ще почнеш да им обясняваш, че представляват някакъв проблем, че не трябва да са там и т.н.
Ми ти разделяш хората заради глупости. Само с носии и икони ще ходим, айде бе ку-ку! 
Както си е сега си е много добре.
 Наистина и ген. Жеков има какво да учи за това как и като какъв трябва да се предреши съвременния нацист, ако иска идеята да има стойност и да не олеква пред такива като теб.  Не знам дали иска само да ти се противопостави или всичко, което пише го мисли, аз обаче не със всичко написано от него съм съгласна. Защото всичко е в мярката и всичко трябва да се премисля.

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
Re: "ВЪЗРАЖДАНЕТО" започна и е на лице - факт.
« Отговор #87 -: Юни 12, 2018, 17:57:25 »
За кукерите пишеш тук. Значи ако си на това мероприятие ти ще отидеш при тях и ще почнеш да им обясняваш, че представляват някакъв проблем, че не трябва да са там и т.н.
Ми ти разделяш хората заради глупости. Само с носии и икони ще ходим, айде бе ку-ку! 
Както си е сега си е много добре.
 Наистина и ген. Жеков има какво да учи за това как и като какъв трябва да се предреши съвременния нацист, ако иска идеята да има стойност и да не олеква пред такива като теб.  Не знам дали иска само да ти се противопостави или всичко, което пише го мисли, аз обаче не със всичко написано от него съм съгласна. Защото всичко е в мярката и всичко трябва да се премисля.
Естествено че няма да ида да им обяснявам. :mad: Ходи облечена, както си искаш с хеви-метъл дрехи и плакати на Ейси-диси, ако искаш. Аз ще ходя, както аз си искам и така. Народа обаче иска да ходи с носии и икони.
Останалата част от мнението ти  както винаги не е я разбрах, ама  няма значение.

*

Неактивен генерал Жеков

• *
  • 1499
  • +31/-1
« Отговор #88 -: Юни 12, 2018, 19:40:45 »
He съм провокатор,а доказан националист.Също,подигравам се на теб и измислените ти глупости за хайдушко общество,без да е имало такова нещо в историята.Големи глупости
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

*

Неактивен Мишок

• *
  • 4555
  • +23/-34
« Отговор #89 -: Юни 12, 2018, 19:49:17 »
He съм провокатор,а доказан националист.Също,подигравам се на теб и измислените ти глупости за хайдушко общество,без да е имало такова нещо в историята.Големи глупости
Доказан соросоид - това си ти.
За Луков Марш си пиши в темата по въпроса, не ми го навирай тука.
Сега се оказа ч1е не е имало хайдутско движение. Бе я си ......... да не казвам какво. Съвсем изтрещя.