Автор Тема: Бой в София? между скинари и цигани?  (Прочетена 9171 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
Re: Бой в София? между скинари и цигани?
« Отговор #60 -: Август 18, 2007, 16:46:40 »
А относно циганите в Италия,нямах такава информация?!На какво основание им е отнето днес правото на глас там,тъй като няма расови ограничения?
Знам че на бежанците и емигрантите трудно се дава гражданство и нямат право на глас,тези които са гастарбайтери или със статут на бежанци от Източна Европа.

Ако от БТВ лъжат, значи и аз лъжа! Вчера в новините в 19,30 го казаха. Не притежават лични карти, а ги водят в някакви специални регистри. Освен това нямат право и на постоянно заселване, като по тази причина държавата им осигурява каравани. По отношение на гласуването нямат такова право по презумпцията, че който не плаща данъци /задължение/, трябва да бъде лишен от вот /право/. В момента Рим има проблеми заради тези неща от страна на Брюксел.
Чудесна идея!
Е,не е съвсем редно относно данъците,но явно това е дбре работещ механизъм!
Ам циганина обича да си скита и не е политичен,но комуниститего изродиха за да могат да го подкупуват и манипулират срещу нас и когато техните наследнци загубят българите,онези да заменят електоралната им маса,защото у нс е приоритетен силно геноцида над нашия народ,поради факта че племето на техните господри се е прицелило към нашата Земя и са си избрали нас като първите "гои"и техни"достойни Спасители" да смажем касапските им ножове!И да ни поднесат на тепсия "на Яхве"!
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 123
  • Bastard, who love Bulgaria
    • http://www.acdcrocks.com/
  • Зодия: Taurus Taurus
« Отговор #61 -: Август 18, 2007, 16:51:36 »
самвойне мангала е на всяка страна, която му предложи нещо. Бях чувал, че един мангал обещал да гласува в Севлиево първо за ДПС (дали му кайма) , после за НДСВ (дали му 10 лева) и после за ЕВРОРОМА (дали му ракия и безплатно свинско месо) Без да осъзнават какво правят оня нещастник в предизборния ден, преди години, отишъл да бере охлюви в гората!  ;D
България и рока Над Всичко
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.
Целуни ми задника, ако не ме харесваш - не ми пукa

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #62 -: Август 18, 2007, 16:53:25 »
самвойне мангала е на всяка страна, която му предложи нещо. Бях чувал, че един мангал обещал да гласува в Севлиево първо за ДПС (дали му кайма) , после за НДСВ (дали му 10 лева) и после за ЕВРОРОМА (дали му ракия и безплатно свинско месо) Без да осъзнават какво правят оня нещастник в предизборния ден, преди години, отишъл да бере охлюви в гората!  ;D
Браво на него че ги е прецакал и ни е сторил услуга,не давайки един глс за нашите палачи и удрайки ги макар минимално в джоба! :eusa_clap:
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #63 -: Август 18, 2007, 17:17:39 »
Ами те циганите по севлиевския край са си така. И знаеш ли защо не гласуват масово?
Защото по-време на избори, а и изобщо си залагат личните карти за шише ракия в близката кръчма.  :D Като вземат помощи първата работа на мъжа е да отиде да се напие, да почерпи компанията и да плати земите. После натрупва други. т'ва го зная от дядо ми. той като ходи по лозята, чиито път минава през циганската махала, се отбива за ракия. Евтина по 30 стотинки 100 грама и често научава интересни неща. Шпионин ми е за изборите. Ще науча какво са давали на мангалиуте за гласовете им.
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #64 -: Август 18, 2007, 17:29:35 »
Точно сега в този момент, в Софийският квартал Разсадника, се води истинска война по-улиците, от страна на циганите. Казват ми по-айсикю чата! сега точно в този момент, от хора които там живеят. Че цигани ходят по-улиците и бият наред случайни хора, само по-подозрението че са скинхедс. Цялата работа каква е? Някакви скинхедс агитки хванали и били някакви си цигани, и от квартала в които живеят, всички цигани с метални тръби потрошили едно кафене. И ходели по-улиците и биели всеки които срещнат. Било пълно с Бронирани автомобили на Полицията, за да умиротворят тези вилнеещи цигански банди. До кога когато наближат избори, и ще стават такива цигански вандалства, по-улиците на столичният град София?
Не е имало никакви "скинхедс агитки",а това или са били провокатори на куките и службите,или просто куки,неприбрали си откупа!Или наркодилъри!
Тази лъжа за"скинхедс"е умишлено спусната или от МВР,или от онези цигани които знаят от кой и за какво са ялибоя,ако изобщо са го и яли или не им епоръчано да направят провокацията!
Ипонеже скинхедс се отъждествява изцяло с Българските националисти и  НС.Това сега щее още един предизборен ход,чрез антибългаризъм и антинационалистическдиалектика управляващите да накарат вече почти отказващите се от тях цигани да гласуват за тях,както и с обновените митове и истории за"сапуна" на който националистите сме щели да ги правим и тем подобни!
За да не може националист да отиде до там да им обясни,за какво се борим точно,ачервени и еврейски агитатори да им обясняват"Що е български национализъм?"!
Национализма на нашия народ,в чиито изконни добродетели е заложено пезрение към робството и издевателството над невинни и беззащитни хора и Любов към Свободата и Справедливоста спрямо всеки народ Човек!
Само чение за жалост,нямаме достъпдо камерите,да докажем че подстрекателите им срещу нас стоят зад побоя над техен човек/ако е имало такъв/ и че и Цветелин Кънчев няма да им доизкаже Истината докрай,както и на нас ако е така!Защото е "на вилица"от БСП и МВР,както и"съдебната"им система!
Макар да играе ролята на"опозиционер" в момента.
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #65 -: Август 18, 2007, 17:33:30 »
Това сега щее още един предизборен ход,чрез антибългаризъм и антинационалистическдиалектика управляващите да накарат вече почти отказващите се от тях цигани да гласуват за тях,както и с обновените митове и истории за"сапуна" на който националистите сме щели да ги правим и тем подобни!
Същност репликата няма нищо общо със сапуна. Расате на един негов митинг казал - "Циганите на Сатурн", а медиите са го разбрали по грешно, както и циганите неразбиращи български.

Скинхедс са хубава организация и дори малко съжалявам, че те не са участвали в сбиването. Ако наистина е имало Скинхедс, мангалите не би трябвало да са живи! Скинхедс бият и не си поплюват. Участвал съм в сбивания на тяхна страна и знам как се бие обезверен скинар.
We Rock

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #66 -: Август 18, 2007, 21:46:28 »
Полицаи не спряха стотици вилнеещи с брадви роми
15 август 2007 / News.dir.bg
Служителите на реда са наблюдавали безучастно стотиците роми, които са вилнели около час с брадви и прътове в столичния квартал Красна поляна, обърнали са няколко коли и кофи за боклук.
Това предаде БНР. Според жители на квартала, където снощи отново избухнаха безредиците заради слух за нова скинарска атака, полицаите били съвсем недостатъчно - 30-40 срещу ромската тълпа, която крещяла "смърт на българите". Все още не е ясно колко са участвалите роми - цифрите, които се споменават са от 300 до 1000. МВР е пратило жандармерия чак около полунощ. Тогава на мястото са пристигнали и кметът на София Бойко Борисов, и зам.-министърът на вътрешните работи Камен Пенков. Според Борисов властта не искала и не можела да се справи с ромите и това било свързано с наближаващите местни избори. Пред БНР заместникът на Петков заяви, че нямало нужда от повече полицаи, защото те не заплашвали никого. Цветелин Кънчев обясни, че се опитвал да успокои ромите, които били бесни заради тежкия побой над тяхно момче от скинари. Това беше и поводът миналата нощ да избухне скандалът пред кафенето на Виетнамските общежития. Тази сутрин главният секретар Илия Илиев коментира, че действително полицаите не знаели колко твърдо да действат спрямо ромите, защото се страхували да не бъдат обвинени в дискриминация. Той обеща да започне проверка на лидерите на ромските безредици, както и на скинхедс в Красна поляна и Факултето. От своя страна кметът на София нареди всеки, който носи оръжие или други бойни съоръжения около Виетнамските общежития да бъде арестуван.
Зад безредиците стоят цигански партии, заради местните избори. Няма иначе причина в средата на август, по средата на нищото изведнъж да излязат цигани и да започнат да палят и да чупят. Това каза пред “Фокус” Ангел Джамбазки, член на гражданската организация на ВМРО. Според него този, който подклажда огъня, е Цветелин Кънчев.

http://dnes.dir.bg/2007/08/15/news1997440.html
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #67 -: Август 18, 2007, 21:47:06 »
4-ма вече обвинени за вандализма в ”Красна поляна”
18 август 2007 / News.dir.bg
Софийска районна прокуратура предяви обвинения на четирима души и поиска задържането им за възникналото напрежение в столичния кв. "Красна поляна" през тази седмица.
Това съобщи говорителят на Софийска районна прокуратура Руси Алексиев, предаде БГНЕС. На ромите е предявено обвинение за хулиганство, като двама от тях са и с други обвинения - съпротива срещу служител на МВР и за нанесена телесна повреда по хулигански подбуди. Обвиненията са във връзка с първото нападение на ромите в кафенето в кв. "Красна поляна" в понеделник вечерта. За трима от обвинените за безредиците Софийски районен съд постанови "Задържане под стража", а за четвъртия - мярка "парична" гаранция. Има още заподозрени за безредиците, разследването по случая продължава, каза още Алексиев. Води се разследване и по случая от миналата събота, когато бяха нападнати няколко роми, по техните думи от скинари. Един от ромите тогава беше тежко ранен. В резултат на това последваха безредиците в понеделник и вторник в "Красна поляна".
Спекулирането с групи от населението не бива да остава ненаказано, коментира вчера пред БНТ вътрешният министър Румен Петков относно ролята на Цветелин Кънчев в нощта на 14 срещу 15 август в "Красна поляна". Всъщност във вечерта на инцидента, господин Кънчев, след разговор със зам.- министър Камен Пенков е направил необходимото за да се успокои ситуацията. Но се боя, че преди това е имало действия в другата посока, което не ползва жителите на квартал “Красна поляна”, заяви Петков. Няма никакви данни за действия на скинарски групи в квартала, допълни още той.
В столичния квартал "Красна поляна" в два поредни дни тази седмица избухна напрежение. На 13 срещу 14 вечерта около 200 роми потрошиха заведение в квартала. Първоначалната версия бе, че това се случило, заради пребити роми от скинари. На следващата вечер напрежението отново ескалира. Заподозряна бе и политическа намеса. Лидерът на Евророма Цветелин Кънчев отхвърли всякакви предположения за политическа намеса и заяви, че напрежението е ескалирало заради разпространители на дрога.

http://dnes.dir.bg/2007/08/18/news2008336.html
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
« Отговор #68 -: Август 18, 2007, 21:52:57 »
От тук вече категорично се вижда,че служители на МВР са разпалили агресията!
Нападат циганите,дето имат вземане-даване с тях.Следтова насочват гнева на събралата се тълпа срещу редовите български пасивни към набезите жители на"Красна поляна"/явно в голямата си част са такива/.Като преди това викат колегите си за подкрепление и заедно с тях наблюдават и си мълчат онези как вилнеят и търсят скинари,между мирното българско население.
Като на нападнатите цигани или са им се привидели скинари,или просто нарочно са излъгали,или измамата е от самите полицаи пусната за по-лесно за да се прикрие Истината и нещата бъдат отправени в съвсем друг посока и хипотеза за редовия зрител.
Наблюдават как чупят всичко на редовите българи и след това задържат,вероятноциганите с които са имали някакво вземане-даване/било занаркотици или неприбран рекет от тях!/.
Това е всичко.
А може и съвсем други цигани да са задържаните/за да не се разпеят онези/.
Първите срещнати с досиета за"холиганство"например и които са им се опънали преди от тоя квартал.
Няма скинари,няма"неонацисти"в тази далавера,каквито се привиждаха на някои! :eusa_naughty:
Боймжду цигани и куки,но явнонасочен от вторите тенденциозно срещу мирното българско население,което е най-потърпевшо,от конфликта както виждаме и от двете сблъскали се страни,няма пострадали./Видимо и сериозно поне./
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #69 -: Август 20, 2007, 10:26:11 »
Българският полицай е леке! Много го мързи и само лъска в колата. Докато не се смени министъра - хулиган, няма да се оправи работата. Аз мисля, че Румен Петков ги е обучил така или пък имат страх. Колкото и да са многобройни мангалите и да скочат на война и на бой, добре екипираната ни армия ще ги смазва, стига да направим война. Ами няма кой. Няма кой да предизвика война цигани - българи. Само тогава ще си очистим нацията.  :devil:
We Rock

Неактивен Kiril Iliev

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 88
« Отговор #70 -: Август 21, 2007, 19:33:36 »
Българският полицай е леке! Много го мързи и само лъска в колата. Докато не се смени министъра - хулиган, няма да се оправи работата. Аз мисля, че Румен Петков ги е обучил така или пък имат страх. Колкото и да са многобройни мангалите и да скочат на война и на бой, добре екипираната ни армия ще ги смазва, стига да направим война. Ами няма кой. Няма кой да предизвика война цигани - българи. Само тогава ще си очистим нацията.  :devil:

ква война бе,хубаво ли щи е някой да очисти някой твой близък заради твойте глупости.трябва истинска полиция.види ли мангал с брадва стреля и тва е,след втория учистен манго и ще си кротуват!

Неактивен Kiril Iliev

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 88
« Отговор #71 -: Август 21, 2007, 19:36:41 »
Това сега щее още един предизборен ход,чрез антибългаризъм и антинационалистическдиалектика управляващите да накарат вече почти отказващите се от тях цигани да гласуват за тях,както и с обновените митове и истории за"сапуна" на който националистите сме щели да ги правим и тем подобни!
Същност репликата няма нищо общо със сапуна. Расате на един негов митинг казал - "Циганите на Сатурн", а медиите са го разбрали по грешно, както и циганите неразбиращи български.

Скинхедс са хубава организация и дори малко съжалявам, че те не са участвали в сбиването. Ако наистина е имало Скинхедс, мангалите не би трябвало да са живи! Скинхедс бият и не си поплюват. Участвал съм в сбивания на тяхна страна и знам как се бие обезверен скинар.

въпроса е че скинарите мразят бнс!!

Неактивен ничо

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 77
« Отговор #72 -: Август 22, 2007, 04:37:36 »
Полицията се изпраща при подобни вълнения за да наблюдава по план ли върви побоят над българи и ако някой бял успешно се съпротивлява срещу нападнала го група роми да бъде бързо повален с палките и оставен на доовършаване от циганската сган.

Слушайте Йозер!

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2837
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #73 -: Август 23, 2007, 08:03:57 »
така е ничо -прав си брат-както е тръгнало още от 1944 г -най-мързеливите и тъпи необразовани хора са станали полицаи,милиционери де , и така с малки изключения до ден днешен и за пари не на цигани и дпс ще служат ами и родителите си ще утрепят.срам и позор за човешкото в човека.
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #74 -: Август 23, 2007, 15:39:57 »
Кирилиев нали ги виждаш, че онея чернилки правят бойни бригади и се въоражавата с каквото намерят и атакуват по улиците като партизани. А полицая к'во чака само някоя циганка да му напраи една свирка и да си замълчи за това, което е видял! Не трябва така  :eusa_naughty:! Трябва да се премахват катуните и да се избият циганите, като се подберат да се запазят тези, които имат добро образувание и тези, които имат добър стаж, защото такива макар и около 2-3 % има. Доколкото до загубите на близки - във всяка война има жертви, да не мислиш, че Ботев едно време (както и други хайдути и революционери) им е пукало дали ще останат живи? Не те са знаели , че ще загинат заради каузата - България да е свободна. Бих приел всяка жертва , най-вече своята стига с това поне малко да допринеса към освобождаването на българите от циганската тирания.
We Rock

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf