Автор Тема: За присъствието на Мишока и неговия "принос" за форума  (Прочетена 1173 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8893
  • Country: bg
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.181 Chrome 66.0.3359.181
Нека в тази тема всеки изрази мнението си, дали Мишока е необходим участник на форума и с какво?

Това е моето мнение, което съм публикувал в чата.

Всичките приказки на Мишока за хайдутството са поза и то добре скроена от някого. Присъствието на Мишока във форума е с цел да се ерозира всяко мнение и то да се принизи по възможно най-елементарен, и просташки начин с "аргументи" от рода на "не съм сигурен, но...",   "това едва ли е така...", и в края на краищата форумът се изроди, и се превърна в един безплоден спор с Мишока по всяка тема. Това е първото.

Второто е това, че администраторът Hatshepsut cе прави на ни лук ял, ни лук мирисал и е ОСТАВИЛ ЕДИН ДОКАЗАНО НЕНУЖЕН ИНДИВИД като Мишока-Sirows и другия трол Раковски, да превърнат форума от националистически в култивиран националистически форум с проруска и прокремълска ориентация.
Не остава нищо друго освен Hatshepsut да обясни ясно и логично, защо е пренебрегнал волята на Калоян, и е пуснал Мишока във форума. Пиша всичко това, защото ми е болно за форума и не искам този форум да загине или да се превърне в рупор на путинската политика! Това е! Нека всеки го разбира така, както иска!
« Последна редакция: Юни 04, 2018, 19:53:06 от Петкан »
Ad honores

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1604
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.158 Chrome 66.0.3359.158
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
Мишока е един емигрирал пазвантин,самообявил се за "главен хайдутин".От "позицията" си на такъв,той се изказва като най-подготвен и най-разбиращ по всички теми,обсъждани във форума.Това със сигурност би ни дало обосновани доказателства,за да кажем,че той е един наистина необразован,но пък с големи амбиции егоист.В заключение,мога да кажа,че според мен,като прибавим и десетките му банове във форума-според мен,Мишока към момента не е нужен на Бългорския национализъм,респ. на форума.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Петкан

• Registered user
  • Veteran
  • Публикации: 8893
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.181 Chrome 66.0.3359.181
Мишока е един емигрирал пазвантин,самообявил се за "главен хайдутин".От "позицията" си на такъв,той се изказва като най-подготвен и най-разбиращ по всички теми,обсъждани във форума.Това със сигурност би ни дало обосновани доказателства,за да кажем,че той е един наистина необразован,но пък с големи амбиции егоист.В заключение,мога да кажа,че според мен,като прибавим и десетките му банове във форума-според мен,Мишока към момента не е нужен на Бългорския национализъм,респ. на форума.
Това е ясно като бял ден на 99% от участниците.
Ad honores

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9002
  • Дълг и чест
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.62 Chrome 67.0.3396.62
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Нека в тази тема всеки изрази мнението си, дали Мишока е необходим участник на форума и с какво?

Това е моето мнение, което съм публикувал в чата.

Всичките приказки на Мишока за хайдутството са поза и то добре скроена от някого. Присъствието на Мишока във форума е с цел да се ерозира всяко мнение и то да се принизи по възможно най-елементарен, и просташки начин с "аргументи" от рода на "не съм сигурен, но...",   "това едва ли е така...", и в края на краищата форумът се изроди, и се превърна в един безплоден спор с Мишока по всяка тема. Това е първото.

Второто е това, че администраторът Hatshepsut cе прави на ни лук ял, ни лук мирисал и е ОСТАВИЛ ЕДИН ДОКАЗАНО НЕНУЖЕН ИНДИВИД като Мишока-Sirows и другия трол Раковски, да превърнат форума от националистически в култивиран националистически форум с проруска и прокремълска ориентация.
Не остава нищо друго освен Hatshepsut да обясни ясно и логично, защо е пренебрегнал волята на Калоян, и е пуснал Мишока във форума. Пиша всичко това, защото ми е болно за форума и не искам този форум да загине или да се превърне в рупор на путинската политика! Това е! Нека всеки го разбира така, както иска!

Потребителят Раковски вече е отстранен от участие в дискусиите на форума, заради системна комунистическа пропаганда. Той ще може да влиза и да чете, но няма да може да пише.

Няма такова нещо като "волята на Калоян" относно присъствието на Мишока във форума.
Мишока е бил гонен многократно от форума с перманентен бан и после е бил допускан отново. Това е истината, Калоян е допускал Мишока с новите му профили, и го е банирал, когато е минавал границата.

