Автор Тема: Бой в София? между скинари и цигани?  (Прочетена 9170 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1649
Бой в София? между скинари и цигани?
« -: Август 14, 2007, 00:06:35 »
София. Свадата между роми и скинари е възникнала заради бой, нанесен от 30 скинари на трима роми снощи. Това съобщи за Агенция “Фокус” лидерът на “Евророма” Цветелин Кънчев. Той каза още, че в момента пътува към мястото на свадата. Все още няма информация за пострадали хора.
Както “Фокус” съобщи, свада между роми и скинари е възникнала при блок 4 на ул. “Рижки проход” в столичния квартал “Красна поляна”. Около 200 роми са се включили в боя, като след идването на полицията те са разбягали по съседните улици.
Марта МЛАДЕНОВА

София. Очевидци на боя в “Красна поляна” разказаха пред репортер на Агенция “Фокус”, че има пострадали хора. Поне двама от тях са откарани в болница, а на други им е оказана медицинска помощ на място. Според очевидците има задържани от полицията участници в боя, като все още не е известен техният брой. Те разказаха, че в масовката са участвали поне 100-150 човека.
От полицията обясниха, че стандартно при масов бой има задържани за рутинна проверка, особено такива, които са без документи. Служителите на полицията не потвърдиха информацията за тежко ранени хора.

ДА ЖИВЕЙ БЪЛГАРИЯ - БРАВО НА НАШИТЕ - Е ТОВА Е ЗА ДРУГАТА ТЕМА ДАЛИ ОДОБРЯВАМ СКИНАРИТЕ.

ОДОБРЯВАМ, И ОЩЕ КАК. 30 НАШИ НА 200 ДЖАГАЛА. И ПАК НИЕ СМЕ ПОБЕДИТЕЛИ!
« Последна редакция: Април 02, 2011, 11:19:34 от Hatshepsut »

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
Re: Бой в София? между скинари и цигани?
« Отговор #1 -: Август 14, 2007, 02:49:49 »
Нямам отношение към подобни безсмислени сбивания,които нямата никакво общостратегическо и тактическо значение за нашата Борба а дори в много случаи и отношения вредят на репутацията ни!
Това са безцелни сбивания,на безцелно шляещи се групи,които не биха извършили нищо сериозно и организирано.
Енергията,трябва да се впрегне и насочи в главния център на злото у нас,когато часът удари!
Те обаче предпочитат,да се бият с вятърни мелници и да се пилеят насама-натам,ей така"заради спорта"!
Не мисля че подобни действия,са от общонационалистическа и общобългарска полза!
Но те може би наливат преди избори вода в мелниците на власта,за да може да оправдае евентуално действия срещу изборна изява на кандидати,които са наши съмишленици.
Както и евентуално да оправдаят акции срещу нас,преди изборите!Макар да знаят че и на тях коварно ще задушат и прикрият истинските гласове за кандидатите ни,както винаги и поради лоша и слаба все още наша организираност и малочисленост на отдадените.
В никакъв случай нашите съмишленици,особено сега когато ни следят и сме прицел на внимание,не трябва да се поддават на подобни провокации и да участват в дребнави и безсмислени лумпенски и ялови за нас акции,за да развързват ръцете,на онези които ми ровят в компютъра и това чакат!
« Последна редакция: Август 14, 2007, 02:53:57 от samvoin »
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 93
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #2 -: Август 14, 2007, 10:02:30 »
Трябва да има повече скинари и такива,които да понатупват мангалите!!!По телевизията тая сутрин гледах репортажа и единия циганин каза,че скинарите биели бременни циганки!!!Ами те се множат като зайци.....1-2 аборта няма да им дойдат зле.И без това като ги родят ги пускат да ходят да крадат по улиците и да правят зулуми!!!А на samvoin- едно въпросче:Пишеш,че тоя бой е безполезен и вреди на България.А мангалите като пребиват възрастни хора,ограбват ги,влизат им в къщите,изнасилват ги,правят побоища по дискотеките и всякакви други свинщини.....?Ние да ги търпим ли или какво?В тоя ред на мисли-ако теб те пребие някой такъв циганин,няма ли да му го върнеш или ще следваш съдебната процедура,която едва ли ще завърши в твоя полза?Едва ли ще направиш второто!!!Така че,не съм съгласна,че тоя бой е безсмислен.За да бъдат бити циганите,значи има защо!А и едва ли чак толкова са били бити!!!щом са живи,значи им няма нищо.Малко им е бил боят!!!
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 123
  • Bastard, who love Bulgaria
    • http://www.acdcrocks.com/
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #3 -: Август 14, 2007, 10:07:16 »
Браво на Скинхедс. Те са върха! Много се радвам, че са си свършили добре работата! Оня мангал ,като вика, че биели бременни циганки, не казва как всеки ден от рода му крадар желязо и изнасилват млади момичета. Bulgaria must be revenged! Е т'ва е. Миналата година аз и още трима метъли се събрахме с около седем скина и пребихме няколко малки 5 годишни деца джебчиичета. Каква сладост е! Подканвам всички - бийте и убивайте, ако трябва мангалите, ако не искате след време да сме само пенсионери и цигани!
България и рока Над Всичко
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.
Целуни ми задника, ако не ме харесваш - не ми пукa

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1532
« Отговор #4 -: Август 14, 2007, 10:31:39 »
ДА ЖИВЕЙ БЪЛГАРИЯ - БРАВО НА НАШИТЕ - Е ТОВА Е ЗА ДРУГАТА ТЕМА ДАЛИ ОДОБРЯВАМ СКИНАРИТЕ.

ОДОБРЯВАМ, И ОЩЕ КАК. 30 НАШИ НА 200 ДЖАГАЛА. И ПАК НИЕ СМЕ ПОБЕДИТЕЛИ!

200 роми потрошили заведение и пребили 30 невинни и неподготвени Българи, щото някога някой ги бил бил, а предишната вечер в това заведение видели някого с обръсната глава!?
    След появата на полицията ромите се разбягали.

На кое му викаш "ДА ЖИВЕЙ ... - БРАВО ..." , че те скинарите са като ромите ако не са поне петорно повече бегат като бити педер...и.  :P  И двете групи имат склонността като усетят дебелия дасеизнасят със светлинна скорост.     :-P  :-P  :-P

Това, че е имало масов бой са измишльотини на еврейските медии за да скрият истината за циганските погроми.
                                :devil:  :devil:  :devil:
Не падай духом, където ти падне !

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #5 -: Август 14, 2007, 10:40:44 »
Чакай Геме, недей така. Ако има някой смел войн, той е именно скинарят. Виждал съм много пъти . Един скин да скочи на пет мангала. Един скин е бил с седем прободни рани. Той е бил приятел на мой познат. И знаеш ли защо - защото е скочил на четирима мангала, които се опитвали да откраднат парите на един пенсионер, туко що сдобил се с мизерната си пенсия. А сотаджиите, пазели банката, от чиито банкомат си изтеглил парите стареца - гледали сеир само. В Габрово има много опасни цигани. Единият му викат Манито и е на седемнайсет години, а има над двадесет кражби на джиесеми. Антон джуката, който кръстосва по шавара в Габрово, пък носи над двадесет ножа, окачени на всякъде по якето му. Кой би скочил на такива здравеняци освем скиновете!  >:(
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #6 -: Август 14, 2007, 10:45:29 »
Браво на Скинхедс. Те са върха! Много се радвам, че са си свършили добре работата! Оня мангал ,като вика, че биели бременни циганки, не казва как всеки ден от рода му крадар желязо и изнасилват млади момичета. Bulgaria must be revenged! Е т'ва е. Миналата година аз и още трима метъли се събрахме с около седем скина и пребихме няколко малки 5 годишни деца джебчиичета. Каква сладост е! Подканвам всички - бийте и убивайте, ако трябва мангалите, ако не искате след време да сме само пенсионери и цигани!
   Евала за точното описание на скинарите - 11 бият няколко(сигурно две) 5годишни деца. ;D  ;D  ;D
      Пропуснал си да кажеш, че като видяхте татко им се разревахте и насрахте.
                              :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:  :icon_cry:

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4485
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #7 -: Август 14, 2007, 10:48:44 »
Цигани и скинари се биха в София
Автор www.bgrod.org
Масов бой между цигани и скинари в столичния квартал „Красна поляна" стана снощи към 23 часа.

Стана ясно, че голяма група цигани  се е събрала пред блок 4 на ул. "Ришки проход" (така наречените виетнамски жилища), след което се е насочила към кафене в близост до 28-о училище. 

циганите са се държали предизвикателно и са предизвикали сбиване. Според очевидци циганската група е била от около 200 души.

При идването на полицията повечето от тях са се разбягали в съседните улици. Пострадали са 4-5 души, които според данни на МВР не са потърсили медицинска помощ.  Според участниците в събитието един или два от пострадалите са закарани в болница.

Според циганите поведението им е предизвикано от това, че предната вечер трима цигани са били нападнати от 30 скинари. 

В ІІІ РПУ са задържани четирима души, които са дали показания и след това са освободени. По думите на заместник-министъра на вътрешните работи, който още снощи се ангажира със случая, четиримата твърдят, че срещу тях не е приложено насилие.

На мястото на сбиването е пристигнал и циганският лидер Цветелин Кънчев. Той изрази безпокойство от това, че при сбиването са пострадали бременни жени и деца.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #8 -: Август 14, 2007, 10:49:47 »
Всъщност татко им беше в близката градинка и пиеше бира, отпуснат (или пиян , та не може да стане). След като пребихме трите мангалчета, повече не ги видяхме. Идваха по-късно да се разправят някакви чернилки около 17-18 ама се събрахме доста хора и онея се разгониха на някъде. Имало е славна битка вечерта, в която са били пребити около двадесет мургави буклуци. Жалко, че си бях изгубил телефона и не ме викнаха, а аз съм от Севлиево как можех да разбера.

При едно сбиване в Габрово магалите бяха защитени от Цар Киро. Странно защо го замеряха с камъни хората, а медии нямаше?! :-[
« Последна редакция: Април 02, 2011, 11:20:36 от Hatshepsut »
We Rock

Неактивен Death angel

• Respected user
  • Hero Member
« Отговор #9 -: Август 14, 2007, 11:15:17 »
   ...   
       Един скин да скочи на пет мангала. Един скин е бил с седем прободни рани. Той е бил приятел на мой познат. И знаеш ли защо - защото е скочил на четирима мангала, които се опитвали да откраднат парите на един пенсионер, туко що сдобил се с мизерната си пенсия. ....
           Сигурно за този твой познат всички националисти са скинари. :lol:

Всъщност татко им беше в близката градинка и пиеше бира, отпуснат (или пиян , та не може да стане). След като пребихме трите мангалчета, повече не ги видяхме. Идваха по-късно да се разправят някакви чернилки около 17-18 ама се събрахме доста хора и онея се разгониха на някъде. Имало е славна битка вечерта, в която са били пребити около двадесет мургави буклуци. Жалко, че си бях изгубил телефона и не ме викнаха, а аз съм от Севлиево как можех да разбера.
   Ето, че няма за кокво да спорим виждаш колко съм бил прав.
   Аз пък ще ти разкажа за един мой приятел, който служеше като "бацил" в Кеча, където всички освен него са били турци и джагали, а той редовно им хлорирал чорбата(да не става за ядене) :fglob:. Що бой е изяло тогава това момче, но джагалите още треперят като чуят за него. :fsniper:
« Последна редакция: Април 02, 2011, 11:21:16 от Hatshepsut »

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 850
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #10 -: Август 14, 2007, 12:18:31 »
Нямам отношение към подобни безсмислени сбивания,които нямата никакво общостратегическо и тактическо значение за нашата Борба а дори в много случаи и отношения вредят на репутацията ни!

Война говори много мъдро!

Напълно съм съгласен и подкрепям!  :eusa_clap:

Неактивен Родолюбец IYI

• Senior Member
  • Публикации: 850
  • Зодия: Scorpio Scorpio
« Отговор #11 -: Август 14, 2007, 12:29:25 »
Пишеш,че тоя бой е безполезен и вреди на България.А мангалите като пребиват възрастни хора,ограбват ги,влизат им в къщите,изнасилват ги,правят побоища по дискотеките и всякакви други свинщини.....?Ние да ги търпим ли или какво?

Не сме против това да бият циганите (опазил ме Господ), а против аморалното им поведение и хулигански прояви по стадионите!  ;)

Чупенето на седалки, боят с полицията, трошенето на автобусни спирки и автобуси, бомбичките по стадионите, алкохолните оргии, дрогата са техен патент.  ;)

С тези си хулигански изстъпления очернят името на национализма!

Неактивен Аз съм БЪЛГАРЧЕ

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 93
  • Зодия: Leo Leo
« Отговор #12 -: Август 14, 2007, 12:52:04 »
Пишеш,че тоя бой е безполезен и вреди на България.А мангалите като пребиват възрастни хора,ограбват ги,влизат им в къщите,изнасилват ги,правят побоища по дискотеките и всякакви други свинщини.....?Ние да ги търпим ли или какво?

Не сме против това да бият циганите (опазил ме Господ), а против аморалното им поведение и хулигански прояви по стадионите!  ;)

Чупенето на седалки, боят с полицията, трошенето на автобусни спирки и автобуси, бомбичките по стадионите, алкохолните оргии, дрогата са техен патент.  ;)

С тези си хулигански изстъпления очернят името на национализма!

За това съм напълно съгласна,но подкрепям всеки,който по един или друг начин е против тази циганска напаст,която с всеки изминал ден изяжда родината ни!!!Добрият циганин е мъртвият циганин!!!Не само аз съм на това мнение!!!Стига с тая псевдотолерантност!!!!!!!!!!Оставяме ги да ни тровят живота и да им даваме пари от нашите данъци,докато те въртят синджира по цял ден...Няма значение дали е бременна,дете,възрастен...Циганите трябва да се изтребват!!!Поздравявам тия момчета,които са ступали гадините!!!!!!!  :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
Аз съм българче и силна
майка мене е родила;
с хубости, блага обилна
мойта родина е мила.

Аз съм българче. Обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам -
първа радост е за мене.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4485
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #13 -: Август 14, 2007, 12:59:30 »
Ромската махала е разделена на две, като едната половина подкрепя категорично партия АТАКА http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=3472.msg28567#msg28567  :frocket:

Стига сте се заигравали със циганите! - Да върнем АТАКА на българите!!!
« Последна редакция: Април 02, 2011, 11:22:32 от Hatshepsut »

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #14 -: Август 14, 2007, 13:31:41 »
Трябва да има повече скинари и такива,които да понатупват мангалите!!!По телевизията тая сутрин гледах репортажа и единия циганин каза,че скинарите биели бременни циганки!!!Ами те се множат като зайци.....1-2 аборта няма да им дойдат зле.И без това като ги родят ги пускат да ходят да крадат по улиците и да правят зулуми!!!А на samvoin- едно въпросче:Пишеш,че тоя бой е безполезен и вреди на България.А мангалите като пребиват възрастни хора,ограбват ги,влизат им в къщите,изнасилват ги,правят побоища по дискотеките и всякакви други свинщини.....?Ние да ги търпим ли или какво?В тоя ред на мисли-ако теб те пребие някой такъв циганин,няма ли да му го върнеш или ще следваш съдебната процедура,която едва ли ще завърши в твоя полза?Едва ли ще направиш второто!!!Така че,не съм съгласна,че тоя бой е безсмислен.За да бъдат бити циганите,значи има защо!А и едва ли чак толкова са били бити!!!щом са живи,значи им няма нищо.Малко им е бил боят!!!
Ако изберете там където има хора мислещи като нас,ще разберете тогава какво!
Ще видите какво значи националистическа община с кмет-националист и общински съветници-националисти и Българи в действие!
А кандидатите мислещи като нас вземаха не повече от 140 гласа през всичките години!Е?Населението не си ли го търси и заслужава по-тези места?! :(
То избира палачите си непрекъснато,за разлика от всички други народи!
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf