Автор Тема: Бой в София? между скинари и цигани?  (Прочетена 9166 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 123
  • Bastard, who love Bulgaria
    • http://www.acdcrocks.com/
  • Зодия: Taurus Taurus
Re: Бой в София? между скинари и цигани?
« Отговор #75 -: Август 23, 2007, 15:53:14 »
въпроса е че скинарите мразят бнс!!

И с право ги мразят. Скинарите обичат всичко българско и родно и много ясно, че ще мразят човек, който е сменил българската си фамилия с тази на някакъв боклук, само и само, за да се прекланя на измисления идол - Тан Га Ра. Расате и аз го мразя, но ако напусне БНС ще бъде по-дбора организация без него. В Габрово и по-други места момчетата са много свестни.
България и рока Над Всичко
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.
Целуни ми задника, ако не ме харесваш - не ми пукa

Неактивен Kiril Iliev

• Forum Member
  • **
  • Публикации: 88
« Отговор #76 -: Август 23, 2007, 17:07:49 »
въпроса е че скинарите мразят бнс!!

И с право ги мразят. Скинарите обичат всичко българско и родно и много ясно, че ще мразят човек, който е сменил българската си фамилия с тази на някакъв бок..., само и само, за да се прекланя на измисления идол - Тан Га Ра. Расате и аз го мразя, но ако напусне БНС ще бъде по-дбора организация без него. В Габрово и по-други места момчетата са много свестни.

съгласен съм с теб,аз нямам нищо против момчетата от бнс,просто проблема е че ги водят по кривия път.

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #77 -: Август 23, 2007, 17:23:27 »
Те са свестни и могат сами да се справят с предзвикателствата на национализма. Нека свалят Расате. На мене ми предлагаха да членувам, но отказах, заради Расате. Не съм против срещу гвардията, но нека бъде самостоятелна и дори незаконна!
We Rock

В името българско се кълна и Боже мой - без пощада. Да смажа врага или да мра - това да бъде моята награда.

Неактивен Исперих

• Respected user
  • Hero Member
  • Публикации: 1654
  • Всички комунисти под земята! (надпис в мина)
« Отговор #78 -: Август 23, 2007, 18:43:52 »
...."Междувременно от "Евророма" в Пазарджик съобщиха, че до дни ще бъде регистрирана Организация на малцинствата за отбрана от насилие (ОМОН), която ще пази ромите от посегателство."

http://dnes.dir.bg/2007/08/23/news2027110.html#sepultura
”Делото е свято, проклети ще бъдете, ако не продължите борбата” Г. Кондолов

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 2837
  • Не бойте се!
  • Зодия: Virgo Virgo
« Отговор #79 -: Август 23, 2007, 18:50:37 »
Това са методите на изпечените крадци и мошеници от бкп-бсп --за да не мислим за ужасяващите цени,които ни заляха като потоп-сега се раздухва всеки ден и ти натикват пред очите и ушите проблема с циганите за да се страхуваме, които все не ги "интегрираме" и трябва да се чустваме виновни --абе що не си таковате таковънката...циганите са най-верния клонинг на бсп-изкопирал всичките им тарикатлъци и лайна
Има Бог, значи има и надежда!
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1649
« Отговор #80 -: Август 24, 2007, 01:05:25 »
Всичко започна така:
Цитат
София. Свадата между роми и скинари е възникнала заради бой, нанесен от 30 скинари на трима роми снощи. Това съобщи за Агенция “Фокус” лидерът на “Евророма” Цветелин Кънчев. Той каза още, че в момента пътува към мястото на свадата. Все още няма информация за пострадали хора.
Както “Фокус” съобщи, свада между роми и скинари е възникнала при блок 4 на ул. “Рижки проход” в столичния квартал “Красна поляна”. Около 200 роми са се включили в боя, като след идването на полицията те са разбягали по съседните улици.
Марта МЛАДЕНОВА

Тогава всички мислеха че е единично явления. Просто поредния бой... Но дали?

Веднага се замаза работата че БИТКАТА СИ БЕ ЕТНИЧЕСКА. Ето как:

Цитат
”Битови, а не политически, са причините за създалото се напрежение в столичния квартал "Красна поляна", то се дължи на наркопласьори, които са се опитвали да вербуват ром”. Това заяви лидерът на Евророма Цветелин Кънчев.
Той е трябвало да продава дрога във Виетнамските общежития.
Момчето обаче е отказало да бъде разпространител на наркотици след разговор със семейството си, и затова пред магазин в Красна поляна е бил пребит негов роднина, твърди Кънчев.
Лидерът на Евророма настоява пред МВР да се установят виновните лица.
Засега няма дадни за инциденти през изминалата нощ.
С целнедопускане на инциденти, засиленото полицейско присъствие ще продължи около столичния кв. “Факултета” докато е необходимо.
Ще се работи за подобряване на диалога и сътрудничеството между гражданите и полицията, както и за бързо и ефективно решаване на възникналите проблеми.
Целта е да се пресичат всякакви провокации към граждани, независимо от техния етнически произход и принадлежност.
Това стана ясно след среща между представители на полицията и ромската общност в столичния квартал.
Междувременно от Софийската районна прокуратура съобщиха, че е образувано досъдебно производство срещу неизвестен извършител за хулиганство.
Ще бъдат предявени обвинения, когато се съберат достатъчно доказателства кой точно е извършил престъпленията.
В момента се извършват разпити, ще се прегледат и видеоматериалите.
Dnes.bg припомня, че на 13 срещу 14 вечерта около 200 роми потрошиха заведение в квартала.
Първоначалната версия бе, че това се случило, заради пребити роми от скинари.
На следващата вечер напрежението отново ескалира.
http://www.dnes.bg/article.php?cat=6&id=3991

Току да подминем информацията и друга топ новина излиза

Цитат
Боян Расате прави гвардия в помощ на МВР
Лидерът на Българския национален съюз Боян Расате представи на пресконференция в София идеята за изграждане на Българска национална гвардия.

В основата на нейното изграждане ще бъдат съществуващите звена на спортната организация на съюза.

Желанието на БНС е да създаде институция, която да бъде в помощ на държавните органи, на Гражданската отбрана, на органите на МВР при потушаването на масови безредици.

Гвардията ще е в защита на български граждани при тормоз и в помощ на хората при природни бедствия, каза Расате, цитиран от БНР.

Той посочи, че от 20 август започва кампанията по набирането на доброволци за националната гвардия на територията на цялата страна.
Съществуващите три спортни клуба, които са с по 30 души членове, ще станат основните ядра при изграждането на гвардията.

Членуването в гвардията ще бъде безкористно, а финансирането е на доброволен принципи, ще става и чрез дарения от неправителствени организации.
Точно на време? Защо? Явно Расате му бе шодшушнато какво ще стане. И въпреки всичко - той може да е човек на Мандуков но гваридията му - НЕ Е. Така че Ако ще има Гвардия - Всеки етнически българин трябва да е ЗА.

Три дена по рано една новина се прокрадна като между пръстите. Но всичко е свързано...

(Всичко е разработка на военните ;D)

І
Цитат
Възрастен мъж от ромски произход е бил бит в столичния квартал “Западен парк”, твърди Цветелин Кънчев
14 август 2007 | 17:06 | Агенция "Фокус"
София. Възрастен мъж от ромски произход е бил бит от неизвестни извършители в столичния квартал “Западен парк”. Това каза пред Агенция “Фокус” лидерът на “Евророма” Цветелин Кънчев. Той обясни, че инцидентът е станал сутринта в 6.00 часа като извършителите са избягали. Той допълни, че около 15.00 часа две деца на 10-12 години и една бременна жена са били гонени в района на виетнамските общежития в София.
Според Цветелин Кънчев, голяма група скинари се събира пред банята в квартал “Красна поляна” и за това е подаден сигнал в МВР. Той изрази недоволство от това, че властите не предприемат нищо и призова политическите партии да вземат отношение но проблема.
Юлиан ХРИСТОВ

веднага послева и още един български контра-удар
Цитат
Обвиняват 4 момчета в умишлено убийство на Аспарух
23 август 2007 / News.dir.bg
Повдигат обвинения срещу четирите момчета, задържани заради пребитото до смърт момче Аспарух Асенов (17 г.) в Самоков на 21 август вечерта. Съдебната експертиза още не е готова.
Това каза говорителят на Софийска окръжна прокуратура Малина Ачкаканова пред "Фокус". Обвинението е за извършено умишлено убийство в съучастие. “Тези обвинения се повдигат на база на събраните до момента доказателства по делото. Поради това наблюдаващият по делото прокурор е взел мярка задържане до 72 часа на момчетата, посочи Ачкаканова. Тя уточни, че двама от младежите са непълнолетни, а другите двама са навършили пълнолетие тази година. До момента от събраните данни не може да се направи извод, че става дума за някакъв етнически сблъсък, категорична бе Ачкаканова. Задържаните са признали, че са нападнали ромите. Според техния разказ сбиването е било като при всяко момчешко спречкване, докато изведнъж в мелето Аспарух се е свлякъл на земята, предаде БНТ.
Припомняме, че час преди полунощ на 21 август 17-годишният Аспарух Асенов и други ромски момчета са били посрещнати от група младежи, с които се спречкали и впоследствие се сбили.
От сряда ромите, ангажирани в програма по временна заетост в Самоков, са освободени от работа, за да се предотвратят евентуални сблъсъци, съобщи БНР. Днес обстановката в града е спокойна. Полицейското присъствие там обаче продължава да бъде засилено. Погребението на Аспарух е в петък. По непотвърдена информация в ромските махали на Ихтиман и Кюстендил са изразили съпричастност със семейството на загиналото момче.
Междувременно от "Евророма" в Пазарджик съобщиха, че до дни ще бъде регистрирана Организация на малцинствата за отбрана от насилие (ОМОН), която ще пази ромите от посегателство.
Някакъв джагал бил убит. В труд пише че спора бил религиозен а не етнически, а че скинарите били наркомани, но въпреки че били яко напушени, убили мангала...Чудно как...

сега ето защо всъшност псунах темата - Не защото днес някаква българка в овча купел била пребита, или защото един циганин изял куршум, понеже крадял люцерна.
Пускам темата заради това:

Цитат
София. Размириците в кв. “Факултета” са инициирани от лидера на “Евророма” Цветелин Кънчев с цел да спечели гласове на изборите, сигнализираха жителите на квартала пред Агенция “Фокус”. Оттам посочиха, че четири години Кънчев не бил стъпвал във “Факултета” и там традиционно партията му нямала позиции. “Затова сега предизборно измисли, че в квартала идвали скинари. А всъщност той самият се обажда на циганите да им каже да се подготвят със сопи и брадви, защото идвали скинари. В другия момент пристига със зам.-министъра на вътрешните работи Камен Пенков, областния управител и Бойко Борисов да укроти циганите, за да го видят по телевизията и да не го забравят”, обясниха възмутените роми. “Цветелин Кънчев се явява едва ли не като ангел-хранител на циганите, за да може да вземе 10 000 гласа и най-вероятно е успял. Ние циганите сме първични, подаваме се, когато някой ни “пали фитилите”, както той каза снощи”, каза жител на ромския квартал. Във “Факултета” има 45 000 жители, от които 12 000 гласоподаватели.
Жителите на квартала разказват, че там нямало никакви набези от скинари и животът бил съвсем спокоен допреди ексцесиите от тази седмица. “Цветелин Кънчев продава циганите като агнешки кожи”, каза жител на “Факултета”. Той бе категоричен, че не може човек, който не е циганин да бъде лидер на циганите. “Цветелин Кънчев не знае една дума на цигански. Какъв лидер е той?” – попита ромът.

ПРОСТА СМЕТКА - 45 000  ЖИТЕЛИ ОТ КОИТО САМО 12 СА ГЛАСОВОПОДАВАТЕЛИ -  ЗНАЧИ СА СЕ УДВОИЛИ 3 ПЪТИ ЗА 20 ГОДИНИ. СМЯТАИТЕ КАКВО НИ ЧАКА.

АКО ВОИНАТА НЕ ЗАПОЧНЕ СЕГА - УТРЯ НЯМА ДА СМЕ ЖИВИ!!!

Добри Чинтулов

Вятър ечи, Балкан стене,
сам юнак на коня
с тръба зове свойте братя:
всички на оръжие!

Дойде време, ставайте,
от сън се събуждайте,
доста робство и тиранство,
всички на оръжие!

Който носи мъжко сърце
и българско име,
да препаше тънка сабя,
знаме да развие!

СКИНАРИТЕ И БНС ПО ОТДЕЛНО СЕ АКТИВИЗИРАХА. ТЕ ЩЕ ДЕИСТВАТ! А НИЕ ЩЕ ГЛЕДАМЕ ЛИ?

ВЪОРАжаваите се българи - ОТ МЕН ЗАПОМНЕТЕ - НЕ СЪМ МНОГО УМЕН ОБАЧЕ КОГАТО ЗА 2 ДЕНА СТАНАТ 20 "ИНЦИДЕНТА" НА ЕТНИЧЕСКА ОСНОВА, ЗНАМ КЪДЕ ОТИВА КАРУЦАТА.

БОЙ ПО ЦИГАНСКО ТУРСКИТЕ ТИКВИ !!! ВСИЧКО Е ДОБРЕ ЗАМИСЛЕНО - РАБОТАТА Е ОШЕКАНА. ВОИНАТА Е ГОТОВА.

БОГ Е С НАМИ! ВОИНАТА ИДВА. ПОМНЕТЕ МИ ДУМИТЕ. ВЯРВАТЕ ИЛИ НЕ - СКИНАРИТЕ ВЕЧЕ ПОЧНАХА МАЩАБНАТА АКЦИЯ В ЦЯЛАТА СТРАНА. МАСОВО АКТВИЗИРАНЕ СЕ НАБЛЮДАВА В ВСИЧКИ СКИНАРСКИ КРЕПОСТИ.

БОЯТ НАСТАНА!

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
« Отговор #81 -: Август 24, 2007, 10:07:44 »
Иде без съмнение-ако се продължи с досегашната политика в страната . За да се примирим с космическите цени,сега ни се набива и тръби само за проблемите на циганите и трябва да се плашим-това е целта,, а за проблемите на българите не се говори. Главните лакеи във властта  изпълняват безпрекословно указанията на разни явни и скрити организации отвън за тоталното изпростяване, отчаяние и намаление на населението на териториите ни. А наглите кмет и общинари отказаха да правят сайт на община Кърджали на английски,това е изискване на ЕС към всички общини. Сигурно искат на турски.Колкото до циганите очаквам скоро още убийства и това е за съжаление-злото постига целите си, много много жалко. Аз живея във Варна и тука са малко местата които имат цигански проблеми най-вече с насилието,но искрено съчуствам на тези населени места , които са пропищели ежедневно от напастите им.
« Последна редакция: Август 24, 2007, 10:23:19 от Индивидуалист »
Пазете се от лъжливи пророци, които идват при вас с овчи кожи, а отвътре са вълци грабители.

Неактивен Nordwave

• Administrator
  • Founder
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4485
  • Web Master Site
    • Български националисти
  • Интереси: История
  • Зодия: Capricorn Capricorn
« Отговор #82 -: Август 24, 2007, 10:28:07 »
Май ромите забравиха че са само ГОСТИ на тази Българска земя? Отрядите да си ги правят в Индия!!! :frocket:

Време е да забравим различията си, И да им покажем ревът на Българския Лъв!!! :fripper:
« Последна редакция: Май 17, 2011, 17:30:02 от Hatshepsut »

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #83 -: Август 24, 2007, 14:24:08 »
Те мангалете не се смятат за гости, а за официални жители. А турците дори се мислят за господари. Нека си припомним паметната реч на Мендерес Кюнгюн - българите са нация от изроди!

И не им се вика роми - а роби!
We Rock

Неактивен retribution

• Junior Member
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #84 -: Август 24, 2007, 16:54:22 »
Ще следва намаляване на ромското население   :o
 :s-minigun:
Bad boys, bad boys...,
What' ya gonna do?
What' you gonna do, when they come for you...?

Неактивен BGRocker

• Forum Member
  • **
« Отговор #85 -: Август 24, 2007, 17:27:19 »
Не намаляване, а твърдо премахване!!! No Mersy For Gypsy intruders!!!!!!!111 :s-ctf:
We Rock

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #86 -: Август 24, 2007, 19:45:24 »
Българският полицай е леке! Много го мързи и само лъска в колата. Докато не се смени министъра - хулиган, няма да се оправи работата. Аз мисля, че Румен Петков ги е обучил така или пък имат страх. Колкото и да са многобройни мангалите и да скочат на война и на бой, добре екипираната ни армия ще ги смазва, стига да направим война. Ами няма кой. Няма кой да предизвика война цигани - българи. Само тогава ще си очистим нацията.  :devil:

ква война бе,хубаво ли щи е някой да очисти някой твой близък заради твойте глупости.трябва истинска полиция.види ли мангал с брадва стреля и тва е,след втория учистен манго и ще си кротуват!
Правилно!Подкрепям поста на 100%. :eusa_clap:
А относно "образованите цигани",това не променя генетиката им.Нека са си образовани за тях си,но не и да водятнашето общество и да ги приспособяваме към него.
Някои от тях са по-страшните и опасните за нас!
Категорично съм против изтребването на цели етнически групи,както и на безогледното им прогонване от нас.За това съм всеки жител,гражданин,поданик у нас да има един задоволителен,дори добър минимум на живот и да се развива колкото са способностите му,но не за наша сметка и притискайки развитието на етноса и народа основал тази страна! :eusa_naughty:Както и да взема власт за да злоупотребява и гази нашите жизнени етнически права.
Наистина трябва да има радикални и сурови действия срещу всеки антибългарски набег или категоричен отговор,у нас!
Толерантност към последния не трябва да има,независимо представител на коячужда етническагрупа го е извършил.Такива мерки трябва да има и към престъпници,мародери и гамени от нашия етнос!Най-вече срещу непоправимите и рецидивистите.
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Неактивен Инжинер Донев

• Hero Member
  • Публикации: 1649
« Отговор #87 -: Август 24, 2007, 20:00:20 »
Ще следва намаляване на ромското население   :o
 :s-minigun:
Което обаче ще бъде и следвано от намаляване на етническите българи.

Двата процеса са свързьани - воината почна;

Неактивен Индивидуалист

• Site Supporter
  • Hero Member
  • *
  • Не бойте се!
« Отговор #88 -: Август 24, 2007, 20:33:11 »
РУМЕН ПЕТКОВ Е НАЙ-ОТВРАТИТЕЛНИЯ И ВРЕДЕН СУБЕКТ В БЪЛГАРИЯ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ НЯКОЛКО ГОДИНИ-НО СЛЕД ВСИЧКИ МРЪСОТИИ,КОИТО ВЪРШИ ОСТАВАМ С ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ЧЕ НЯКОЙ ЗДРАВО ГО КРЕПИ ОТВЪН ЗА ДА Е ОЩЕ МИНИСТЪР

Неактивен samvoin

• Account Disabled
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1112
    • Независим националистически блог
  • Зодия: Pisces Pisces
« Отговор #89 -: Август 24, 2007, 20:46:14 »
Есествено!Че те такива като него им трябват на ония"отвън"-послушни и държани "на вилица",които могат да бъдатпремахнати по-всякакви начини ако спрат да слушат или бъдат нужни.
Този обаче явно е много послушен и с големи заслуги към тях,което значи пряко срещу всички нас в момента и за това го крепят и поддържат всичките му безобразия,гласно и негласно.
ДЯКОНЕ, ОЩЕ ИМА БЪЛГАРИ!

"Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин." - Член 39 от Конституцията на Република България

http://samvoin.blog.bg/

Share me

Digg  Facebook  Twitter  Google  
Smf