Десет лъжи, които станаха истина

• 13 Отговора
  • 2243 Прегледи

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

Неактивен Бащицата Махно

• *
  • 186
  • +231/-20
Прочетете това и кажете какво мислите.Давам линк тъй,като е дълго.
http://ivoberov.blog.bg/viewpost.php?id=90879
Когато си в лодката, бреговете изглеждат други!

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 835
  • +623/-27
  • Зодия: Scorpio Scorpio
Re: Десет лъжи, които станаха истина
« Отговор #1 -: Юли 16, 2007, 20:37:16 »

Тоз е някакъв пълен идиот!  >:(

"Костов не бил крал"

"Цар Симеон некадърника"

"Българите се гордеят с това, че са громили империята и са отстоявали племенното си своеобразие. Което се изразява  в незнайно що.

Може би в кумиса и конската опашка. Или в прабългарския календар, много по-неточен от Юлианския, щото лунен. Или в Именника на българските ханове. Който всъщност представлява ичъргубоилски локуми от рода на “уважавеш ли ме ти мене”, разтеглени след някоя багатурска разпивка. И записани на гръцки, от гръцки пленници. Щото  ханските хранени хора не са се научили да пишат и четат. Може би от мързел. Или защото са считали, че тези занимания не съответстват на багатурското им достойство."

Що за простотии, що за идиотизъм, що за българофобия?

След тия цитати няма какво да коментирам............ >:(

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 835
  • +623/-27
« Отговор #2 -: Юли 16, 2007, 20:40:42 »
"Евалла, аферим, машалла на Крум. Голема работа шъ знайш. Страшн работа. Пил от кратуната на Никифор. Е тва е пич.

Крум, който  разруши и опустоши/ без да съгради нищо/ блестящи градове като Месемврия, Силиврия, Адрианопол, Девелт и Сердика, вместо да ги засели, обживее и разшири ?

Защо ?

Защото идва от степите на Панония, където прабългарските и аварските орди приемат за заплаха всичко по-високо от юртата."

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Това е един голям ПРОСТАК! Сещам се и за по брутални думи, но ще спазя етикета за чистотата на форумното интернет пространство.

*

Неактивен Царица

• **
  • 233
  • +14/-7
« Отговор #3 -: Юли 16, 2007, 21:04:40 »
Направил се е на интересен. Опитва се да взриви клишета, но залита в крайности, които са обидни за средноинтелигентния му читател. Това с вярно и невярно може да си го позволи страхотно ерудиран човек боравещ с много науки. Този палячо не е такъв... :)
Всеки може да види залеза, но малцина виждат изгрева на новия ден!

« Отговор #4 -: Юли 16, 2007, 21:43:21 »

"Костов не бил крал"

"Цар Симеон некадърника"

"Българите се гордеят с това, че са громили империята и са отстоявали племенното си своеобразие. Което се изразява  в незнайно що.

Може би в кумиса и конската опашка. Или в прабългарския календар, много по-неточен от Юлианския, щото лунен. Или в Именника на българските ханове. Който всъщност представлява ичъргубоилски локуми от рода на “уважавеш ли ме ти мене”, разтеглени след някоя багатурска разпивка. И записани на гръцки, от гръцки пленници. Щото  ханските хранени хора не са се научили да пишат и четат. Може би от мързел. Или защото са считали, че тези занимания не съответстват на багатурското им достойство."

такива изроди като автора на статията - право на въжето.

*

Неактивен ничо

• **
  • 73
  • +43/-4
« Отговор #5 -: Юли 17, 2007, 11:30:25 »

"Костов не бил крал"

"Цар Симеон некадърника"

Какво въже бе Ташко. Орден Стара планина ще получи. Само Гоце да докопа тези слова и смятай, че и паметник може да му изгради.
Няма начин свинята да не е получил награда от Шалом-овите кучета и от така наречената българска интелекция.

п.с. Ще го копирам това във форума на Атака макар, че май съм го мяркал някъде.
« Последна редакция: Юли 17, 2007, 11:40:04 от ничо »

*

Неактивен Родолюбец IYI

• 835
  • +623/-27
« Отговор #6 -: Юли 17, 2007, 21:35:09 »

И това е българин......Чудя се какво образование и възпитание е получил в семейството си, след като е способен да напише такива българофобни статии.  >:(

Мен баща ми от малък ме е възпитавал в родолюбие и култ към Родината и народа. Никога няма да забравя как с часове ми е разказвал славната ни история - за царете ни, славните победи, за турското робство, за Батак......Тогава бях едва 5 годишен......Но в детското ми съзнание бавно се зароди една искрена любов и уважение към България и всичко Българско.

*

Неактивен vril

• **
  • 93
  • +76/-7
« Отговор #7 -: Юли 18, 2007, 16:48:50 »

И това е българин......Чудя се какво образование и възпитание е получил в семейството си, след като е способен да напише такива българофобни статии.  >:(

Мен баща ми от малък ме е възпитавал в родолюбие и култ към Родината и народа. Никога няма да забравя как с часове ми е разказвал славната ни история - за царете ни, славните победи, за турското робство, за Батак......Тогава бях едва 5 годишен......Но в детското ми съзнание бавно се зароди една искрена любов и уважение към България и всичко Българско.

Не, иво беров не е българин  от племето на иван костов е

*

Неактивен Индивидуалист

• *
  • 2825
  • +395/-89
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #8 -: Септември 10, 2007, 18:34:57 »
не ме кефи беров,знам го отдавна,тези неща всеки интелигентен човек може да ги напише,а друг е въпроса дали всичко е така както го казва.за слави е прав.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

*

Неактивен Death angel

• *
  • 1497
  • +189/-28
« Отговор #9 -: Септември 15, 2007, 01:59:12 »
     Мисля, че простотията наистина е безгранична. Всъщност някои ниско интелигентни психари имат нужда от чуждо внимание и затова ръсят глупости белким някой ги забележи.  :-[
Не падай духом, където ти падне !

*

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• **
  • 92
  • +40/-1
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #10 -: Септември 15, 2007, 13:51:33 »
2-  Слави Трифонов е патриот.

Не е вярно. През 1997-98 година, когато България сключваше съдбоносната за бъдещото й развитие газова сделка с Русия Слави Трифонов застана откровено на странатта на Русия и Газпром.

Дори разправяше в шоуто си, хилейки се, как Рем Вяхирев щял да дойде в България за да разгони българските министри.

Слави Трифонов не е патриот и това си личи....Той е един комик,който даже не е смешен вече.Жалките му опити да се задържи на екрана едва ли ще продължат дълго.Ясно се вижда,че Славито е обикновен помияр-гъзоблизец.Тъпите му изцепки и онова куче Годжи дотегнаха до краен предел на аудиторията.
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

*

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• **
  • 92
  • +40/-1
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #11 -: Септември 15, 2007, 13:56:45 »
5. – Бойко Борисов успешен полицейски секретар, успешен кмет и голям мъжага.

Не е вярно. Той е женствен, а не мъжествен. Отличителна черта на мъжествените хора е способността им да поемат отговорност. Борисов никога за нищо не е поемал отговорност. За всичките си провали и неуспехи той винаги е обвинявал другите. Бойко Борисов е по-сеутен е от всички манекенки в България. А суетата е отличителната черта на жените и женствените мъже. Затова Бойко е женствен, а не мъжествен.

По време на бойковото секретарство бяха извършени най-много поръчкови убийство през цялата нова история на страната и нито едно не беше разкрито. / Всъщност възможно е броя на тези убийства да бъде задминат от днешното упавление/

А който смята, че Борисов е успешен кмет нека просто се разходи по улиците и се огледа.

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: 
Най-накрая някой да каже истината за тоя смешник.Наистина,когато той беше главен секретар,всеки ден се убиваха лица от бившите силови групировки.Разкриваемоста беше нулева.След като го видяхме и в ролята на кмет,вече трябва да ни е ясно,че Бойко е обикновен некадърник с мания за величие.

Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

*

Неактивен Sol Invictus

• 620
  • +292/-29
  • Степен вълк
« Отговор #12 -: Септември 16, 2007, 14:31:46 »
Лошото е че има хора, които ще повярват на това. Не са страшни такива драскачи , винаги ще ги има, страшни са хората, които им вярват.
Напоследък Българина умира да го плюят и обиждат, само псувните към националността си приема за чиста монета. Позор!
Изгори след прочитане!

*

Неактивен samvoin

• *
  • 1094
  • +55/-71
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #13 -: Септември 18, 2007, 22:12:15 »
5. – Бойко Борисов успешен полицейски секретар, успешен кмет и голям мъжага.

Не е вярно. Той е женствен, а не мъжествен. Отличителна черта на мъжествените хора е способността им да поемат отговорност. Борисов никога за нищо не е поемал отговорност. За всичките си провали и неуспехи той винаги е обвинявал другите. Бойко Борисов е по-сеутен е от всички манекенки в България. А суетата е отличителната черта на жените и женствените мъже. Затова Бойко е женствен, а не мъжествен.

По време на бойковото секретарство бяха извършени най-много поръчкови убийство през цялата нова история на страната и нито едно не беше разкрито. / Всъщност възможно е броя на тези убийства да бъде задминат от днешното упавление/

А който смята, че Борисов е успешен кмет нека просто се разходи по улиците и се огледа.

:eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: 
Най-накрая някой да каже истината за тоя смешник.Наистина,когато той беше главен секретар,всеки ден се убиваха лица от бившите силови групировки.Разкриваемоста беше нулева.След като го видяхме и в ролята на кмет,вече трябва да ни е ясно,че Бойко е обикновен некадърник с мания за величие.

Ами аз и такива като мен,отдавна я казват където можем за него и за други"хора",но явно няма кой да я чуе или чете!
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/