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4730
  • Country: it
  • Browser:
  • Chrome 65.0.3325.183 Chrome 65.0.3325.183
и го е банирал, когато е минавал границата.
Последният път ме банира по настояване на някои хора във форума. Те се заяждаха с мене и за това се оказах виновен аз.
Както и да е имал си е причина и нека Бог да го прости.
Повечето от другите ми банирания са заслужени, някои не са и така.
Благодаря на Петкан че ми посвети цяла тема.

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
Голямо уважение от негова страна,наистина.По темата-Мишока,както и всеки руски роб не трябва да има достъп до БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИ ФОРУМ.Причината е,че всичко руско е откровенно анти-българско и е обида за нас,и за вековните ни приятели от Западна Европа
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
всеки руски роб
Туко що бях наречен руски роб. Обиждането на членове на форума не противоречи ли на правилата ?
И  не ми се вярва Калоян специално да е изявил воля да не се връщам във форума. Ако ти Петкане имаш документ, където това го пише, то моля да го покажеш и веднага ще се махна сам.

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
Администраторските решения не идват с бележка.Руските роби са такива като раковски.Ти си просто русофил,до степен на фанатичност
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
В един случай не може да има тема за определен човек понеже го обиждала, но в друг случай Петкан може да пуска обидна тема за мене, може и да псува и обижда на воля. Явно някои са по-равни от други.
Неприятно !

Активен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 674
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 52.0 Firefox 52.0
Не е необходим участник във форума. Участието му се заключава в това да дразни хора, с които е имал конфликт от по-реди, но сега има възможността да им дърпа нервите и му се получава.
Първо: той е интригант. Тук бе постнат някакъв чат м/у него и Петкан, от който става ясно, че Мишока /най – логично, разбира се/ нарича Hatshepsut сатанист и не знам си какъв, но Петкан се заблуди, че уж от него е излязло това обвинение и влезе в обяснителен режим, абсолютно ненужно. Тогава Мишока виждайки недоразумението не сметна за нужно да посочи вината си, а го остави да се обяснява.
Второ: той е интригант. Онзи ден в чата аз първа и сама подметнах, че може да е станал спонсор на форума, но той пак извъртя че бил Петкан направил такова предположение.  Избъзиках се така, защото не мога аз да споделя какъв основен мотив Администратора изтъкна в защита на присъствието на М във форума в SC, това само той може да направи. Аргумента му според мен е аргумент, но и псевдоаргумент ведно.
Трето: Истината е, че Мишока сам ще направи така че да си заслужи поредния бан рано или късно, но дори и аз която знам, че трябва да го оставя на спокойствие да се осере не мога да му търпя глупостите. Ако можех да се въздържам той щеше да излее цялата си неистова омраза към Ботев и вече  да духа супата, но като го нападаме той се мобилизира и влизаме с затворен кръг.

Присъствието на Мишока във форума е с цел да се ерозира всяко мнение и то да се принизи по възможно най-елементарен, и просташки начин с "аргументи" от рода на "не съм сигурен, но...",   "това едва ли е така...", и в края на краищата форумът се изроди, и се превърна в един безплоден спор с Мишока по всяка тема. Това е първото.
Абсолютно точно казано!

Дали е поза интереса му към хайдутството това не е важно, щото при него това е единственото нормално нещо, няма друго. От всичко което пише това поне има някакъв смисъл.
НО днес това ли е проблема на България? Откакто Петкан бойкотира форума всички злободневни теми останаха на заден план, всъщност не се пише за тях, то ги няма дори.

Няма такова нещо като "волята на Калоян" относно присъствието на Мишока във форума.
Мишока е бил гонен многократно от форума с перманентен бан и после е бил допускан отново. Това е истината, Калоян е допускал Мишока с новите му профили, и го е банирал, когато е минавал границата.

Това значи ли, че ти разбираш задължението си да правиш същото?
Тъй както "Черен гологан не се губи”, така и Микоша няма никога да се загуби. Няма страшно.

:Azn:
« Последна редакция: Юни 05, 2018, 12:13:12 от HighVoltage »

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:

Поздрави от :

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
Красавец! :lol: Това потвърждава тезата ми,че нео-хайдутите са позьори и изпълняват нечии заповеди с цел разбиване на националните ни идеи
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
с цел разбиване на националните ни идеи
Как да се разбие, нещо което го няма. какви са ти т.н. национални идеи? Я ги изброй !

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
Няма да ти изброявам нищо,господин Никой!Престани да се вживяваш,напомняш много на един етнос.
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
Няма да ти изброявам нищо,господин Никой!Престани да се вживяваш,напомняш много на един етнос.
Няма да изброяваш защото нямаш такива идеи. Ха-ха :mad:

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf