Автор Тема: За присъствието на Мишока и неговия "принос" за форума  (Прочетена 1172 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1958
  • Country: bg
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 60.0 Firefox 60.0
Като например кое мое мнение ? Радвам се че не сте изостанали умствено.

Аз илитират прост и неграмотен, отгоре ти пиша огромен пост, с редица ДОКАЗАТЕЛСТВА в него, с линкове с доказателства за твърденията ми,  само от уважение към трудът ми,  да беше отговорил поне на един от въпросите, които ти зададох, но ти не можеш просто,  защото си слабоумен ! 
Да ЖИВЕЕ 9-ти ЮНИ, да ЖИВЕЕ Цанков !
Истинският БългАрски Химн Шуми Марица;

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4730
  • Country: it
  • Browser:
  • Chrome 65.0.3325.183 Chrome 65.0.3325.183
Аз илитират прост и неграмотен, отгоре ти пиша огромен пост, с редица ДОКАЗАТЕЛСТВА в него, с линкове с доказателства за твърденията ми,  само от уважение към трудът ми,  да беше отговорил поне на един от въпросите, които ти зададох, но ти не можеш просто,  защото си слабоумен !
Пак с обиди. Обаче е добре понякога да се знаят езици. Илитерат и неграмотен са едно и също нещо на два различни езика. Ти никога не даваш доказателства , освен лъжците от Фактор и т.н.
Задай си въпросите ясно и точно и щи отговоря.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
Пак с обиди. Обаче е добре понякога да се знаят езици. Илитерат и неграмотен са едно и също нещо на два различни езика. Ти никога не даваш доказателства , освен лъжците от Фактор и т.н.
Задай си въпросите ясно и точно и щи отговоря.

Никога не съм искал и никога няма да водя какъвто и да е диалог, спор, или каквото и да е с русофил, защото в България - русофилията е равносилна на БЪЛГАРОФОБИЯ !  Сиреч - ти си БЪЛГАРОФОБ !!!

А това, че си полуграмитен, не просто е факт, то е неуспорим факт !

Илитерат моето момче, се използва най - вече за човек -  който не умее да чете и пише   

"Аз" - Дарий, Цар Велик, Цар на Царете, Цар на много народи, син на Хистасп, Ахеменид, Персиец, син на Персиец, Ариец от Арийския род !

Българио, за тебе тѣ умрѣха, една бѣ ти достойна зарадъ тѣхъ, и тѣ за тебъ достойни, майко, бѣха !

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:

Илитерат моето момче, се използва най - вече за човек -  който не умее да чете и пише   
Илитерат другарю се използва от западните мекерета с цел  опорочаване на хубавият ни български език.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
Илитерат другарю се използва от западните мекерета с цел  опорочаване на хубавият ни български език.

Хубавият ти български език  :laugh-1:, славяните разбирате ли български  :laugh-1:,  ти доказваш не на 100, а на 101 %, че славяните не разбирате български език  !

Аре сЯ марш в форумът на атАКА, или в рубладжийските ви групички, във фейсбук !!! 

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
Хубавият ти български език  :laugh-1:, славяните разбирате ли български  :laugh-1:,  ти доказваш не на 100, а на 101 %, че славяните не разбирате български език  !

Аре сЯ марш в форумът на атАКА, или в рубладжийските ви групички, във фейсбук !!!
Стига си насаждал соросоизъм.

Неактивен Siegfried

• Respected user
  • Hero Member
  • Browser:
Стига си насаждал соросоизъм.

Hatshepsut, аз едно не мога да разбера, наистина ли не виждаш тоя катил, колко е прост ?   

Неактивен Мишок

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Browser:
Hatshepsut, аз едно не мога да разбера, наистина ли не виждаш тоя катил, колко е прост ?
  Духовният живот продължава дотогава, докато осъдим ближния си.Схимонах Павел Рилски

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1604
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.158 Chrome 66.0.3359.158
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
  Духовният живот продължава дотогава, докато осъдим ближния си.Схимонах Павел Рилски

Никакви светци не ми цитирай.Духовния живот,сспоред някакъв си Рилски няма никакво значение,ако осъждането е на база духовни или други,пряко зависещи от човека качества.Тоест,когато Siegfried каза,че си прост,той не те съди в качеството си на по-висш,а изтъква основни пропуски в образованието и културата ти
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Активен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 674
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 52.0 Firefox 52.0
Мишока сам си издейства забраната за форума, както можеше и да се очаква.
Не може да се отрече, че форума доста се „раздвижи” от неговото присъствие, дано отсъствието му не ви се отрази твърде летаргично..... Така де, като искаме права, трябва да поемаме и задължения

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 66.0.3359.158 Chrome 66.0.3359.158
Мишока си го заслужи.Добре е,че вече го няма-форума се освободи от нео-болшевишките му глупости.Трябва,разбира се  да поддържаме форума,но не по неговия начин-със спам и безсмислени теми.Благодаря на Хатшепсут,че се осъзна и изгони ПЛАТЕНИЯ трол от форума,поне до следващия профил.
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 9002
  • Дълг и чест
  • Browser:
  • Chrome 68.0.3440.84 Chrome 68.0.3440.84
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
Мишока няма да пише повече във форума. Това е моето окончателно решение.
Нямам нищо против той да влиза тук и да чете, но няма да пише  :police:

Капката, която преля чашата е тази негова публикация във форума на Атака:

Цитат
БИЛИ  СМЕ ЗЛЕ  ЛИ ?
 Напротив за това което сме в момента, и което представляваме  сме даже много-много добре.
Искате да сме добре , искате да имаме държава - отлично, ама не става с откровена анти-българщина, ненормалност, нео-либерализъм, глупост и покланяне на масоно-сатанински шаблони, представени ни за нещо добро и примери за потдръжание.
Основите на народността ни са силно разклатени и даже ги няма, а това което ни се представя за основи са всъщност често средства чрез които се  разрушават  основите на един народ, народност, народна култура  и обединяващите ги неща.
За какво става въпрос ? Ами част от българите се покланят и смятат за велики личности, които са били вредни за България, писали са лоши неща за страната си или пък са били откровени ненормалници и дегенерати- изродени от нормалното. Считат се за добри неща, които са срамни за страната ни и нас като народ. Подменени са и вижданията на истинските ни велики народни юнаци - герои.
Тука ще нахвърлям накратко за какво става въпрос.
- започвам с болезненото за мене наше участие в 1-та световна война. Били сме на една страна с вековният ни поробител - Турция. Само година-две преди тази война : турците извършват геноцида над българите от Тракия. Ограбват ги вземат им всичко, убиват вероятно хиляди невинни деца. Да да, да сърбите и гърците и те са били лоши, ама такъв геноцид не са извършвали, нито са убивали невинни деца, не сме били и под тяхно робство 500г.!
И представете си отбелязваме битки и победи от тази срамна за нас война. Кого са побеждавали войниците ни ? Побеждавали са ония които не трябва, защото е трябвало да побеждават турците - убийци на българи. Мене ме срам от това че сме били съюзници с Турция, срам ме е и се ядосвам. Не мога да го повярвам даже. Не ме интересува ,  Германия и машините и техниките и. Не ме интересува и Русия, макар че тя ни освобождава.  Интересува ме че сме били на страната на вековните ни врагове . И забележете все още има хора смятащи, че сме били на правилната страна.
- Стамболов ! За някои този злодей, българо-мразец, предател и родината: все още е велик човек изградил не знам си какво.
Не е за вярване че даже има паметници посветени на този изрод. Този човек е искал да върне България в пределите на Османската-турска империя, искал е да предаде Капитан Петко да го съдят в Турция, преследвал е ВМОРО и какво ли не и какво ли не.
- З. Стоянов - масон, сатанист и злодей. Някои смятат книгата му Записки по българските въстания , за някаква Библия на българският въстаник. Наскоро зачетох началото и щях да повърна. Та този в поне 30 страници плюеше, като бесноват съселяните си, обрисуваше ги ужасни и отвратителни. Не знам тия дето хвалят книгата му какво мислят за тези му писания ? Книгата му за Левски е също отвратителна и пълна с изменения представящи ни народният юнак в доста различна светлина. И този З. Стоянов някои даже го смятат за национален герой. А той е срам за народността ни !
- Любен Каравелов. Бил е масон сатанист и е истинският предател на Левски. Да точно така, няма грешка :знаейки какво представлява Д. Общи умишлено го изпраща при Левски. Д. Общи веднага си свършва работата: раздори, измами, лъжи и разцепление и накрая обира и предателството. Каравелов го е познавал добре и целта му е била да провали Левски и организацията му ВРО. Знае го всеки изследовател на Левски или чел поне малко за него. И тоя Каравелов го слагат да е национален герой.
- Христо Ботев . ще кажа само - да ви имам героя ! Тръгнал да командва 208 мъже без да има никакъв военен опит. Бил обут в началото с картонени театрални ботуши, които упорито отказвал да смени с навуща и цървули, докато краката му не се изранили. Това не ми се струва нормално а на вас ? Такъв пример ли ще следваме а ? Следвайте го, аз ще пропусна.
- Левски ! Не няма да го упреквам, бил е както трябва да бъде. Почти безгрешен. Тука обаче ще упрекна някои хора , които подменят вижданията на Левски. Правят го републиканец и даже откровен глупак. Няма начин човек с умът на Левски да е бил толкова глупав да иска да прави република. Освен това тогава целта е била освобождаване, а не да се мисли какъв ще е строят след това.
- Алеко Константинов - любимец на доста хора, за малко и герой ще го обявят. Та този е откровен злодей мразещ народа си. Приписал ни е такива недостатъци, каквито нямаме . Та този обвинява българите в толкова грехове, пороци и лоши неща, колкото няма нито един народ на земята и е невъзможно да има. С една дума бил е лъжец и този го смятат за велик и герой ! Ае стига бе.
- Райна княгиня. Вие давате ли си сметка, какво е направила тази жена ? Та тя не е била наред с главата, тя е предвестник на комунизма, либерализма и нихилзма. За това и почитателите на тези течения, така я превъзнасят и хвалят. Ушила знаме - дотук добре, ама препасала сабя дето струва колкото пушка, закачила си револвер и какво .......... ? Ми едно нищо ! С тези оръжия един мъж можеше да спаси сума ти българи и да избие куп турци, ама  не, тя великата революционерка да се покаже да я видят, да се само-превъзнесе и направи на великата. Те другите жени са знаели какво я чака, арест,изнасилвания и така, ама явно на нашта Райна за морала и честта не и е пукало. В Последствие ражда дете от изнасилванията и го зарязва геройски в Русия. Майка да зареже детето си - стига бе ! Омъжва се и синът и става убиец садист. През 1923 г. с удоволствие и кеф убива хора. Това са плодовете на тази "княгиня".
- Вапцаров. Наскоро сума ти хора тъжаха за него. Абе та този е бил агент на чужда държава, предавал е народа си ! Баща му и той е бил предател ! Добре че не е имал деца, защото и те щяха да са предатели. И този го жалят.
- Наскоро почина Б. Димитров и някои хора го обявиха едва ли не за националист  и родолюбец. Не бе този беше лъжец от класа и масон и сатанист. Беше намерил даже скелет на русалка и се очакваше да открие и на циклоп, ама зе та умря.
   Има и още примери, те край нямат.  Хора не може така да се върви напреде, не може да се строи на такива гнили основи, не може да се смятат за велики и за пример за следване, хора, чиито пример и бил вреден за България и народа и. Така не се строят основи, така се строят бараки за гетата на малцинствата.
Нещата колкото и да е болезнено: трябва да се изяснят, изчистят, подредят и представят, такива каквито са наистина. А те  такива каквито са  наистина: са доста добри и може да са много-здрава основа на една истинска и нормална българщина. Върху тази българщина ще се възстанови и изгради българската народност и от там и държава и ще сме наистина добре.
С фалшиви, ненормални, либерални ,безморални , безчестни и изродени герои , и следване на техният пример: не може , няма и не стигнахме до никъде.
Има ли смисъл да се продължава или трябва най-после да си подредим къщичката и тя да свети, а не да мирише на мърша и зло ?

Знамето поръчано от Левски за предстоящото въстание и то не е никак републиканско.
https://s8.postimg.cc/k44z839ed/9d0b851c1fab38ca.jpg
За присъствието на Мишока и неговия "принос" за форума

Да оплюеш почти всички български национални герои и в същото време да парадираш че си истински българин е явен оксиморон.
Всъщност има исторически личности от българската история, по които Мишока никога не плюе, и това са руските подлоги като Драган Цанков и митрополит Климент, явно само тях и такива като тях смята за достойни  :huh:

А по повод на неговите безкрайни регистрации във форума, на това също ще сложа край - на 21 август ще прекратя изобщо  регистрацията на нови потребители във форума, така че и този въпрос ще намери своето решение.

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 68.0.3440.85 Chrome 68.0.3440.85
Добро решение.Аз още преди месец писах за това,че Мишока трябва да бъде изгонен,но по-добре късно,отколкото никога.Днес ще пробвам да си направя регистрация в новия форум-ще ползвам същия никнейм.
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf