Автор Тема: Форумът преминава в "extended support"  (Прочетена 2498 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8830
  • Country: bg
  • България преди всичко!
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 68.0.3440.106 Chrome 68.0.3440.106
Re: Форумът преминава в "extended support"
« Отговор #15 -: Август 10, 2018, 21:23:01 »

Hatshepsut,заплахата, че ще ме банираше не ме плаши и ако го направиш, ще станеш за смях и на кучетата, но дори и да го направиш, не ми пука, защото аз участвах във форума на българските националисти, а желание за участие във форума на Hatshepsut нямам! :lqlq:

Hatshepsut
« -: Август 08, 2018, 05:31:09 »
Цитат
Няма да се извиня за писанията на Мишока, защото той е пълнолетен и не е поставен под запрещение, той си носи отговорност за написаното от него, и от него чакай извинение  :whistle:

А това доказва, че не съм бил прав, когато те нарекох "дребна душица", защото ти си МНОГО ДРЕБНА и НАХАЛНА ДУШИЦА!

Не искам да ми се извиняваш, а се извини на другите, които търпяха Мишока, който ти лансираше и държа във форума няколко месеца.
Не даде ли именно ти забрана на Siegfried заради Мишока за определено време?
Не ми ли спря чата заради Мишока?

Hatshepsut, лъжите ти са много плитки и играеш мръсна игра против българския национализм, в която всички ще се убедят, кои по-рано, кои по-късно, но ще стане!
Заиграваш се с разни русофили и  путлертролове по неизвестни до този момент причини, но бъди сигурен, че ще дойде време и тези "таваришчи" ще ти го подадат  :arrow: "отзаде", както обичаше да казва миланският "хайдутин".

Hatshepsut
« -: Август 08, 2018, 05:31:09 »
Цитат
Мога да ти обещая, че занапред няма да копирам твои постинги в новия форум.
За това само мога да ти благодаря, защото не искам да имам нищо общо с твоя форум!
Може и темите ми да не копираш. :lol:

Ти си администраторът, прави каквото искаш, но знай това, че никой не си спомня кой е запалил кладата на Джордано Бруно, но него все още го помнят, както ще ме помнят в този форум-форумът на Калоян!
...
Твоят нов форум също е част от тази мръсната игра, провеждана с единствената цел да бъде окончателно обезличен българския национализъм.
Не е нужно да се хабиш за бан, отивам си доброволно, но не в рая като Джордано Бруно, а по своите човешки работи.
...
Здраве и щастие на всички честни български националисти!
Бог да пази България!
Ad honores

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8998
  • Дълг и чест
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
« Отговор #16 -: Август 10, 2018, 21:51:52 »
Колега Петкан,
Не си ти този, който ще ме учи на морал. Нито аз, нито Калоян те е назначил тук за морален арбитър или за надзирател. Никой не е длъжен да ти търпи обидите, псувните и подигравките, най-малко пък аз ще ги търпя.

Няма да ти търпя и лъжите, които ти безсрамно подмяташ:
- че Мишока ми е бил приятел
- че Мишока бил давал пари за форума
- че съм бил русофил и форума бил русофилски
- че не съм бил националист и т.н.

Та така, Петкане, написаното от теб не ме изненадва. А сега чуй моето решение:

Първо, изваждам те от групата Respected users.
Второ, забранявам ти достъпа до форума за 10 (десет) дни.

Сещам се, че ти вече на няколко пъти обявяваше публично, че напускаш този форум, а пък после се връщаше... не е хубаво да обещаваш нещо и после да се отмяташ и да се правиш на "ни лук ял, ни лук мирисал" :whistle:
Щом като аз си държа на думата, и ти трябва да си държиш на думата:

Не е нужно да се хабиш за бан, отивам си доброволно, но не в рая като Джордано Бруно, а по своите човешки работи.

Ако след 10-дневния бан ти напишеш в този форум (независимо дали в темите или в чата) дори само една буква или един емотикон, аз ще ти забраня достъпа до форума завинаги.
« Последна редакция: Август 10, 2018, 21:57:52 от Hatshepsut »

Неактивен HighVoltage

• Moderator
  • Senior Member
  • *
  • Публикации: 719
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
  • Chrome 67.0.3396.99 Chrome 67.0.3396.99
« Отговор #17 -: Август 10, 2018, 22:47:09 »
Hatshepsut, не се ядосвай толкова. :halo:  Наистина изглежда все едно, че не искаме да те подкрепим и да разберем мотивите ти, но тъй като сме един вид като едно семейство, образно казано, редно беше първо да го представиш като идея, а не като свършен факт. Аз така смятам. Вероятно всички сме доволни, че отлагаш решението си.

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1585
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 68.0.3440.85 Chrome 68.0.3440.85
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #18 -: Август 10, 2018, 23:15:31 »
Подкрепям HighVoltage,така представено,преместването на форума наистина не бе посрещнато с най-върл ентусиазъм,но това не означава,че не е ползотворно.Наtshepsut,разбирам стремежа ти да докажеш своя капацитет,от страна на умения и качества,но наистина-не беше най-удачното решение да представиш идеята си като нещо решено "от днес за утре".За такова решение трябва време и "опипване на почвата".Все пак,преместих по-значимите си постове в новия форум и ще започна да публикувам паралелно тук и в другия форум.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Browser:
    • Български Националисти
« Отговор #19 -: Август 21, 2018, 06:58:08 »
Според това, което съм написал в първия постинг на темата, от днес 21 август прекратявам регистрацията на нови потребители във форума.
Занапред всички желаещи ще могат да се регистрират само в новия форум:

https://bg-nacionalisti.org/BNF/index.php?action=forum

През следващите 8 години двата форума ще функционират паралелно, а след това настоящият форум ще бъде достъпен само за четене, а дискусиите ще се пренесат изцяло в новия форум.

Мисля че този срок е напълно достатъчен, приех да го удължа максимално, но да се отрича изобщо възможността ми за личностно развитие - това не мога да приема  :eusa_naughty:

Повтарям поканата си към членовете на форума да си направят регистрации и в новия форум, като гарантирам, че всеки ще заеме първоначално същата позиция, която има и тук: модераторите и в новия форум ще бъдат модератори, Site Supporters ще бъдат Advisers, а Respected users ще бъдат Premium users (има разлика в наименованията на потребителските групи).  :smile-1:
« Последна редакция: Август 21, 2018, 06:59:51 от Hatshepsut »

Неактивен Петкан

• Account Disabled
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 8830
  • България преди всичко!
  • Browser:
« Отговор #20 -: Август 21, 2018, 14:52:19 »
Ти, "Първа сред благородните дами" и посредствено човече, страдащо от раздвоение на личността, първо си намери си подходящ ник за форума на българските националисти, а след това се оправяй с ориентацията си за полова принадлежност и тогава приказвай за морал!
Морален съдник на индивиди като тебе няма да ставам, защото е безсмислено.
С травестити и болшевики няма смисъл да се разговаря за каквото и да е!

Цитат
Избрах си името Hatshepsut спонтанно, след като прочетох книгата на Филип Фанденберг "Нефертити". Това беше в началото на 2009 г.
Уточнявам, че тогава не знаех значението на името Хатшепсут на български език - "Първа сред благородните дами". Сега понякога си задавам въпроса дали щях да го избера, ако знаех какво значи, и отговорът е - Да.
https://bg-nacionalisti.org/BNF/index.php?topic=92.0

Тебе не съм те псувал НИКОГА, за разлика от твоя приятел Мишока.

Псувал съм тези, които заслужават-двама-трима не повече.
Питай участниците дали съм ги псувал и ще видиш резултатите.
Що се отнася до това кое е по-гадно-псувнята или предателството, питай Google.

Във форума съм се връщал винаги само заради това, че такива като тебе-травестити и рубладжийски подметки го правят за смях.
Не можеш да направиш форумът притегателен център за националистите, защото си много далеч от истинския национализъм!

Надеждата ми е в генерал Жеков!

Петкан си отива.
Да ти е честит к-н Петко и много други като него!
...
Сам си слагам бан!!!

banned
« Последна редакция: Август 21, 2018, 15:04:31 от Петкан »
Ad honores

Неактивен генерал Жеков

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1585
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 68.0.3440.85 Chrome 68.0.3440.85
  • Интереси: История,Философия,Политика
  • Зодия: Aries Aries
« Отговор #21 -: Август 21, 2018, 16:24:07 »
Истина е,че никога не съм имал лошо отношение към участници тук,единствено може би с/у Мишока съм прескачал границата на културното отношение.С Петкан никога не съм имал някакъв проблем,от което следва също,че той не е имал лошо отношение към мен.Благодаря,Петкан,за думите ти към мен.Оценявам това ,че успях да изградя приятелски отношения с човек като теб.Проблем с друг член във форума-нямам,по отношение на новия форум съм изразил ясно и точно мнението си,като също не смятам,че съм обидил някого.Надявам се,че Мишока няма да се завърне повече в новия форум,след като този вече няма възможност за регистрация.Относно сегашната ситуация мога да кажа,че конфликтите и разделението при националистите вече е толкова често срещано,че се е превърнало в норма.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ!
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Browser:
    • Български Националисти
« Отговор #22 -: Август 21, 2018, 21:37:52 »
Петкан беше споменал веднъж, че е шахматист, но в случая тактиката му бе губеща и ходовете му бяха погрешни. Нямаше как партията да завърши с победа за него или пък с реми   :aha:

Ходовете на Петкан бяха елементарни и напълно предвидими, аз бях напълно сигурен, че той ще напише точно тези думи по мой адрес. Явно това са най-силните му козове, които обаче не му донесоха никаква полза.

Мога да кажа откога започна неговото спускане по наклонената плоскост, която го доведе до бана:
Когато му дадох модераторски правомощия, аз се надявах това да му помогне да преодолее субективизма и чувството си за превъзходство, което проявяваше към някои от потребителите. Но напротив, той се самозабрави още повече и продължи с грубото си и цинично отношение, поради което загуби модераторските си права. Оттам нататък пътят му беше само надолу и той го доведе до логическия завършек - пълната забрана за достъп до форума  :police:

Между другото, неговото поведение ми е напълно ясно от психологическа гледна точка, аз го наричам "форумно дерибейство", то е много по-опасно от тролското поведение и трябва да се пресича навреме  :whistle:

Неактивен Hatshepsut

• Pharaoh
  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Дълг и чест
  • Browser:
    • Български Националисти
« Отговор #23 -: Септември 01, 2018, 07:44:31 »
По-нагоре в темата бях споменал, че тези потребители, които са банирани тук, не са желани и в новия форум.
Това не значи, че ще ги банирам веднага и без причина, мога да дам известен толеранс. Това важи само за мен, но не и за модераторите - тъй като модераторите в новия форум имат право да банират потребители, те могат да изгонят някой такъв потребител по своя преценка и без да му дават толеранс.

Обаче ако Петкан се регистрира в новия форум, аз няма да му дам никакъв толеранс - или ще го банирам веднага, или направо ще му изтривам профилите ведно с всичките му публикации  :police:
« Последна редакция: Септември 01, 2018, 08:07:20 от Hatshepsut »

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2851
  • Не бойте се!
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
  • Firefox 61.0 Firefox 61.0
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #24 -: Септември 03, 2018, 11:35:23 »
Регистрирах се оттатък преди малко.

Като се върна назад се мъча да си спомня кога съм бил изнервен или ядосан от четене или писане във форумите.
Единият случай беше с Мишока. Нещо беше досаждал във форума на Атака и дразнеше дни наред. Не съм псувал, но помня че здраво се бяхме захапали. После ми мина. Избягвах да влизам в диалог с него. После съвсем ми мина. Имаше и други случаи в годините на вихреното темпо из форума на Атака- когато често влизаха и цигани или турци и дразнеха много. После там форума се поизчисти, докато се поизчисти съвсем и от членове на форума...Май това са случаите
В тоя смисъл винаги ми е било чудно и чуждо грубото отношение между форумци. От години се знаят косвено и пак обиди, псувни, вероятно и клевети.
Пожелавам на всички ни повече себевладение. Вътрешното спокойствие е голяма сила. За духа и характера на човека.

Приятен ден!
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Радко

• ιYι Свободен- Социален- Национален! ιYι
  • Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1272
  • ιYι Не предавай, не лъжи, обичай Родината! ιYι
  • Browser:
  • Chrome 69.0.3497.100 Chrome 69.0.3497.100
    • Ген. Христо Чаракчиев
  • Интереси: Националсоциализъм
  • Зодия: Aquarius Aquarius
« Отговор #25 -: Октомври 04, 2018, 12:40:48 »
На форумите отдавна им отмина времето... и  връщане назад няма, защото социалните медии (в частност най- вече facebook) им иззеха функциите. В този ред на мисли, идеята тепърва да правиш нов форум и да си поставяш някакви срокове от 5 - 8 или 10 години за да ги развиваш е напълно идиотска и абсурдна. Отделно разбирам виртуалните ти амбиции да надминеш постигнатото от Калоян, ама за да го направиш, ти трябва да създадеш нещо ново, което да привлече хората, а не да правиш копие на старото... защото никое копие не надминава оригинала. Самия факт, че ти освен да си развиваш новия форум, саботираш този е показателен, че самия ти не си вярваш, че ще направиш нещо по- добро.
Един съвет от мен, за тези 8 - 10 години, които ти ще прекараш да копираш неща от на Калоян форума в твоя, по- добре излез навън, подишай малко свеж въздух, порадвай се на живота и на близките си, ако имаш такива. Така този комплекс за малоценност за който говориш, че стоиш в сянката на Калоян, може да изчезне или поне да намалее и ще започнеш да живееш един по- щастлив живот.

Share me

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo
Smf