Автор Тема: Пълна програма на А група 2019/2020  (Прочетена 826 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hatshepsut

  • Administrator
  • Veteran
  • *
  • Публикации: 7255
  • Карма: +526/-0
  • Пол: Мъж
  • Дълг и чест
  • OS:
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 75.0.3770.100 Chrome 75.0.3770.100
    • Български Националисти
  • Интереси: История, Археология, Етнография, Религия, Компютри
  • Зодия: Sagittarius Sagittarius
 I кръг

12 юли 2019 г., петък, 18:45 ч:
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       -  /пряко по Нова спорт/
12 юли 2019 г., петък, 21:00 ч:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    -  /пряко по Диема спорт/
13 юли 2019 г., събота, 18:30 ч:
в Кърджали, ст."Арена Арда": *
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                     -  /пряко по Диема спорт/
* - мачът (първи за Арда 1924 в най-горното ниво на футболната пирамида) се
    играе в Кърджали, въпреки липсващото все още осветление, заради
    "подготовката на стадион "Локомотив" за участието [...] в европейските
    турнири".
13 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София)        -  /пряко по Диема спорт/
14 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     -  /пряко по Диема спорт/
14 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              -  /пряко по Диема спорт/
15 юли 2019 г., понеделник, 20:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         -  /пряко по Диема спорт/

                           II кръг

19 юли 2019 г., петък, 18:45 ч:
Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали)            -  /пряко по Нова спорт/
19 юли 2019 г., петък, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             -  /пряко по Диема спорт/
20 юли 2019 г., събота, 18:45 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          -  /пряко по Диема спорт/
20 юли 2019 г., събота, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            -  /пряко по Диема спорт/
21 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч:
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        -  /пряко по Диема спорт/
21 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  -  /пряко по Диема спорт/
22 юли 2019 г., понеделник, 21:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           -  /пряко по Диема спорт/

                           III кръг

27 юли 2019 г., събота:
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              -
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         -
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   -
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               -
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)                -
Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София)               -
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           -

                           IV кръг

3 август 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 -
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  -
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали)    -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        -
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               -
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   -

                           V кръг

10 август 2019 г., събота:
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             -
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         -
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    -
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      -
Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София)                 -

                           VI кръг

17 август 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)        -
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               -
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)                        -
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                        -

                           VII кръг

24 август 2019 г., събота:
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   -
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             -
Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна)                  -
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           -
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  -
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         -
Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора)            -

                           VIII кръг

31 август 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            -
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 -
ЦСКА (София) - Левски (София)                              -
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     -
Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали)                 -
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                   -

                           IX кръг

14 септември 2019 г., събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        -
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)                       -
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    -
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             -
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    -

                           X кръг

21 септември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            -
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    -
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       -
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       -
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                          -
Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)            -

                           XI кръг

28 септември 2019 г., събота:
Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)            -
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Левски (София) - Ботев (Враца)                             -
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      -
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)              -
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        -
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -

                           XII кръг

5 октомври 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            -
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  -
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)             -
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  -
Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)                   -

                           XIII кръг

19 октомври 2019 г., събота:
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)                      -
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 -
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   -
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      -
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    -

                           XIV кръг

26 октомври 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     -
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       -
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        -
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                     -
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         -

                           XV кръг

2 ноември 2019 г., събота:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  -
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        -
Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            -
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           -
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             -
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          -

                           XVI кръг

9 ноември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              -
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   -
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)                -
Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе)               -
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           -

                           XVII кръг

23 ноември 2019 г., събота:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 -
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                  -
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   -
Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    -
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               -
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   -

                           XVIII кръг

30 ноември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             -
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         -
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)            -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       -
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      -
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)                 -

                           XIX кръг

7 декември 2019 г., събота:
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        -
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     -
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          -
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -
Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)                        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              -
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        -

                           XX кръг

14 декември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   -
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             -
Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)                  -
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         -
Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)            -

                           XXI кръг

15 февруари 2020 г., събота:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            -
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               -
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 -
Левски (София) - ЦСКА (София)                              -
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     -
Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)                 -
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   -

                           XXII кръг

22 февруари 2020 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        -
Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)                       -
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    -
Черно море (Варна) - Левски (София)                        -
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)        -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    -

                           XXIII кръг

29 февруари 2020 г., събота:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    -
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       -
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       -
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                          -
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)            -

                           XXIV кръг

4 март 2020 г., сряда:
Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали)            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               -
Ботев (Враца) - Левски (София)                             -
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      -
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)              -
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               -

                           XXV кръг

7 март 2020 г., събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            -
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  -
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             -
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            -
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -
Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали)                   -

                           XXVI кръг

14 март 2020 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               -
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)                      -
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 -
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   -
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 -
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      -
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    -

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Арда 1924 (Кърджали)               XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 2. Берое (Стара Загора)               -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 3. Ботев (Враца)                      -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 4. Ботев (Пловдив)                    -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 6. Дунав 2010 (Русе)                  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 7. Етър ВТ (Велико Търново)           -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 8. Левски (София)                     -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)           -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
10. Лудогорец 1945 (Разград)           -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-
11. Славия 1913 (София)                -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-
12. ЦСКА (София)                       -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-
13. Царско село 2015 (София)           -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-
14. Черно море (Варна)                 -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре

Втора фаза
Първа шестица
| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

                           Актуални мачове:

21 март 2020 г., събота / XXVII кръг:
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          -
2-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          -
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 1-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 2-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 3-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 4-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 5-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 6-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          -
2-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          -
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          -

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          -
5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          -
1-ви Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          -

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          -
3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          -
2-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          -

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          -
2-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          -
1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          -

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          -
4-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          -
3-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          -

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          -
5-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          -
4-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          -

                           XXXIII кръг

9 май 2020 г., събота:
4-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          -
3-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          -
2-ви Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          -

                           XXXIV кръг

13 май 2020 г., сряда:
6-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          -
5-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          -
1-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          -

                           XXXV кръг

16 май 2020 г., събота:
5-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          -
4-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          -
3-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          -

                           XXXVI кръг

23 май 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          -
2-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          -
1-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          -

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.
--------------------------------------------------------------------
 1. 1-ви Първа фаза                    XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-
 2. 2-ви Първа фаза                    -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-
 3. 3-ти Първа фаза                    -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-
 4. 4-ти Първа фаза                    -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-
 5. 5-ти Първа фаза                    -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-
 6. 6-ти Първа фаза                    -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX
--------------------------------------------------------------------

нагоре

Втора фаза
Втора осмица, Група "А"
| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

21 март 2020 г., събота / XXVII кръг:
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        -
07-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 07-ми Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 10-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 11-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 14-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        -
07-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        -

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
14-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        -
07-ми Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        -

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        -
10-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        -

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        -
14-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        -

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        -
10-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        -

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
14-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        -
07-ми Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        -

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.
----------------------------------------------------------
 1. 07-ми Първа фаза                   XXX  -:-  -:-  -:-
 2. 10-ти Първа фаза                   -:-  XXX  -:-  -:-
 3. 11-ти Първа фаза                   -:-  -:-  XXX  -:-
 4. 14-ти Първа фаза                   -:-  -:-  -:-  XXX
----------------------------------------------------------



Втора фаза
Втора осмица, Група "Б"
| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

21 март 2020 г., събота / XXVII кръг:
09-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        -
08-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 08-ми Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 09-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 12-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 13-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
09-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        -
08-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        -

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
13-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        -
08-ми Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        -

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        -
09-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        -

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        -
13-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        -

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        -
09-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        -

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
13-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        -
08-ми Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        -

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.
----------------------------------------------------------
 1. 08-ми Първа фаза                   XXX  -:-  -:-  -:-
 2. 09-ти Първа фаза                   -:-  XXX  -:-  -:-
 3. 12-ти Първа фаза                   -:-  -:-  XXX  -:-
 4. 13-ти Първа фаза                   -:-  -:-  -:-  XXX
----------------------------------------------------------



Баражи за крайно класиране
1/2 финали за 7-10 място

                           Първи срещи

9 май 2020 г., събота:
2-ри група "А" - 1-ви група "Б"                            -
2-ри група "Б" - 1-ви група "А"                            -

                           Срещи реванш

13 май 2020 г., сряда:
1-ви група "Б" - 2-ри група "А"                            -
1-ви група "А" - 2-ри група "Б"                            -

Финал за 7-мо място

                           Първа среща

16 май 2020 г., събота:
победител първи 1/2 финал - победител втори 1/2 финал      -

                           Реванш

24 май 2020 г., неделя:
победител втори 1/2 финал - победител първи 1/2 финал      -

За 11-13 място

8 май 2020 г., петък:
Отбор 2 - Отбор 3                                          -

12 май 2020 г., вторник:
Отбор 1 - Отбор 2                                          -

15 май 2020 г., петък:
Отбор 3 - Отбор 1                                          -

18 май 2020 г., понеделник:
Отбор 3 - Отбор 2                                          -

21 май 2020 г., четвъртък:
Отбор 2 - Отбор 1                                          -

24 май 2020 г., неделя:
Отбор 1 - Отбор 3                                          -


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

11. Отбор 1                             0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Отбор 2                             0    0   0   0    0:0     0
  . Отбор 3                             0    0   0   0    0:0     0



Бараж за Лига Европа
31 май 2020 г., неделя:
отбор на 3/4-то място - отбор на 7-мо място                -



Баражи за Първа лига
29 май 2020 г., петък:
13-ти Първа лига - 2-ри Втора лига                         -
30 май 2020 г., събота:
12-ти Първа лига - 3-ти Втора лига                         -

източник: bulgarian-football.com


Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf